Téma: John Wick

wintermoots 2016 máj. 02. - 00:03:50
(159/219)
hát ez az, hogy ez nem szórakoztatott.
technikailag gyengébben megvalósított akciófilmek közül is volt már több ami igen, alapvetõen elviselem õket, egy-két kivétellel.
ez az egyik legkevésbé szórakoztató volt, amit az utóbbi idõben láttam.
de biztos sokaknak tetszik.
7/10
nyugiss 2016 máj. 01. - 23:50:18 7/10
(158/219)
kis edzés a john wick 2-re :)

https://www.youtube.com/watch?v=tpr8oqyjKIc
7/10
nyugiss 2016 máj. 01. - 23:48:56 7/10
(157/219)
talán attól,hogy keanunak nagy a rajongótábora
és nem úgy gondolkodnak,ahogy te

az akciófilmekben nem kell sok értelmet keresni
szórakoztasson,ennyi a dolga
E-gon 2016 máj. 01. - 23:48:54
(156/219)
Szimpla piff-puff akciófilm. Reeves-nek nem lenne szabad ilyenekben szerepelnie az õ tehetségével.
wintermoots 2016 máj. 01. - 23:44:01
(155/219)
a történet faék egyszerûségû és teljesen irreális
van némi önreflexív-parodisztikus vonása, de túl kevés inkább csak zavaró
feszültség lényegében semmi
a szereplõk rondák
a karakterek érdektelenek, leszámítva a nem sokáig látható kiskutyát
a látvány szép de komor
az akciójelenetek inkább pörgõsek mintsem szórakoztatóak vagy feszültséggel teliek
hiába látszik bizonyos rendezõi kompetencia, ez a film bizony nem szórakoztató, nem izgalmas, nem üdítõ, csak afféle ujjgyakorlat.
hogy mitõl lett sikeres, nem tudom.
10/10
Holly19 2016 máj. 01. - 20:31:25 10/10
(154/219)
Egyik kedvenc filmem 10/10. Néha kár hogy nem lehet többet adni :)
Keanut nagyon kedvelem, az akciófilmeket is, együtt a kettõ hab a tortán.
Remélem még sok ilyen jó filmet csinálnak, lehet hogy néhol kicsit túloz, bár
ki az, aki élõben ismer egy ilyen kiképzett gyilkológépet (lehet hogy tényleg
vannak ilyen emberek)?
Kövezzetek meg, én elhiszem minden percét, leköt, élvezem, többször nézõs, hát
mit várhatnék még egy filmtõl?
Quinn Mallory 2016 febr. 11. - 11:47:09
(153/219)
Sablonos kicsit, igen, de egyáltalán nem tartom közepesnek. Pl a mai akciófilmekre annyira jellemzõ kamerarángatást teljesen mellõzi. Sõt itt maguktól felrobbanó autók sincsenek. És mellesleg a hõs is hús-vér ember, nem egy Seagal, akit sohasem tudnak megsebesíteni.
A kutya meg mellesleg a feleségét jelképezte. Mintha a felesége holttestébe rúgtak volna egy jó nagyot a gengszterek, kb így képzeld el, hogy mit érezhetett a fõhõs.
7/10
michael corleone 2016 febr. 11. - 09:26:26 7/10 Előzmény keysme
(152/219)
Hát persze IMDB-n meg a sok agyhalott amerkai kretén túlértékeli ezt az átlagos/közepe b akció moviet.Tele van sablonnal:a fögonosz ahelyett hogy megölné miután elkapták inkább pofázik neki,majd rábizza töketlenekre hogy öljék meg.1 kemény csávó magába ledarálj az orosz maffiát(ilyet is láttunk már párszor más filmekben+az orosz maffia is már lerágott csont).ÉS persze baromságok is vannak benne böven:kezdve aki A-t mond mondjon B-t is gagyi beszólással.egy kutya miatt ami félpercet szerepel megöl kb.100 embert,a zsaruk hallják látják hogy valami verekedés/gyilkolás megy Wick-nél de lesz*rják mert ö a rémkirály(akinek a neve hallatán a maffiózók is összehugyozzák magukat).Sajnos elég súlytalan,hiteltelen a film,kb annyi realitás van a filmben mint mondjuk a Marvel filmekben.
10/10
keysme 2016 jan. 25. - 21:45:35 10/10 Előzmény tuvics13
(151/219)
Azért muzsikál jobban, mert porton kevesen szavaznak, és annak is nagy része idióta, aki azt sem tudja hányadikán van elseje. IMDB-n meg olyan sok ember szavaz, hogy már az idiótákon túl kitûnik a film valódi megítélése.

IMDB szavazatok száma: 219337

PORT szavazatok száma: 264

...

Minél több ember szavaz, annál pontosabban közelít az átlag. Néha magam sem értem, mit keresek PORT-on.

Amúgy ez egy nagyon jó akciófilm. Egyáltalán nem sablonos, és nem az a tipikus hollywoodi.
6/10
fantyoyo 2016 jan. 22. - 19:17:40 6/10
(150/219)
a középszar minõsített esete.
keanu reeves - ebben a szerepben különösen - kihívásokkal küzd. hitelességi problémákkal. van az egész fazonban egy kis mr. bean beütés, szóval nem állítanám, hogy olyan jól áll neki ez a rémkirály karakter. nem rémlik, hogy sok olyan dolog történt a filmben, ahol a váratlanság miatt elakad az ember lélegzete.
Smonika 2015 dec. 19. - 22:07:28
(149/219)
A Tetovált Állatmentõk kedvelik ezt.
8/10
tuvics13 2015 nov. 23. - 21:41:24 8/10
(148/219)
Egy film, amelynek port-beli értékelésénél jobban muzsikál az imdb!
Enyhén spoileres!

Szerintem igen jól sikerült alkotás! Lebilincselõ és pergõ ritmusa van. Nyilván az indíték és a végkifejlet között kiszámítható jelenetek vannak, de könyörgöm... mondjatok még egy ilyen típusú filmet az elmúlt évekbõl, évtizedbõl. Sajnos - vagy nem sajnos - nem sok ilyen van. A kilencvenes évekkel szemben itt azért nem egy személyes hadseregrõl beszélünk, mivel a barátai nélkül tepsiben lett volna elég korán. Viszont a hírnevére rászolgált, mert nem volt sebezhetetlen és egyedül biztosan beletört volna a bicskája.

Engem megvett, bár a TV-ben tuti agyon lesz nyírva a korhatáros részek miatt, de sláger filmet alkottak. Nem véletlenül készülõdik már a második része - bár szerintem az már csak lenyúzott bõr lesz.
Ez pedig egy jó kis többször megnézhetõs film!

10/8
5/10
gelez 2015 nov. 07. - 17:27:21 5/10
(147/219)
Nekem a 90-es évek B kategóriás akcióit idézte, amikor a fõhõs mindenkit kinyiffant egyedül. Mondjuk szegál pistán ma is jókat röhögök ha belebotlom egy régebbi filmjébe, de szerintem ez ma igen soványka egy mozifilmnek, még letölteni is kár volt.
1/10
tesz-vesz 2015 szept. 29. - 22:45:14 1/10 Előzmény pepeninho
(146/219)
"Aki A-t mond, mondjon B-t is!"

most mi a baj ezzel ? :D egyidõs a mondás a civilizációnkkal, olyan szakállas :)
legbölcsebb
1/10
tesz-vesz 2015 szept. 29. - 22:28:10 1/10 Előzmény h.tibi91
(145/219)
jéghideg profizmusával?
john wick jéghideg profizmusával?
TE TUDOD KI AZ A JOHN WICK? valójában tudod ki az, és hogy mit csinál?
fogalmad nincs róla mit beszélsz, ez john wick, jéghideg köznevetség tárgyává teszik neót már megint, mi lesz HA EZT JOHN WICK MEGTUDJA?
1/10
tesz-vesz 2015 szept. 29. - 22:16:31 1/10
(144/219)
a nagy mûmájer. egy egész divatos, vegytiszta maffia fél egyetlenegy metroszexuális férfimodelltõl, hát.. groteszk. szánalmas, nevetséges.
egy félisten ez a johnwikk. és a patikatisztaságú milliõ, ahol a bûnözõk, bérgyilkosok laknak... nem jönnék azzal mennyivel hitelesebb az alvilág guy ricsi filmjeiben, mert ez a johnwikk tulajdonképpen egy mese kisfiúknak, akik szeretik a kiskutyákat. b-kategória legalja, nem illik már 2010 után ilyen filmet csinálni
az infantilis, igénytelen rendezõ még mindig a mátrixban hagyta neót.
megyek is vissza deadwoodhoz, az legalább nézhetõ.
frenchbullie 2015 aug. 28. - 07:42:21
(143/219)
Üdv! Tegnap este elkezdtem nézni a John Wick-et, idõnként éreztem némi számítógépesjáték-feelinget, hiszen Reeves csak ment ment, zúzott... A nagy csatározások közepe táján kicsit tovább is tekertem a filmet emiatt, hogy "történjék" is valami. Valami más. Értettem én Wick motivációját, mi az hogy... Ráadásul lehetett olvasni mindenfélét Reeves-rõl, hogy szegényt jócskán meggyötörte az élet. S mintha ezt a rengeteg fájdalmat, veszteséget belesûrítette volna ebbe a szerepbe.
De a történet akkor sem jött be, hiába a színészi remeklések. Mert Nyqvist is jó volt, igaz nehezen ismertem rá a szõrképlete mögött, simára borotvált arccal rémlett A tetovált lány-ból. A fia kimondottam irritáló kis figura volt, Alfie Allen hozta a formát.

Úgyhogy elég visszásak az érzéseim a filmmel kapcsolatban, ha Keanu Reeves-es akciómozira vágyom, inkább megnézem a Féktelenül-t, azt hiszem. Némiképp könnyedebb darab, ezáltal szórakoztatóbb, szerintem.
8/10
h.tibi91 2015 aug. 16. - 14:30:47 8/10
(142/219)
Nekem kifejezetten tetszett a bosszúra szomjas, nyugdíjazott bérgyilkos, akit újra megtalál a hivatása.
Kifejezetten pörgõs akció dús film. Keanu Reeves jéghideg profizmusával letarolja a filmvásznat.
Egy estét mindenképp megér!
8/10
9/10
ablak65 2015 júl. 31. - 21:05:24 9/10
(141/219)
most néztem meg a filmet,én adok rá egy 10/9-est

az idén számomra nem sok jó film volt,ez a második ami igazán tetszett (a másik az Éjszakai Hajsza),legalábbis szerintem...
7/10
szabzero 2015 júl. 06. - 15:31:51 7/10
(140/219)
Az összes akciófilm sablon szerepelt, semmi fordulat,
de ettõl függetlenül bõven a nézhetõ kategória.
7/10