5/10
davidosz 2019 jan. 12. - 00:20:31 5/10
(20/40)
Szeretem a "Mr Bean"-es filmek humorát, persze kicsit néha erőltetett, de mégis jópofa, vicces. Ezért vártam ezt a filmet is. Nagy csalódás volt. Pár humoros részt leszámítva nagyon kiszámítható és erőltetett. Gagyi lett.
4/10
pihes 2019 jan. 11. - 14:41:21 4/10
(19/40)
Egyszer és utoljára elég! Még szerencse, hogy nem tart sokáig! Ezeknél, van még ettől lejjebb is?

4/10
4/10
kobax 2018 dec. 23. - 17:52:02 4/10
(18/40)
Sajnos borzalmasan erőltetett és gagyi lett, a fasorban sincs az előzőekhez képest.
Talán 3-4 élvezhető poén volt az egész filmben.
Kár, hogy Atkinson elvállalta..
4/10
7/10
jozsi86 2018 nov. 10. - 21:28:15 7/10
(17/40)
Szerintem hozta az előzőek színvonalát. Szórakoztató. Egy kikapcsolódásnak teljesen megfelel.
6/10
RTommy9 2018 nov. 05. - 18:22:13 6/10
(16/40)
Nem volt rossz, egyszer simán nézhető. 6/10.
2/10
funfun 2018 okt. 27. - 16:54:50 2/10
(15/40)
Rettenetesen gyenge. Talán ha 2-3-szor elmosolyodtam. Erőltetett poénok. A nézőtéren sem voltak nagy nevetések.
Konicsiva 2018 okt. 22. - 15:01:59
(14/40)
Nagyon vártam az újabb Johnny English kalandot. Sajnos csalódtam, a második rész első 10 perce viccesebb volt mint itt az egész film. ( És ráadásul az első a kedvencem.) A poénokat előre bejelentették... ( - Uram nem kellene megtankolnunk a kocsit? Nem kellene felcímkézni a bogyókat ? stb.) Remélem lesz egy negyedik rész, mert ez lezárásnak méltatlan volt. A költségvetésen is spóroltak, mintha a hong kong-i jelenet a 2ben drágább lett volna mint itt az egész film.
10/10
Niki175 2018 okt. 21. - 20:59:59 10/10
(13/40)
Ez volt a legjobb a 3 közül. Akinek az előző kettő tetszett, annak ez a rész is fog. Kifelé menet az egész mozi dicsérte, nem is értem a kritikákat. (Az előző kettő bár tetszett, mindkettőben volt olyan rész, ami nekem kissé túl bárgyúra sikerült, ebben nem volt ilyen)
hayam 2018 okt. 15. - 09:08:55
(12/40)
nézni a teljes filmet online
https://bit.ly/2PWpv4n
10/10
bulldozer63 2018 okt. 14. - 19:41:20 10/10
(11/40)
Nagyon jó!!! Talán a 3-ból a legjobb. :)
10/10
alien1976 2018 okt. 08. - 20:37:13 10/10
(10/40)
Nem bántam meg, hogy beültem rá a moziba. Sőőőt. Kimondottan tetszett, jókat derültem, nevettem rajta. Egy picikét a végére ellaposodott, de a táncos jelenetet mindent feledtetett. :) Nálam nagyon bejött.
4/10
jmisi31 2018 szept. 29. - 00:12:59 4/10
(9/40)
Imádom Rowan Atkinsont és az angol humor sem áll messze tőlem, de ez?! Kábé atyaúristen kategória... az első két rész nagyon király, de ez kritikán aluli sajnos! 4 pontocska, de az is csak Olga Kurylenko miatt...
10/10
AttilaG. 2018 szept. 25. - 00:53:09 10/10
(8/40)
Annyira szeretem, amikor fancsali kis kritikusoknak, akik már eleve utálják például a főszereplőt, kiadják feladatul, hogy nézzen meg egy filmet, hogy aztán kritizálhassa. Kb nevetséges kategória. Port.hu-s kritikáról ennyit.
Ebben a Johnny Englis-sztoriban, "franchise"-ban az a jó, hogy érdemes róla újabb és újabb bőrt lehúzni, mert a folytatás simán képes felülmúlni az előző részeket. - Jó pár filmre ez nem igaz, pl a Mamma mia 2 is kicsit zsákutca volt. Persze akadnak kivételek. Mondjuk a Csonthülye 2, bár az a vicces, hogy az első látásra pont nem tetszett, s mégis sokkal inkább az 1.részt meglátva szoktam átkapcsolni a tévét. De pl talán a Steve Martin-féle Rózsaszín párduc 2.része képes volt egy kicsit felülmúlni az elsőt. a KicsiKém meg az Austin Powers trilógia legerősebb darabja; az első sem volt rossz, de az még nem tudott becsábítani a moziba. - Mivel mondhatjuk, hogy szeretem Rowan Atkinsont, kíváncsian ültem be annak idején az első részre. Végülis tetszett, talán nevettem is rajta, de mégis összességében fancsali képpel jöttem ki a filmről, olyan erőltetetten bárgyú volt, a koronás poén a végefelé csak "hab" a tortán, mármint az a formáját vesztett hab, ami a tejszínhabos flakonból a végén szokott kijönni. A 2.részt viszont annál kíváncsibban vártam. Úgy voltam vele, hogy az első rész egy kísérleti jellegű pilot-szerűség; jól van, megcsinálták, túlestek rajta; megvan az alap, ami bőven hagy kívánnivalót maga után, de lehet rá építkezni. - Ahogy például Windows-ból és Wordből is újabb és újabb verziókat csinálnak, ami nem mindig sül el jól, de egy újabb verzióval ki lehet javítani. - A 2.rész is hagyott kívánnivalót maga után (nekem szerintem pl pont az eleje nem jött be), de sokkal üdébben jöttem ki a teremből a 2.rész után, mint az első után. S a 3.résznél ugyanez a tendencia folytatódott. Még mindig hagyott kívánni valót maga után (ezúttal a vége lett kicsit ellaposítva, bár érthető okból; viszont siman elbírt volna még vagy 20 perc játékidőt, s picit jobban kibontott sztorit), viszont derűsebben jöttem ki, mint az első 2 részről. Szóval ha ez így folytatódik, nem bánom, ha lesz még 3-4 rész.
OFF.
(S egyébként sorry; aki akarja, ugorja át. Én szóltam...)
Amúgy itt inkább a nézőtéren voltak furcsaságok. Napokkal előre lefoglaltam a helyem a hátsó sor közepére kora délutáni vetítésre, s elsőként érkeztem a terembe, tanulva korábbi kellemetlenségekből (egy másik moziban, a Westendben szinte mindig akad pár bunkó). Pár perccel később megérkezett egy világító fejű kopasz a párjával (? - sötétben nem látszott, s a moziban akadnak olykor alakváltók, akikre valamiért felfigyel az ember, s eleinte sovány hölgynek tűnnek, majd elkezdenek dagadni, s a film végére nemet váltanak), leültek vagy 5 sorral lejjebb. Vicces figura volt. Szerintem vagy 1000-szer látta az előzetest. A film folyamán egy csomószor eljátszotta, hogy még le sem ment az előzetes-beli poén, ő már elkezdett hangosan és hosszasan nevetni. Tehetségkutatókban szokott ilyen lenni, amikor baromi rossz ütemben tapsolnak. (Pár hónapja is találkoztam hasonló vicces, kicsit alakváltó kopasz figurával a Felhőkarcoló hévízi vetítésén. Szabályosan elbeszélgetett a karakterekkel, be-beszólogatott, utasítgatta őket, mintha épp.a film forgatása zajlana. Első blikkre izompacsirtának tűnt talán kicsit a dumája és a stílusa miatt, s persze mögöttem ülő székrugdosós volt, vagy ő, vagy a párja, de amikor felkapcsolódtak a lámpák a film után, inkább tűnt lesoványodott öregembernek.)
Nah, 3-an voltunk, az adott mozi 17 soros legnagyobb termében. Pár perccel a film kezdete előtt megjelent egy 3 fős család: kislány + anyu + változatosság kedvéért fénylő fejű kopasz apu. A kislány és anyuja siman leültek volna a 14-15.sorba; apu kötötte az ebet a karóhoz, hogy a 17.sorba szól a jegyük, lényegében mellém. "Anyuci" nem érezte jól magát, érezte, hogy így nem jó, ő került a sor másik "szélére". - Egyébként ebből a szempontból egy jobb helyen a pénztárnál a vevők egy eleve feléjük fordított monitoron láthatják, hol vannak szabad helyek. - Kiment tárgyalni a jegyszedővel, leszavazták aput, s csak lementek 2-3 sorral lejjebb, s "apu" került a legrosszabb helyre. Kacagást tekintve a családban a kislány vitte a prímet, de Ő legalább jó ütemben. Viszont vicces volt, hogy így sztereóba megkaptam 2 fénylő fejűt. (Félreértések elkerülése végett nincs bajom a kopaszokkal - én is voltam kopasz úgy 20 évesen -, sem tetováltakkal - főleg, ha hölgy az illető - sem piercingesekkel, stb. Csak moziban sötétségben valahogy nem akar az ember plusz fényt a nézőtéren. De annyira nem volt gáz, talán csak amikor lengedeztek, mint karácsonyi diszvilágítás pl az Andrássyn szélben :D .)
(Hasonló történt pár hónappal korábban ugyanebben a moziban, csak kisebb teremben a 16-os besorolást kapó Rampage idején. Napokkal előre lefoglalt hely hátsó sor közepére, elsőként a teremben. 10-15 perce megy a film. Megérkezik "apuci" 6-7 éves forma fiával - jajj de jó, állatos film, üljünk be -, kissrác tör felfelé, de végúl megelégedtek az utolsó előtti sor közepével. Kissrác semmit nem ért, fecseg. Na ők tényleg zavaróak voltak -, de kimentek a film vége előtt fél órával.)
ON.
Olga Kurylenko... Érdekes nőszemély.
Részben az általa alakított karaktert illetően hasonlóan hullámzó volt a véleményem, mint Englishnek. Pont az Ő szájából hangzott el, hogy biztos fontos figura. Aztán beleszeretett, s hiába magyarázza Neki a társa, hogy kém... Tuti nem lehet az. :D
Ami a színésznőt illeti... Ismerős volt az arca. De nem a James Bond-filmből. Ugyanis szinte pont 10 éve, talán pont ugyanebben a teremben, de az biztos, hogy ugyanebben a moziban szabályosan elaludtam a Quantum csendjén. Valahogy nem csodálkozom, hogy itt port-on relatíve alacsony pontszámot kapott.
Viszont nagy megdöbbenésemre fedeztem fel, hogy ezt a színésznőt idén is láttam már egy filmben - Egy lélegzetnyire... Ami viszont tetszett. S alig volt a filmben vagy 6-7 karakter, s a teremben, egy vidéki kis mozi kis termében amúgy senki más a film alatt. (Így voltam a Hang nélkül-lel is, pont a Rampage előtt vagy fél órával. :D )
Alig pár hónapja láttam, s mégsem emlékeztem rá. Mondjuk ez talán annak is köszönhető, hogy a film elején volt egy makacsul buta döntése, ami miatt eleinte kicsit irritáló volt, de végülis pont ennek a döntésnek köszönhetjük a film sztoriját.
Amúgy szerintem láttam másik filmbennis, most már nem felejtem el. Részben a többé-kevésbé A szmokingerből vett bájosan vicces táncjelenet miatt.
Egyébként akkor már szívesen látnám 3. idei filmjét is, az Amikor lehunyod a szemed-et, de itt port.hu-n túl sok infó nincs róla. :/
Vegyük még a főgonosz, Jason Caplan figuráját. Okosnak tűnik, annak hiszi magát. A miniszterelnöknő őrjöngve rajomg érte. (Nekem valamiért nem tűnt föl, hogy ilyen fontos pozíciója van a hölgynek, illetve talán a film végén. Amúgy vicces, hogy Emma Thompson szeret filmek 3.részében szerepelni fontos pozícióban, lásd pl MIB 3.) Szerintem pedig ulyanolyan puhány ficsúr volt, mint a Mamm mia 2-ben a 3 lehetséges apuka ifjúkori önmaga, talán a kockasága tette szimpatikusabbá. Ami furcsa, hogy idiótább volt, mint maga English, ami nagy szó, de hát English-t ezért szeretjük. Idióta húzásai voltak végig.
Ben Miller szokás szerint jól hozta... "Ponton-t" (Rózsaszín párduc)... Na jó, szóval Bough-t, de kb ugyanaz a 2 karakter. :D Amúgy valamiért nagyon emlékeztet a színész Jeffrey Holland-ra, aki James-t játszotta a Csengetett Mylord-ban... Csak fiatalabb.
Egyébként szerintem bájos volt English tanársága, ami keretbe foglalta a filmet. Jobban sült el szerintem, mint pl a 2.rész eleje.
A filme kb úgy pontoznám, mint tehetségkutatóban a zsűri szokta az első néhány előadó után talán pont kb a 3.-at. Legyen 10/9, de az esetleges 4.résztől többet várok, az 5.-től még többet, és így tovább.
Jah, amúgy talán azért is volt kellemes csalódás a film, mert a Valami Amerika 3 - amit pont tegnap láttam - valamiért nem jött be, ahogy pl a Harry Potter 3, az Austin Powers 3 és a Taxi 3 sem. (Na jó, HP nem illik a sorba, csak egyszerűen kínos volt, ahogy pl másolta a Vissza a jövőbé-t.)
A Johnny English 3 viszont igen, mint már kiderült.
10/10
zs109 2018 szept. 23. - 20:13:46 10/10
(7/40)
Nekem ez a rész tetszett a legjobban. Tipikus Mr. Bean, de ezért szeretjük. A kritikusoknak nem kell hinni, akinek bejönnek az ilyen poénok, ne hagyja ki. Aki meg nem szereti Rowan Atkinsont, úgysem megy el. Ennyi. 10/10
10/10
Sajtburesz 2018 szept. 23. - 13:23:04 10/10
(6/40)
Tipikus Mr. Bean, első két rész színvonalát hozza, hatalmas film! 10/10
1/10
NorbiB 2018 szept. 22. - 21:39:26 1/10
(5/40)
Erőltetett&szörnyűséges.
hayam 2018 szept. 22. - 14:21:38
(4/40)
nézni a teljes filmet online
https://bit.ly/2p1fQ0f
10/10
orekka 2018 szept. 21. - 21:57:23 10/10
(3/40)
Szerintem eddig ez volt a legviccesebb JE. Nekem 10/10
10/10
Slayer_HUN 2018 szept. 21. - 19:15:52 10/10
(2/40)
Ne higgyetek a kritikáknak! Bőven hozza az első két rész színvonalát. Az egész filmet végignevette a mozi. Minden poén üt. Rowan Atkinson briliáns! 10/10
asep 2018 szept. 15. - 15:36:07
(1/40)
néz online filmet
https://bit.ly/2PWpv4n