cellasto 2017 márc. 03. - 20:09:53
(17/77)
ha ennyire nem jött be az elsõ, minek nézted ezt meg?
hogy itt lefikázhasd?
mit vártál, hogy majd egy társadalmi drámát fogsz látni? :D

vannak bajok veled is :)
mapk 2017 márc. 03. - 17:20:19
(16/77)
A harc jelenteken annyira érzõdött, hogy betanultak, mintha valami vizsgabiztos elõtt történnének, csak most nem tornadresszben, hanem öltönyben.:)
Ráadásul megint vagy százszor ugyanaz, ez egyiknek kicsavarja a kezét, lelövi a másikat, majd fejbe a "kézen fogottat". Biztos tornaórán ez ment a legjobban.
Rééééémkirály, a halál. Hát persze. Mikor megjelenik a nõ háta mögött a bloodydzsakuzziban, inkább hasonlított egy kóbor kutyára, aki simire vágyik, mintsem valami kaszás.
Apropó, és ha már 18-as besorolás, a nõbõl mutathattak volna többet.
Gyengébb, még az elsõ résznél is, annak legalább kezdetben volt valami hangulata, ami átment ugyanebbe. Mintha az elsõ végét megtoldották volna még 2 óra ugyanazzal.
10/4
Marcipáncica_ 2017 márc. 03. - 12:19:14
(15/77)
SPOILER

Sajnos a film befejezése a fõszereplõ teljesen karakter-idegen tette miatt nem lett a legjobb.
Persze értem én, hogy így egy a teljesen abszurd 3. részt már tökéletesen fel lehetett vezetni, de az a John Wick akit a két film nagyjából bemutat inkább elsétált volna a steak-evõs jelenet után a hotelbõl, majd x hónap/év múlva egy teljesen óvatlan pillanatban kapta volna el ezt a gyenge, tenyérbemászó RDJ hasonmást.
Ami szintén zavart még, hogy az egész alvilági királyságot hidegen hagyta hogy nyikhajunk megöleti a nõvérét... vagy ez azokban a körökben így megy? Normális? Még egy enyhe ejnye-bejnye sincs? Na mindegy, számomra azért fura.
Összességében a film tetszett, John mint egy terminátor gyalogolt keresztül mindenkin, a karakter tökéletes, Keanu rettenet mennyi melót beletett ebbe a filmbe. Az alvilági miliõ bemutatása az elsõ részhez hasonlatosan nagyon jóra sikerült. A metrós ellenfelét kicsit sajnáltam... (túl lehet egy ilyet élni??). ja, és számomra a homeless- hálózat a fõnökükkel egyetemben alkotta a mélypontot, az annyira nevetséges volt hogy ott éreztem kicsit a "na ne már" feelinget...
Nem 10-es mint az elsõ rész, de továbbra is jó ez.
8/10
1/10
hotchili 2017 márc. 03. - 07:52:29 1/10
(14/77)
Kb a felénél kijöttünk a moziból
Borzalamasan gyenge film ...
5/10
Cor72tz 2017 márc. 02. - 17:10:24 5/10
(13/77)
Osztom a véleményedet! Nekünk is az elsõ nagyon tetszett de ez sajnos nem hozta azt a színvonalat amit az elõzõ. Viszont a dupla költségvetés látszik.... tudtak venni egy nagyobb kutyát :D

Spoiler: Azért kicsit vicces volt a katakombás résznél, hogy minden testõrnek volt egy lámpája amivel világított (biztos osztogatták a pisztoly mellé a discoba) és így már messzirõl lehetett látni, hogy jön valaki John felé :) De amikor elestek, akkor már egyáltalán nem vagy csak nagyon haloványan világított az a lámpa. Persze ez már csak kukacoskodás... :)

Összességében nem rossz, de szerintem ez inkább a pénzrõl szólt és a harmadik is arról fog szólni....
Jobban örültem volna,h a második rész egyfajta elõzmény lett volna, amiben kiderül, hogyan került John ilyen helyzetbe és miért lett õ a rémkirály. De majd lehet a 6.résznél ha már nem tudnak mást kitalálni beleveszik a sztoriba.
SzZs14 2017 febr. 27. - 15:52:42
(12/77)
Nem volt egy csúcs, de megnézhetõ

http://blogindex.hu/john-wick-2-felvonas-filmkritika/
domo.robi 2017 febr. 25. - 14:07:52
(11/77)
*** SPOILER ***

Szegény Neo, most jól megszívta. Nem kellett volna belepiszkálni a Mátrix kódjába. Most ott ragadt egy szimulált valóságban, ahol õ egy bérgyilkos (alapból egy konzumidióta idegbeteg, akinek elég a kutyáját, autóját vagy házát megpiszkálni, és máris átmegy ámokfutó gyilkosba), Smith ügynök pedig Winston álnéven menedékhotelt üzemeltet, ahol játékpénzzel lehet csak fizetni. Neo belekukkant az inventoryba, és örömmel látja, hogy fullon van játékpénzzel, illetve fegyver és lõszer is akad bõven. Sajnos azonban ebben a szimulációban ez kevés a boldogsághoz, mert itt Santiago Maffiozo irányít, aki pénzzel mindent el tud intézni: az senkit nem érdekel, hogy megöleti a saját nõvérét, mindenki szegény Neot veszi üldözõbe a 7 millió dolláros vérdíj reményében. Szegények nem tudják, hogy a 7 millió dollár a játékpénzek világában értéktelen, csak egy pisztolyt lehet érte venni, meg 7 töltényt.

A szimulált valóság elég unalmas, kb. egy Hitman jellegû játék színvonalán fut, Neo is csak unottan öldösi az egyenként, vagy maximum kettesével rárohanó ellenfeleket, de aztán 2-3 órányi fejlövés után ki akar szállni. Elõször elmegy a metróba, hogy megkeresse a Vasutast, de helyette csak bérgyilkosokat talál. Itt egyébként mindenki bérgyilkos, a hajléktalantól kezdve a metró takarítóig, úgyhogy Neo mégis inkább Morheushoz menekül. Sajnos Morfi ebben a világban egy galambászó filozofikus fõhajléktalan képében létezik, úgyhogy nincs kijárat.

Neo (újfent) csak úgy gyõzhet, ha megszegi a szabályokat, ezért a menedékhotelben fejbe (hova máshova) lövi Santiagot, és várja a büntit. Smith ügynök Winston pedig nem is késik a büntivel, letiltja Neo játékpénzeit, majd ráküldi az összes embert, aki él és mozog. Neo még acsarkodik egyet a kamerának, hogy akkor õ mindenki meg fog ölni, aki az útjába kerül, de aztán udvariasan elbúcsúzik:
- Winston - mondja Neo búcsúzóul
- Johnatan - mondja Smith ügynök Winston, majd kedélyesen ráhívja Neora a világ összes bérgyilkosát.

A világ összes bérgyilkosa versus a bérgyilkosszimulációban ragadt Neo történetét Jonh Wick 3 címmel lehet letölteni majd a torrentrõl.
Feltéve, ha van rá elég játékpénzed
cellasto 2017 febr. 25. - 07:27:55
(10/77)
egyebkent kivancsi vagyok a filmre..
keanu sok melot beletett..(harci trening, kaszkadorok mellozese...)
azt mondod erdemes moziban megnezni? ;)
cellasto 2017 febr. 25. - 07:24:20
(9/77)
érted:neki gondolkodos akciofilm kell :D
szerintem ez egy sárgacédulás, felesleges válaszolni neki, akkor megy más topicba trollkodni :D
5/10
doktormacko1 2017 febr. 24. - 23:50:46 5/10
(8/77)
5 / 10 nem igazán értettem a filmet.
10/10
Bigpapa 2017 febr. 24. - 14:04:49 10/10
(7/77)
Nem az erõszak a lényeg. Eddig rengeteg filmben beharangoztak fõhõst, hogy ilyen kemény, olyan kemény, aztán ütötték, verték... Mint a régi Jean-Claude Van Damme filmek. Mindenkit lever, de a fõ gonosz péppé veri, majd vissza emlékszik a mesterére, a szerelmére, aztán Fõnix madárként feltámad és egy pörgõ rúgással lerúgja a csókát :D Az gyerek fejjel is szánalmas volt nekem.

Az elsõ részben megtudjuk, hogy John Wick a rémkirály, akitõl retteg az alvilág, az egész orosz maffia és mindenki. És igaz a mondás, ha bemész a medve barlangjába és picsán rúgod, ne csodálkozz, hogy széttép, mert a macinak nincs humorérzéke. John Wicknek sincs :D Az elsõ részben egy visszavonult, a szerelemnek élõ ember, aki épp elveszíti azt a nõt, akiért mindent feladott, alkut kötött, hogy a feleségével lehessen. Aztán ahogy betörnek hozzá....felébresztik a rémkirályt.

És ebben zseniális a film és Keanu, hogy azt a bosszú hadjáratot iszonyat jól vezeti le. Jól kidolgozott akciók, fõleg azzal, hogy minden ellenfelet fejbe lõ,így az már tuti nem kel fel. És valljuk be, eddig minden akciófilmnek az volt az egyik Achilles sarka, hogy a lábon-karon-mellbe lõtt ellenfél csak rendbe jött, vagy mellényben volt és folyamatosan támadta a fõhõst. Itt nem. :)
Szóval ezt a két filmet ilyen szemmel is nézni kell. John Wick méltó a rémkirály névre és valóban úgy megy, mint a terminátor :) Nekem ezért jött be a mai napig nagyon az Elrabolva elsõ része. :) Ott sem szed Neeson túszokat :D
10/10
Bigpapa 2017 febr. 24. - 00:16:17 10/10
(6/77)
Hát ez valami qrva jóóóó volt! :)

Azt hittem, az elsõ részt nem lehet megismételni. De azt álmomba sem gondoltam, hogy felül lehet múlni. Kb így kell folytatást csinálni. Keanu maximalista, így tényleg felkészült rendesen ezekre a filmekre. Közelharc, fegyverhasználat, nagyon jó.
https://www.youtube.com/watch?v=Ip2tNK0Zq1A
https://www.youtube.com/watch?v=r3MnDvxElf0
Rémkirály visszatért!
Imádtam minden percét. Alig várom a dvd megjelenést, ezt tuti megveszem és nem letöltöm. Nem érdemli meg :) hogy letöltsem. És nagyon bízom abban, hogy mihamarabb viszont látjuk a chapter 3-ban :D

10/10

Legszívesebben már holnap mennék újra megnézni :D
10/10
sello13 2017 febr. 18. - 01:09:58 10/10
(5/77)
emberek, ez kibebaszottul jó!!!! komolyan mondom, eszméletlen!
Járgány 2017 jan. 23. - 12:45:12
(4/77)
A sok idióta már pontozta is. Gartulálok..
Tebby21 2016 okt. 08. - 13:30:14
(3/77)
Új plakát. :D
Tebby21 2016 okt. 08. - 13:29:28
(2/77)
Új plakát. :D
sornersby 2016 okt. 03. - 11:05:22
(1/77)
A golyó, de inkább öregedésálló Keanu Reeves visszatér John Wickként. Elõzetest még nem osztottak meg a John Wick második részéhez, de pár kép már megjelent az új filmbõl. Az egyik jelenetben a fõszereplõ Keanu Reeves igen vészjóslóan és nagyon jól fésülten néz maga elé egy elegáns szórakozóhelyen. Az már az elsõ rész végén kiderül, hogy Jonh Wick miután megbosszulta kutyáját meggyilkoló teljes alvilágot, új kutyát szerez magának mégpedig egy pitbullkölyköt, - aki persze azóta már megnõtt és nagy szerephez jut a második részben.

[ http://www.imdb.com/title/tt4425200/mediaindex?ref_=tt_pv_mi_sm ]

John Wick az elsõ részben az orosz maffia nagyjából 80 tagját gyilkolja le, a másodikban pedig Rómában harcol egy nemzetközi bérgyilkos társaság tagjai ellen. Reeves karrierje szinte feltámadt, mikor 2014-ben megkapta John Wick figuráját. A 20 milliós büdzsébõl készült film világszerte 86 milliót hozott, így nem kérdés, hogy a stúdió számára megérte folytatni. Reeves annyira imádja John Wicket, hogy még évekig alakíthatja a magányos bérgyilkost, a legújabb hírek szerint a közeljövõben érkezhet a harmadik és a negyedik rész is.

Chad Stahelski rendezõ, Derek Kolstad forgatókönyvíró és Keanu Reeves mellett visszatér még John Leguizamo és Ian McShane, valamint csatlakozik hozzájuk Laurence Fishburne és Peter Stormare.

Bemutató dátuma: 2017. február 9.