Téma: Kalandpark

Edkó 2010 febr. 17. - 01:40:18
(41/81)
Szerintem jó. Tipikus példa hogy egy egyszerû storyt milyen élethûvé tud tenni egy jó színészi játék (itt a fõszereplõre gondolok). Számomra lenyûgözõ h nem egy cool srác (tehát ellentéte Ryan Reynolds) is mennyire "hõssé" tud válni azáltal, hogy bátor az életében, és hogy meri megvalósítani az álmait és nem reked a mocsárba, mint a többi... na ilyen a FÉRFI, amelyik fajból oly ritkán akadnak egyednek manapság... so szerintem jóóó
:-)
3/10
brigike0623 2010 febr. 13. - 16:55:00 3/10
(40/81)
A bemutató alapján azt hittem, hogy jó film lesz, de nagyot csalódtam. Unalmas, még egyszeri alkalomra sem ajánlom.
9/10
Spooner 2010 febr. 01. - 18:58:23 9/10
(39/81)
Régen néztem már tinifilmet, volt egy kis aggályom is mielõtt betetettem a lejátszóba a filmet, de abszolút nem bántam meg. Meg kell hagyni a története egyszerûbb, de ezeket a filmeket sohasem a történet miatt néztük... :-) Nagyon sokat dob rajta (nálam), hogy a 80as években játszódik a történet .. de úgy önmagában az egész film szerintem teljesen rendben van.. tetszettek a zenék is.. Kristen meghát hmm igen... fincsi lehet XD
8/10
p u m p e r 2010 jan. 11. - 11:25:49 8/10
(38/81)
A sok hozzászólást elolvasva sokáig nem igazán volt kedvem a filmet megnézni. Így a havas, koránsötétedõs, a "család is már korán álomba szenderül"-õs téli estéken ráfanyalodtam. Mivel inkább negatív elõítélet alakult ki bennem eleinte ilyen szemüveggel néztem, s pozitív meglepetés ért. A sztori ugyan eléggé sematikusnak mondható, de nekem könnyedén átjött a "sorok közötti" tartalom is, ami túlmutat a jelenkor kiüresedõ és felszínes világán. Eltekintve a 2005-ös évjáratú, valaki által megemlített Ford Mustangtól - jól sikerült az idõ kerekét a rendezõnek visszahajtani. Nem is véletlen, hogy a történet a nyolcvanas években játszódik, mert akkor még mindenütt (kicsiny Hazánkban is) más volt az "életérzés". Jó volt újra hallani azokat a dalokat, amelyek abban az idõben hozzánk is átrepültek a vasfüggöny fölött. A Falco szám újra és újra hallgatása eszembe juttatta azt, amikor a hasonló korú slágereket rongyosra hallgattuk a kazettáinkon, százszor visszatekerve a kazettát az elejére, gyors egymásutánjában. Az sem véletlen, hogy egy európai zeneszám volt a "kiválasztott" erre a célra, mert ahogy nálunk jelen volt az "amerikábavágyódás", ugyanez megvolt felénk irányulóan a tengerentúlról is. Esetlen fõhõsünk is szívesen átruccant volna Európába, de a sors ugyebár mást tartogatott a számára. Bár valaki lentebb megjegyezte, hogy milyen jó, hogy ebben a filmben nem volt "a webcam által egész suli elõtt beégõs" poénhajhászás, az igazsághoz ugyebár az is hozzátartozik, hogy abban az idõben nem volt egyáltalán webcam, de még web sem, így chat sem (ami azt hiszem bõven uralja a jelenkori tinédzserek kommunikációját, háttérbe szorítva a személyes kontaktusokat). A filmbeli közös jointozások, pedig eszembe juttatták a lakótelepi garázssor mögötti közös sörözések, cigarettázások emlékét.
Krtika érte a színészi játékot is, de nem igazán értem az okát. Szerintem kimondottan hitelesen játszották a szerepüket. /A Kristen Stewart elleni megnyilvánulások fõ oka szerintem a Twilight-ban keresendõ, ugyanis ez tipikus tinédzser vonás. Anno én is pancseroztam a 80' sármõröket :D Fõleg ha az akkori barátnõm kirakta valamelyik poszterét a szobafalra/
Összességében kapott a film tõlem egy 8-ast...
IamWhoIam 2010 jan. 08. - 15:14:24
(37/81)
A film végén arra gondoltam vajon miért pazaroltam ennyi idõt erre?? mikor az elsõ 10 percben kiderült, hogy semmi értelme nézni....
8/10
King Diamond 2010 jan. 08. - 14:47:56 8/10
(36/81)
Nem volt ez rossz, a Superbadnál szerintem jobb. Ryan Reynolds neve még mindig nincs feltüntetve a szereplõknél, nem feltétlen mindig az IMDB-n is az elsõ neveket kell betenni a szereplõkhöz, mert nem mindig úgy vannak feltüntetve ott sem, hogy elöl a fõszereplõk. Kristen Stewart is lejjebb van kicsit ott, gondolom azért nem volt elõször itt sem feltüntetve, de Reynolds még mindig nincs, pedig egész sokat játszik a filmben. Délutáni kikapcsolódásnak megteszi.
8/10
1/10
Deidara91 2010 jan. 01. - 14:12:50 1/10
(35/81)
Szerintem a film elég borzalmas. A film poénkészletét (kb 2-3) lelölvik már a bemutatóban azt kapunk egy teljesen unalmas, vígjátéknak nem nevezhetõ filmet, amin kb 3x bealudtam és a második felét egyszerûen már áttekergettem annyira sz*r volt. 10/1
7/10
szabimc 2009 dec. 29. - 17:25:40 7/10
(34/81)
Nekem tetszett,igaz tényleg elég sablonos és romantikus a stílusa.
És nagyon is jók a színészek^^
5/10
Rahar 2009 dec. 20. - 22:59:47 5/10
(33/81)
Nekem összességében nem tetszik a film, kiszámítható, sablonos történet, tipikus cselekmény vezetés, a képi megvalósítás megfelelõ, a színészek játéka jó. Egyszer meg lehet nézni, de aki jó vígjátékot akar nézni, az kerülje el ezt a filmet. Ezért 10 pontból 5 pontra értékeltem.
Hester 2009 nov. 25. - 19:35:03
(32/81)
nem valami nagy durranás... és nem tom h vígjáték? egy poén nem volt benne, már elnézést. azért a film nagy színészi tehetséget követelt...:S sz*r színészek, béna poénok. 10/5. maximum. most így egyszer meg lehet nézni, de azért teljesen kihagyható ha mégse...
angelika1975 2009 nov. 15. - 21:37:48
(31/81)
Hát szerintem gyenge a film.
8/10
Taki1123 2009 nov. 15. - 16:49:49 8/10
(30/81)
Szerintem ez a film egyáltalán nem vígjáték. Ezért sokatoknak nem tetszik. Kicsit mellésorolták. És nem elég csak nézni, az ilyen filmeket fel is kell fogni.
Nem értem miért nem tetszik nektek K.S. játéka. Igaz, hogy nem a legjobb alakítása lett, de attól még egész jó volt.
És végre nem egy tipikus amerikai tinikrõl szóló film.
Azért egy 8 pontot megérdemel.
8/10
Luke81 2009 nov. 04. - 17:23:57 8/10
(29/81)
Én tegnap láttam a filmet és nekem bejött. Kellemes kikapcsolódás volt. Valahogy visszavitt engem a régi idõk feelingjébe. Tetszettek a karakterek, az érzések amiket kihozott belõlem ez a film. Ez így volt jó számomra.
6/10
beo71 2009 okt. 22. - 15:39:28 6/10
(28/81)
Nem vígjáték!
Helyes tini-szerelmes film a 80-as évek végérõl,amikor még nem a márkák ismerkedtek(milyen cuki ruha,fux,parfüm,autó,teló stb.van a másiknak?)hanem az emberek.Okés nosztalgiázás az idõsebb korosztálynak szerethetõ szereplõkkel,a vígjátékkedvelõk csalódni fognak,néhol vontatott.6/10.
amáté 2009 okt. 18. - 13:32:23
(27/81)
többek közt ezért utálom a port.hu forumát vagy mi sz*r ez, mert elakarják hitetni az emberrel hogy a vicc az nem nézõpont kérdése. okos vagy. fikázni tudsz. indokolni nem.
szrobert 2009 okt. 17. - 16:33:09
(26/81)
Ugye a film 1987-ben játszódik csakhogy,a vége felé a filmnek 1ó23 percénél,hazafelé tart a kocsmából elhajt egy parkoló elõtt,amiben egy korát nagyon is megelõzõ 2005-ös sárga színû Forg Mustáng parkol...
:P
rozmi 2009 okt. 16. - 17:57:46 Előzmény amáté
(25/81)
nem ertem a 7,3 ... iszonyatul nagy szar ... egyik legrosszab film amit eddig lattam
amáté 2009 okt. 15. - 17:00:37
(24/81)
Szerintem ritka jó film.Nagyon bejövõs volt. 10/9 sokat röhögtem, tetszett nagyon.
10/10
somii 2009 okt. 15. - 16:02:53 10/10 Előzmény pacica
(23/81)
Lehet azért mert kb. amcsik 60%-a füvezik.
Boloka 2009 okt. 12. - 14:45:17
(22/81)
Szerintem annyira nem volt rossz. Aranyos film. Tény, hogy Kristen Stewartot eddig egyetlen filmben láttam színészként teljesíteni, és ez a Speak c. filmben volt (ahol egy olyan 14 éves lányt játszott, akit megerõszakoltak; ott jól jött neki, hogy semmilyen érzelmet nem tud kifejezni, mert a karaktere is ilyen volt). A fõszereplõ fiúcska szerintem aranyos volt, Ryan Reynolds nagyon jó, gerinctelen viselkedése mellett is szerethetõ, és személyes kedvencem a vidámpark igazgatója és a felesége. Nagyon feldobták a filmet a jeleneteikkel meg az idióta párbeszédeikkel.
Valaki írta elõttem, hogy a karakterek valósághûek, ami jó. Hozzám legalábbis közelebb hozta a filmet. A történet is hihetõbb és sokkal kevésbé idegesítõ a webcam által egész suli elõtt beégõs és sütibe maszturbálós jelenetek nélkül.
Összességében nem egy nagy szám, de a mai esõs, nyomott délutánra pont jó volt.
5/10