Téma: Karadayi

malvinkicska 2016 okt. 18. - 14:06:05
(1290/1350)
A 84-es rész második fele azzal telt Nazif papa mentése a haláltól aztán a látogatások sora, még Feride is ott volt de egy szót sem váltottak M-el nagyon érdekes kibírták Ayten is mind a négy gyereke, akkor lett jobban Az öreg mikor a gyerekeit beengedte az orvos. Orhan nagyon rondán beszélt M-l ismered a stílusát, de most is az volt. Aza mocsok Belgin addig volt amíg el nem ment F és Ayten. Ayten tõrbe csalta Necdetett és a Süedat, hogy tudja bizonyítani a hûtlenséget, sikerült ott találta a rendõrség N-t. Aztán kígyó akarta tõrbe csalni Mahirt nagyon megverette, de M elég jól jött ki belõle, kikötette, és leakarta lõni utoljára lõtt is valaki, de kit talált a másik részben látjuk, mert nem volt egyértelmû, hogy Mahirt találta e a lövés, azt leírom neked ez egy kemény sorozat, gondolod én kétszer fogtam neki, de a másiknál is így voltam mivel az erõszakot nem bírom egyáltalán hiába film, a Piszkos P és Sz-nél.
További kellemes hetet az idõ elég rossz felénk sokat esett és borult az ég most is.
malvinkicska 2016 okt. 18. - 14:06:05
(1289/1350)
A 84-es rész második fele azzal telt Nazif papa mentése a haláltól aztán a látogatások sora, még Feride is ott volt de egy szót sem váltottak M-el nagyon érdekes kibírták Ayten is mind a négy gyereke, akkor lett jobban Az öreg mikor a gyerekeit beengedte az orvos. Orhan nagyon rondán beszélt M-l ismered a stílusát, de most is az volt. Aza mocsok Belgin addig volt amíg el nem ment F és Ayten. Ayten tõrbe csalta Necdetett és a Süedat, hogy tudja bizonyítani a hûtlenséget, sikerült ott találta a rendõrség N-t. Aztán kígyó akarta tõrbe csalni Mahirt nagyon megverette, de M elég jól jött ki belõle, kikötette, és leakarta lõni utoljára lõtt is valaki, de kit talált a másik részben látjuk, mert nem volt egyértelmû, hogy Mahirt találta e a lövés, azt leírom neked ez egy kemény sorozat, gondolod én kétszer fogtam neki, de a másiknál is így voltam mivel az erõszakot nem bírom egyáltalán hiába film, a Piszkos P és Sz-nél.
További kellemes hetet az idõ elég rossz felénk sokat esett és borult az ég most is.
malvinkicska 2016 okt. 18. - 12:28:55
(1288/1350)
Elkezdtem nézni de annyira tömör a sok rabló benne, hogy a felénél szünetet tartok, Mahir most már tudja Belgin miféle nõ nagyon ragadós valaki, még virágot küldött neki, de az vissza vitte neki nagyon pióca egy valaki. Aztán a félszemû a másik rablóval azon vannak meg kell ölni M-t ma este már hívják is, mintha új szállitmány lenne, nem tudom de nagyon el akarják taposni. Feride anyja apja veszekedtek mivel F áthelyezését az apja segítette, az anyja tisztában van vele miért, hogy maradjanak el M és F, meg is mondta annak vén mocsoknak. Aztán Nazif papa meggyõzõdött róla Songül nem szereti Yasint Osmant igen és rosszul lett, a mentõ elvitte, Ilknur a börtönben tartott Bülenthez, és a másik boltos utolérte, és mondta az apját elvitte a mentõ, de Seyit kísérte kocsival tetszik neki Ilknur majd ettõl folytatom.
10/10
Érsekvári 2016 okt. 15. - 22:34:20 10/10 Előzmény malvinkicska
(1287/1350)
Szia ! Megnéztem most már az egész részt egybe . Sok mindent történt minden szereplõvel .
A legjobban a kihallgatási rész tetszett ahol Feride kapta meg az ügyet . Ami alatt Mahir roppant kellemetlenül érezte magát és Feride arcjátéka is végig remek volt .
Direkt kínos kérdéseket tett fel Mahirnak , mert Belgin barátnak nevezte Mahirt , erre a bírónõ Mahirt a barátnõjérõl kérdezte .
Suna is nagyot alakított azzal is ahogy õ is a kihallgatás alatt kifejezésre juttatta a véleményét a mimikájával . A naplót sem égette el odaadta Mahirnak olvassa el .
Ayten válása nem lesz egyszerû , Necdet nem egyezik simán bele . Mahir megint csak trükkös volt elaltatta a rendõröket ,elvitte a
teherautót . A sok gengszter nagyot nézett amikor megjelent és Mahir most szembesült a ténnyel , hogy Belgin is közéjük tartozik .
Nazif papa boltjától elpártoltak a vevõk a másik üzletbe mennek vásárolni , mi lesz vele így ?
Songül és Osman titkolni kénytelen , hogy szeretik egymást . Ilknur is kezd felszabadultabb lenni Seyis mûve .
Feride az étteremben beszélt arról az áthelyezését fogja kérni , hogy távol legyen Mahirtól .
Pár dolgot ragadtam ki , várom a következõ részt .
Folytatjuk.......szép hetet neked !
malvinkicska 2016 okt. 14. - 11:49:20 Előzmény Érsekvári
(1286/1350)
Köszöntelek most már kevesebbet találkozunk, és így nehezebb is össze foglalni annyi minden történt.
Ilknurba szerelmes Seyis bevallotta, meg Orhan a munkatársa.
Mahir nagyon berágott Belgin kisasszonyra amiért barátnak nevezte a bíróságon azt mondta többet hozzá sem érjen.
A tárgyalás alkalmával csodás volt a játékuk, Mahir és Feride aza pár pillantás mindent elárult de a Suna is sokat javult.
Ayten Erdal ügyvédet kérte meg válóperesnek, az el is ment Necdethez, de az nem akar válni, csak ha meghalnak, ezért nagyon mérges Ayten, mert már nem szereti mivel nõje van de arra bizonyíték kellene, azt mondta E akkor könnyen menne az egész.
Songül Osmant szereti csak kényszerbõl jár Yasinnal megmondta a szíve O-é, és sok mindenre képes, csak együtt legyenek, annak akis fiatal embernek is nagyon csábos a nézése, az is nagyon jól játszik az arc mimikájával, szeretem nagyon.
Az nagy volt a végén nem fogott kezet Mahirés Belgin, mikor meglátta kivel van dolga.
A belgint alakító színésznõ egyoldalú mindig csak csábítót alakítja sikertelenül
Szép hévégét neked, jó filmezést továbbra.
Annyit írok erõszakban nincs hiány egyikben sem.
10/10
Érsekvári 2016 okt. 09. - 21:43:33 10/10
(1285/1350)
Üdv neked ! Pár perce megnéztem mindkét részt , semmi gond nem volt rögtön láttam mi a szitu , Gabus meg is írta . Csak olvasni kell figyelmesen minden infót !!!
Mahir véghezvitte a lány kiszabadítását az Cemal egy vicsorgó forrófejû örült kiakadt egybõl .
Yusufot bírom a legjobban , annak legalább van stílusa .
Feride elakarja égetni a naplóját aztán félúton meggondolja és megmenti , de másnap Sunának odaadja tüntesse el .
Ayten a szépségszalonba megy közelebb megnézni Belgint , aki egy elég szörnyû frizurát kreált neki . Feridének mindenrõl beszámol, de Feride végleg végzett már Mahirral . Mahir iszogatás közben kezd ráeszmélni mekkorát ártott Feridének .
A végén Mahir elmondta Yusufnak senki utasítására nem dolgozik , csak a saját játékszabályai szerint hajlandó belemenni dolgokba és ezt közölje a többiekkel is .
Majd folytatjuk........
malvinkicska 2016 okt. 09. - 18:10:33
(1284/1350)
Örömmel közlöm veled addig levelezett a nagyobbik unokám végül sikerült, még mielõtt vissza menta koliba, nagyon boldog vagyok.
Szép hetet kívánok.
malvinkicska 2016 okt. 09. - 16:54:57
(1283/1350)
Nagyon rendes vagy köszönöm 3 napja próbáljuk de még csak most válaszoltak a sorozat bartról, remélem meglesz, mert az unokám nagyon tudja mit kell csinálni, de sok embernek gond, ezek mindent tönkre tettek, nem hagynak az embernek nyugtát már.
Máriácska 2016 okt. 09. - 15:26:28
(1282/1350)
Malvin javasolnám, hogy próbálj meg feltétlenül újra regisztrálni egy másik e-mail címmel, de még ma! Ma éjféllel lezárul az ingyenes regisztrálási lehetõség, és nem tudsz semmibe se belemenni. Én néztem ma filmet a sorozatbaráton az új regisztrációmmal. A régit valamiért én sem tudtam használni, de én azt hittem, hogy rosszul írtam be valamit azért. A lényeg az, hogy most már így mûködik!
További áldott, szép estét, és jó filmnézést kívánok!
Máriácska
malvinkicska 2016 okt. 09. - 13:55:46 Előzmény Érsekvári
(1281/1350)
A mai nap különleges két részt kaptunk, volt egy kis keveredés, de most már jól van, a 4-es részben vissza hozta a lányt a kupiból Mahir elég jól megoldta ezért megõrült Süreya hívatta a tulajt Cemalt aki nagyon rondán csinált de Nail mondta õ nem bántja M-t mert vissza adta az árut. Yasin és õ arról beszélgettek idegeneket ment a saját családja szét hullott, ésa szerelme teljesen tönkre ami igaz, mert Feride Írogatott és égetett de egy notesz szerû megmaradt. Mahir egy karika gyûrût a zsebébe tett. A következõ vajon mikor lesz ez a sok rossz ember a föld golyón, nem tudom mit akarnak sokan miért nem férnek az ember társaiktól. A másik biztosan tudod a sorozat baráton be kell jelentkezni és képzeld nem enged pedig az unokám próbálta és nem küldi el ami kell hozzá, akkor miért számítógép ha nem lehet filmet nézni, szóval én reménykedem hátha jóra jön, most már nagyon unom ezt a feje tetejére állt világot.
malvinkicska 2016 okt. 09. - 10:48:23
(1280/1350)
Szép napot megnéztem Ayten elment új frizurát csinált neki Belgin és mindent elmondott róla, Feridének aki teljesen összetört, amit hallott, és azt mondta végleg kitörölte a szívébõl Mahirt sajnos. M S-nek akarják, hogy dolgozzon de õ ezt nem fogadja el mivel nem tudja a nevét sem de a rablók ezt titokban tartják, nem akarják kitudódjon. Yasin és Songül együtt mentek az egyetemre szegény kis Osman egy kicsit késet és az öreg mondta a võlegénye vitte eztán így lesz, az szomorú lett nagyon.
10/10
Érsekvári 2016 okt. 08. - 16:34:53 10/10
(1279/1350)
Szia ! Valóban szomorú is meg szép is volta ez a rész . Feride ma különösen szép volt , lehet nagyon átélte a szerepet és ez a komolyság meg bánat megszépítette . Persze máskor is az . Hát sajnos visszaadta a gyûrûket.....meglehet érteni nagyon a lelkébe gázolt Mahir , aki végig egy szó nélkül hallgatta semmit nem mondott , de látszott belül összetört Õ is .
A karika gyûrût eldobta és egy áglevelén fent akadt , a másikat letette otthagyta Feride .
A szülõi házba hazament , egybõl észrevették a rosszkedvét , Feride azt mondja elveszett minden reménye Mahirral kapcsolatban . MS persze örül ennek látva a kaján vigyort a képén .
Mahir készül bejutni a örömtanyára , de ehhez megfelelõen kell kinéznie . A kupi tulajdonosa Cemal az is egy ronda durva alak .
A gengszterek nem tudnak közös nevezõre jutni MS ajánlatáról , gondolkoznak egyenlõre .
Ayten lehet Belgint megnézi magának , végül is a fodrász üzlet nyitva áll . Nagyon érdeklõdött az informátorától ki ez a nõ , hogy hívják meg hasonlókat .

Legyen szép a hétvégéd !
malvinkicska 2016 okt. 08. - 14:35:15
(1278/1350)
Szia ma szép és egyben nagyon szomorú rész volt F lehúzta a gyûrût eldobta amásikat letette, de M egy szót sem szólt, de a tekintete sok mindenrõl árulkodot, sajnos de az kevés a boldogságukhoz. Feride apja Yusufot bélelte fel az áruval kapcsolatban de a többi társ gengszter nem akarja támogatni, a tervét. Belgin is fel állt és elment. Mahir szeretné a kislányt a nyílvános házból kimenteni, de nehezen fog menni mivel nehéz bejutni, de õ egy forró fejû nem ismer lehetetlent. Aztán már van öltöny márkás kocsi a kellékek adottak, csak majd végre kell hajtani. Feride a z anyjának az ölébe sírja el bánatát mekkorát csalódott M-be és ez igaz is, mert õ is rossz akar lenni, de õ ezt nem így tudja.
Szép hétvégét.
10/10
Érsekvári 2016 okt. 07. - 21:41:30 10/10
(1277/1350)
Szép estét !
Feridét nagyon megviselték az események , de Aytennek azért segíteni akar a válásban .
Mahirnak is egy fiatal lányon kellene , akit a gyanú szerint elraboltak és Yasin most razziát fog tartani a bordélyban....a lány még csak 17 éves .
Belgin kimondottan ellenszenves . A viselkedése a természete ahogy a sok gengszter között forog viszi a híreket , amiket nem semmi árán szerez be .
Feride és Mahir találkozásakor szinte megfagyott a levegõ . A bírónõ Kemallal üzent Mahirnak , hogy beszélni akar vele a szokott helyen .
Ez komolynak tûnik !
malvinkicska 2016 okt. 07. - 10:43:12
(1276/1350)
Belgin ma sokat volt színen rossz tévõ egy csaj nem válogat össze fekszik bárkivel a cél érdekében utálatos nagyon.
A téma az áru, hogy vissza került, és ezen tünyölõdnek.
Mahir most át ment jótékonynak, egy 17-éves lányt akar megkerestetni, elment Yasinhoz, segítségért.
Feride is ott volt Aysen miatt mivel az válni akar Necdettõl, és kérte ne tudjanak róla titokban menjen, és találkoztak M és F , és F kérte találkozzanak üzente M-nek Murattal, arra kíváncsi vagyok milyen lesz a találkozó a történtek után kettõjük között, remélem holnap lesz. A mai rész nem volt túl érdekes.
10/10
Érsekvári 2016 okt. 06. - 15:52:55 10/10
(1275/1350)
Üdvözöllek ! Nagyon csúf idõ van a hegyekbe havazott . Szinte a nyárból a télbe kerülünk hirtelen .
Feridének ez nagy sokk volt ami látott , Mahir sem akart eddig elmenni , de ahogy Te is írtad Belgin egy szörnyen erõszakos rámenõs nõ .
Fog még szerintem problémát okozni Mahirnak , megakarja szerezni magának ha jól sejtem .
Ayten legalább Feride támasza volt a nehéz pillanatokban , átérzi õ is nehéz helyzetet .
Necdet közben megtudja , hogy Ayten válni akar tõle . Ezt nehezen fogja megemészteni a pasas .
Ilknur lelki társra talált Seyisben , azonos a sorsuk . Viszont az látszik a férfi többet is akarna Ilknurtól nem véletlenül követi egy ideje .
Vannak itt események mindig történik valami .

A Megtört szíveket most nézem meg a tegnapi részt , a mait már rendes idõbe tudom . Puszillak !
malvinkicska 2016 okt. 06. - 12:21:58
(1274/1350)
A mai részben mikor meglátta Feride, hogy megcsókolta Mahir Belgint, majd nem elájult, ezt nem gondolta de M se ilyen erõszakos eza nõ de ha figyeled, mindenütt ezt csinálja, ez csak erre képes. Mahir mondta is most összetört F szíve a mit látott, és aza szemét azt mondta csak azért csókolt, tökéletes legyen. Yasin is egy barom ilyen tanácsot adott de aki ezt írta sem jó, mert ezt szerintem másképp is meg lehetett volna oldani, szerintem. M S egy szemét alak most Sunat fenyegeti ha nem beszél akkor mehet vissza Ankarába, nem tudom meddig kell még ezt a szemét embert elviselni. Feride most elment Aytennel, de teljesen kiborulva, nagyon várom a fejleményeket.
Képzeld nagyon ronda idõ van egész éjjel ömlött az esõ, és jelenben is és szabályosan hideg van.
10/10
Érsekvári 2016 okt. 05. - 21:48:54 10/10 Előzmény malvinkicska
(1273/1350)
Mivel elég késõ van 3 dolgot emelnék ki .
Feride annyira naiv a drága , hihetetlen . Most Nazifnak elmondta korai volt az örömük , mert Mahir azt akarja külön legyenek nem akar senkit maga mellett .
MS most már Sunát is burkoltan megfenyegette , ha nem "árulkodik" neki Feridérõl elõfordulhat visszakerül Ankarába .
Belgin egy rossz életû rafkós nõszemély . Túlzásba viszi a bizalmaskodást és még meg is csókolja Mahirt .
Persze a barát a majomképû ott liheg a nyakába figyeli , mert féltékeny .
Szegény Feride amikor meglátja õket teljesen paff lett . Ezt nehezen fogja kiheverni .
malvinkicska 2016 okt. 05. - 08:44:10
(1272/1350)
Szia Drágám azzal kezdem én vissza jelöltelek, az tuti, mareggel megnéztem és jól gondoltam.
A sorozat mai részében Ilknur még mindig nincs tul a gyászon a gyerek miatt úgy viselkedik, mint akinek nincs esze, Sexis segit neki úrrá lenni az érzésein. Feride és a papa nagyon el vannak keseredve Mahir miatt de akkor még nem tudta F, hogy Belgin lesz az akivel látni fogja az imádottját, de az biztos nagy erõ feszítésében került megjátszani M-nek mert mikor megcsókolta szinte rosszul volt tõle, Belgin meg egy pióca nem szeretem ezt a nõt a játékát sem pedig elég elfogadható.
Az idõ erre nagyon mord lett esik fúj a szél és hûvös van.
malvinkicska 2016 okt. 04. - 13:29:45
(1271/1350)
Feridét nagy csalódás érte mivel Mahir nem akar vele lenni, megmondta ne menjen a házukba, nem kis dolog ilyen nagy szerelem után ilyennel szembesülni. Belgin lesz z ugró deszka Mahirnak azt kérte meg. Elég buta dolognak tartom de ez van. Aztán Nazif papa nagyon haragszika legjobb barátra az is csak néz magán két felõl, m lett ezzel az emberrel. Ayten beszélni akar F-l segítséget kér szerintem válni akar. Nagyon kuszák már a dolgok, jól megkeverték, elég lesz kibogozni. Mahir adakozik az öreg fájából, amiért olyan szemét volt vele.