8/10
jari 2012 okt. 31. - 23:37:10 8/10
(71/91)
Nekem tetszett a film. Valós problémát dolgoz fel, egy boldogtalan feleség keresi a valódi szerelmet. Szerintem Aniston kitûnõ választás volt, játéka természetes. 8/10
8/10
-greghouse- 2012 okt. 31. - 22:31:53 8/10
(70/91)
Pazarlás.... attól függ, honnét nézzük.
1) a producer: van egy elég jó (szerintem egész jó) történet, de kevés pénz. Hogy lehet eladni? Bevonni egy olyan húzónevet, akit zabál a közönség, és a sajtó is, Sandra Bullock után õ a második "girl next door" kedves kis csaj.
2) Jennifer Aniston: Iszonyúan népszerû lett a Jóbarátok után, és nagyon felment a gázsija. Az utolsó három évben már fejenként és hetente 1 millió dollárt kaptak. Ennyit soha senki sem elõtte, sem azóta sorozatért nem kapott. Ráadásul Jennifer nem zabálta fel a pénzét, nem itta/kábszerezte el (mint részben Matthew Perry), nem verte el, nem költötte luxusauatókra és házakra (mint barátnõje Courney Cox), hanem nagyon okosan befektette. Megtakarította. Akármilyen furcsa, soha nem élt nagy lábon, és ma õ az egyik leggazdagabb színésznõ (pont ezért is) Hollywoodban.
Namost. Viszont beskatulyázták a hebehurgya, de jópofa, szexi szõke szerepébe.
Mivel õt a többletpénz különösebben nem motiválja, elmozdul a kevésbé szokványos szerepek felé. Ilyen ez a film is. Akinek csalódás, annak azért, mert nem a skatulya szerepét játsza (és a magyaroknak mert nem Kökényessy Ági a magyar hangja).
3) Közönség: Itt van Jenz! Biztos egy piszok jó kis baromság lesz, mint a Derült égbõl Polly (hamarosan a tévén) Ben Stillerrel...nézzük meg! Nem az lett.. csalódás.

Producer jól járt, eladta a filmet. Jenz jól járt, játszott valami nem szokványost, és megmutatta, más is tud lenni. Közönség .... hamar elfelejti, pedig nem kellene.
offtopic
ceia 2012 okt. 31. - 21:40:23 Előzmény kõmacska
(69/91)
Az a videó egy propaganda film, mintha ugyanúgy minden kapható lenne ott, mint a nyugati áruházakban. Nem véletlen, hogy hozzászólni sem lehet.

Ezek itt pedig tipikus Walmart dolgozók! (kép)
Szerintem pazarlás volt Anistont felhasználni egy ilyen béna filmre. Olyan, mintha valaki egy szál virággal csapkodná a legyeket.
offtopic
kõmacska 2012 ápr. 30. - 00:05:23
(68/91)
Miért, hogy néznek ki? Ezek például észak-koreai áruházi dolgozók: http://www.youtube.com/watch?v=_7uqMvsow4A
ceia 2012 ápr. 29. - 23:28:23 Előzmény barbi_112
(67/91)
Nekem ez az egyik problémám a filmmel, Anistont akárhogy öltöztethetik, sminkelhetik, behelyezhetik egy kispolgári környezetbe, sosem lesz belõle átlag nõ, mert egyszerûen nem az! Most nem csak a Jóbarátok-skatulyára gondolok, hanem van egy olyan megjelenése, hogy kilóg az ilyen szerepbõl. Az áruházi dolgozók nem így néznek ki, még amerikában sem :)
8/10
greghouse 2012 ápr. 29. - 23:11:56 8/10
(66/91)
Szerintem elég jó film, inkább azok csalódnak akik JA-tól a hebehurgya lökött jónõ szõkeséget várják, pedig jó õ más szerepekben is, és a sztori is jó, az elfásult feleség...na jó, nem lövöm le. Kökényessy Ági hangja mindig hiányozni fog, de más filmekben õ szinkronizálja továbbra is, a vígjátékokban, mint korábban ma volt az a közepes szakítós film. Ez szerintem sokkal jobb. Nem Jóbarátok, és JA nem Rachel, de jó.
barbi_112 2012 ápr. 29. - 14:11:59
(65/91)
Nekem tetszett, olyan legondolkodtató film. Vége lett, és még utána is a hatása alatt voltam. Aniston hangja mivel nem Kökényessi Ági volt, egy kicsit fura volt, de megszokható + azzal a hanggal szerintem csak vígjátékokban jó, úgy szoktuk meg hogy azzal a hanggal nevettet. Jake G. meg olyan elvont volt, hogy szinte félelmetes volt néha, el is hittem róla hogy egy kicsit pszichopata vagy nem is tudom mi a jó szó rá...
Aniston tényleg csak tinglitangli vígjátékokban szokott szerepelni, de a drámai szerep sem állt neki rosszul. De amúgy mikor vezette azt a lerobbant autót, vagy a házukat mutatták, vagy hogy egy lepukkant vidéki boltban dolgozott, akaratlanul is az járt a fejemben, hogy mekkora sztár õ már, szerintem az elmúlt kb 25 évben még a közelében sem járt ilyen helyeknek, de még azelõtt sem tartom valószínûnek, mivel Kojak rokona volt....
Ja és attól a Bubbától rosszul voltam.
ceia 2012 ápr. 28. - 22:51:21
(64/91)
Kár volt Anistont rápazarolni egy ilyen sz@r filmre. Neki szuper filmekben kéne szerepelnie, vígjátékokban, vagy akár akciófilmekben. Jól állna neki valami thriller féle, olyan telefonos pszichopatás, de könnyebb mûfajúak is, mint pl. Sandra Bullock szerepei a Speed, Pusztító..
sinell 2011 dec. 01. - 22:44:04
(63/91)
Most már értem, miért ez a nicked.

Máshogy sose lennél latin szeretõ :DDD
5/10
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 10. - 15:00:16 5/10
(62/91)
Azt én is.. Anistont Kökényessyvel azonosítom. :)
10/10
Vérone1992 2011 aug. 10. - 14:26:02 10/10
(61/91)
Nekem nagyon tetszett. Rávilágított arra, hogy soha nem szabad feladni a reményt, hisz mindenhol akad egy-egy ember, aki más, s aki igazán tud szeretni.
Jól játszott a két fõszereplõ is, habár Kökényessy Ági hangját hiányoltam..

10/10
7/10
Bálint12 2011 aug. 08. - 22:47:18 7/10
(60/91)
Nézhetõ film. Hiába vannak jó filmek a kereskedelmi csatornákon, ha megszakítják azokat állandóan. Bármilyen is a film, de annak legyen eleje és vége, szünetek nélkül. Punktum! :)
batagy 2011 aug. 08. - 22:32:03
(59/91)
Jó kis lelkizõs film volt!
Antiochus Epiphanesz 2011 aug. 08. - 17:17:29
(58/91)
Egyetértek Bandeerasszal a fõszereplõ megítélésében, de hát ilyenek a nõk. Elég depis film, de nézhetõ. 6/10
5/10
Ford Mustang 2011 aug. 08. - 17:15:18 5/10
(57/91)
Igen. Látom ma is adja a közszolgálati (vagy már nem) Duna, pedig már kétszer is volt az rtl-en. Igaz, ez a vágás- és reklámmentes verzió lesz. Úgy még talán nézhetõ.
10/10
sioux 2011 aug. 08. - 16:59:00 10/10 Előzmény Ford Mustang
(56/91)
Neked. Másoknak meg jó/tetszik.
offtopic
lilahagyma 2011 júl. 26. - 09:07:15
(55/91)
Nos igen, ez a film valóban az unalomról szól. De nem azért, mert bárki is elrontotta volna; egyszerûen bemutat egy létállapotot. Aminek pedig különös oka van. Nem az áruházi munka és nem a férj önmagában unalmas. Az unalom azért borított el mindent, mert a házaspár képes volt egymást manipulációval irányítani. Ha pedig valaki manipulálható, akkor unalmassá válik. A kettejük között fellépõ problémákat (amik minden kapcsolat természetes velejárói) nem oldották meg, hanem megpróbáltak elmenekülni elõle. Elõször is a férj fogta menekülõre a füvezéssel és ivással; majd a feleség talált magának egy búfelejtõt. Szó sem volt semmiféle tragikus szerelmi történetrõl, a feleséget nem nagyon érdekelte a srác igazi lénye, inkább csak képzelgett (és a nõ valódi lénye iránt a fiú is közömbös volt). A nõ tényleg a férjéhez ragaszkodott és össze is illettek, jó párt alkottak, kizárólag az õszinteség hiányzott kettejük közül. A fiú karakteréhez sokkal inkább illett volna a fiatal és kreatív lány; már ha egyáltalán bárki is illett hozzá.
Szerintem tanulságos és jó film, éppen a kopottsága, darabossága miatt. A tanulsága, hogy semmiféle búfelejtõ nem old meg semmit.
8/10
greghouse 2011 júl. 25. - 21:36:48 8/10
(54/91)
Nem olyan rossz ez a film, csak Jennifertõl ne várjátok a Friends-beli jópofa bolondozást. Itt más karakter, és nem is rossz. Egy kicsit talajvesztett, kicsit elveszett nõ. Szerintem alulértékelt a film, bár nem egy tizes, de jó.
hiden 2011 júl. 25. - 15:37:54
(53/91)
Én már alig várom,hogy megnézhessem,felkeltették az érdeklõdésemet ezek a hozzászólások is.Anistont és Jaket is szeretem.
5/10
Ford Mustang 2011 júl. 16. - 18:02:24 5/10
(52/91)
Ez egy gyenge közepes film, ha nem szerepelne benne Aniston, semmit nem éren.