Téma: Kapcsolat

offtopic
Babi néni 2013 nov. 28. - 20:36:39
(463/523)
MODERÁTOR!
offtopic
jani-wan 2013 nov. 28. - 20:34:35
(462/523)
Én ugyan nem. Te vagy túl hülye a gondolkodáshoz.
Ostoba majom vagy te bazmeg te hülye retardált folyamigyökér. A seggem is értelmesebb mint te.
offtopic
Babi néni 2013 nov. 28. - 20:15:25 Előzmény jani-wan
(461/523)
De ezzel magyaráztad létezésüket, hogy eszünk húst.
Belezavarodtál, te ostoboid majom.
offtopic
jani-wan 2013 nov. 26. - 13:30:01
(460/523)
"Viszont attól még, hogy vannak olyan emberek, akik ölnek és esznek állatokat még nem lesznek földönkívüliek a világunkban."
Soha nem is állítottam ilyet. Ez a te fejedben született.
offtopic
jani-wan 2013 nov. 26. - 13:28:51
(459/523)
Csak a vegetáriánusok nem.
Az hogy ki öli meg, az mindeggyé vált, mert az helyett öli meg aki megeszi.
Babi néni 2013 nov. 26. - 11:22:58
(458/523)
Viszont attól még, hogy vannak olyan emberek, akik ölnek és esznek állatokat még nem lesznek földönkívüliek a világunkban.
Tudom, tudom, olyan nehéz elhinni, hogy se isten, nincs se menny, se pokol (se földönkívüliek) és a halál után nincs semmi, de baszd meg nincs semmi, szóval most kell teljesíteni, nem lehet a halál utáni életre apellálni.
offtopic
Babi néni 2013 nov. 26. - 11:20:44 Előzmény jani-wan
(457/523)
Én nem vagyok ragadozó és szerintem nagyon sokan nem ölnek és esznek állatokat.
offtopic
jani-wan 2013 nov. 25. - 13:26:19
(456/523)
Meséljem el?
Jó.

Kedves gyerekek. Mesét fogok mondani.
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy bolygó. Ezen a bolygón kialakult az élet, és hogy-hogynem, szép lassan benépesítették a növények, majd késõbb a növényekkel táplálkozó élõlények. De igen ám, ekkor jött a csúnya gonosz, aki látta hogy milyen szép és jó minden, ami miatt õ a nagy gonoszságában hatalmas irigységet érzett, ezért megteremtette a ragadozót, aki megölte és megette a növényevõket. Majd amikor látta hogy ez kevés, megteremtette a csúcsragadozót, aki megölte és megette a növényevõket is és a ragadozókat is.
Õ az ember.
Itt a vége fuss el véle, aki ezt nem hiszi, az reggel nem kap kakaót.
És most aludjatok szépen.


ui. felnõtteknek:
Ökológiai értelemben véve ragadozók mindazok, amik más állatfajok egyedeit megölik és megeszik.
(és vannak még ugyebár emberevõ emberek is, akik megölik és megeszik a másik embert, ami még rosszabb.)
offtopic
Babi néni 2013 nov. 25. - 11:58:13 Előzmény jani-wan
(455/523)
Meséld már el miért ragadozók az emberek!
jani-wan 2013 nov. 23. - 16:41:37
(454/523)
Apád a marha meg a szánalmasan sötét gyereke! Téged kellene levágni meg az összes hülyét veled együtt te szánalmasan sötét gyökér.
jani-wan 2013 nov. 23. - 16:40:31
(453/523)
Nyilvánvaló hogy egy szót sem voltál képes felfogni abból ami le lett írva.
TE nagyon sötét vagy.
Vega emberek?
Ez röhej.
Babi néni 2013 nov. 23. - 13:36:18
(452/523)
Attól még, hogy nagy a világ nem feltétlenül kell benne másnak is léteznie a földi életen kívül.
offtopic
Babi néni 2013 nov. 23. - 13:34:42
(451/523)
A vadászokon kívül nem ismerek egy ragadozót sem.
A húsevõ emberek azért tenyésztenek állatot, hogy legyen mit enniük, ha nem akarnák megenni, meg sem születnének, ebben mi a ragadozás?

Áááááá tényleg akkora baromságokat írt ez a marha, hogy le kéne vágni.
Babi néni 2013 nov. 23. - 13:33:31
(450/523)
A vega emberek is ragadozók?
Babi néni 2013 nov. 23. - 13:32:45
(449/523)
Fel-fel kellett röhögnöm butaságod mélységén.
Majd idézz rendesen legközelebb, innen-onnan összeollózva, kedved szerint kiragadva a szövegkörnyezetet figyelmen kívül hagyva ne csináld többet, béna!
Képtelen vagyok akár komolyan is venni, amit összehadováltál, én szépen leírtam, a véleményemet.
Akinek váéaszoltam a mamutverõset, az írta a mamutverést.
Az õsemberek nem húzták a hajuknál fogva a nõket, nem tudom melyik történelemkönyvben olvastad.
jani-wan 2013 nov. 23. - 11:11:58
(448/523)
"Ha a Holdban nincs logika és ráció, miért lenne szükségszerû."
Vagy a földön kialakult élet, azokhoz a körülményekhez alkalmazkodott volna, amik a Hold nélkül alakultak volna ki, ami által a Hold egyáltalán nem szükségszerû, sõt sokkoló hatású változásokat idézett volna elõ a Hold nélkül kialakult életben.

"tudósok megvizsgálták a Holdat és matematikailag nem kéne ott lennie"
errõl tegyél fel légyszi egy linket, vagy többet. én nem találtam, de elolvasnám
jani-wan 2013 nov. 23. - 10:54:31
(447/523)
"Asszed, h azért ekkora az univerzum, h az ember elférjen benne?
Pfff."
Én ilyet nem mondtam. Te vontad le teljesen rosszul a következtetésedet. Én azt írtam, hogy az hülyeségek hogy azért ekkora az univerzum mert a "jó emberek" megérdemlik.
Pfff :D

"Ekkora aztán az egyik bolygón a sok közül kialakult az élet, lettek az emberek."
Gondolom "ekkor"-t akartál írni, de még így sem kapcsolódik a mondat semmihez sem amit írtam.

"Akik biztos nem azért verték a mamutokat, mert azt akarták, h fájjon."
Ilyesmirõl megint nem beszélt senki, ezt te képzelted bele.
De elmagyarázom neked még egyszer. Azt írtad hogy az ember alapvetõen jó, én meg azt hogy az ember alapvetõen ragadozó. A ragadozó nem lehet a szó értelmében jó, és aki mamutokat ver agyon az nem jó hanem éhes. A jó ember az aki, oda sem ment, az adagját odaadta másnak, és csak növényt evett. Na ilyen nem volt.
Azt írtad hogy az ember alapvetõen jó.
Azok az emberek a hajuknál fogva rángatták magukkal az asszonyukat. Szerinted az a jó? Akkor miért törvénytelen verni az asszonyt?
Pfff :D

"Mi az, h minek nekik ekkora univerzum?"
"... sok ember lakik k*rva nagy házban, amikor egy szobában is simán elférne. ... Hoppá!"
Rossz hasonlat. Egy 500 szobás házat is betud járni az ember (nem mintha szerintem normális lenne), de ekkora univerzumot nem.
HOPPÁ!


"Mivel nagy a háza tuti nem lakik egyedül, mert hát olyan nagy az a ház, biztos laknak benne földönkívüliek is."
Jóindulatún azt feltételezem hogy itt az univerzumról beszélsz mint "nagy ház", de ebben az esetben is tévedsz.
Annak ellenére hogy én úgy hiszem a nagy számok törvénye alapján, hogy létezik földönkívüli értelmes élet, akkor sem 100 százalékosan biztos hogy ténylegesen létezik. Vannak ugyanis olyan, még ki nem zárható lehetõségek, amik szerint nincs.

lehetõségek:
1. A csillagászok ugye azt állítják hogy matematikailag szinte biztos, hogy van értelmes élet a földön kívül is. Ennek egyik feltétele az evolúciós elmélet helyessége.

2. Van "Isten", és teremtett máshol is életet.

3. Van "Isten" és csak ide teremtett értelmes életet.
(csakhogy elméletileg "Isten" is értelmes élet tehát ez így nem állja meg a helyét.)

4. Nincs "Isten", és a matematikai valószínûség ellenére, nincs értelmes élet máshol.
a.) mi vagyunk az elsõk, és még nincs második
b.) voltak, de valamilyen okból eltûntek


hopp a ridikül! :DD
Babi néni 2013 nov. 23. - 01:25:06 Előzmény jani-wan
(446/523)
Mi az, h minek nekik ekkora univerzum?
Asszed, h azért ekkora az univerzum, h az ember elférjen benne?
Pfff.
Ekkora aztán az egyik bolygón a sok közül kialakult az élet, lettek az emberek.
Akik biztos nem azért verték a mamutokat, mert azt akarták, h fájjon.
Vagy megenni, akarták vagy irányítani a saját céljaikra, segítsen vadászatnál.
Fogalmam sincs, h ez pl. így volt-e, hogy tényleg verték vagy, hogy egyáltalán igaz-e az egyedfejlõdésünk.

Még annyit a mondatodra, hogy sok ember lakik kurva nagy házban, amikor egy szobában is simán elférne.
Mivel nagy a háza tuti nem lakik egyedül, mert hát olyan nagy az a ház, biztos laknak benne földönkívüliek is.
Hoppá!
Babi néni 2013 nov. 23. - 01:19:12 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(445/523)
Miért szükségszerû?
Beszéljünk arról, hogy tudósok megvizsgálták a Holdat és matematikailag nem kéne ott lennie, ahol van, de ott van, sõt szükségszerû számunkra, hogy ott legyen (apály-dagály, fontos)
Ha a Holdban nincs logika és ráció, miért lenne szükségszerû.
Mondjuk van egy kibaszott nagy helyiséged, szükségszerû, hogy telebaszd minden négyzetcentiméterét bútorral vagy akár hagyhatod, minimál dizájnon is vagy üresen?
Szerintem nem logikus, h attól hogy valami olyan kurvanagy tele legyen baszva.
Van ez a bolygó és vannak más bolygók, amik szintén kibaszott nagyok, mégsincs rajtuk élet pedig a ti gondolkodásotok szerint szükségszerû lenne.

Baromság, nem hiszem, hogy akkora dolog az ember, hogy csak õ lehet a világon, viszont csak õ van a világon, méghozzá a Földön (+élõvilág, természet, de ebbe ne menjünk most bele) de ez egy elenyészõ dolog, mert a világegyetem nagy.
Nem kell ahhoz más lényeket képzelni, hogy érezzük mennyire hangyaszarnyi egy ember a világegyetemben.
Nekem ez tiszta sor.
Sosem elég senkinek ami van, mert nem van Isten, meg ufók, meg a fasz tudja mi, mert nem lehet ennyi!
De b+ ennyi.
merkel 2013 nov. 20. - 21:08:50
(444/523)
Kiváló film.

SPOILER
Én sem értem, hogy miért nem hisznek neki (valószínûleg azért, hogy érdekesebb legyen a film). Ez dühítõ volt. Mert ha hallucinált volna vagy ilyesmi, akkor is, egy tudós csak tudja már, hogy mi a valóság, hogy mit élt át igazából, és mit nem. És szerintük az ufók lefaxoltak egy sok milliárd dolláros csúszdát, és tök hülyék hozzájuk képest (mondjuk James Woods iq-ja tényleg magas)? Továbbá leellenõrizhették volna, mehetett volna még egy ember utána. A végét alaposan elrontották.

A másik, hogy ezek a gyenge rádióhullámok elhalnak bizonyos távolság után, beleolvadnak a kozmikus zajba, talán még a szomszéd csillagig sem jutnak el sajnos. Elég hülyén nézne ki, ha a Földrõl mindenhova sugároznának az elektronikus eszközök keresztül-kasul az univerzumon.