Téma: Káosz

fáklyás menet 2014 máj. 07. - 23:13:21 Előzmény Hungariancorazon
(71/91)
Ettõl defektes értékrendû? Szerintem inkább a sok, erõltetetten boldog végû (hepiendes) USA-film az.
6/10
Hungariancorazon 2014 máj. 04. - 03:53:58 6/10
(70/91)
SPOILERES

Megint egy defektes értékrendû film!
Bûnözõk nyernek...

Szörnyû!

Grrr
6/10
grebel 2014 febr. 22. - 20:24:09 6/10
(69/91)
Ebben is benne volt minden sablon, meg a kötelezõ csavarok is, amely tulajdonképpen a nézõk megtévesztésén alapult, de mégse "szórakoztam" rajta. A fõszereplõ párostól jobb filmet vártam. Végignézhetõ, de nem rágtam le a körmöm.
offtopic
ilali 2014 jan. 17. - 00:31:54
(68/91)
„Minden jó ha jó a vége.”
***SPOILER***
A balfék elrepül egyedül a „rengeteg” pénzzel a nagy semmibe, a srác viszont ott marad a lány listájával a zsebében, aminek értéke felbecsülhetetlen.
(Ez a szép a káoszban. Csak tudni kell mi fontos, nem kell mindent érteni.)
***SPOILER VÉGE***
offtopic
ilali 2013 dec. 05. - 22:36:48
(67/91)
(„... a modern értelemben vett káosz egy preszókratikus filozófus, Anaxagorasz leleménye. ...” O.E.R / K.- R.)
9/10
Viktor6665 2013 okt. 08. - 00:48:09 9/10
(66/91)
Jó volt ez a film^^
A vége meglepõ.
cellasto 2013 jún. 18. - 22:44:58 Előzmény anegytech
(65/91)
Pont ugy összekutyulták a végét,mint a war címû filmben....
Annyira nem volt rossz film,de nagyon egyszernézõs...
cellasto 2013 jún. 18. - 00:11:57 Előzmény robidusin
(64/91)
miért is?

jól ki van gyúrva,meg szétvág mindig mindenkit..csak épp szinésznek nulla..
ez nem garantál egy jó filmet szerintem.
5/10
anegytech 2013 febr. 13. - 22:55:33 5/10
(63/91)
Ez a film egy vicc. Az egy dolog, hogy csavaros, de hatalmas hibák vannak benne. Sok akciófilmben vannak kisebb hibák, de ebben tíz percenként történik valami, amire azt mondom, hogy ne már, ez normális életben nem így mûködik.

SPOILER

Kezdjük az elején, amikor túszejtés van. Oké, hogy Conners beépített ember, ami végül kiderül, de azért elég érdekes, hogy öt perc diskurzus után fogják magukat és be akarnak menni a bankba, amikor azt sem tudják, hogy hány túszejtõ van. Semmi terv, vagy megbeszélés, csak oké menjünk be minden ajtón sok kommandóssal. Mégis mi lett volna a terv? Bemennek és lövöldöznek össze-vissza? Már itt majdnem abbahagytam a filmet, mert egyszerûen nevetséges.

A srác mibõl jön rá, hogy a Conners a tégla? Megszagolja a pénzt, amivel Conners fizetett, ami persze illatosított, tehát tudja, hogy az lopott pénz. Miért is fizetne egy zsaru egy másik zsaru elõtt egy lopott illatosított bankóval? :D Itt már majdnem felröhögtem. Jó, mondjuk Conners nem számít rá, hogy az elrakja meg szagolgatja, de akkor is. Van ebben ráció? Ok, ez csak fikció, de akkor legyen már kicsit komoly.

A legvégén, amikor a zsaru rájön, hogy Conners a tégla, és tudja, hogy a reptéren van, még azt is sejti, hogy milyen néven, akkor mit tesz? Nem jelez rögtön a központnak és zárják le az egész repteret, hogy senki se ki se be, hanem öt percig cseverészik a palival és az meg elrepül Mexikóba. Mi ez ha nem nevetséges?

Spoiler vége

Egyszerûen akkora hibák vannak benne, hogy azt mondom, a történet jó lenne, ha normálisan fel lenne építve, de így egy végignézhetõ valami, amirõl végig tudtam, hogy egy baromság. Nincsenek benne nagy színészek meg nagy alakítások, csak a komoly nézések, de abszolút nem hiteles.

A filmet valahogy úgy készíthették, hogy kitaláltak valami alap sztorit, ami jónak tûnik, de ha normálisan fel lenne építve, akkor talán 3-4 órás lenne, ezért minden részleten átlépnek, az ember meg csak néz, hogy mivan? Beletesznek egy Stathamet, aki eddig sok lövöldözõs filmben játszott, mondjuk, hogy voltak közte jók is, tehát eladható valamennyire. Aztán legyen benne lövöldözés, túszejtés, zsaru korrupció és sok komoly nézés. Ez mûködne is, ha rendesen megcsinálnák. Még életemben nem írtam ide egy filmrõl sem, mert ha szar volt, nem érdekelt, ha jó volt, azt leírták, de itt meg valami miatt sokan dícsérik, meg 8,4-es átlag, egyszerûen nem értem. Mert egy akciófilmtõl sosem várok túl sok színészi alakítást, de egy normálisan felépített sztorit annál inkább.
AvatáR Gil Maerth 2012 nov. 30. - 18:09:34
(62/91)
Csavaros. Felettébb :) (sok dolgot nem is érteni logikusan)
Az egész színészi alakításból sajnos csak a rámenõs, mocis, helyszínelõs hölgyemény maradt meg :)
Meg van benne egy nagy ötlet.

Ennyi :(

10/6 (rámenös hölgy miatt :D
9/10
BOT-26 2012 okt. 29. - 21:57:46 9/10
(61/91)
Nagyon jó krimi. Nagyon tekervényes, és a vége... Egészen belecsavarodtam, és már nem is értettem. Nagyon jól átjön a káosz elmélet hatása, és amikor minden összeillik.


SPOILER....SPOILER....SPOILER
SPOILER....SPOILER....SPOILER

Amikor a végén kiderült, hogy Quentin Conners a bûnös, hát... leesett az állam...

SPOILER....SPOILER....SPOILER
9/10
jobrumi 2012 okt. 18. - 23:10:01 9/10
(60/91)
Jó kis film. Tetszett.
pillangókisasszony 2012 szept. 08. - 01:56:50 Előzmény robidusin
(59/91)
Nem is az õ hibája,hogy nem jó film :)
robidusin 2012 szept. 07. - 19:25:04 Előzmény pillangókisasszony
(58/91)
Pedig nagy nevek vannak benne! Nekem pl: a Jason Statham név, már egy ígéretes film jelzõje.
pillangókisasszony 2012 júl. 23. - 00:38:37
(57/91)
Nekem speciel nem tetszett.Egyszer nézhetõ,de nem a legjobb.A kissé bonyolultnak tûnõ történet mögött egy rém egyszerû dolog áll.
***spoiler***
Rájöttem,hogy Jason Statham a bûnõs,de teljesen véletlen.Ugyanis amikor Wesley Snipes-ra akarták terelni a dolgot,mondták hogy korrupt,már biztos messze jár,és hogy a valódi neve nem tudom milyen York,én végig azt hittem hogy Stathamrõl beszélnek,mert nekem bajok voltak a nevekkel. :D Na ez persze nem a film hibája :D
***spoiler***

A szinkron nem a legjobb.Senkire sem illet a hang,mindegyik színésznél más hangot szoktam már meg.Illetve az eltorzított telefonbeszélgetések nehézkesen érthetõek.

Mindenesetre egyszer érdemes megnézni,mert egyébként egy csavaros történet.
10/10
LawAbidingCitizen 2012 ápr. 08. - 17:57:08 10/10
(56/91)
Nagyon jó film, csak ajánlani tudom mindenkinek! ;)
10/10
JasonStatham 2012 ápr. 02. - 15:00:04 10/10
(55/91)
számomra kitûnõ

SPOILER

a végén mikor kiderült h Statham lenyúlja a pénzt csak úg néztem h most mi van?!

SPOILER VÉGE

Statham kiváló szinészi játéka és egy nagyon jól kitalált történet számomra 10/10-et ér :)
brrrrrrrrr 2012 febr. 09. - 21:02:50
(54/91)
Hm egész jó kis film, de valóban jobb a belsõ ember, ha már összevetjük a csavaros bankrablós filmeket.
offtopic
brrrrrrrrr 2012 febr. 09. - 21:02:01 Előzmény King Diamond
(53/91)
A mestergyilkos zs-kategóriás.
7/10
friarx 2012 jan. 01. - 11:46:20 7/10
(52/91)
Csavar ide, csavar oda, ez egy klasszikus bankrablós film, elcsépelt fordulatokkal... Nem volt rossz film, de nem is volt olyan jó, mint pl. a Belsõ ember... Statham karrierjében egyértelmû visszaesés. 7/10