Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2016 nov. 13. - 19:46:01 10/10 Előzmény malvinkicska
(1310/1350)
Malvinkám drága még nem láttam a Karadayit , tudod a bõség zavara van most nálam azt sem tudom melyiket nézzem . A kara Par ASk azt végig néztem a Kis Günesi félig tartok utána jön a Karadayi . Utána jelentkezem itt .
Köszi , hogy írtad a Fb - n okvetlen megnézem a képet . Lagalább 5 napja nem is néztem erre az oldalra bocsi !!
Szép hetet kívánok neked is :)
malvinkicska 2016 nov. 11. - 14:54:58 Előzmény Érsekvári
(1309/1350)
Ma írtam már egyszer nem tudom hova lett.
A részekben sok minden történik elõször az öreg Naziftól három bandita elvette a gyûrût, de Mahir vissza szerezte ezért hálából amit szeret süteményt vitt a házhoz lopiba de Feride látta ki vitte a sütit, az neki nagyon kedves a felesége miatt.
Aztán Ayten nagyon akar énekes lenni.
Feride és Mahir megszerezte a dossziét, csak Mahir ahogy vitte, verekedésbe keveredett, elég jól megverték sokan voltak.
A kis Osman nem akar vissza menni az egyetemre nagyon veszekedtek D-el
Belgin egy erõszakos nõ, nem tudni mi lesza dosszié sorsa , mert vége lett.
Szép hétvégét neked, a FB-on van kép ahogy az unokám próbálta amibe táncolni fog a szalag tûzõjén ruhát.
malvinkicska 2016 nov. 08. - 19:32:14
(1308/1350)
Tudod mostanában nézek néztem annyi török sorozatot, de ahogy ezek alakítanak szinte utánozhatatlan, most is eza véleményem , mert Buraknak is jobban áll a Bali Bég, itt is jó de valami hiányzik belõle, nekem, lehet ha többet mosolyogna.
A Karadayíban az a jó sok jelenetük van ha rossz akkor is róluk szól, már mint Kenan és Bergüzer.
10/10
Érsekvári 2016 nov. 08. - 19:15:04 10/10
(1307/1350)
Szia ! Megnéztem én is , annyi minden történt , jó volt . Feride anyja rájött újra együtt vannak , az apja félig meghallotta most gyanakodik . Mindenrõl tudni akar és legszívesebben kalitkába zárná a bírónõ lányát . Elmebeteg ez a pasas , Kerime falaz a lányának nem mond semmit MS - nek , és az gorombán ordít ezért vele .
Mahir nem lõtte le Haydart és el vitte onnan . Aztán kitalál egy történetet amit Belgin mond el , de a gengszterek nem fogadják el ezt . Mahirba nincs már bizalmuk , magára maradt . Yasin akiben eddig is segítõjére talált .
Necdet is egy nagy gengszter , erõszak durvaság az élete . Osman egészen más , jólelkû , tanulni akar , jobb életre vágyik .
Orhan is olyan mint Mahir lelkiismeretes , ráadásul szereti még mindig Nilayt .
Nazif papának Mahir egy kis trükkel segíteni akart , de az apja megtudja és a pénzt visszaviszi a fiának . Nagyon ridegen beszél vele , de Mahir válasza azért megdöbbenti , mert olyat mond ami igaz .
Feride elõnyomoz hol lehet a dosszié , de most Vehbi rányitott , mivel magyarázza ki magát mit csinált ott .
Feridének és Mahirnak sok szép jelenete volt ebben a részben .
malvinkicska 2016 nov. 08. - 14:34:22 Előzmény Érsekvári
(1306/1350)
Eltévesztettem bocsika, neked szántam.
malvinkicska 2016 nov. 08. - 14:09:07
(1305/1350)
A második felét is megnéztem, Orhan alighanem megnyerte a csajt mert Sari, még Süedat a vezetésrõl is le akarja váltani és ez a csaj lesz a fõnök, a pénz nagy hatalom.
Aztán vevõket küld a boltba Mahir az apja cipõit így árulja egy kis kölyök elszólja magát, és az öreg felkeresi Mahirt , és vissza adja a pénzt azt mondja inkább, eladja a kabátját a mocskos pénz nem kell neki. Mahir az elrabolt fiút Necdet fogságából kimenti, az egész õrséget, jól elverte, megérdemelték.
A négy rabló együtt úgy döntöttek ki zárják Mahirt maguk közülük.
Feride elment Vehbi házába valóban nagyon szép színésznõ alakítja Vehbi feleségét, és az barátnõje Feridének, a dolgozó szobában beszélgetnek közben elmegy V, mire benyit Feride a széfet akarja kinyitni, és az megkérdi mit csinál és vége lett, tudják ezek az izgalmakat fokozni.
malvinkicska 2016 nov. 08. - 12:17:40 Előzmény Érsekvári
(1304/1350)
Szia elkezdtem nézni de sok a dolgom is, meg aztán jó egy kis szünet, Mahir és Feride megbeszélték nem fogja zavarni Belgin jelenléte, mert tudja , hogy meg akar tudni dolgokat. Feridével amit követ az apja, mint egy óvodással igaz most az anyja mellette van azt mondta M S, hogy a börtönbe juttatja Mahirt, és jó messze városban lesz távol mindenkitõl, ha ki mer vele békülni, de azért Feride kiszökött hozzá, és a házukban is együtt ettek. Az összes török sorozat közül ebben a legszebb a színészi játék, legalább is nekem, így egyik sem tud alakítani , mint Kenan és Bergüzer, az tuti, én nagyon figyelek minden rezdülésüket.
Orhan magának akarja a volt nõjét a nyilvános házban fizet érte.
Aztán az ügyész felkereste a rektort az Osman ügyben, és kérte vegye vissza, elmondta M S-nak mit rendezett, az azt mondta õ veszi kézben a dolgot.
Belgin a hallgatásért a naplót kéri M-tõl amit nem könnyû meg szerezni, Belgint nagyon nem szeretem fura egy nõ.
Ayten már ruha próbára ment még nem tudni mi lesz az ára.
Az idõm ha engedi újra nézem.
10/10
Érsekvári 2016 nov. 05. - 22:59:45 10/10
(1303/1350)
Egybe megnéztem a részt . Mahir jól elintézte Orhant aki elõször nem is tudta kiverte meg , mert sötét volt meg elájult . Aztán rájött mindenre , hogy Mahir volt . Azért a gengsztereknek mégsem mondta el a testvére tette .
Osman Mahirtól kér segítséget hagy maradjon mellette nem akar Necdethez menni . Viszont a bátyja elmegy a professzorhoz is meg MS -hez is , hogy vegyék vissza Osmant az egyetemre . Persze a minisztert kissé megfenyegette , aki már intézkedik is az ügyben . Ayten megint nagyon naiv ez a Yusuf biztosan nem önzetlenül egyengeti a karrierjét .
Belgintõl kíváncsi leszek Mahir , hogyan szabadul meg . Most nagyon Mahiron lóg és sajnos mindent tud róla amit ki is használ a nõ rendesen .
A vége nagyon idegfeszítõ Mahir mit fog tenni azzal a szerencsétlen emberrel , mert ezek a szemetek mindenáron azt akarják lõje le .
Persze , hogy pont vége van .
malvinkicska 2016 nov. 03. - 14:55:26 Előzmény Érsekvári
(1302/1350)
A második fele sem piskóta, Belgin csinált egy kis kavart Mahir és Feride között, elmentek a szokott helyükre és nagyon szép jelenet volt köztük ahogy szoktak beszélgetni és nézték egymást, Mahir puszilgatta. A játékuk csodás az biztos. Ayten Yuufnál fog énekelni, már varratja neki a fellépõ ruhát. Aztán tõrbe csalták Haydan testvérét és megtalálták a rabló hármas, Yusuf, Nail, Camal, és Mahirral akarják megöletni úgy lett vége. Aztán Necdet minden követ megmozgat a tesója vissza kerüljön az egyetemre, most a Feride apjától kért segítséget, az meg hívta Adnan ügyészt és kérte tegyen meg mindent Osman érdekében, szerintem biztosan vissza kerül az egyetemre Osman jó is lenne egyedüli kis aranyos karakter.
A színészi játék a sok mocskos miatt kárpótol, ez szerintem utánozhatatlan.
malvinkicska 2016 nov. 03. - 13:17:48 Előzmény Érsekvári
(1301/1350)
Szia megnéztem a felét nagyon sok minden történik benne mostanság, elõször jól elverte Orhant Mahir megérdemelte , jobban lett, a három rabló Seyis és társai csak néztek, de nem árulta el O ki verte meg. Aztán Belgin Vehbi, és Feride együtt vacsoráztak, és B mindig célzást tett, hogy együtt van M-el, pedig nem igaz, aztán F rájött szeretõk B és Vehbi. Találkoztak Més f a házukba és elmondott mindent Mahirnak, Feridének rosszul esik amiért így beszél M-rõl ahogy Suna nevezi az a kurva. Aztán Osman és Necdet beszélgetnek ,kiderül egyik elvált a másikat kitették az egyetemrõl, ezért elment a proffhoz Necdet, feladta neki a leckét, tegye vissza a tesóját, mert nagy baj lesz. Osman pedig Mahirtól kér segitséget nincs neki hova menni, de M azt mondja itt nem lehet , mert ez egy bûn tanya. Yusuf megfojtott egy embert, mert nem tudta neki megvenni azt a kastélyt amiben egykor gyerek volt. A kara Sevdat nem néztem a tegnap hiszen sok volt a párbeszéd, és nem értem akkor meg minek.
Szép napot neked.
10/10
Érsekvári 2016 nov. 01. - 15:13:42 10/10
(1300/1350)
Szia ! Megnéztem végre jó volt sok történés volt benne . Belgin hallgatása viszonzásáért Mahirt a dosszié megszerzésére állította rá , nem lesz könnyû feladat Vehbi lakásán van . Yasin Mahirnak , Suna pedig Feridének segít . Tetszik nekem a csaj jó pofa jók, a megérzései . Seyis - Ismail szerelmes Ilknurba ami kölcsönös kezd lenni .
Nazif papa kétszer is szívhez szóló jelenetet adott elõ . Amikor az utcán a két fia között elmondta az érzéseit . A temetõbe pedig szívbemarkoló volt , olyan élethûen alakít a színész nagyon átérzi a fájdalmat .
Szegény Osman a gengszter tuskó fia miatt rúgják ki , az apja fenyegetéssel elérte a célját a professzornál .
Feride az étteremben észrevette Vehbi Belgin kezét szorongatja , de azok nem látták a bírónõt .
Orhan a verést most megérdemelte , mert Mahir ellen szimatolt és ellene dolgozik . Nem sajnálom egyáltalán . Mahir oda van miatta , pedig ha tudná miben mesterkedik a testvére .
Várom a folytatást izgalmas lesz !
malvinkicska 2016 okt. 31. - 13:44:06 Előzmény Érsekvári
(1299/1350)
A második felébe szegény kis Osmant kidobják az egyetemrõl, elmegy a Necdet mulatójába és el kezd inni, és azt mondta ne kérdezzen tõle N semmit, csak állja amit õ megiszik, nagyon maga alatt van. Necdet és AYten elváltak ez nem tetszik N-nek, rondán érzi magát. Aztán mindenáron meg akarják ölni Haydart de Mahir eldugja szinte és az a mocsok Orhán utána megy megtalálja, és a sötétben félholtra veri Mahir Orhánt, mikor világos lett akkor látta kit vert össze ennyire.
Aztán az öreg volt a sírokhoz a temetõben szépen beszélt Safyéhez, virágot ültetett a sírra, a gyereknek, meg nyalókát tett. Belgin elment Vehbivel vacsorázni és Feride is menni fog, mi lesz azt majd a következõ részben látjuk.
malvinkicska 2016 okt. 30. - 12:37:39 Előzmény Érsekvári
(1298/1350)
Köszöntelek a 87-es elsõ felét megnéztem rengeteg minden történt, elõször Belgin nagyon rászállt M-re, most egy dosszié a tét azt kellene M-nek megtalálni, Vehbi szeretõje Belgin de az ember tagadja Feridének azt mondja valakinek a menyasszonya, nagyon megkeverték már ezek van annyi szereplõ, mint egy kisebb település. Haydart minden áron megakarják öletni. Yusuf a fõvezér az van együtt azzal a mocskos Feride apjával, mindenáron az gyilkoltat , nagyon unom már nem leplezik le azt a szemét embert.
Az egyetem proffját is megfenyegette, a fia miatt ha nem dobja ki az egyetemrõl Osmant megöli biztos Nail a proffot. Ayten és Necdetnek is volt egy jelenete ágyba vitte Necdet Aytent, de az le akarta lõni, ha nem hagyja békén, és így abba maradt. Mahir most nagyon nagy gondban van a dosszié miatt, meg aza mocsok Belgin tudja nem gyilkos. Aztán együtt voltak F és M és beszélgettek és F látja nagyon veszélyes nõ B, és mondja nagyon vigyázni kell vele. Sunanak már van egy olyan érzése , hogy B Vehbi szeretõje, de F nem akarja elhinni, mert annak olyan szép felesége van. Egyszóval ezt már elég követni a sok rablót, mind mást akar, szerintem nagyon sok a három évad.
10/10
Érsekvári 2016 okt. 28. - 19:24:38 10/10
(1297/1350)
Üdvözöllek ! nekem is több részbe sikerült megnézni , de nem csak ezt hanem a többit is .
Komoly idõtartam egy huzamba nem jön össze , de megoldom . Hát bizony sok minden történt , Feride nem utazott el Mahir az utolsó percben ment a vonathoz . Az , hogy Feride miként szállt le a mozgó vonatról és ült le mellé az állomáson . A lényeg maradt , de titkolkni kell a kapcsolatukat . MS így is õrjöngött , hogy meggondolta magát .
Songül feláldozza magát , pedig egyértelmû a helyzet , viszont várjuk ki a végét mi lesz .
Osman A gengszter Nail fia provokálja erre jól megveri az apja pedig ezért kiakarja rúgatni az egyetemrõl .
A prof mit tesz majd . Orhan nagyon szemét a saját bátyja ellen van . A volt nõje fedél nélkül maradt , de elküldte Orhan pedig szenved utána mint a kutya .
Ayten rejtekhelyét megtudta Necdet mit akar tõle . Belgin egy szörnyû nõ Mahirra rászállt teljesen .
Na majd kiderül .
A hosszú hétvégére minden jót neked !
malvinkicska 2016 okt. 26. - 20:00:02 Előzmény Érsekvári
(1296/1350)
Megnéztem a másik felét, hát nem egy esti mese az biztos, ezek a szemetek az emberek házát mindenét akarják a fõ kolompos, ki lenne , mint Feride apja adja az utasításokat, a sok szemét ember meg végre hajtja. Nem sokat találkozott F ésM de jóban vannak. Feride hazament az apja kitámadta ahogy szokta, azt mondja, ha M miatt jött haza börtönbe teszi M-t.
Belgin egy féreg mint mindig.
Aztán búcsú levelet ír Songül Osmannak, az elolvassa, és az felháborodva kirohan a terembõl a folyosón be szól neki az egyik hallgató, és verekedés lesz a vége, a fiú késõbb kiderült a fõ maffia az apja, megkeresi a profot, hogy dobja ki Osmant az egyetemrõl amiért megverte a fiát, amásik részben fogunk rá választ kapni, igen, vagy nem.
Nagyon sok ember van már benne nekem már néha kavarodott egy kicsit.
Orhan is elkezd nyomozni a gyilkos után de nem jár sikerrel, tudod õ ellenségnek tartja M-t
O még Bülentet is meglátogatta a börtönbe, és mondta neki a fia gyilkosa még él.
További szép estét kívánok.
malvinkicska 2016 okt. 26. - 14:25:04
(1295/1350)
Szia Drágám a 86-os felét megnéztem fáj a hátam ennyit ülni, mivel nem régen néztem a V SZ-et az is nagyon hosszú.
Az elsõ 30-pben gyönyörû színészi játéknak lehetünk tanui, mert M és F csodásak ahogy oda vannak egymásért, vissza jött Feride. beszélgetnek az állomáson utána oda mentek, ahol az õ házik van, mikor készültek össze házasodni, és ott nagyon szépen, beszélgettek gyengédek voltak egymáshoz, nem lehet leírni mennyire eltudják hitetni, hogy szeretik egymást ennyire.
F és M szépen oda jutottak, nem bánja ha keveset fogja is látni, M-t nem baj, csak az a tudata, hogy közel van hozzá gondolatban, és õ tudja szereti. Belgin nagyon szemét kinyomozta mit akar M mert Ilknur elmondta ugye õ akis naiv, ez meg élt vele, elmentek a bûn tanyára és ember ölést osztottak rá, amit M nem fog megtenni, mivel elmondott mindent aki az áldozat lenne, eddig néztem. Aztán Songül és Yasin oda jutottak megesküdnek, nagyon gyenge S nem mert kiállni, hogy õ nem Yasint hanem Osmant szereti. Aztán megjelent Orhánnál a Kígyó volt nõje Zehra, de Orhan elküldte amiért a pénzért elhagyta õt akkoriban.
A nõ elment a kupiban és a fõnöknõ vissza vette, mivel nincstelen a nõ.
Azt megjegyzem neked, valóban igaz úgy nem tud egyik férfi színész sem alakítani, mint ez a Kenan, pedig, most vagy 4 vagy többet nézünk, török sorozatokat helyes jó kiállásúak tehetségesek, de ez minden felül tesz, azért lehet ennek válogatni a partner nõkbe. Felénk annyi esõ esett valami borzalom, mikor megnézem folytatom a véleményemet.
malvinkicska 2016 okt. 26. - 14:25:04
(1294/1350)
Szia Drágám a 86-os felét megnéztem fáj a hátam ennyit ülni, mivel nem régen néztem a V SZ-et az is nagyon hosszú.
Az elsõ 30-pben gyönyörû színészi játéknak lehetünk tanui, mert M és F csodásak ahogy oda vannak egymásért, vissza jött Feride. beszélgetnek az állomáson utána oda mentek, ahol az õ házik van, mikor készültek össze házasodni, és ott nagyon szépen, beszélgettek gyengédek voltak egymáshoz, nem lehet leírni mennyire eltudják hitetni, hogy szeretik egymást ennyire.
F és M szépen oda jutottak, nem bánja ha keveset fogja is látni, M-t nem baj, csak az a tudata, hogy közel van hozzá gondolatban, és õ tudja szereti. Belgin nagyon szemét kinyomozta mit akar M mert Ilknur elmondta ugye õ akis naiv, ez meg élt vele, elmentek a bûn tanyára és ember ölést osztottak rá, amit M nem fog megtenni, mivel elmondott mindent aki az áldozat lenne, eddig néztem. Aztán Songül és Yasin oda jutottak megesküdnek, nagyon gyenge S nem mert kiállni, hogy õ nem Yasint hanem Osmant szereti. Aztán megjelent Orhánnál a Kígyó volt nõje Zehra, de Orhan elküldte amiért a pénzért elhagyta õt akkoriban.
A nõ elment a kupiban és a fõnöknõ vissza vette, mivel nincstelen a nõ.
Azt megjegyzem neked, valóban igaz úgy nem tud egyik férfi színész sem alakítani, mint ez a Kenan, pedig, most vagy 4 vagy többet nézünk, török sorozatokat helyes jó kiállásúak tehetségesek, de ez minden felül tesz, azért lehet ennek válogatni a partner nõkbe. Felénk annyi esõ esett valami borzalom, mikor megnézem folytatom a véleményemet.
10/10
Érsekvári 2016 okt. 23. - 17:50:55 10/10
(1293/1350)
Üdvözöllek ! Most néztem meg a részt jó hosszú , de nagyon tetszett . Mindenki azt hiszi Mahir lõtte le a félszemût , holott Belgin tette . Idegesítõ ez a nõ , de belelát Mahirba tudja jó ember . Feride 2 fõre teríttet .....reménykedik , de hiába nem megy el Mahir. Yasin meglátja Songült - Osmant ölelkezve csak azt nem veszi észre nem szereti már a lány . Osmant jól elveri tehetetlenségében .
Nazif papa a kórházban nem bocsájtott meg Mahirnak . A "varrónõ" Vehbi a bírónõhöz ment Belginnek enyhébb ítéletet kérni , de nem kapott .
Orhan megalázta Mahirt Seyist nevezte testvérének annak csókolt kezet . Belgin kiszed pár információt Ilknurból a családról .
Ayten is meg Yasin is gyõzködi Mahirt ne hagyja elmenni Feridét , de nem hajlandó rá .
Az utolsó percben aztán mégis és akkor érkezik a vonathoz amikor már az elindult.......
malvinkicska 2016 okt. 23. - 17:16:07 Előzmény Érsekvári
(1292/1350)
Szeretettel köszöntelek, most már nagyon sok idõ mire megnézi az ember, sok a 2-ó.
Belgin lelõtte Kígyót azért nem volt kár, és elkezdett nyomozni Mahir után , mert elmondja neki, mennyi jót tesz az emberekkel.
Ayten tárgyalása meg volt, de az ott hagyta mivel szeretné ha M nem hagyná elutazni F-t Ankarába, de az makacs nem akar engedni.
Yasin is beszél vele, mert azt meg bántja amiért elõször olyan tanácsot adott neki, ami Belgint illeti.
Belgin még Ilknurt is megkeresi szemét egy nõ, addig fûzte amíg megtudta mit akar M.
Feridének szép búcsút rendeztek, a munkatársak.
Feride pakolt jegyet vet és elutazott, mire kiért M a vonat kihúzott, neki nem volt aki integesen.
Songül szerintem csak nem megy feleségül Yasinhoz, mert Osmant szereti, miért nem mondta meg az apjának.
Yasin nagyon megverte Osmant nem volt jogos mivel õ nem törõdik songüllel.
Szép hetet, le van fordítva sok sorozat nézhetjük
10/10
Érsekvári 2016 okt. 18. - 20:10:12 10/10
(1291/1350)
Szia ! most délután nekiduráltam magam egybe megnéztem . Szerintem jó rész volt . Minden török sorozat ami hasonló témájú elkerülhetetlen az erõszak a verekedés a gyilkolás . Van könnyed témájú is azt meg abba is hagytam nekem nem jön be .
Mahir bebizonyította keményfából faragták a gengszterek elfogadták õt csak , a hõbörgõs Cemal nem bírja elviselni , bosszút forral ellene .
Belgin egy számító erõszakos dög , mindent eltervez ami általában bejön neki . Levakarhatatlan Mahirról árnyékként követi .
Aytent egyre jobban bírom elintézte jól az ügyét Necdet lebukott .
Kicsit túlzás Nazif papa pont Songül - Osman szerelmes kézfogásától lett rosszul . Minek követte õket persze az akkori erkölcsök , na de akkor is . Annyi minden nehéz dolgon átment már és pont egy ilyen semmiség miatt kerül kórházba......
Megmarad az öreg amikor bemegy hozzá a 4 gyereke szem nem maradhat szárazon .
A végén nem hiszem , hogy a kígyó lelõtte Mahirt .

Itt is szürke pocsék idõ van, már most nagyon unom !