Tavaszi Tekercs 2008 júl. 19. - 16:25:31 Előzmény Nightbeetle
(11/51)
Igen, nem szabad levonnom ilyen következtetést róla, mivel csupán a Match Point-ban és a Tudorokban láttam eddig. Rendkívüli színész, mint említettem, minden elismerésem. De ha, mint nõ nézek rá, mint férfira, abszolút megbízhatatlan és önzõ kisugárzást áraszt felém. Viszont nem ez számít, hanem, hogy jól játsszon. :-)
Nightbeetle 2008 júl. 19. - 12:32:11 Előzmény Tavaszi Tekercs
(10/51)
Mely filekben láttad, amiben ellenszenves szerepe volt számodra? Persze van, csak kíváncsi vagyok, hogy melyikek miatt lett neked ellenszenves, amikor nagyon jópofa ember, legalábbis minden interjún kedves, vidám, viccelõdõ. Nem hinném, hogy baj lenne vele. o:)
Tavaszi Tekercs 2008 júl. 12. - 18:49:48
(9/51)
Számomra valamiért elég ellenszenves pasi. Talán csak a szerepei miatt, amikben eddig láttam. Mégis úgy képzelem, a való életben is hasonló lehet, így nem csípem. De a színészi játéka elõtt abszolút emelem kalapom.
bellatrix91 2008 jún. 23. - 13:46:27
(8/51)
Upssz... Pedig én tényleg azt hittem, hogy egy sorozat. Na, midegy. Ígyis-úgyis tuti jó lehet! :)
Nightbeetle 2008 jún. 22. - 22:29:46 Előzmény bellatrix91
(7/51)
Az Elvis az nem egy sorozat, az egy film. Egy részes, teljes estés mozi. Ami amúgy zseniális, szóval én minimum, hogy oscart adtam volna neki érte (mint ahogy azt már az elõzõ kommentben is írtam :D), mert tényleg elképesztõen játssza Elvist. A mozdulatok, a mimika, a megjelenés minden lenyûgözõ. Hiába, õ egy hihetetlenül tehetséges színész. Mindig ámulatba ejt. :)
bellatrix91 2008 jún. 20. - 16:13:02
(6/51)
Jonny 4evör! :D Az egyik kedvenc színészem. :P Nagyon jó a "Match Point"-ban és "A Tudodk"-ban is. Az "Elvis"-t még nem láttam, de tuti az is jó sorozat lehet, ha már Golden Globe-ot kapott érte. Remélem, sok jó filmben lesz még fõszereplõ. :P
Nightbeetle 2008 ápr. 18. - 16:53:25
(5/51)
wíí. lesz az üldözött vad. Megkellnézni. Clive Owennel? alap. Amúgy JRM az egyik kedvenc színészem. Láttátok az Elvisben? HATALMAS. Tuti hogy oscart adtam volna neki az alakításért. A Match point, maga a film nem indított meg különösebben(pedig szeretem Woody Allen-t mint rendezõt is), bár elég fáradt voltam mikor néztem...lehet hogy majd újra megteszem...De Johnny fenomenális volt megintcsak. Azok a szemek...az a szenvedõ arc/megjelenés. Hátszóval,igen. :D A Tudorokat most kaptam kölcsön, még csak pár 'izgalmas' *ördögiarc* jelenetet láttam belõle. De már az sem rossz hogy kicsit sokat mutogatják mesztelenül. khm...igen. Depersze nem csak azért kell nézni. Na abbahagytam az ömlengést.
rockqueen 2008 jan. 09. - 17:41:58
(4/51)
Pont ma láttam,hogy Ullmann Mónikával is ezt csinálták.Most már nem is tudom,hogy kell pontosan írni a nevét.
rockqueen 2007 dec. 28. - 19:45:58 Előzmény zsofijaj
(3/51)
Régebben meg volt olyan,hogy a nevét rosszul írták itt,asszem úgy,hogy Jonathan Rhys-Meyers a másik változat pedig Jonathan Rhys Meyers volt és néhány filmet az egyikhez a többit pedig a másikhoz írták.
claire79 2007 júl. 16. - 17:25:22 Előzmény zsofijaj
(2/51)
Szia! Érdekes, hogy a DVD borítón is csak az 5. helyen szerepel a neve, holott õ a fõszereplõ.
zsofijaj 2007 jún. 20. - 13:11:24
(1/51)
Hahó emberek!
Valaki szóljon a port.hu szerkesztõségének!
Szegény Jonathanhoz nem írták oda, hogy fõszerepet játszott a remek Woody Allen-filmben, a Match Pointban.