DUNAWÖLD 2023 okt. 12. - 01:38:36
(38/38)
Macintosh.
És valahogy hallgatnak a birkàk, arról, hogy nyíltan elismerte az iPhone CEO- ja, 🐽 hogy 2 évre vannak kalibrálva gyárilag.😖🤬😵💥
Sokan szeretnének vele egy sötét szobàban lenni, összezárva...
10/10
füles104 2023 márc. 24. - 18:52:38 10/10
(37/38)
Nagyon izgalmas, lebilincselő, érdekfeszítő!
8/10
capt.nemo 2023 jan. 22. - 22:52:23 8/10 Előzmény Révész István
(36/38)
most itt komolyan azért osztogattok 1-eseket a filmre, mert Jobs olyan amilyen? nem őt kell itt értékelni. ez egy jó film, ami remekül bemutatja hogy nővi ki magát globális céggé egy garázsprojekt, és az alapítóját se csak fényezi.
Dolphus Lundgrennus 2023 jan. 22. - 20:15:15
(35/38)
Kucsera Antal drámai főszerepben? You must be kidding me... And come on Stevie you can surely do better than "Machintos":)
1/10
Révész István 2021 aug. 23. - 21:50:44 1/10
(34/38)
Hát igen, ez a Jobs egy beképzelt seggfej, egy igazi idióta volt. Az ilyen "zseni"-ket mindig a hatalmas egójuk hajtja előre és az erkölcstelenségük... Azt képzelte magáról: korszakalkotót alkotott. De kit érdekel ma az iPod? És kit fog érdekelni a Machintos, iPhone 50 év múlva?. Ezek csak kacatok :)))
10/10
Nótárius 2019 aug. 06. - 17:50:09 10/10
(33/38)
Nagyszerű film egy különleges tehetségű, öntörvényű emberről! Szerintem egyáltalán nem az a fontos benne, hogy Steve Jobs mennyire volt kedvünkre valóan szociális és szerethető, vagy viselkedett helyesen; az meg főképp nem, hogy melyik márka nyomta le a másikat. Viszont nagyon érzékletes élményszerűséggel tárja elénk azt, hogy ez a másképpen gondolkodó, célvezérelt zártságú, rendkívül éles eszű ember miként valósította meg a mások által elképzelhetetlent; az őt semmibe venni, korlátozni, lekezelni, háttérbe szorítani akarókkal szemben. Mindezt kiváló karakterekkel; váratlan fordulatosságú, pszichésen is kiválóan felépített, kiélezett feszültségű helyzetekben, valamint érzelmileg is hiteles, sziporkázóan értelmes párbeszédekkel.
1/10
REDINA1 2017 máj. 17. - 19:43:33 1/10
(32/38)
Irritáló egy idegbeteg alak lehetett ez a Jobs. A bicska kinyílt tõle a zsebemben, filmet félúton kikapcsoltam, amikor még a saját gyerekét is megtagadta. A hagyományos krimikben az ilyen antiszociális, arrogáns bunkókat szokták kinyírni és a fene sem sajnálja õket...
sexykex 2017 febr. 23. - 13:14:54
(31/38)
Nem egy pörgõs akciófilm, de attól még jó. Ha minden kapitalista ilyen lenne, akkor talán hinnék a kapitalizmusban. (Jobs számtalan rossz tulajdonsága ellenére.)
A meritrokratikus = meritokratikus kapitalizmus számomra egy vállalható társadalom lenne.
Tibag05 2016 júl. 31. - 14:28:53 Előzmény berci83
(30/38)
egyetértek! tegnap néztem meg a filmet, hát zseni vagy nem, nagy csalódás volt ez a rendkívül arrogáns bunkó!
már az elején megutáltam mikor átveri a barátját. nem bírom az ilyen embereket.
1/10
berci83 2016 júl. 18. - 09:42:55 1/10
(29/38)
Hú, mekkora provokátor, igazság bajnoka lehetett ez a Jobs.
A pszichopaták példaképe. Sales-es tanfolyamok kokainkreatívja. Oké, túlzok, de rühellem az ürgét.
10/10
aser10 2016 márc. 29. - 11:49:10 10/10
(28/38)
Jól összehozott film, és a lényeget mutatja be. Sokkal jobban tetszett, mint a díjnyertes facebook fõnökrõl készült alkotás, számomra az nézhetetlenül unalmas és hazugabb.
xendel07@gmail.com 2016 márc. 28. - 13:34:38
(27/38)
Szerintem vagy nem ezt a filmet láttad vagy nem jutott el a tudatodig a film mondanivalója. Rengetegszer padlóra került, elárulták, cserbenhagyták de mindezek ellenére megvalósította az álmát. Az egész film és Steve Jobs életének lényege ha mondhatom ezt hogy ne féljünk másképp látni a világot mint amilyennek a többség látja. A világot eddig mindig az egyéniségek vitték elõre, és ezzel nem is lehet vitatkozni, a történelem magáért beszél.
6/10
end33 2015 dec. 12. - 09:22:18 6/10
(26/38)
Azt nem mondanám, hogy a legjobb életrajzi filmek között a helye, de tisztességes profizmussal megcsinált film. Ashton Kutcher pedig láthatóan nem vette félvállról a szerepet. Sokat dolgozhatott vele. Bizonyos szempontból nekem még "meglepi" is volt az általam eddig látott, korábbi, "lazacsávó" szerepeihez képest. A film lehozta az "Istent" a hétkönapi, polgári világunkba. Ez a tárgyilagosság önmagában is tiszteletre méltó az alkotók szándékait illetõen, fõleg Amerikában, egy olyan személyiség esetén, mint az életében már "agyontömjénezet" és agyonmarketingezett Jobs. (Nem véletlen, a film pályafutása, tudtommal az "Apple emberei" rendesen utána "nyúltak", hogy minnél nehezebben juthasson a nagyközönslg elé.)
AvatáR Gil Maerth 2015 dec. 11. - 21:55:50
(25/38)
Ja igen, volt egy másik film amiben holografikus gépet találnak ki.
Nem tudjátok a címét?:(
AvatáR Gil Maerth 2015 dec. 11. - 21:53:39
(24/38)
A sok emberke aki nem fektett be anno a PC-be, most verheti a fejét a falba.:)
Jobsék meg a garázsos Gates-ek multimilliárdosok lettek. De még a tágabb korporáció is.
kaktuszka0609 2015 aug. 01. - 08:31:56
(23/38)
Meklód fia,neked tuti Samsung telefonod van...
10/10
Dalocska 2015 jan. 31. - 21:18:16 10/10
(22/38)
Nekem tetszett! ;) sztem jó film, megveszem DVD-n is mert ez többször megnézõs kategória.
Meklód fia 2015 jan. 31. - 10:25:04
(21/38)
jön az újabb Jobs film, de minek??

http://index.hu/kultur/cinematrix/2015/01/28/megint_jon_egy_steve_jobs-film/


Jobbs kitalálta, hogy az okostelefonokat átnevezi Iphone-k. Ez marha jó ötlet volt, mert igazából nincs különbség tudásban, de az árát kurva magasan lõtte be. És ezért nekünk természetesen isteníteni kell õt, meg egy tucatnyi filmet készíteni az életérõl.
7/10
zagi78 2014 máj. 26. - 16:00:55 7/10
(20/38)
Mindenki írja, hogy milyen ember volt Steve Jobs és hogy a filmben meg milyen jó fej... Hát nem tudom mit néztetek, de nekem totál idióta, munkamániás, agybeteg ember jött le. :) Nyilván nem lehet egy tv filmbe, mindent belesûríteni, de azért arra jó volt, hogy picit átlássuk azt a világot, mi laikusok.
A Ashton járása pedig nem ilyen - aki már látta más filmben tudhatja - sztem hasonlóan járhatott Jobs is... idiotán... :) Egyszer nézhetõs film, de azért nem annyira gáz... :)
6/10
Bellavita 2014 febr. 08. - 20:41:56 6/10
(19/38)
Szerintem annyira nem gáz a film,mint ahogy sokan írják. Bár, az is lehet, hogy az életrajzi film imádatom miatt van.

Ashton Kutcher nem egy túl jó színész, néha úgy jár, mintha karót nyelt volna :-) Azon kívül, hogy hasonlít rá és próbálta ellesni a mimikáját, nem sok hitelességet láttam benne.

A forgatókönyv teljesen életszerûnek tûnik- a Wikipédiával egy az egyben megegyezik. A filmben Jobs kap jót- rosszat. Megmutatják árnyoldalait, provokatív és önálló utakra törõ személyiségét, és összeférhetetlenségét. Ha kompromisszum-készebb lett volna, ma nem lenne Iphone, sem Macbook, sõt egy csomó olyan fejlesztés sem, amelynek alapjait õ rakta le.

Néha azt érzem, hogy az elképesztõ sok történést nehezen sûrítették be a filmbe, de sok szálat nem akartak kihagyni. Néha teljesen logikátlanul vannak az ugrások, vagy mutatnak meg olyan szálakat, amik Job életének fontos részei, de nem jutott idõ a kibontására (étkezési nézetei, magánélete stb).

Örültem volna, hogyha életének végét is feldolgozzák, a betegséggel való harcát.

6,5 adtam volna neki, de feles lehetõség nincs, így 6 ot kapott a film.