Téma: Káosz

snoopycica 2008 szept. 11. - 16:24:16
(31/91)
Nagyon tuti film! És még tutibb fõszereplõ (Ryan Phillippe)!
Hunterboy 2008 szept. 11. - 16:18:54
(30/91)
valaki nem tudja véletlen mi a film végén a zene mikor a pali felszáll a géppel?
ez a trevor jones amit lejebb írtak az olyan mintha nem is létezne...
köszike
8/10
bouba 2008 aug. 20. - 12:46:54 8/10
(29/91)
jó kis film ,tetszett ,bár a végét lehetett sejteni...
shorty 2008 aug. 16. - 21:57:47 Előzmény Kryss
(28/91)
ami a végén megy zene az Trevol Jones- Take Off címû száma, a Chaos Soundtrack albumon található és még nem találtam olyan helyet ahonnan le lehetne tölteni ingyen, ami elég gáz mert nekem is kell és már ideges vagyok. Amit te említettél számot, az nem az....
I.Casillas 2008 júl. 02. - 10:17:47
(27/91)
Végre sikerült megnéznem a filmet (csöpnyi késéssel). Hát annyira nem voltam elájulva tölle. Szerintem egy közepes akciófilm (bár lehet inkább krimi féle). A fordulatok is elég kiszámíthatók. A szinészekrõl csak annyit hogy én annyira nem birom õket szerintem nem annyira nagy szám se Statham se pedig Snipes.
Kryss 2008 márc. 02. - 00:24:54 Előzmény Bov
(26/91)
http://youtube.com/watch?v=PP-DqSn9nSA

Amontobin - Splinter Cell 3 Chaos Theory albumrol az El Cargo cimu szam megy a film vegenel, mikozben repul a maganrepulovel.

Aki csak hallgatni akarja, annak a youtube-os link megfelel (ha nem lesz kimoderalva, ez az elso hozzaszolasom..), aki pedig le akarja tolteni, az megtalalja a nagyobb fajlcserelokben..

Remelem tudtam segiteni. :-)

Egyebkent remek kis film, nagyon szeretem, nem tudom hanyadjara neztem meg.
shoc 2007 máj. 09. - 10:20:05 Előzmény Redfield
(25/91)
asszem igazad van redfield. tulságosan elmentem a kritikámmal az akciófilmek irányába, miközben a krimi kategóriába sokkal inkább bele tartozik ez az alkotás.

valószinüleg az akciófilmekbõl kiollozott részek zárták rövidre az agyam, plusz a fejemben beskatulyáztam akcióbabákká a szinészeket.

bocsásd meg a bünöm, hiszen wesley és a másik tag is olyan ember aki pörgõs (penge, crank, szállító) filmekben csillog.

egy szó mint 100. ha hamarabb olvasom a soraidat, talán sikerül jobban kiélveznem ezt a filmet.
Bov 2007 máj. 02. - 19:54:06
(24/91)
Nagyon bejött! a végén az a zene az kell :D ill nem csak a végén van..
A történet, vágások, felépítés, mind naon f*sza..
fura, h már a tvben is adták...
deh eredeti hangon sokkal jobb :)
fegyujtalak 2007 máj. 02. - 16:55:24
(23/91)
Sziasztok! nem tudja valaki, h mi annak a számnak a címe amikor a végén a srác elmegy a magángéppel? és onnan végig megy az a zene...elõlre is kösszeee!!!
Redfield 2007 ápr. 11. - 13:16:30
(22/91)
Azért ez szerintem sokkal inkább krimi-thriller, mint vérbõ akció. úgy írsz róla, mint egy minta-akciófilmrõl, hogy az nézze meg, aki még nem látott olyat. Lehet, hogy klisés, és nem mutat újat, de az elegy sokkal jobban jön ki, és elviselhetõbb, mint sok más ilyen filmnél.
shoc 2007 ápr. 11. - 13:08:05
(21/91)
uhh.

szeretem az akciófilmeket, bár mostanában magamra maradok a tévé elõtt. sokmindent láttunk már és nehéz újat mutatni.

annak ajánlom ezt a mozit aki még nem látott egy akciófilmet sem életében. neki valószínüleg érdemes megnézni.

a mozi egyébként - a legnagyobb jóindulattal is - csak egy összepakolt akció-klisé halmaz. seemi új nincs benne amit ne lenne lerágott csont.

felfüggesztett zsaru, autós üldözés (aholis a connery-szikla jeleneteket porobálták lemásolni, de elég gyatrán sikerült.)

igazán sajnálom, mert kedvelem ezeket a szinészeket.
7/10
Newcastle United 2007 febr. 27. - 10:06:30 7/10
(20/91)
Milyen Timothy? Olyphant, Hutton, Dalton?:) Ha Vin Diesel fog játszani bene, akkor meg se nézem a filmet. Esetleg majd ha évek múltán egyszer valamelyik unalmas estén leadja az egyik kereskedelmi csatorna.
Redfield 2007 febr. 26. - 17:57:28
(19/91)
na örülök, hogy tetszett. de megint a Hitman lett a téma? :) oké. én is sajnálom, hogy nem Statham lesz a 47-es ügynök, mert õ lenne az igazi. De ha odafönn egy izomagyú állatot akarnak a hidegvérû, elegáns bérgyilkos szerepébe... akkor nincs mit tenni.
kevinspéci 2007 febr. 26. - 12:45:56
(18/91)
BUra! :))))
Ja, Pöpec Rob elég kemény arvonású pali. Nem nyálas, mint Vindóz Dízelolaj.
kevinspéci 2007 febr. 26. - 11:38:20
(17/91)
Ja, bocs! Érthetetlen, az amcsik mér' a Csendes-óceánon tesztelték egykoron az atombombát. Nyugodtan kipróbálhatták volna Fort Knox-ban is. :))
kevinspéci 2007 febr. 26. - 11:32:25
(16/91)
Anyám megmondta, hogy ki a "fõhunyó".
De akkorára már annyira földühített a gyenge rendezés, hogy nem érdekelt. :)

Amúgy annyiban egyetértek a többiekkel, hogy egész érdekes történet volt, csak épp a rendezõvel meg szövegkönyvvel akadtak súlyos gondok...

Hogy mi volt ebben NU FC szerint a thriller, nem tom. Nem éreztem, hogy az idegeimet a végsõkig csigáznák. Persze lehet, azér' mert azok már a legelején elszakadtak...

Azér' másztam a falra a dologtól, mert sokkal de sokkal jobbat vártam. Fõleg Veszli havertól, mert bírom a bumszli buráját. :)
Na, mindegy.
7/10
Newcastle United 2007 febr. 26. - 10:23:38 7/10
(15/91)
Éppen a csavar miatt nem láttunk 500 ugyanilyen filmet.:)
Zolkó 2007 febr. 26. - 09:35:03
(14/91)
Igen jó film volt, tele ötletes fordulatokkal. És nem értem, mi volt a probléma a robbantással, hisz az egy bankban volt, és ugye az a biztonság szinonimája, vagyis még ha ott robbantanak is, akkor sincs senki veszélyben....:))
kevinspéci 2007 febr. 26. - 08:08:01
(13/91)
Huhh. Hát nagyon tré ez a film. Olyan jelenetek vannak benne, hogy fetrengtem a röhögéstõl.
Pl.: a karonlõtt, 120 kilós keményfiú 5 mp alatt sprintel 40 métert, beszáll a kocsiba, s el is indul...
Vagy: egy épületet péppé robbantanak, s alig hal meg a bent lévõ túszok közül valaki...
Vagy: a rendõr csaj a falon keresztül "látja", hogy a lakásban meglõnek egy zsarut... Hehehe. Kegyetlen. :)

Én legalábbis nem bírtam végignézni.
findus 2007 febr. 25. - 22:26:21
(12/91)
Szerintem jó film jó színészekkel.Nekem tetszett.