10/10
Bionika 2017 jún. 17. - 15:26:41 10/10 Előzmény Anyacs
(379/399)
Figyu! Ez egyáltalán nem olyan rossz film. Lehet, hogy a fõszereplõnõ rossz benne. De látványos és akciódús és nagyon szórakoztatófilm. És bármikor újra tudnám nézni. Nem akarok kötekedni, de az biztos, hogy a Zs kategóriától fényévekre van.
Troodon 2017 ápr. 03. - 18:11:54
(378/399)
A film jó, az igen magas nosztalgiafaktor miatt. De nem értem, hogy miért nem képesek végre újítani és merészebbek lenni. A dinoszauruszokkal kapcsolatban annyi lehetõségük lenne még, mégis mindig ugyanazokat az állatokat mutogatják.
Oké, ne rakjanak rá tollakat, mert a vérpistikék begõzölnek, de ezt legalább az univerzumon belül megmagyarázták azzal, hogy nem igazi dinók. Viszont mutathatnának végre új fajokat. A játék ilyen szempontból jobban teljesített (telltale).
10/10
jozsi86 2017 jan. 18. - 17:55:45 10/10
(377/399)
Márpedig jó film ez. Igazi Jurassic Park hangulata van. Látványos, izgalmas.
5/10
tombenko 2016 aug. 23. - 11:40:25 5/10 Előzmény Csenge(ttyû)
(376/399)
Ezzel el is mondtál minden pozitívumot: vannak benne dinók és szép a helyszín.
SchumiBácsi 2016 aug. 23. - 00:08:59
(375/399)
Tekintsünk el a már kitárgyalt problémákról, mert azok többé kevésbé emészthetõek.

Számomra a film leges legnagyobb logikátlansága az Indominus-REX paddock úgy ahogy van. Mit keres egy komplett ajtónyitó konzol a fõbejáratnál bent - egyáltalán mi keresni valója bent az embereknek ha a dög már megnõtt? Igazából a kis bejárat is értelmetlen, mert ha csak daruval nem emelik fel a dinót, aligha lehet ott bármit is csinálni szerelni/karbantartani, letört kamerát visszatenni, stb. Bármilyen ajtó csak gyenge pont ennél a lénynél. Az üvegfallal elkerített beugró már szóra se érdemes, a koncepciórajznál még frankó vizesárok volt alatta míg a filmben nincs, ott simán felkapaszkodik és kitudna mászni.

Hol az elektromos kerítés? Ha felkapaszkodik az még egy utolsó esély visszafordítani. Van pár karmolás a falon egybõl be kell bemenni? Jó hogy nem glettelték ki :D Mellékes de ha egy ilyen dög kimászik sztem az elégé feltûnõ jelenség, én inkább megvártam volna a GPS adatokat.

Az ajtó meg elég könnyen megadta magát, pedig sztem frankón be van vasalva és az ilyeneknek mindig pont a széle az erõsebb. Zárt állapotban könnyebb dolga lett volna és szvsz igazán megoldhatták volna hogy ne ilyen bugyuta módon jusson ki, de a hatás azért így is jó. Mellékes de minek egyáltalán egy ekkora nyitható ajtó? Felesleges gyenge pont...

A film többi része számomra elvan magának de többet is ki lehet volna hozni belõlük. A finálé az khmm érdekes, és mivel most nem volt Spinosaurus így egyértelmû hogy a következõ részben másik klón vs Spino vs T-REX küzdelem lesz :D Az értékelés meg nagyjából 7 a 10bõl.
delfinoraptor 2016 júl. 17. - 16:54:17
(374/399)
Ahogy kikerültem a film hatása alól, úgy éreztem egyre kínosabbnak bizonyos jeleneteket. De aki JP hangulatot akar, annak ezeket el kell tudnia viselni :)
10/10
Juraaaa 2016 jún. 29. - 22:01:09 10/10 Előzmény Csenge(ttyû)
(373/399)
Igazad van! 10 pontot érdemel! :)
10/10
offtopic
Juraaaa 2016 jún. 29. - 22:00:53 10/10 Előzmény Csenge(ttyû)
(372/399)
Igazad van! 10 pontot érdemel! :)
8/10
Csenge(ttyû) 2016 jún. 02. - 23:56:25 8/10
(371/399)
Kb 15 éves voltam amikor elõször láttam az elsõ részt. Emlékszem végigsikongattuk a moziban a filmet a barátnõimmel.. :) Aztán most így közel a 40-hez ugyanolyan izgalommal ültem neki, és hogy õszinte legyek nekem nem is okozott csalódást. Lehet hogy gagyi volt az elõzõ részekhez képest, de a feeling megvolt. Ja, és mintha Indiana Jones is belecsempészte volna néhol magát a filmbe. :D Összeségében jó kis mozi volt ez. Folytathatnák még. Én nem tudom megunni. Imádom a dinókat, imádom ezt a kalandot. A zenéjét is. Ha már felcsendül látom magam elõtt a nyitóképet, ahogy elõbukkanak a dinók, egyik a másik után. És a helyszín itt is gyönyörû volt. Ah (nagy sóhaj) 10 pont :D
5/10
tombenko 2016 márc. 20. - 15:39:39 5/10 Előzmény Man2
(370/399)
Miben is jobb?
Liberum 2016 márc. 20. - 13:13:09
(369/399)
Borzalmasan gyenge volt!
Semmi újat nem adott, pedig (szerintem) ez lett volna a lényeg.
Egy kész trilógiát folytatni szerintem egyébként sem egy jó ötlet...
Látványosnak látványos, akciókból nem nagyon van hiány, de már a kiinduló pont is annyira felháborító, hogy az nem igaz.
Megunták a dínókat??? A DÍNÓKAT!! Mi a faaasz? Nem húsz kerekû biciklikrõl van szó, hanem óriás állatokról, akiknek kurvára nem lenne itt helyük... ezt unták meg az emberek?? Annyira irreális, hogy az már fizikai fájdalmakat okozott.
Az árnyékát sem leheli, az elõzõk hangulatának, de elrontani, azt sikerült.
Az egésznek olyan szájíze volt, hogy csak a pénz miatt csinálták, korántsem a rajongók kielégítéséül szolgált ez a mozi.
Amint kiderült, hogy jön a negyedik rész, szerintem mindenki megakarta nézni, ezt tudták a készítõk is.
Az egész egy nagy arconköpés!
Indulataimmal fûszerezett pontozást adtam volna, de olyan alacsony pontot nem adhattam, ezért nem is szavazok.
10/10
Man2 2016 febr. 21. - 19:45:23 10/10
(368/399)
Sokkal jobb mint a régebbi részek.Izgalmas,nagyon jó film.
Kozutas 2016 jan. 31. - 15:47:57
(367/399)
Gyenge volt.

Spoiler

Bíztam az elején, hogy a génkezelés miatt sok "okos" dolgot tud majd az új dínó, pl. hõkibocsátás csökkentése , álcázás után egyéb izgalmas, trükkös rész is lesz, sajna csak szimpla akció jött semmi-semmi új.
5/10
offtopic
tombenko 2016 jan. 23. - 23:41:03 5/10
(366/399)
Hát... Megnéztem. Látvány fasza. Ezzel el is mondtam minden pozitívumot a filmrõl. Egyébként a cselekmény IRL sem túl hosszú, kb, mint a film. Ja, ha már cselekmény - a sztorit az Asylum szállította? Mert azok tudnak ennyire üres történeteket összehozni. Annyira semmi a cselekmény, hogy még a folyamatos akciózás közben is feltûnt. Amúgy szólni kéne odaát a srácoknak, hogy a folyamatos pörgés csak fáraszt. Ha igazán ütõs jeleneteket akarok, akkor elõtte kell egy kis nyugalom is, pont ezzel ütött nagyot az elsõ rész.Sõt, az igazán nagy adrenalinfröccsöt ott is inkább a megállíthatatlanul görgõ és nem a száguldó jelenetek okozták, amikben az ember teljesen el tud merülni, bele tudja élni magát, mert van rá ideje. Itt sokszor még felfogni sem lehet, mi történik, annyira végigrohanunk a filmen. Ami nagy baj ezzel, hogy nem okoz olyan nyomokat, hogy újra akarjuk nézni.

A másik a klisék áradata minden formában. Minden szinten. A fõgenyót deus ex machinaként kinyíró raptortól a kézre csöpögõ véren keresztül a nagyon gonosz tudósig keresztben, a rosszkor szóló telefontól a crying furniture kölykökön át a balfasz fõhõsnõig hosszában. Az egyetlen élvezet a "melyik filmben láttam már" játék, van itt minden a Jedi visszatértõl a ragadozóig, lehet versenyezni.
Peppo 2016 jan. 22. - 23:46:45
(365/399)
Itt mégsem sikerült.
9/10
Towner 2016 jan. 10. - 09:43:06 9/10
(364/399)
Az ébredõ erõ után megnézve kifejezetten szórakoztató volt.(nagyon szép volt vásznon 3D-ben) Nem volt remake, ha minden logikusan történt volna (mindenki jókor rossz helyen) akkor unalmas lett volna. Tény pontokat dobott rajta a Jurassik Park Theme ami megszólalása pillanatában ütött rajtam rendesen. (15 éve az eskõüvõi bevonulásomra is ezt választottam, nagyon oda illet)
https://www.youtube.com/watch?v=D8zlUUrFK-M
2/10
Istenasszony 2016 jan. 04. - 09:56:46 2/10
(363/399)
Úristen, hogy ez mennyire gagyi! Rossz vicc az egész, esküszöm, hogy az elsõ 2 rész simán veri ezt a vackot.
xdm 2016 jan. 02. - 20:27:23
(362/399)
Gyakorlatilag nézhetetlen. Ha létezik klisé gyûjtemény, itt abból majdnem mindent láthatunk mûködés közben.
3/10
Anyacs 2016 jan. 02. - 18:42:12 3/10
(361/399)
Igazi zs kategóriás szemét. A fõszereplõ nõ olyan rossz benne,hogy már fáj.
Peppo 2015 dec. 27. - 16:52:10
(360/399)
Nyilván a fõnök eltûnõ kiskorú rokonai, és a velük rendszeresen összefutó, a szuper biztonsági rendszer ellenére elszabaduló óriásdínó is kötelezõ elem egy ilyen filmben. Más sztorit ki sem lehet már találni három rész után.