Téma: Jumanji

8/10
RTommy9 2017 dec. 29. - 18:04:43 8/10
(13/73)
Tetszett, jó volt, ajánlom. Jobb, mint a \'95-ös változat. Ez számomra 8/10.
4/10
tesz-vesz 2017 dec. 29. - 08:33:26 4/10
(12/73)
egészen nézhetõ. fel sem tûnt hogy kétórás
4/10
tesz-vesz 2017 dec. 29. - 08:32:24 4/10 Előzmény Bigpapa
(11/73)
miért lett volna ízléstelen az Perrish felirat? mik vagytok ti? hiperérzékenyek?!

amúgy nem lett nagyon rossz film. egészen érthetõ, bár kicsit sok az altesti poén a gyerekfilmekhez képest...
az állatok jól vannak meganimálva, kivétel az elefánt feltûnése csak. ott furcsa volt.
7/10
sorozatneked.hu 2017 dec. 28. - 23:50:53 7/10
(10/73)
7/10

Egy erõs hetest adok rá, mert vicces volt és még akció is volt benne. Aki nem tudta ezt a filmet élvezni, annak eléggé szomorú élete lehet. :( Kellemes csalódtam, a színészek jók voltak benne, bár én sem bírom annyira Kevin Hartot. Az állatok tényleg furcsák voltak, azzal egyetértek, viszont a 3D élvezhetõ volt. Így emlékeztek meg Robin Williasmról, az nem poén akart lenni, hanem egy memento.
10/10
Judyfisher2017 2017 dec. 28. - 21:07:09 10/10
(9/73)
Szuperjó pörgõs vígjáték,remek kikapcsolódás volt.
3/10
beo71 2017 dec. 28. - 15:05:34 3/10
(8/73)
Gondolom az volt az alap koncepció, hogy vicces - izgalmas kalandfilm legyen az új Jumanji.
Ez a legnagyobb baj, mert egy percig sem vicces. A rengeteg elköltött pénz, a sok kaland egyszerûen gagyi lesz a folyamatos faviccek és gyenge színészi játék miatt. 3/10.
Az, hogy a Szikla sírva motyogja : - Haza akarok menni !...na ez nem vicces, inkább szánalmas.
Bigpapa 2017 dec. 28. - 01:04:22
(7/73)
Mi most láttuk, szerintem vicces volt. Szerencsére az elsõ Jumanjit nem akarták lekoppintani. A Parish felirat szerintem is ízléstelen "poén" volt. De amúgy tök rendben van a film. Még ez a seggdugó néger is jó volt benne, pedig tõle hupililát okádok, annyira utálom. Dwayne viszont nagyon jó benne. Jól áll neki a vígjáték is. Jack Black is hatalmas, pedig õt is rühellem eléggé. A csajok jól néznek ki, Hawaii csodálatosan szép, érzésem szerint a CGI ezerszer élethûbb volt az eredeti Jumanjiban, itt az állatok full rajzfilmnek néznek ki. Még egy lépés vissza és tiszta Tom & Jerry :D A jaguárok konkrétan a vicc kategóriába tartoztak.
Nem tudom, kinek mi baja volt a végével, ennek így kellett végzõdnie, hisz ez a Jumanji.

9/10 simán többször nézhetõ film.
1/10
mimzy 2017 dec. 26. - 18:07:09 1/10
(6/73)
a karakterek nem voltak életszerûek...
eleje vicces volt, még tetszett, is de a film túl hosszú...
a vége sem tetszett
az itt járt Alan Parrish csak a színész halálát jutatta eszembe
7/10
Atis88 2017 dec. 26. - 12:02:14 7/10
(5/73)
Nem kell túl sokat várni tõle és akkor tökéletes kikapcsolódás az egész családnak. Egyáltalán nem hiányoltam az elsõ rész alapfelállását, miszerint idegesítõ kölykök plusz szülõszerûségek. Nem hiányzott, egyszer már láttuk elég is volt belõle. Felesleges lett volna ugyan azt a sztorit még egyszer leforgatni. Jobb volt ez így. Mindenki jó volt a maga szerepében, de talán Jack Black-et kiemelném, mert nem sokaknak sikerül a testi poénokat alpáriság nélkül elõadni, de neki sikerült. Sztoriban van 1-2 dolog ami felett elég nagyvonalúan átsiklottak, vagy logikátlanul oldottak meg, de ezek elhanyagolhatóak. (Az új star warsal ellentétben, mert ott aztán voltak bõven ilyen gondok.)
7/10. Egyszer mindenképpen ajánlott, de könnyen lehet hogy többször nézõs lesz sokaknak.
9/10
idõjós1010 2017 dec. 25. - 20:49:20 9/10
(4/73)
Dwayne Johnson-al a fõszerepben ? Ez egy gyerekfilm volt valamikor. Most meg azt látom a borítón, hogy egy izomagyal, és egy bomba nõvel akarják eladni. Elhiszem, hogy humoros, meg kalandos lett így is, de az eredeti filmhez igazán helyezhették volna közelebb két gyerekkel, és egy Robin Williams pótlékkal.
8/10
Imre Ressinka 2017 dec. 23. - 13:29:18 8/10
(3/73)
Egész jól sikerült, szórakoztató, izgalmas, jó poénokkal, az egész családnak tudom ajánlani! Vannak benne kissé ijesztõ részek, de egy 10 év körüli gyerek szerintem már simán nézheti. 10/8
Keresztes³ovag 2016 okt. 15. - 12:30:06
(2/73)
õszintén kíváncsi vagyok erre a filmre. Azt hiszem ez a The Rock és Kevin Hart páros egy új korszakot nyithat a vígjátékok terén.
sornersby 2016 okt. 15. - 11:17:28
(1/73)
Már az elõkészületi fázisban mozog az 1995-ös Jumanji feldolgozása, amely valójában nem remake lesz, hanem egyfajta megkésett folytatás. A produkció fõszerepét megszerzõ Dwayne Johnson korábbi nyilatkozata szerint az új film egyszerre fog tisztelegni az eredeti és az abban nagyot alakító Robin Williams elõtt, illetve egyszerre lesz annak a kalandfilmnek a “jóval veszedelmesebb, de szórakoztatóbb” folytatása. A színész ezen felül elárulta, a film a modern kor elvárásaihoz igazodva készül, sokkal jobban szólítja majd meg a ma generációját, valamint az elõzõ film három szereplõje helyett itt már öt karakter köré épül a cselekmény.

A történet szerint egy Dr. Smalder Bravestone nevû, vakmerõ kalandor (Dwayne Johnson) szabadítja ki véletlenül a mágikus társasjátékból a megvadult állatokat. Az izomagyú doktort az ügyefogyott Moose Finbar (Kevin Hart), a kövér Shelly Oberon professzor (Jack Black) és a játékban még kislányként csapdába esett Ruby Roundhouse (Karen Gillan) segíti, vagyis hogy inkább hátráltatja a gyilkos dzsungeltúra alatt.

A produkció Jake Kasdan rendezésében készül, amelyet a Felforgatókönyvet és a Mr. Magorium meseboltját jegyzõ Zach Helm, és az egyebek mellett a Con Air – A fegyencjáratot és a Pop, csajok satöbbit is író Scott Rosenberg forgatókönyvébõl álmodják vászonra. The Rock mellett a fõbb szerepeket Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan és Nick Jonas fogják alakítani.

Bemutató dátuma: 2017. július 27.