Téma: Kara Para Ask

malvinkicska 2017 júl. 06. - 18:28:03
(15/95)
Szia tudod nagyon szeretem a véleményed és sokban egyezik is az enyémmel, de most az egyszer, bocsáss meg nekem de ez nem egy nagy szám.
az Ezelt a Karadayít is láttam, ez azokkal még csak köszönõ viszonyba nincs semmilyen téren.
A véleményeimet már ismered nem akarok senkit megsérteni, de ha nem Engin lenne a fõszereplõ már rég nem nézném.
Azt is tudod nagy török sorozat imádó vagyok de ezek után nagyon meg gondolom, ha az elkezdetteket befejezem mit nézek tõlük, mivel már szakmát nem akarok váltani elkéstem, mert azon veszem észre magam, bírósági ülnök vagy rendõrnõ vagyok, annyi van benne ezek csak erõszakkal tudnak mindent elérni.
Remélem nem sértettelek meg, az egész sorozat nem ér annyit, hogy bántsalak.
További szép hetet. Azt elfeledtem persze, vannak harmat gyenge színésznõk, mint a Burak felesége is, de azt sem lehet leírni ,mert a fejemet vennék.
malvinkicska 2017 júl. 06. - 12:39:19
(14/95)
Köszöntelek amúgy 54 Bölüm azt mindenki tudja a részek több, mint 2 órásak,
Nem vagyon kedély romboló, de ez nekem nem nagyon jön be, akár mennyi díjat is kapott, nagyon sok benne a hiteltelen történet, mindbe égetnek, meg oolyan dolgok történek benne átlátható, nem kell érteni a forgató könyv íráshoz lehet tudni mi lesz.
A szereplõk szinte mindenki egy féreg, normális ember alig akad benne, és szerintem itt is a török korrupt rendõrség van szemléltetve, pénzzel minden elérhetõ.
A Tayyar disznó fejû ugye szerv kereskedelemmel is foglalkozik, Omer testvére a nyomozó kettõs életet él , mert annak a szemétnek dolgozik, és az pénzeli.
Az igazi lebukás a 44 résznél lesz , de nagyon silány nekem, ezt persze mindenki maga dönti el mi tetszik neki mi nem, én már rég nem nézném csak azt várom mit hoznak ki a végére belõle. Aztán az a Nilufer állandóan sír taknyos feszt, pszichés zavaros az egész társaság, legalább is azt játszák.
Tuba játéka nekem sehol nem tetszik szép a nõ de én nagy tehetséget nem látok benne nekem a tragédiát tudja jól hozni, mert érzelmeket nem sokat mutat, szerintem egy jégkirálynõ, ezért én már kaptam hideget meleget , de vállalom.
A török sorozatokban is sok a hasonlóság, mert sokat láttam nézek most is de ezek után megnézem mit nézek tõlük inkább a habos babos kis butasság mint eza sok értelmetlen ölés , kórház rendõrség bíróság, járás.
reay 2017 júl. 05. - 23:24:26
(13/95)
Nem értem, hogy Elif miért is nem ment a rendõrségre, mikor elõször megfenyegették? Szóval nem most, a hugánál, hanem még a tegnapi részben, amikor a gyémántokat követelték tõle. Pont akkor vacakolt a UPC, mikor ott voltak a látogatók, de sok mindent nem mondhattak neki., úgy vélem. Gondolom elõhozták a családját. Pedig az lett volna a logikus, hogy akkor elmegy és feljelentést tesz.
5/10
Máriácska 2. 2017 jún. 29. - 11:13:27 5/10
(12/95)
Nagyon magas a magyar nézõk értékelése alapján adott 9-es pontszám! Elkezdjük majd nézni, aztán néhány rész után csak kiderül, hogy érdemes-e folytatni! Már egy idõ óta meggondoljuk jobban, hogy mely sorozatokra érdemes idõt fordítani.
malvinkicska 2017 jún. 20. - 15:19:29
(11/95)
Megnéztem a 43-as részt a véleményem változatlan a törökök drámázni rendõrségre kórházba járni nagyon szeretnek.
Omert itt most hûjére vette Elif is, mert szereti õ Omert de még is azt akarja elhitetni , hogy nem.
Az Ezelnek a Karadayínak a nyomába nem lép, ha nem Engin lenne a fõszereplõ már régen nem nézném.
azt még elfelejtettem a sok elme zavaros nõ egyik itt rinyál a másik ott.
A vélemény nagyon megoszlik van aki szereti van akin már ezta fordítottat is abba hagyta nem csodálom,
9/10
Elhaym 2017 jún. 19. - 13:54:58 9/10
(10/95)
Kíváncsi vagyok a sorozatra. Sokan ajánlották nekem, hogy nagyon izgalmas.
malvinkicska 2017 máj. 12. - 08:22:03
(9/95)
Nagyon sajnálom ide nem ír senki pedig volna mit meg vitatni, nekem nem tetszik annyira,mert nagyon sok benne a gonoszság, és az emberi szemétség minden válfaja megtalálható benne. A testvérek egymás ellen, és már jó ideje nem bukik le a szemét Hüseyin aki nem hogy ilyen aljas kettõs életet él, a saját felesége már régebben rájött, de Omer nem akarja elhinni egy ilyen patkány a tesója. A mostani részben már a gyerekeket is tanítják rossznak lenni ezt nagyon utálom, mikor ilyeneket tesznek céljaik elérése érdekében. A mai rész rávilágított a szemétségére H-nak remélem most már lebukik, mert Omer is látja a sok mocskát.
A gyerek nem Omerré még szerencse.
malvinkicska 2017 máj. 04. - 21:41:14
(8/95)
A 35-ös részben annyi mocsok van , azon gondolkodom ezek a törökök csak állandóan ölnek meg rabolnak, úgy ordítozott mindenki, mintha megõrültek volna.
Az összes sorozat a korrupt rendõrségrõl szól, aztán elmebeteg nõi szereplõk akik csak szipognak, mint Nilufer is.
Az biztos nagyon megbántam belekezdtem nézni, ,mert ebben a részben még Engin is olyan volt , mint egy õrült. Kíváncsi vagyok ezta sok mocskot lehet e még fokozni,mert Ipek férje amit követett, Eliffel ha még sorozat akkor is sok volt. A Nedret nagynéni az is hülye.
malvinkicska 2017 ápr. 27. - 21:31:02
(7/95)
Megnéztem a 34-es részt, hát olyan vegyes az érzelmeim, valóban egyszer nézhetõ, ebben is sok a gyilkosság, nagyon szemét Tayyer benne, meg Omer tesója azt várom mikor buknak le. elif nagynénje is egy szemét nõ. Szóval a Karadayínak csak árnyéka nekem minden téren.
malvinkicska 2017 ápr. 21. - 14:11:48
(6/95)
OFF tudod én azért nézem õket, mert a Mexikóiak még sokkal gyengébbek nekem, most egy szlovák sorozatot nézek az is olyan vontatott, valami borzalom
Az biztos a Karadyí mindent visz , nem olyan egy oldalú butaság volt, nem beszélve a színészekrõl Kenan nem sok van.

A Vsz olyan jól indult de most már azt is nyúzzák ide oda, annyit agyalognak valamin, szinte fájdalmasan rossz, most remélem a vége felé tart két három neki kezdés után nézem meg, már csak. A Kivanc sorozata azzal a jég királynõ Tubával, az egyebet sem tud csak sírni, meg dúl-fúl, szóval rétes az is.
Ha Felhõ Lehetnék, nehéz a téma de nagyon tetszik.
A Felsõ Tízezer egy könnyed téma jó is egy kis felüdülés.
10/10
kaboca12 2017 ápr. 21. - 12:00:41 10/10
(5/95)
OFF
Az ÖK-ban azt nem értettem, hogy mikor lettek ezek egymásba ilyen rohadtul szerelmesek? Még Selvit úgy, ahogy megértettem, bár ott is inkább a lelkifurdalás volt nagyobb, mint a szerelem, na de Daghan, akit elvileg csak a bosszú éltetett... ráadásul az elejétõl tudta, hogy Selvi folyton hazudozik.
Egyrészt megértem, hogy a végét jól összecsapták, de az a Daghan, aki 12 részen keresztül viszonylag ember tudott maradni, abból hogy lett a 13. rész végére egy hidegvérû gyilkos? Aki szemrebbenés nélkül lepuffant 2 embert.
Nem tudták normálisan elvarrni a szálakat és ez tett be a sorozatnak.
ON

Mindezek ellenére szerintem a KPA egy jó sorozat. Való igaz, hogy a törökök szeretik a drámát, de azért ez nézhetõ. Én a BBO-val nem tudtam mit kezdeni. Valamiért nem fogott meg, nem tudott lekötni.
malvinkicska 2017 ápr. 20. - 22:38:56
(4/95)
Megnéztem a 33-as b-t arra a következtetésre jutottam a törökök csak ilyen borzalmas sorozatokat készítenek, és szinte , mind és ugyan az, mert itt is gyilkost keresnek, Elif apjáét és Omer volt barátnõjét, de már azóta aza szemét Bahart is megölte, azon gondolkodom csak ezt a sok mocskot megvesztegethetõ rendõrök ügyész egyebek, ez már kezd unalmas lenni, még egyszer hasonló témájúba nem kezdek bele. A Bátor és szép ott meg a Kivanc apja gyilkosát keresik, ott is a sok szemétség itt is.
Aztán a Mindhalálig ott is ismeretlen volt a gyilkos, sõt ott még a karja is úgy volt felkötve Enginek, mint a K PAsk-ba.
Amilyenek voltak elõzõleg a sorozatok azoknak ezek csak árnyéka, nagyon durva, szinte mind.

Az Ezel Tiltott szerelem, Kuzey Güney, Végsõ akarat, A szív útjai, Seherezádé, Karadayí,

A Fb-on csak ömlengenek akinek eltér a véleménye azt nem normálisnak tartják, azért örülök itt ennek a fórumnak.
10/10
kaboca12 2017 ápr. 14. - 15:56:11 10/10
(3/95)
Én nézem és szeretem is, de egy kicsit le vagyok most maradva a fordított részekkel. Az ünnepek után szívesen beszélgetek a történtekrõl. :)
malvinkicska 2017 ápr. 13. - 22:42:56
(2/95)
Nagyon jó lenne ha jönnének akik nézik ide a fórumra megvitatni ezt a sorozatot.
A mostani rész nagyon jó volt kezd kiderülni, Omer bátyjának a sok mocska amit követ Tayyer azzal a disznó fejével, ezek ketten nagyon utálatosak, nem tudni hány embert akarnak még megölni, most szegény Ipek az áldozat remélem nem halt meg , mert Arda volt a cél.
Engin ebben is akkorát alakít az valami csoda, annyira át éli a szerepeket, hiteles nagyon.
malvinkicska 2017 ápr. 08. - 11:23:23
(1/95)
Nem a tv által de a fordítóknak köszönhetõen értjük mirõl szól, és szépen halad is a fordítás.