Téma: Kara Para Ask

10/10
esa962 2020 jún. 12. - 18:32:59 10/10
(95/95)
Sziasztok! Találtam egy facebook oldalt, ahol fenn vannak a részek szinkronosan, az eredeti részekre összerakva, ráadásul a kivágott részek is benne vannak.
Itt találjátok meg:
https://www.facebook.com/notes/piszkos-p%C3%A9nz-szerelem/piszkos-p%C3%A9nz-tiszta-szerelem/250991142089110/
9/10
Elhaym 2019 nov. 21. - 16:18:56 9/10 Előzmény mihenike
(94/95)
Az Ezelt és a Szerelemben háborúbant én is láttam, a Bosszú vagy szerelmet és a Végtelen szerelmet meg félig meddig. De egyik sem lett akkora kedvenc, mint a Piszkos pénz.
A sorsok útvesztője helyett jön majd a Fogd a kezem, azt érdemes lesz nézni, azon is jót lehet majd szórakozni.
10/10
helvecia 2019 nov. 21. - 10:29:00 10/10
(93/95)
Igazi jó török sorozat!
libra26 2019 nov. 20. - 13:13:25 Előzmény mihenike
(92/95)
Tényleg, Columbo:DDD na örülök, hogy itt is ilyen egyetértesek voltak :)
Szuper sorozat, én is csak ajánlani tudom mindenkinek, mert mindig van olyan ember, aki még nem látta :)
10/10
mihenike 2019 nov. 19. - 15:54:01 10/10 Előzmény libra26
(91/95)
Sziaaaaaa :) egy szó, mint száz, teljesen ugyanaz a véleményünk :) és örülök neki, hogy végig nèztem, mert remek sorozat!!!!!
+Aslit én is bīrtam!!!!! és ahogy azt mondta, hogy „Columbo“ -felbecsülhetetlen :D
libra26 2019 nov. 18. - 16:25:18 Előzmény mihenike
(90/95)
Jajj de jókat nosztalgiázom most ezen! :)
Hüseyin és Metin nagy barátságát a börtönben én is imádtam :D így "fiam", úgy "fiam" :D ezeken mindig mosolyogtam!

Egyetértek veled, eléggé furán hatott az öngyilkosságba hajszolós sztori, főleg úgy, hogy Ömer azért egy érzékeny lelkű valaki volt végig függetlenül a szakmájától... Persze nem biztos, hogy lett volna bármi más megoldás, mert Tayarnak még a sarki boltban is dolgoztak emberei!!! :D nagyon érdekes kimenetel volt ez! Tayarban egyébként volt valami fantasztikus - biztos a színész érdeme is - mert akármit talált ki, csinált, egyszerűen engem mindig le tudott nyűgözni és ha kiderült xy-ról, hogy szintén az ő embere, csak nevettem :D tényleg nagyon bírtam őt... Isztambul a maffiózók igazi otthona :))

Azt sajnos én sem tudom mire fel a kuzinozás:) de lehet egyszerűen ezzel a megszólítással jelezték mennyire szoros, családias a kötelék/szövetség :D nagyon tetszett az is, hogy Hüyesin érzelmesebb oldalát azért mindig megmutatták - bár furcsa ilyeneket írni arra a szereplőre, aki képes volt hidegvérű gyilkosságokra...

Ja múltkor ezt kihagytam: Arda&Pelin kapcsolata ki tudott borítani :D alapvetően egy aranyos páros lettek, de a nyüglődéseiket nem annyira kedveltem, amikor a semmin civakodtak percekig, át is ugrottam, mivel megtehettem :D

+ Asli!!! Nem tudom miért, de nekem egy kedvelhető bolond nő volt :) jól alakított nagyon... Mikor idegességben piszkálta a saját haját meg meresztgette a szemeit :D
Komolyan mondom Törökországban azok járnak jól, akik maffiózókat vagy elmeháborodottakat, esetleg kettőt az egyben alakítanak :D
10/10
mihenike 2019 nov. 15. - 22:15:15 10/10 Előzmény libra26
(89/95)
Sziaaaaaa!!!!
ahogy már beszéltük az utolsó 4-5 részt leszámítva ez egy tökéletesen kidolgozott sorozat! én imádtam! kicsit nehezen indult be nekem, de aztán magával ragadott! Nilüferen és Melikén kívül mindenkit szerettem, a pszichopatàkat is!!!!
Ennek nem olvastam utána, szóval semmit sem tudtam elöre! az a döbbenet, amikor mutatták, hogy Hüseyin volt a menyasszony és az apuka gyilkosa... (bocs, nem tudom màr a neveket) Leesett az álam! és a második feleségétöl is kikészültem :) Apropó, azt nem tisztázták le, hogy Tayar és Hüseyin miért szólították egymást kuzinnak?!?!? te tudod ;)?????
Metin egy óriási figura volt!!!!! én öt is meg a pszichopata apját is imádtam!!!!!
Elif&Ömer egyszerüen szenzációsak együtt!!!!
Azt nem tudom, hogy miért kellett az anyjuknak is meghalni? ennyit szenvedni...
Az volt ugye a legdurvább, amikor Metin levágta Hüseyin lábát, hogy legyen bizonyíték Elif ellen! wá, az a jelenet is szenzációs volt, amikor elkábították és minden bizonyíték ellene szólt!!!!
Metinnek voltak nagyon jó beszólásai!!!!
Persze Ö jó ember lett volna, az apja nélkül... de ha az én hùgom lett volna Nilüfer akkor én biztos agyon vertem volna :D
Én vègig azt hittem, hogy a nénike lányának az apja Tayar volt, de végülis nem
-Miután megölette Ipeket, Ömer elkapta és meghalt, ugye még mielött vallott volna Tayar ellen... huuuu de jó volt!!!!
Viszont az nekem nem tetszett, hogy Ömer öngyilkosságba kényszerítette Tayart... és végig ott volt vele a cellában... nem illett Ömerhez...
Az apja gyilkosát 25 évig kereste, aztán 3 perc alatt lezavarták az egészet...
Ami még nagyon tetszett, hogy Hüseyin és Metin „fiam“ mekkora barátok lettek a börtönben!!!!!! pedig elötte Metin volt, aki leleplezte Hüseyint Ömer elött!
Hüseyin megmentette Ömert, az élete hátralévö részét mozdulatlanul kell töltenie, de kicsordult a könny a szeméböl, mert ott volt vele a családja!!!!!
Az esküvö nekem sem volt katarzis és a finálé sem, hogy Ömer elhagyta a pályát, de végül Eliffel csak nyomozgatnak tovább....
Ahogy már írtam-Metin kapta a legnagyobb büntetést, mert egész életében hallgathatja Nilüfer sírását :)

libra26 2019 nov. 08. - 13:22:11 Előzmény mihenike
(88/95)
Sziaaa itt is!!! :D
Na akkor végre eljutottam ide... Ezzel már tényleg nem akarom az útvesztőben fárasztani a többieket :D

Szóval én összességében imádtam ezt a sorozatot! Nehezen haladtam vele, mert mindig csak felvettem és úgy voltam, oké hétvégén nézem, aztán elcsúsztam vele nagyon, de ha meg leültem nézni 5-6 részeket lazán lepörgettem és teljesen lekötött! Tetszett a történet, jól(!!) ki voltak dolgozva benne a szálak, általában nem is maradt hiányérzetem semmiben... Mi ugyebár jól tudjuk milyen, amikor egy sorozat tele van logikátlan, félbehagyott szálakkal és én ennél szerencsére nem éreztem ilyeneket :D

A gonosz Tayyar úr rajongója voltam! :D Szerettem nagyon Metint és a főszereplő párost is :) Elif és Ömer szerelme nekem olyan jól átjött, náluk mindent elhittem:)
Nilüfer állandó zokogásán kívül más nagyon nem is irritált! De az viszont nagyon...

Beteg dolgokat műveltek, mikor Metin (Fatih) levágta Hüseyin lábát, hogy hiteles legyen a bűnügy, az volt a csúcs :D az egy kemény esemény volt, meg amin utána Elif keresztül ment, de jól meg volt írva
Alapvetően minden rosszfiút kedveltem ebben, Hüseyint sem tudtam igazán utálni, szerintem rendkívül jól játszottak!!

Úgy gondolom, ez egy tökéletes sorozat lehetett volna, a vége, vagyis hát az utolsó részek nagyon nem jöttek be... És nem ez az első török sorozat, aminél azt éreztem a végén, hogy kicsit megborultak, kapkodtak, nem is tudom mi a jó szó :D amikor Elif besértődött, elutazott és napokig valami Egével jópofizott, akiről kiderült, hogy Asli férje :D itt már némi fejetlenséget éreztem... Sokszor már nem tudják hogyan kéne lezárni :) attól meg egy icipicit nagyobb katarzist vártam, hogy összeházasodtak Ömerrel :) ehhez képest a zárójelenet annyi volt, hogy meg kell menteni Mustafa bácsit a bűnözőktől és Ömer nem hagy fel a rendőr múltjával... Ez így fura volt egy kicsit :D

Meg az is egy összecsapott dolognak hatott, ahogyan Ömer rátalált az apja gyilkosára...

Na hát nem akarom nagyon ragozni, tetszett, szerettem, jól felépített izgalmas sztori volt, csak az utolsó néhány részben kisiklott valami, de semmit nem von le az érdeméből! :)
10/10
mihenike 2019 aug. 19. - 23:49:09 10/10 Előzmény Elhaym
(87/95)
szia! ezeket nem láttam! ezt is teljesen véletlenül kezdtem el nézni, feldobta a youtube és Tubát ismertem a „Bosszù vagy szerelem“-böl és felkeltette a figyelmemet :)

oh arról nem is írtam, hogy Ömer ripsz-ropsz megtalálta az apja gyilkosát, mindezt Ipepék esküvöje alatt :D

Én ezeket láttam: Ezel, Bosszù vagy szerelem, Végtelen szerelem, Szerelemben háborùban. A Cennetet végig szenvedtem :) az borzalmas volt! Sorsok ùtvesztöjét nézem, az egy külön kategória, nagyon jókat szórakozok rajta illetve a Carpismát pár hete kezdtem el... de magam sem tudom, hogy tetszik-e... nagyon sok benne az eröszak, és lassù... viszont jól fel van építve a sztori, mert minden és mindenki összefügg mindennel és mindenkivel :D!
9/10
Elhaym 2019 aug. 18. - 15:41:56 9/10 Előzmény mihenike
(86/95)
Igen, az tényleg nagy büntetés. :D
Több ilyen sorozat kéne, mint ez. A sebzett szívet és a Bosszút láttad?
Ropovand 2019 aug. 08. - 13:23:03
(85/95)
Könyörgöm legyen már vége!
10/10
mihenike 2019 júl. 27. - 22:48:29 10/10 Előzmény Elhaym
(84/95)
szia! én személy szerint Nilüferen és Melikén kívül (ök kikészítettek idegileg) minden szereplöt kedveltem/kedvelek! még Aslit is bírtam, akármennyire bolond is! Metin egyszerüen zseniális!!!!
Természetesen Elifet és Ömert imádtam (leszámítva azt amit az utolsó 4-5 részben müveltek...). Tayar és Hüseyin jeleneteitöl szinte rázott a hideg, annyira jól hozták a karakterüket! nagyon szeretem az ilyen rejtèlyes sorozatokat, illetve az idöbeli ugrásokat.

SPOILER, ha van még olyan, aki nem
SPOILER

amikor Metin eljátszotta Hüseyin meggyilkolását és a gyilkosságot Elifre akarták kenni... az valami zseniális volt... a hitelesség kedvéért kèpes volt baltâval levágni Hüseyin lábát... majd a börtönben szinte legjobb barâtok lettek... ilyen jellemváltozáson ritkán szoktak átesni szereplök!!!!
A sorozat legnagyobb szemétládáját Ömer öngyilkosságba kényszerítette... -ezen nagyon megdöbbenten...-Hüseyinnek pedig nyomorékként, mozdulatlanul kell töltenie hátra lévö egész életét, de mégis látszódott a szemében, hogy megbékélt a sorsával, mert szeretett családjával lehetett...
Metin... komolyan mondom, hogy neki az a legnagyobb büntetés, hogy hallgathatja Nilüfer sírását egész életében :D

SPOILER
9/10
Elhaym 2019 júl. 23. - 18:36:18 9/10 Előzmény mihenike
(83/95)
Igen, itt nem volt hiány elmebetegből, de valami miatt mégis érdekes szereplők voltak ők is.
10/10
mihenike 2019 júl. 18. - 16:10:31 10/10 Előzmény Elhaym
(82/95)
szia! végig néztem! az utolsó 4-5 rész elég nagy katyvasz volt, de azt leszámítva nagyon tetszett :) ennyi elmebeteget egy sorozatban még nem láttam :D
9/10
Elhaym 2019 júl. 15. - 19:20:46 9/10 Előzmény mihenike
(81/95)
A zenéjét én is imádom.
Elsőre nekem sem jött be az eleje, most második nézésnél már nem volt vele bajom.
10/10
mihenike 2019 júl. 04. - 12:46:47 10/10 Előzmény Elhaym
(80/95)
Szia! Az eleje nekem nagyon lassan indult be, de mivel online nézem, így volt, hogyha idöm engedte 4-5 részt is negnéztem egyszerre (mert ugye az Izaura Tv már egyszer leadta) és egyszer csak beindult a sztori... Nagyon szeretem az ilyen titokzatos, rejtélyes sorozatokat. A rendezö jól félrevezette a nézöket, nem is gondoltam volna, hogy Hüseyin ölte meg Achmedet és Sibelt...!!!! akkor eldöntöttem, hogy ezt a sorozatot nézni kell!!!! :D
Amióta pedig kiderült Ömer szâmâra is, hogy Hüseyin a gyilkos azóta pedig megint vett egy fordulatot a történet! Ez már szinte pszicho-thriller :D amiket Tayyar, Metin/Fatih müvelnek az tényleg beteges!!!!
Most a 146. résznél tartok! Nekem eddig is gyanùs volt Nedret néni és végre kiderült, hogy Ö is mekkora szemétláda!!!
Imádom a sorozat zenéjét is!!!!
9/10
Elhaym 2019 jún. 20. - 19:15:33 9/10 Előzmény mihenike
(79/95)
Szerintem csak a vége felé van pár negatívum, de ez a sorozat mindenképp ott van azok között, amit érdemes megnézni.
9/10
Elhaym 2019 jún. 20. - 19:12:49 9/10 Előzmény Péter Chupi
(78/95)
Egyszer már leadták este nyolckor, de szerintem is lehetne most is később adni.
10/10
mihenike 2019 jún. 19. - 20:35:53 10/10
(77/95)
Sziasztok! nagyon sok negatív kritikát olvastam erröl a sorozatról, de nekem nagyon tetszik! most tartok a 120. résznél.
Nagyon jòl játsza a szerepét pszicho-Tayyar!
végre Hüseyin is lebukott! Ömer&Elif is nagyon jók! bár az nem tetszik, hogy most Ömer nem mondta el Elifnek, hogy ki a gyilkos... és behozták ezt a gyerek-kamu-szálat... amihez Nevret néni is hozzá kavar egy kicsit. ezt a szappanoperás-szálat lespórolhatták volna!
nagyon jó a sorozat zenéje is!
5/10
Máriácska 2. 2019 máj. 04. - 10:38:09 5/10
(76/95)
Én a Sorozatbaráton néztem, de a youtubeon is lehet feliratosan nézni. A török 44,45 részeknél nagyon eldurvul minden. (Az íróval történt valami rossz!) Én ezek után már csak az utolsó két részt (53-54) néztem meg. Nagyon hamisnak tűntek akkor már bizonyos események az előzmények ismeretében. Így utólag már sajnálom az időt, melyet e sorozat nézésével töltöttem el. (5/10).