Téma: Julie Andrews

flowerpower 2007 júl. 07. - 23:19:06 Előzmény kessy6
(11/71)

Igen teljesen egyetértek. Szerintem mindet képes megcsinálni. Bármit eljátszik, lásd Viktor/Viktória. Abban zseniális. csak beleragadt a sweet nanny illetve mostanában a királynõi szerepbe. De talán ezek állnak a legjobban neki. és igen neki volt a legszebb hangja a világon. és hogy elveszette mint amikor Beethoven megsüketült.
kessy6 2007 ápr. 20. - 01:05:29
(10/71)
Mary Poppins (1964) for Disney, The Sound of Music (1965) for 20th Century Fox and Thoroughly Modern Millie (1967) for Universal were the biggest money-makers yet for their studios.
kessy6 2007 márc. 27. - 19:53:03
(9/71)
Szerintetek normalis,hogy nem latom a konyveit a boltokban Angliban?
Vicces.....pedig mar eleg sokat megneztem,de meg nem sikerult belebotlani....
kessy6 2007 márc. 20. - 17:44:33
(7/71)
Megjoooooooooooooooooooott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eddig is imadtam a My fair lady-t,mert Audrey Hepburn szenzacios,de ez...............................
Ha eddig nem tudtam volna,hogy miert lett ekkora szenzacio,akkor mostmar ertenem..........Rex Harrison,Julie Andrews es a tobbiek...........I'm just blown away............
Erus1 2007 márc. 19. - 20:28:54
(6/71)
Itt Magyarországon nem lehet kapni, a mesekönyveit sem, semmit sem!!! jajj, nagyon kiváncsi vagyok a könyvre!!!! Ha nem nagy kérés, idéznél belõle? Hátha a fórumolvasók is többet megtudnak róla, nem csak azt, hogy milyen édes nevelõnõ!!! :)
kessy6 2007 márc. 19. - 17:33:42
(5/71)
Most jelent meg egy eletrajz rola.....
Richard Stirling: An intimate biography......
Nem tudom,otthon lehet-e kapni.........de erdemes elolvasni.......
Nem akarmilyen embert talalsz a szineszno mogott.....csak egy pelda: 5 evesen kezdett enekelni,es 62 evesen egy joindulatu daganat eltavolitasakor,veletlen a hangszalai egy reszet is kivagtak.......orvosi muhiba........de tulelte......
Erus1 2007 márc. 19. - 14:26:36
(4/71)
Julie Andrews maga a csoda!!!!!
kessy6 2007 márc. 17. - 08:19:38
(3/71)
James Garner: "You light up when you smile." (Victor-Victoriabol)

Megejelenik valahol,es mosolyt,ragyogast csal az emberek arcara. Robert WIse
kessy6 2007 márc. 15. - 20:29:28
(2/71)
Igazabol en szeretem azt a filmjet is......bar lehet tenyleg miatta jo......:)
Most vettem eletrajzot..........nagyon durva orvosi muhiba volt......a joindulatu daganattal kivettek a hangszalai egy reszet.........:(:(:(bar sajat bevallasa szerint,ennek igy kellett tortennie,kulonben bizonyos dolgok nem tortentek volna meg vele,ha enekel.........
Nalam mindenesetre o a nyero.........
kessy6 2007 márc. 15. - 10:00:19
(1/71)
Bar nem sokoldalusagarol hires (bebizonyitani nem volt alkalma),de nincs olyan szerepe,amiben nem a maximumot adta volna magabol. Profi es maximalista,nincs olyan feladat,amit ne tudna megcsinalni......tancol,szteppel,akrobata mutatvanyban vesz reszt,noi nyeregben lovagol,repul....:) es termeszetesen enekel!!!!!!!!!!Az egyik leggyonyorubb hangu enekes-szineszno!!!
O mindenki kedvence........Maria von Trapp es Mary Poppins.....
Sajat banatara beleragadt a "sweet nanny" szerepebe,de ha megnezed a filmjeit,rajossz,hogy minden jol all neki,es nem "csak" enekelni tud............
60 evesen a Victor-Victoria Broadway valtozataval ket even keresztul kapott hetente 8-szor standing ovation-t........
Miota elveszitette a hangjat (orvosi muhiba),gyerekeknek ir mesekonyveket a lanyaval.........nem kisebb sikerrel.......
Emmy,Grammy,Oscar-dij nyertes szineszno,aki januar megkapta a SAG Eletmudijat munkajaert es csodalatos szemelyisegeert.........
Julie Andrews,practically perfect in every way!!!