marteeka 2008 máj. 15. - 14:52:22
(8/28)
Javít******* egyrészt Victor ssssz..

másrészt Victor a fáraó szerepére a 3. számú (Gesztesi és Gáspár Laci után), Józsefet Serbán Attila alakítja Nagy Sanyi és Puskás Peti mellett.
marteeka 2008 máj. 15. - 14:49:09
(7/28)
Nekem is ez a véleményem Laciról.
Úgy láttam, hogy Posta Viktor is fsz. lesz, a harmadik számú - szóval ezért nem értem, hogyan fért be közéjük Peti...
atalanta 2008 máj. 15. - 13:57:39
(6/28)
Nem tom... nem kéne ennyire erõltetni... de még mindig jobb, mint Palcsó... mellesleg én Posta Victort hallottam még...Õ akkor nem lesz fõszereplõ? ... Gáspár Laci is fura nekem...fõleg, hogy tele van a Madách tehetséges fiatal színészekkel... nem mintha Lacival baj lenne, de az egy dolog, hogy énekel...egy musicalben az nem elég...játszani is kell...
marteeka 2008 máj. 15. - 11:45:16
(5/28)
Én is szeretem Nagy Sanyit, pont ezért írtam, hogy hogyan jöhet szóba fõszereplõként mellette Puskás Peti...
atalanta 2008 máj. 15. - 10:05:13
(4/28)
Én ismerem a régi Madáchos darabot, kb,11 éves korom óta hallgatom kazin-még jó, hogy átvettem közben, mert rongyosra zabálta volna...én igazság szerint imádom Nagy Sanyit, de félek az egésztõl, mert sose szimpatikus, ha a jól ismert-és kívülrõl tudott-dalszövegeket átírják, még akkor se ha modernebb felfogásról van szó...szerintem a korábbi változat is elég modern volt...
ÉN szerettem. Remélem, ha egyszer eljutok kellemes meglepi lesz...persze kizárólag Sanyival:D
marteeka 2008 máj. 05. - 13:51:12
(3/28)
Bár én nem ismerem a darabot (még), de a szereposztást böngészve... Hogy jön egy Puskás Peti egy fõszerephez egy Nagy Sándor mellett???

Gáspár Laci??? Beszélni sem tud rendesen... akkor már inkább a Gesztesi!

Egyébként... jó, a Puskás Peti már jó ideje színészkedik, na de Gáspár Laci? New trend, a megasztár letûnt, álljunk színpadra??? Nem akarok elõítéletekkel lenni, de nem tudom elképzelni színházban, inkább énekeljen, az jól megy neki legalább.
blaze86 2008 máj. 04. - 22:58:01 Előzmény eszti
(2/28)
Maga a darab tüneményes, csak a szereposztás CIKI. Puskás Peti és Gáspár Laci egyáltalán nem való bele, Gesztesit meg muszáj mindenbe belerakni... tessék, magyar, zabáljad!! (A testvérek között annyi tehetséges fiatal van, hogy kicsit átvariálhatták volna a szereposztást.)
eszti 2008 ápr. 28. - 18:54:10
(1/28)
Én a bácsikámtól hallottam róla elsõnek, majd meghallgattuk a dalokat és nagyon tetszett, bár már régen volt tavaly nyáron de remélem eljutok majd a színházba is hisz szimpatikus, mert Biblia feldolgozás. :)