Téma: Karadayi

malvinkicska 2016 nov. 28. - 14:29:15
(1330/1350)
Szia drágám nincsen semmi gond én is aprózva nézzem mivel a gyerekek dolgoznak a nap rövid és van tenni valóm, pihenés képen néztem meg az elsõ felét, mert megyek etetni, az állatokat.
A rész abból áll elrabolták Nazif papát az a mocsok Nail a többi rablónak sem mondta, most azt kéri hozza ki a fiát a börtönbõl, mert máskülönben megöli az öreget, az azért már sok amit ezzel a családdal követnek, ebben a sorozatban, nagyon sajnálom Nazifot, mert már nem fiatal, persze Mahir mindent megtesz az apjáért.
Lánccal kötözték meg Belgin engedte el, most addig néztem haza ment és ott volt Feride ia a lány testvéreivel, és beszélgettek, azt mondta Feride mindent tegyebn meg csak az apja szabad legyen.
M Sz nyakán kéne már húroknak lenni, be is van szarva fél Turguttól, de Necdet oltogatja is rendesen, mert az tudja miért lett ilyen Mahir és elmondta annak a tökfejnek.
Szép hetet neked majd jelentkezel.
10/10
Érsekvári 2016 nov. 28. - 12:05:29 10/10
(1329/1350)
Szia Malvinkám ! Bevallom elvesztem lemaradtam , nem lesz könnyû behozni . Már azon is gondolkodtam nem is erõlködöm , majd januárban nézem szép nyugiba , most nem erõlködöm , csak amennyire jut idõ .
Azért jelentkezem akármi van !
Legyen szép a heted . Puszi !
malvinkicska 2016 nov. 26. - 16:11:48 Előzmény Érsekvári
(1328/1350)
A 97-es részen is túl vagyok ez a Belgin és Turgut együtt Mahirt együtt újra rács mögé tették. végig néztem nagyon átlátszó volt sokat vesztett abból a varázsból ahogy indult most már egy torz szülött nekem, az a nõ nem hiszem teljesen normális, a minden napokban is a járása a szúrós tekintet, szóval nem kóser.
Az a szemét T behúzta Feridét az meg hagyta magát, tudod az ilyen mesterkélt töltelékeket nem szeretem.
Az öreget is elfogta Nail, mit akarnak már azzal is, ezek a részek azért vannak legyen meg a B szám.
Ilknur igent mondott annyi szép volt benne mikor azok beszélgettek.
Orhan új lakásba költözött a volt nõjével. Osman és Mahir újra a rendõrségen, és az a mocsok Belgin ment hozzá, elfogták az apját, ki kell jönnie, ezzel lett vége.
A délután bosszankodtam annyit miatta nem szeretem mikor ilyen sületlenségek vannak nem ész szerû.
malvinkicska 2016 nov. 25. - 10:05:33 Előzmény Érsekvári
(1327/1350)
Szia eza rész szerintem mese meg butaság végig szaladtam rajta, mert nagyon irritál Turgut nagyon bután van a vissza térése, annyira hiteltelen.
M SZ nagyon gyûlöli Mahirt már Nazif papának is vannak olyan kirohanásai, itt is lassan mindenki negatív.
Orhan összejön a nõvel úgy néz ki. Songül menyasszonyi ruhát próbált, lehet csak hozzá megy Yasinhoz.
malvinkicska 2016 nov. 24. - 14:08:52
(1326/1350)
A 96-0s elsõ 50-p megnéztem ebbõl a galád Turgutból elegem van amit követ mindenkivel.
az jó volt mikor M SZ megleckéztette, aza gúnyos mosoly annak meg sem mert szólalni, de mikor kiért a folyosóra találkozott, Feridével éa Mahirral azokat nagyon leteremtette a féreg, de T -tõl félt, mint a tûztõl, Mahir megfolytotta volna Turgutot ha Yasin be nem megy az irodába az vette ki a keze közül, és itt abba hagytam folyt köv.
malvinkicska 2016 nov. 23. - 21:03:59
(1325/1350)
Köszöntelek õszinte leszek eza rész egyáltalán nem jött be nagyon megfordították a szereplõket Feride aztán Orhan is hogy beszélt Mahirral.
Az egészet úgy néztem húztam mert ettõl a mocsok Turgutól hánynom kell, aztán elég gagyi volt ahogy vissza tért legalább is nekem.
az egész sorozaton ez sokat rontott ilyet nem kellene csinálni , mert amúgy komoly dolgok történtek benne.
Remélem most már nem lesz annyi jelenete ,mint az elõzõkbe nem szeretném.
Songül nagyon szereti Osmant, nem akar Yasin felesége lenni.
A lényeg Nazif papa és Mahir kibékültek.
Szép álmokat puszi.
malvinkicska 2016 nov. 23. - 11:53:00
(1324/1350)
Szia most én vagyok lemaradva, mert elõbb a másik kettõt néztem a V SZ és a Kara para ask, majd este fogom ezt ha minden jól megy.
10/10
Érsekvári 2016 nov. 23. - 09:40:55 10/10
(1323/1350)
Szia üdvözöllek ! Túl vagyok a 95 . részen sok minden történt ebben is . Ilknur nem árulta el Feridének Mahir lõtte le Seyitet , de aztán Turgut tönkretett mindent Feride megtudta mi az igazság . Azt hittem Feride megõrült teljesen begõzölt , még Suna sem térítette el attól , hogy feljelentse Mahirt . Az utolsó percben mégis megjött az esze és elállt tõle .
Ez a Turgut nagyon nem hiányzott egy nagy szemét bajkeverõ elmebeteg semmit nem változott és valami terve van .
Végre Nazif papa megbocsájtott Mahirnak támogatja segíti õt most már . Orhánba is megszólalt a testvéri szeretet és titokban Mahir oldalára állt , Zehra is visszajött hozzá .
Belgin kifigyelte õket hallott , látott mindent ami a két testvér között történt . Mahir mit fog ahhoz szólni , ha megtudja Ilknur Seyissel találkozgat .
Egyenlõre utolértem magam a részekkel , próbálok nem nagyon lemaradni . Sorban jönnek a többi sorozatok is , mindegyik nagyon jó .
További szép napot neked !
10/10
Érsekvári 2016 nov. 22. - 16:43:18 10/10
(1322/1350)
Szia ! Nagyon izgalmas volt a 94 . rész is . Feride nem hitte el Yasin lõtte le azt a szemetet , de nem tudni Ilknur elmondja neki tényleg Mahir volt . A beszélgetésük még nem fejezõdött be . Necdet rájött Feride -Mahir együtt vannak és most Feridét ezzel zsarolja , azt akarja békítse ki Aytennel menjen vissza hozzá .
Belgin Muratot is elakarja intéztetni , mert útba van neki .
Ez a Turgut egyáltalán nem hiányzott mi a fenének hozták vissza . A végén Mahir mellett állnak a környék férfiai köztük Nazif papa is Dalyan meg sokan , így a gengszterek nem jutnak vele semmire . Nagyon jó a színészek játéka elsõsorban Mahir - Feride kettõs , de a többieké is remek .
Már a 95 . rész is fent van .
További szép hetet neked !
malvinkicska 2016 nov. 21. - 08:02:05 Előzmény Érsekvári
(1321/1350)
Képzeld én jól láttam, hogy Turgut él most miért hozzák vissza, mert elõbb azt hittem csak látomása van Necdetnek, mikor az meghalt, ez azért fura, mert a holtak nem jönnek vissza, miért rontják ilyen baromsággal az egészet. Biztos valami nagyot szántak neki, na majd látjuk.
malvinkicska 2016 nov. 20. - 20:04:20
(1320/1350)
Üdvözöllek megnéztem a 94-est ez egyre izgalmasabb az biztos, mert Mahir megölte Azt a mocskot, de eddig még Yasin magára vállalta, úgy adta le a rendõrségnek, de azok a mocskok sejtik, hogy ott volt a tesója miatt.
Feride is sejt valamit de csak gondolkodik, elment Ilknurhoz de az nem mondta ki ki ölte meg a szemetet.
Necdet nagyon be van gazolva Turgut miatt, mert olyan dolgokat kap amit csak az tudod, de egy pár kocka erejéig, megjelent T piros kocsival, de ez látomás vagy valóság nem tudom, mert halucínál N rendesen.
Ayten szépen énekel, mikor Yusuf fogdosni kezdte hívatták azt a másik szemetet.
A három rabló tõrbe akarta csalni Mahirt a mûhelyben fegyver nélkül a tárgyalásról jött, ott aztán mondtak neki mindent, az meg csak nevetett, azok ki mentek az emberekért és már senki nem volt ott, mert az öreg a baráttal egy egész sereggel ment M védelmére, mikor a 3 bandita látta a sok embert vissza fogták magukat, nagy volt, mert a mûhelyben Nazif papa lépett be elõször, egybõl letették a fegyvert rögtön kicsik lettek.
Azt tudod mennyire nem bírtam eleinte, most már úgy belejöttem, nagyon sajnálom a vége fele van, nekem az összes közt ez a legjobb, azt figyelem itt sem minden színész olyan ragyogó,mert nekem amelyik a Yusufot alakítja nem hiteles, nem az jön le ami kéne, de a többi még egy két kivételtõl nagyon jó hitelesek.
Nagyon szép álmokat puszi.
10/10
Érsekvári 2016 nov. 20. - 18:31:58 10/10
(1319/1350)
Szia ! Ez a 93. rész kemény volt annyira idegesített már ez a szemét Seyit , de a végén Mahir lelõtte végre . Yusufot nem adta ki ez a mocsok ,remélem az sem ússza meg .
Ezek a gengszterek egymásnak is hazudoznak egyik nagyobb gazember mint a másik . Belgin nem teketóriázott elintéztette Vehbit . Feride állandó rettegésben van Mahir miatt meg az apja nyomása miatt is . A sofõr Vedat Kerime kérésére nem árulja be MS -nél Feridét . Ilknur a randi helyett elrabolta az a hülye , de Mahir idõben odaért .
Seyit mocsok képét már nem kell nézni többet . A 94 . részt még nem láttam .

A Fatmagülün 80 részes lesz elfelejtettem tegnap megírni .
10/10
Érsekvári 2016 nov. 19. - 18:48:16 10/10
(1318/1350)
Szia túl vagyok a 92 . részen hát volt izgalom dögivel . Mire Mahir odaért szétlõtték a fél házat Feride az ágy alatt megúszta . Yasin megmentette Mahir életét , de a fõ bérgyilkos meglépett , de mivel nem végzett jó munkát Cemal lelõtte . Feride apja mint egy vadászkopó keresi õt , de Suna figyelmezteti és így nem lesz nagy balhé . Viszont mostantól figyelteti minden lépését a lányának a sofõrrel .
Cemal fél , hogy Mahir tudja õ akarta lelövetni és így is van tudja õ tervelte ki . Felgyújtja a bordély házat és mivel a többi gengszter nem segít Cemalnak azt akarja , hogy elmondja M- nak ki volt a robbantó . Ez Yusufnak nem lenne jó ezért az emberével lelöveti Cemalt mielõtt az beszélne vele .
Belgin most már tudja Mahir hol lakik és bevallja Muratnak szerelmes Mahirba . Ez a Murat meg Belginbe .
Nazif papa mindenhol azt hallja Mahir hõs tisztelik az emberek . A lányaival titokban a fia házába mentek rendbe tettek mindent szépen . Mahir nem jött rá kilehetett , de Feride sejti . Orhan gondoskodik Nilayról szereti a lányt .
Ezek nagyon jó részek most már ilyenek lesznek .
Írtam levelet !!!
malvinkicska 2016 nov. 18. - 21:56:07
(1317/1350)
Drágám elõnyben vagyok mert ma este megnéztem a 93-as részt, amilyet ebben alakítanak a színészek a többit mindet üti a téma is érdekes, pedig tudod én nem szeretem az erõszakot, de ez a sorozat sokat edzett rajtam.
annyi minden történt, az valami leírni lehetetlen, pl Mahirt Osmant letartóztatták mert a rendõr kapitány azt akarta erre Belgin megölette a szeretõjét, mert az volt, felrobbantotta,az a Seyt rabló, aki annyi embert megölt már.
Az a Yusuf is nagy bandita azt is meg kellene már ölni az úgy adja a parancsot, mintha az természetes lenne, hogy emberek halljanak meg.
M S nagyon dilis félti a bõrét figyelteti Feridét de az õr hazudott, mer az anyja kérte.
Seys elrabolta Ilknurt találkozója lett volna , és elvitte a lakásába, közben hazament F és M rájuk törte egy kõvel az ablakot, és a papíron az állt elrabolta Ilknurt, ettõl megvadult Mahir utána, és a lakásán lelõtte azt a szemetet, de elõtte elmondta neki nagy nevetve , hogy robbantotta fel a võlegényi kocsit õt akarta de az anyja és a kisfiú volt benne, állítom neked minden perce izgalom.
Szép álmokat kívánok puszi.
10/10
Érsekvári 2016 nov. 18. - 16:35:25 10/10 Előzmény malvinkicska
(1316/1350)
Szia ! Nézem ám gõz erõvel a 91 . rész este megvolt , nem volt semmi ez a Belgin ügy , meg amit Mahir mûvelt . Sajnáltam Belgint cudar gyerekkora lehetett . Feride mit össze izgul Mahir miatt . Suna nagy volt amit elõadott MS emberének Selimnek , hogy Feride már alszik ......, de az a mocsok nem vette be . Az apja milyen pofát vágott amikor az is odament szimatolni .
Nazif papa nagyon nem a régi , Songült is kényszeríteni akarja Yasinhoz , remélem nem lesz belõle semmi . Feride a házba egyedül és most a 3
alak fog lövöldözni ez a vége ......remélem Mahir odaér idõbe . Nagyon sok haragosa ellensége lett Mahirnak . Igyekszem nézni tovább , látom a 93 . rész is felkerült .
Este késõig nézem általában , nálunk a nappalok mozgalmasak akkor nem mindig jön össze .
Jó hétvégét , kellemes idõtöltést kívánok !
malvinkicska 2016 nov. 16. - 21:59:39
(1315/1350)
Megnéztem a 92 -est, ez egyre izgalmasabb, Mahir úgy beindult amiért szét lövették a házát, felgyújtotta a kupit,a nõket szabadon engedte, ezért meg van õrülve, Sari Camel. Belgin végig kémkedik, és szinte sikerrel. Feride vissza megy a bíróságra dolgozni, az apja figyelteti, hogy találkozik e M-el, és kilesik õket, ez is sikerül. Aztán az öreg a lányokkal rendbe tette a M lakását, meglepõdnek mikor este haza mennek ki tette ezt nekik.
Aztán Necdet el akarja vinni Osmant de az nem megy Mahir jól elveri Necdetet. Rengeteg minden történt benne azzal lett vége egy hidon lövést adtak le Camalra, úgy nézett ki meghalt azért nem kár.
Jó éjszakát kívánok szép álmokat.
malvinkicska 2016 nov. 16. - 14:39:20
(1314/1350)
Most nekem is lesz egy kis lemaradásom, nem érek rá.
10/10
Érsekvári 2016 nov. 15. - 17:33:51 10/10
(1313/1350)
Szia ! Pirinyót lemaradtam , de szó nincs arról hanyagolnám . Nem tudom felvenni a tempót most veled , mert most a 90 . részt néztem , viszont a 91 . is fent van lassan a 92 is . Naná nézem amint jut idõm..... tudod sok minden más is van !
Egybe szeretem nézni , jó izgalmas volt a 90. Mahir nagy volt Feride is benne van már nyakig , lassan Suna is , de jó kis hármas õk .
A végén az a kopasz ürge nem hiányzott , hogy elverje Mahirt remélem a dosszié nem kallódik el .
Nazif papa lassan megenyhül a fia felé , túl szigorú vele . Osman komolyan gondolja nem megy vissza az egyetemre , csak nem tesz ilyet .
Üdv neked , jövök majd !
malvinkicska 2016 nov. 15. - 09:29:48
(1312/1350)
Nagyon hanyagolod ezt a sorozatot elég ritkán írsz, megnéztem valahol Belgin ilyen lett volt elõzménye, mivel fiatal korában az árva házban az igazgató meg erõszakolta, és eza nõ akit keresett tanárnõ Nadina hagyta, és ezért most meg akarta ölni, mivel meg lett a címe, mert a dossziéban arra volt kíváncsi, de Mahir meg akadályozta. M S mint egy õrült annyira keresi Feridét, oda ment Suna lakására.
Aztána rabló csapat szét akarja lõni a lakásukat Feride bent van de õ nincs és aza jó Belgin megmondta mire készülnek, így biztos tud segíteni, hogy ne haljon meg Feride, tudod mindig akkor van vége mikor a legjobb.
Szép hetet neked.
malvinkicska 2016 nov. 14. - 20:24:39 Előzmény Érsekvári
(1311/1350)
A 91 -es részbõl 40-p néztem majd folytatom, a dosszié meg lett de késett Mahir vele, de azért nem árulta el Belgin a rablók kizárták maguk közül
Mahirt meg akarják ölni ezt tervezik de nem fog sikerülni okos õ nem hagyja magát a gengsztereknek.
Songül elszökött Osmanhoz de az már nem akarja vele kezdeni megmondta neki, az apja elõtt lebukott kapott egy pofont, mert hazudott az öregnek.
Feride és Mahir együtt mennek kideríteni dolgokat majd késõbb látom mi lesz.
Szép estét neked.