metakovasav 2011 márc. 17. - 20:50:11 Előzmény fruzsi96
(31/51)
Imádom! Zseni! És ha megnézitek, rengeteg karaktert eljátszott már, és nem egyformán, hanem mindegyik..különbözõ, egy szerepet k jól el tud játszani!
és a szeretet szimfóniájában végleg eldöntöttem: KEDVENC!!!!
10/10
fruzsi96 2010 júl. 26. - 22:27:48 10/10 Előzmény diamante
(30/51)
Én nekem is ez a véleményen róla diamante én is imádom.
diamante 2010 máj. 15. - 11:21:53
(29/51)
A FÉRFI!!! Szerintem JRM igazi nõi ideál... nem tudom elképzelni, hogy valakinek nem jön be. Õ a férfias férfi... nagyon jó lenne, ha ilyen pasik lennének többségben és nem a Russel Crowe féle b.nkókat nyomnák, aki - az egyik elõzõ kommentre válaszolva - tényleg megverte a feleségét.

Mint színész: elõször a Hiúság vásárában tûnt fel, majd megnéztem a Tudorok elsõ évadát, ahol végleg "beleszerettem". Attól, hogy milyen férfinek tartom még lehetne rossz színész, de õ tényleg messze az egyik legjobb, akit kiválaszhattak Henrik szerepére. MINDENT el tud játszani... nagyon sokszor könny szökött a szemembe tõle. SPOILER!!! TUDOROK: Mikor kivégzik Tamást és ordít egyet + látszik rajta a fájdalom és a kétségbeesés... nagyon hiteles volt. Ezenkívül ugyanolyan jól játssza a szerelmes férfit, mint a közönyös, elhidegült szeretõt...Én mindent elhittem neki, egy pillanatig sem fordult meg a fejemben, hogy filmet nézek. Mintha belecsöppentem volna abba a világba!
mulao 2010 ápr. 27. - 07:49:38
(28/51)
Nagyon sajnálom, hogy õt még mindig nem láttam sok filmben, mert már eléggé "belezúgtam".:)
A M.: I. 3-ban is tetszett, szerintem jól játszott, bár nem sok jelenete volt. A Párizsból, szeretettel-ben eredeti hangon nézve nagyon jól játszott, a partnernõjét meg utálom, mert szinte minden jelenetükben smárolhatott Jonathan-nal.:))) Állítólag iszik, (és márpedig nem vizet), remélem nem csinálja ki magát a piálással.Néha oldalról meg, olyan szexi, mint Peter Sarsgaard szerintem.
Most ide ennyi.
10/10
charlena08 2010 ápr. 22. - 16:59:36 10/10
(27/51)
Továbbra is merem remélni, hogy még nagy jövõ elõtt áll, és sok mozifilmben fogjuk még viszont látni! Szerintem, a From Paris with Love-ban sem volt rossz, ahhoz képest, hogy az akció nem az õ mûfaja...
A Julianne Moore-ral közös, "Shelter" c. idei filmjére is nagyon kíváncsi vagyok, az elõzetesbõl ítélve IZGALMAS LESZ! ;)
mulao 2010 márc. 02. - 16:56:06
(26/51)
ma volt az Elviszes filmje, javítanék, nem nagyon jól játszik, inkább nagyot alakít.Megérdemlten kapott Golden Globot érte!
10/10
charlena08 2010 márc. 02. - 16:21:49 10/10 Előzmény Malaska
(25/51)
HAHA! Malaska: Ez találó volt, én is ilyesmit érzek vele kapcsolatban. :)

Talán azért - is - játszik olyan jól, mert a való életben is eléggé heves vérmérsékletû és szélsõséges lehet... Persze lehet hogy tévedek, de akkor viszont még jobb színész, mint gondoltam :) Csak kb. 1 éve figyeltem fel rá, de igyexem bepótolni a lemaradást. Eddig amiben láttam, mindenben jó volt, bár sokx eléggé elvont (Bálványrock) és kevésbé kommersz (Match Point) filmeket választ, de nekem EZÉRT IS szimpatikus. Utóbbiban visszafogottan visszataszító, de pl. az August Rush-ban pedig nagyon kedves karakter, ráadásul hangja is van.

Színészi játékát én L. Dicaprio-hoz tudnám hasonlítani, remélhetõleg hasonlóan sikeres lesz pár év múlva, megérdemelné és meg is van rá az esélye.

The Children Of Huang Shi (2007) c. filmjét itt nem említik, pedig nagyon jó, hiteles, nem csöpögõs, mégis szívbemarkoló igaz történet. Mindenkinek ajánlom figyelmébe!!!

Számomra pár hónap és pár filmje megnézése után máris 10 pontos színésszé nõtte ki magát.
Malaska 2010 febr. 14. - 20:11:27
(24/51)
Nekem olyan fuj-de-jó pasi! Olyasfajta,akibõl kinézem,hogy veri a nõjét,és az mégse képes otthagyni õt. Mondjuk ez elég szélsõséges volt.:D
mulao 2009 nov. 13. - 11:11:48
(23/51)
Az biztos, hogy nem néz ki rosszul, de szerintem nagyon tehetséges is, mint színész.Az Elvisben- amiért Golden Globe-díjat is kapott- szerintem nagyon jól játszott.Jó választás is volt erre a szerepre.A Csavard be, mint-ben szerintem nem néz ki jól, ráadásul Hujber Feri hangját se érzem jó választásnak neki, de szerintem ott se játszik rosszul.Szívesen megnézném más filmjét is.
7/10
encsii 2009 nov. 12. - 19:57:15 7/10
(22/51)
Csókolnám azt a szép száját az már biztos :D
10/10
prunco 2009 szept. 22. - 23:07:37 10/10 Előzmény Szívkirálylányka
(21/51)
Nekem a színészi játéka hasonlít Joaquin Phoenix-ére. Egyébként jó képû fickó, igaz nem mindegy milyen szögbõl nézzük. :) Néha szívdöglesztõ, néha nem. Mindenesetre VIII. Henrik örült volna, ha ilyen külsõt kap a jó Istentõl. :)
10/10
Szívkirálylányka 2009 szept. 13. - 14:01:56 10/10
(20/51)
Kíváló színész. Már több filmben is láttam ( Tudorok, Oroszlán a télben, Hiúság vására). Nagyon helyes pasi.
10/10
livacs 2009 febr. 06. - 14:46:04 10/10
(19/51)
most láttam a Match point címû filmjét,itt valahogy nem találom annyira jóképûnek,mint Tudorokban.
jessica alba fan girl 2009 jan. 18. - 21:07:16
(18/51)
ja még se most látom a filmjeit és elég sokban láttam már...
jessica alba fan girl 2009 jan. 18. - 21:03:59
(17/51)
én még csak a tudorokban láttam...
10/10
xJokeRx 2009 jan. 18. - 19:05:21 10/10
(16/51)
Bennem nem kellt unszimpatikus érzéseket, sõt!! Sztem tehetséges, még sokra fogja vinni.
Nightbeetle 2009 jan. 14. - 17:07:47
(15/51)
Amint lehet nézzétek meg az August Rush-t, aztán írjátok ezt a negatív-unszimpatikus dolgot... De, remélem utána meg már nem írja senki :P
Funika 2008 dec. 13. - 03:33:14 Előzmény Mélie
(14/51)
A The Children Of Huang Shi-ben pl nem gonosz. Elég agresszív az arcberendezése, de jó színész...
Mélie 2008 júl. 29. - 20:18:13 Előzmény Nightbeetle
(13/51)
Õszintén szólva én is csak negatív szerepekben láttam eddig,és úgy tûnt,h ezek nagyon is testhezállók neki...
Azért ez a dolog nem ilyen egyszerû!Néhány szerencsés színész igenis válogathat a szerepek között(nézzétek meg pl Gwyneth Paltrow-t,aki mindig hasonló karaktereket választ,az ízlésének megfelelõen-jó õ kivételezett helyzetben van/volt,mindig is megtehette)J.R-Mviszont,ahogy látom,viszonylag kevés filmben szerepelt eddig:lehet,h a színpad fontosabb a számára,és ezért válogatja meg...Egyszóval nekem is unszimpatikus-valahogy az arckifejezése...-,de szintén jó színésznek tartom!
Nightbeetle 2008 júl. 19. - 23:21:47
(12/51)
Ja hát abból a szempontból igen, hogy színész. Úgy az a fontos, hogy jól játszon. Bár épp ezért a filmbeli karakter alapján sosem szabad megítélni magát az embert, szerintem. {mivel színészkedik!} Arra ott vannak az interjúk, megjelenések, cikekk, riportok, videók meg minden. Jójó, persze valamilyen szinten az is közrejátszik, hogy milyen szerepeket kap. De pl. ha tudod milyen volt Elvis, és mivel õ játsza el, akkor úgy ítéljük meg hogy egy öntelt, egoista a dilis és a zeneizseni határán? No nem hiszem én azt :P Nem akarom annyira védeni, meg nem akarlak semmirõl sem meggyõzni. Csak kifejtem az én álláspontomat. Ennyi. Én kedvelem, és nem hiszem hogy rossz ember. {nézd meg az August Rusht is azért majd...}