_goldie_ 2017 jún. 19. - 23:12:45
(37/77)
azt szeretem benned h rád mindig lehet számítani :D
_goldie_ 2017 jún. 19. - 23:06:37
(36/77)
jó játék ez kitöröljük a topikokat igaz?:)
4/10
Ze74 2017 jún. 19. - 15:21:37 4/10
(35/77)
Az elsõ rész sem volt valami kiemelkedõ(erõs közepes).Tipikus olyan második rész.....amit kár volt megcsinálni.
Ha rekordot akartak dönteni,hogy két órában mennyi embert lehet kézi lõfegyverrel,és késsel megölni,akkor az sikerült,de ettõl nem lett több az elsõ résznél.
Csak azért bírtam végig nézni,mert mikor már nagyon untam és leakartam állítani,akkor mindig volt benne egy olyan 1-2 perces jelenet,ami miatt tovább néztem.
Egyszer nézõs,vagy egyszer se....
cellasto 2017 jún. 06. - 00:23:12
(34/77)
na ha majd kijon blu-rayen kikölcsönzöm
nemrég volt az elsõ rész a tv-ben :)

azt mondják keanu ebben a részben már több rázós jelenetet bevállalt
RonaldoHUN 2017 jún. 05. - 20:26:21 Előzmény cellasto
(33/77)
Ne is haragudj, de hol 5-6 ezer forint a mozizás? Nehogy már a zabálnivalót is beleszámold, ami nem kötelezõ. Az nem a mozi sara hogy te falni is akarsz közben, ráadásul a drága büfé menüt.
A film meg igen gyenge. Örülök, hogy nem moziban néztem. Az elsõ rész újszerûségéhez és titokzatosságához semmit nem sikerült hozzáadni, inkább lerombolták valamennyire. Pusztán a meglévõ elemekbõl építkeztek, illetve ezeket (fõleg a gyilok számot) mondhatni négyzetre emelték. Így inkább kiábrándító lett a végeredmény.
6/10
kobax 2017 jún. 02. - 23:56:04 6/10
(32/77)
Az elsõ részhez hasonlóan átlagos, felejthetõ, egyszernézõs film.
Sztori semmi (csak valami össze-vissza katyvasz), a színészi játék kb. nulla (bár ide nem is nagyon kell).
Egyszeri, két órás, csihi-puhi agyrohasztásnak elmegy.
A kutyus cuki.
6/10
7/10
m3246 2017 máj. 26. - 09:46:55 7/10
(31/77)
a kommentem után olvastam el a hozzászólásod :) ha így lesz ahogy írtad, akkor utólag fel kell pontozzam a 2. részt :)
7/10
m3246 2017 máj. 26. - 09:34:33 7/10
(30/77)
Nagyon fájó nekem ezt megírni, mert Isten látja lelkem az elsõ résztõl napokig lázban voltam mikor megnéztem és igazán ritkán van rám ilyen hatással egy film.... Nagyon vártam a második részt, nem tudtam megnézni moziban, úgyhogy letöltve sikerült... sajnos azt kell mondjam jobb is így. Persze az elsõ rész után, hogy lehetett volna csinálni egy olyat ami azt felülmúlja? Azt tudtam sehogy, igazából azt vártam, hogy legalább az elsõ rész színvonalát hozzá... Ez részben sikerült csak. Alapvetõen sajnos a részeg szakács esete forog fent :( Ugyanazok az alapanyagok, legyen még jobb basszuk tele még jobban fûszerrel... Nos pont ez történt, de az étel nem lett jobb, sõt... Sikerült ebben a filmben mindent nagyon túltolni... az elsõ részben még menõ volt és ámulva nézted, itt már csak a fejed csóválod... Néha igazán sikerült kiönteni a gyereket a fürdõvízzel együtt... A párbeszédek néha nemcsak gagyik, de már kínosan bénák... John Wick tudjuk, hogy kemény gyerek, de ebben a filmben már inkább Neo a Mátrixból, sem mint human being... amúgy is loptak bele elemeket a Mátrixból, ami ennek a filmnek nem állt jól... az elsõ részben nagyon király volt a zene, itt ez erõsen nem sikerült... az elsõ rész varázsa teljesen eltûnt a második rész végére :( ami nagyon nagy kár... az akció jelenetek rendben vannak, sajnos néha untam (!!!) :( azért ez is elmond sokat a filmrõl... mindezektõl függetlenül tetszett, azért vagyok ennyire kritikus, mert az elsõ rész kifejezetten a kedvenc filmjeim között van és szerettem volna egy hasonlóan jó filmet... csalódott vagyok... azért mindenképpen nézõs, sõt meg fogom nézni magyar szinkronnal, hátha úgy jobb (ami nagyon ritkán fordul csak elõ)... nagyon remélem nem lesz folytatása... 7/10
AlexWolf 2017 máj. 26. - 08:17:40
(29/77)
Basszus, ha a John Wick 3. részének nem az lesz a kifutása, hogy "Wake up Neo!", akkor minden tiszteletemet elveszítem a Wachowski testvérek és Hollywood iránt.

Itt a jó alap, hogy a Mátrix 3 befejezése után végre kiderüljön, hogy Neo teremtette magának ezt az alteregót, és az egész világon próbálja egy csoport végre maga felé terelni.
Ugyanis a filmben kb 100 olyan utalást, jelenetet, beállítást felfedeztem, ami simán lehetne a Mátrixban.
De lehet csak én látok bele többet, mint ami.

De bárcsak igazam lenne.
mate2003 2017 máj. 25. - 08:45:31 Előzmény domo.robi
(28/77)
Ezt jól leírtad!
---spoiler(?)---
Nekem is valami hasonló jutott eszembe, hogy ez nem egy film, hanem egy élõszereplõs FPS játék, amelyet nagyon fog szeretni mindenki, aki még játszik akármilyen lövöldözõs játékkal. JW benyomja az elején az IDDQD-t (meg még az IDKFA-t is) és végig nyomja ezt a pályát.
A rendõrség teljes hiánya a világban kissé furcsa, de ez csak az egyik a rengeteg valóságtól teljesen távolra került részlettõl. (a metrókocsis verekedést 3-4 ember végig üli, még a fényképezõs mobiltelefonját sem veszi elõ, hogy felnyomja a YT-ra, hogy mi megy a metróban?! - ezek meg csak ülnek és várják, hogy kiszaladjanak a megállójuknál?!)
Természetesen nem vártam mást a filmtõl az elsõ rész után - a két órás hossz kicsit soknak tûnt nekem. Persze tudom, hogy ha a F&F sorozat is már 8 részt megélt, akkor ennek sem lesz semmi akadálya, hogy legyen 3., 4. ...n+1-edik fejezete (fõleg úgy, hogy KR nem öregszik...)
cellasto 2017 máj. 04. - 09:56:07
(27/77)
egy mozizás jó esetben 5-6 ezer forint két személynek, ha mindent beleszámol az ember
a mai silány felhozatalban és az árakat tekintve, igenis meg kell nézni, mire ül be az ember
Kumpirka 2017 máj. 01. - 03:10:18 Előzmény cellasto
(26/77)
Nincs pénzed mozijegyre, jellembajnok? Egyrészt dolgozni kell keményen, és akkor telik rá, másrészt ezek szerint ennyire hülye vagy, hogy 1800-at fizetsz mozijegyért. Én 2200-ért járok moziba, kettõnknek ennyi asszonnyal, és nem szerdán! Csak hát ehhez ész is kell, ami neked nincs ugye...
k11zoltan 2017 márc. 30. - 22:40:12
(25/77)
Az elsõhöz hasonlóan átlag kategória.
Keanu Reeves jó szinész.
3/10
giggs1985 2017 márc. 15. - 08:50:16 3/10 Előzmény cellasto
(24/77)
Megint sikerült egy kicsit személyeskedned, de sebaj. Láttam a többi topikban is, hogy te vagy az ügyeletes troll, vagy megmondóember.
Azért hadd döntse már el mindenki, hogy megnéz-e egy filmet, vagy sem. Ad neki még egy esélyt, vagy sem. Különösképpen nekem sem tetszett az elsõ rész, de ez a második még gyengébb, és agyatlanabb, mint az volt. Azért, mert neked tetszett, nem kellene személyeskedve beszólogatni másoknak, és fõleg nem olyan marhaságokat, hogy minek nézte meg...
cellasto 2017 márc. 13. - 21:33:59
(23/77)
nem kell engedély, de a te retardságod, hogy tisztában vagy vele, mit fogsz látni, de mégis megnézed, hogy lehuzhasd :D
de csak nyugodtan :D
3/10
giggs1985 2017 márc. 13. - 17:01:16 3/10 Előzmény cellasto
(22/77)
Esetleg szabadon megnézheti az ember, amit akar, vagy tõled mindenképpen kell hozzá engedély?
7/10
Derilke 2017 márc. 08. - 20:11:24 7/10
(21/77)
Szerintem is kissé gyenge lett, én nem ilyen folytatást vártam, de azért élvezhetõ volt. Az IMDB-n túl értékelték a filmet az elején, most amit itt látok az megfelel neki. (Vannak benne olyan részek, melyeket komolyan gondoltak, de elnevettem magam és a mellettem ülõk is, mert annyira röhejes volt).
Smy 2017 márc. 08. - 00:42:42 Előzmény Marcipáncica_
(20/77)
SPOILER!

"az a John Wick akit a két film nagyjából bemutat inkább elsétált volna a steak-evõs jelenet után a hotelbõl, majd x hónap/év múlva egy teljesen óvatlan pillanatban kapta volna el ezt a gyenge, tenyérbemászó RDJ hasonmást. "

Azért nem várt vele hónapokat, hogy megölje, mert vérdíj volt a fején.
Ezért döntött úgy, ha már meg kell halnia akkor megöli a csávót aki kinyíratja.
cellasto 2017 márc. 05. - 20:14:18
(19/77)
ezt is ,meg a logant is meg kéne nézni...de ilyen mozijegy árak mellett, lehet csak a logan marad :/
tobywong 2017 márc. 05. - 18:15:19
(18/77)
Eszméletlen jó lett. Szerintem jobb, mint az elsõ rész. Több akció, több izgalom. A zenéket is nagyon jól eltalálták. Vannak benne hibák, mint minden akciófilmben, de én sosem akadok fenn ezeken.
10/10.