Téma: Karadayi

malvinkicska 2016 szept. 22. - 10:19:29 Előzmény Érsekvári
(1250/1350)
Szia megnéztem a bokszoló meg akar vele mérkõzni vele fegyver nélkül, de Feride nagyon félti, mivel Ayten figyelteti Ismettel az hozza a híreket. Suna nem látja jónak, hogy barátkozik F és Ayten , de nincs más muszáj, mert csak így tud híreket M-rõl. most is megtudta a parton van. Ismet a boltos is rendes segítene neki, õ tudja elég veszélyes az út de nincs más megoldás sajnos, és ezt eltervezte M az végre is hajtja. Sungölt figyeli Yasin ,látja O-val mennek be az egyetemre.A holnap után már többet láttunk remélem, ki fog gyõzni, a meccsen. További szép napot neked. Délután nem igen tudom nézni a másik sorozatot de majd pótolom.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 20. - 15:53:48 10/10
(1249/1350)
Ez most nagyon a szerelmüket is veszélybe sodró megpróbáltatás . Nehéz idõszak mindkettõjük számára .
Mahir kívül kõszikla belül egy érzelmes férfi , amikor F képét a falra akasztotta az mindent elárult .
Yasin nem tudom mit hisz hébe - hóba megjelenik azt gondolja erre vágyik Songül , már régen eltávolodott tõle .
Dalyan protekciót szerzett Mahirnak , közben az a Hilmi egy éjszakára kimenõt fizetett az õrnek . Biztosan bosszút akar állni Mahiron ez nem valami megnyugtató .
Ez a Belgin nem semmi egy nõ .
malvinkicska 2016 szept. 20. - 09:19:29
(1248/1350)
Annyira bonyolódik a helyzet nagyon figyelni kell ki kivel van, mert itt már csapatok vannak. A fegyver szállítmány az M S -é megbukott a Seyis célba ért, vannak annyian szinte követhetetlen már. Belgin a nõ is megéri a pénzét. Mahir és Feride beszélgetése elég szomorú volt, nagyon zord volt M vele tudom nem ezt érzi, de ezt mutatta. Feride nagyon szomorú, hogy így bánik vele, mondta is neki. Songül sem érez már Yasin iránt semmit, mert bárhova hívta nem jó neki, nem megy vele sehova sem. Nazif papa nagyon szomorú a történtek miatt.Azt észre vettem nagyobb a hatalma Dalyanak, mint Nailnak. mert az õ szavára hajlandó találkozni M-l. Az biztos kemény dolgok ezek, nagyon várom mi jön ki belõle.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 18. - 11:06:52 10/10 Előzmény malvinkicska
(1247/1350)
Sok gengszterbõl nincs hiány vannak elegen . Hihetetlen hierarchia van itt ! Mahir kezdi megismerni a szokásaikat , Õ a szegények támogatója védelmezõje marad úgy vélem .
Aytenrõl nem is gondoltam ilyen határozott intézkedõ is tud lenni , Feridével nyomoztatnak figyeltetik Mahir minden lépését .
Orhan azt hiszi jót cselekszik , pedig Seyis Bülenttel nem fog jól járni , balhés egy ember .
Ki lehet ez a Mahmut akivel Mahir találkozik majd ?

Szép napot kívánok neked !
malvinkicska 2016 szept. 18. - 09:44:20
(1246/1350)
Az egész sztori át ment szinte krimibe amilyen sok ott az alvilági ember nem lehet a nevet megjegyezni annyian vannak.Dalyan is megéri a pénzét, de most ez a másik Nail nagyon veszélyesnek tûnik, nagynak képzeli magát, mert nem akar menni beszélni M-el, hanem -M menjen hozzá, egy nagyképû rabló vezér. Ayten és Feride most szót értettek, és ráállított egy embert M-re, figyelje, mivel a bokszoló készül megölni Mahirt ha szabadul, elég jól válogatták a színészeket elég alvilági a kinézetük félelmet keltõek. Bülent is dolgozni fog elrendezte Orhan Seyissel. Az igazat megvallva nem sok jót várok a következõkbe.
A V SZ elsõ évadán túl vagyunk, nagyon okosan felépített sztori az biztos élvezet olvasni.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 16. - 21:24:06 10/10
(1245/1350)
Szia ! Nagyon ügyesek aranyosak !

Mahir a bokszoló üggyel ismert lett , Dalyan továbbra is mellette van . Azért Mahir elég veszélyes emberek közé akar bejutni . Seyis talán még a legenyhébb , de a többit veszélyes hidegvérû gengszternek nézem . Kiderült ki volt és hogyan történt a robbantás .
Ayten milyen undok meg sem hallgatja a bírónõt , el is küldi . Nazif papa még az újságban leírtakat sem bírja hallani, amik Mahirról szólnak hírek .

Neked is kellemes hétvégét !
malvinkicska 2016 szept. 16. - 12:20:58
(1244/1350)
Szia hazajöttek a szemem fényei és megcsinálta , mert elbaltáztam a bejelentkezést sajnos, a nagyobbik szokott segíteni. A sorozat az egy érdekes formát vett tiszta alvilág, az egész és ezek közzé keveredett Mahir szerintem nem lesz jó vége, egyedül csak Seyis látja jól a dolgokat, õ nem akár milyen ember. Az öreg az újság árust elküldte finoman. Feride mikor meglátta az is csak nézett. Ayten még mindig nem feledte el Mahirt és nem segít. M S jó lenne ha bukna már de még nem fog egy hamar, ahogy nézem.
Szép hétvégét neked.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 14. - 13:51:38 10/10
(1243/1350)
Szia ! Gondoltam valami váltás lehet gép ügyben . Megnéztem a videót tudod amit a levélben írtál , nagyon tetszett , majd ha tudod olvasd el a levelet , bõvebben írok róla .

Igen Ayten lubickol a sikerében , Necdet nélkül jól elvan . Arra nem emlékszem hova lett a húga , már régóta nem szerepel .
Feride figyeltetni , követtetni akarja Mahirt és most Aytenhez fordul segítsen neki . Na erre kíváncsi leszek még a végén jóba lesz a két nõ ?
Ez a Hilmi mekkora pofátlan beállít az esküvõre , verekszik , elviszi a menyasszonyt magához . Mahir a legjobbkor érkezik .
Nagyon jó volt ezt a ronda palit beöltöztette és Yasinnak átadta . Csak így tovább Mahir !

Nézted tegnap a Szultánát / Kösemet / ?? Vicces volt látni a Dalyant alakító színészt Pasának beöltözve . Ilyen a színész élet változatos !
Malvin Badarné 2016 szept. 14. - 11:14:58
(1242/1350)
Szia elõször új a gépem, és ezen most így tudok bejelentkezni a hétvégén majd az unokám megcsinálja, mert õ tudja a jelszót. A sorozat elég ronda dolgok történnek sajnos, Mahir tényleg beállt közéjük, vajon hogy fog ebbõl kijutni, mert ezek veszélyesek nagyon sokan vannak. Feride szeretné megmenteni, most Ayten segítségét kéri. A bárban énekelt nagy sikere volt rengeteg virágot kapott.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 12. - 19:36:33 10/10 Előzmény malvinkicska
(1241/1350)
Szép estét kicsit késve ideértem .
Mahirnak híre ment a gengszter klubba , Dalyan még rá is segített . Megjelent Hilmi a bokszoló ez volt a céljuk , hogy most Mahirral létrejöjjön a találkozó , remélem Mahir jól elveri kiüti ezt ronda képût , hiába bokszoló .
Kerime megnézi magának messzirõl a fiát , de többet nem mer tenni . Ezt is titokban teszi MS nem tud róla .
Nazif nem találja a helyét a munka sem megy úgy neki mint azelõtt .
malvinkicska 2016 szept. 12. - 09:43:30
(1240/1350)
Szia új hetet kezdtünk, jól bonyolódnak a dolgok Mahir és Feride nem jutnak közös nevezõre M amibe belekezdett végig akarja vinni, ebben segít neki Dalyan, most valami bokszoló pacák lépet a színre, elég félelmetes figurák, el van találva igazi alvilágiak. Ayten énekelt szép volt. Nagyon sok szál van megint most ezek a rablók vannak színen. Nazif nem találja helyét elmegy a mûhelyben egy kis nyugalomra vágyik.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 10. - 16:24:45 10/10
(1239/1350)
Nazif papa szegény egyedül maradt , mindkét fia elhagyta a családot egyformán konok fejûek .
Feride az apjához akar fordulni segítségért .....a lehetõ legrosszabb legaljasabb emberhez . Mivel jól álcázza magát ez az alja ember Feride álmába sem gondolná ki is az apja valójában .
A sétány egy közkedvelt hely mindenki oda jár . Mahir a gyerekekrõl gondoskodik amikor Feride - Suna - Yasin megjelenik . Mahir makacs nem sokat beszél a bírónõvel . Nem hinném , hogy elér nála valamit is Feride .
Ayten kéreti magát miközben egyetlen szíve vágya , hogy énekelhessen .
Neked is szép hétvégét !
malvinkicska 2016 szept. 10. - 13:02:20 Előzmény Érsekvári
(1238/1350)
Szia megnéztem nagyon sajnálom Nazif papát, teljesen padlón van mind két fia ott hagyta csaka két lány maradt, de azok is ki vannak borulva, hiányzik nekik a család melege. Mahir megmentette a 4 gyereket jól tartotta õket amit szeretnek azt vett nekik, de Feride é Suna is enni készültek, és találkoztak, de M továbbra is hajthatatlan, nem akar Feridével, közölni semmit. M S egy gyomor forgató mocsok aljas valaki, csak M a célpontja, és még ebben bízik Feride, hogy az apja nagy tisztséget tölt be és segít nem gondolja õ az egész indítója, nagyon naiv F ezen a téren, olyan buta lett mostanában.
malvinkicska 2016 szept. 09. - 09:57:38
(1237/1350)
Üdv neked a gépem rossz volt megnéztem a lányokén a sorozatot csak ott nem vagyok bejelentkezve és nem tudtam írni.
A részek elég szívbe markolóak, nagyon sok igaz dolgok hangzanak el benne. Mahir most nagyon beindult, nem hiszem, hogy feride is tud hatni rá, mivel az imádott apja sem. Azok a gyerekek elég szánni valóak hátha megmenti õket, jó lenne. Orhantól is rendes dolog volt csak haza ment a családhoz. Songül és Osman jobban illenek össze, mint Yasinnal. Szép napot neked.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 08. - 19:48:14 10/10 Előzmény malvinkicska
(1236/1350)
Szomorú megható rész volt . Orhan most szembesült mik történtek a családjában , de megmondta mennie kell nem marad . Feride megakarja találni és megállítani Mahirt .
Dalyan megmutatta a gyerekeket Mahirnak gondoltam megmenti majd õket . Nagyon izgultam találja meg õket .
Songül - Osman egyre közelebb kerül egymáshoz , nagyon aranyosak együtt .
Remélem "csak" a net rosszalkodott nálad , hiányoztál mindkét oldalon .
10/10
Érsekvári 2016 szept. 06. - 16:04:35 10/10
(1235/1350)
Üdv ! Mahir döntött és kilépett az ajtón Nazif papa hiába beszélt a fejével kérlelte semmit nem ért .
Kegyetlen jelenet amikor az öreg kétségbeesetten kiált utána , de minden hiába .
Dalyanhoz megy Mahir aki most egy Hilmi nevû gengszterhez viszi . Nazif is Dalyannál köt ki és megtudja Mahirral együtt elment .
Seyis nem örült Bülentnek szemétnek nevezte , valahogy találó a jelzõ .
Most Orhan is meg Feride is a családhoz megy , akkor kiderül Mahir rossz útra tért .
malvinkicska 2016 szept. 06. - 09:44:39
(1234/1350)
Mahir nem nyugszik az apjával össze vesznek amit ezelõtt sosem tett, mert az életét adta volna érte, de most úgy beindult, nem néz senkit. Nazif megsértõdött neki nincs ilyen nevû fia, és még Songülnek is azt mondja nem a testvére többé. Dalyanhoz megy az elmondja a feltételeket, hogy mivel jár ha beáll Karadayínak, fegyver nélkül nem lehet járkálni, de M ezt nem akarja és a töltényt, eltávolítja a puskából, és úgy indulnak el. Nazif felkeresi D-t de már akkora elmentek M-el. Orhan haza akar menni látni szeretné a családot, de Bülent nem tart vele, azt mondja a gyerekre emlékezteti minden. Teljesen más fordulatot vett a történet, mivel Mahir meg akar változni, asok megpróbáltatás miatt. Szépen elsorolta , lemond a szerelemrõl az apjáról a családról, csak megtalálja aki ezt tette velük.
Kemény dolgok de a színészi játék kárpótol mindenért.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 04. - 18:13:56 10/10
(1233/1350)
Üdvözöllek ! Feride lelke mélyen hiszi M nem lehet gyilkos milyen cseles Yasinnal elvitette magát oda ahol meggyõzõdött a férfi életben van . Mahir ártatlan és a bíróság is szabadlábra helyezte . Adnan ügyész tehetetlen volt .
Kerime asszony ezek után milyen lelki nyomással él emellett a mocsok MS -l .
Sajnos Mahir eltökélt apjára sem hallgat még akkor sem , ha nem lesz ezután visszaút a családhoz , mert apja kitagadja .
Azért fura most ennyire semmibe veszi az apját , akiért annyi mindent megtett , de most a bosszú fûti más nem érdekli . Hatalmas fordulat állt be Mahirnál .
malvinkicska 2016 szept. 04. - 12:35:27 Előzmény Érsekvári
(1232/1350)
Köszöntelek Szeptember elsõ vasárnapján, nagyon szomorú ez a történet, végre bizonyíték híján szabad Mahir, mert eldugták az embert, gondolom ez által akar beépülni a banditák közzé, megtudja kitette ezt a szörnyû gyilkosságot a robbantással, a családja ellen. Feride apja az egy aljas féreg, mint a sok barátja vannak bõven. Feride is tudja az ember él , mert lopiba elment Yasinnal a helyre. Nazif rendes ember nem akarja, hogy a gyermeke gyilkos legyen mikor beszélgettek folytak a könnyeik, mert annyira jót akar, de M most már hajthatatlan inkább bûnözõnek higgyék csak kiderüljön az igazság.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 02. - 12:35:29 10/10
(1231/1350)
Csak Feride szomorkodik meg az anyja , de az más okból , Mahir meg a fogdában . Ayten bedobta magát a kaszinóért teszi , de közbe meg ez az élete az éneklés . Bülent várja Seyist még nem tudja ki ez a férfi , már bizonyos körülmények között találkozott vele .
A mulatóba szép kis bagázs jött össze , Belgin se lóg ki a sorból . Mahir lesz közöttük a téma és a szemben lévõ asztalnál ülõ Dalyan minden szót hall , amirõl beszél a díszes társaság .
Nagyon szép hétvégét kívánok !