Téma: Josh Duhamel

2014 okt. 21. - 11:37:13
2014 okt. 21. - 11:37:13
(60/60)
A perverzió tág fogalom, vannak jó oldalai is. :D
2012 ápr. 28. - 15:26:18
2012 ápr. 28. - 15:26:18
(59/60)
WTF....
2012 ápr. 28. - 10:25:04
2012 ápr. 28. - 10:25:04 OFFTOPIC
(58/60)
Ez nem csak olyan tini dolog? Lehet h horkol büdös a lába piszkálja az orrát vagy perverz! :-)
2012 ápr. 25. - 00:12:17
2012 ápr. 25. - 00:12:17
(57/60)
Kicsit olyan Johnny Knoxvilles Timothy Olyphantos beütése van.Nem rossz pasas.
2011 márc. 07. - 12:49:07
2011 márc. 07. - 12:49:07
(56/60)
baszus de járnék vele
szavazat: 10/10 2010 nov. 06. - 09:59:06
2010 nov. 06. - 09:59:06
(54/60)
tetszett a film amiben Kristen Bell-lel szerepeltek együtt. Amúgy szerintem Johnny Knoxvill-ra hasonlít /egy kicsit/.
szavazat: 10/10 2010 szept. 06. - 13:27:32
2010 szept. 06. - 13:27:32
(53/60)
Date of Birth: 14 November 1972, Minot, North Dakota, USA
Birth Name: Joshua David Duhamel


Josh Duhamel
...
John Carrabino Management
5900 Wilshire Boulevard
4th Floor
Suite 406
Los Angeles, CA 90036
USA
2010 júl. 27. - 16:05:46
2010 júl. 27. - 16:05:46
(52/60)
Azt hiszem, imádni fogom az új filmjét.
( Najó az összes filmjét imádom. )
(L)
2010 júl. 06. - 01:05:42
2010 júl. 06. - 01:05:42
(51/60)
Magas, szép a teste, helyes az arca, elragadó a mosolya, és van valami kisfiús sárm is benne.. nekem a hangja is tetszik:)
Fergie valóban szerencsés:)
2010 jún. 25. - 18:38:18
2010 jún. 25. - 18:38:18
(50/60)
Josh és Timothy
2010 jún. 25. - 18:37:46
2010 jún. 25. - 18:37:46
(49/60)
Helyes srác!:) Szerintem tökre hasonlít Timothy Olyphant-ra.
2010 ápr. 08. - 20:01:35
2010 ápr. 08. - 20:01:35
(48/60)
Ja, nem néz ki rosszul.
szavazat: 10/10 2010 ápr. 08. - 19:41:42
2010 ápr. 08. - 19:41:42
(47/60)
Azta!!!hogy milyen jól néz ki! szerencsélye van ferginek!!!
2009 jan. 31. - 22:24:50
2009 jan. 31. - 22:24:50
(46/60)
Josh múlt hétvégén házasodott össze Fergie-vel.
2009 jan. 11. - 18:25:10
2009 jan. 11. - 18:25:10 OFFTOPIC
(45/60)
Áááá, istenem!! Ennyire jó pasit!! :D Miért nem az enyém??:(:P:D
2008 dec. 22. - 18:32:13
2008 dec. 22. - 18:32:13
(44/60)
<---Josh...
2008 dec. 22. - 18:31:25
2008 dec. 22. - 18:31:25
(43/60)
Szép a mosolya,az elõzõ képnél! Najó neki mindig szép...
2008 dec. 22. - 18:27:43
2008 dec. 22. - 18:27:43
(42/60)
:-)
2008 dec. 22. - 18:26:40
2008 dec. 22. - 18:26:40
(41/60)
<---Álom pasi!