Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2016 okt. 04. - 11:07:45 10/10
(1270/1350)
Feride beleéli magát azt hiszi újra együtt vannak ,de Mahir nem így gondolja . Aztán ennek hangot is ad , majd el is megy . Feridének azt mondja Õ is ezt tegye ne is jöjjön vissza .
Dalyan aggódik Nazif papaért a megélhetéséért . Jól kitalálta Mahir a tûzifás ember fáit osztogatja a szegényeknek .
Mahir most messzire ment elmondja Belginnek a tervét , hogy vele akarja féltékennyé tenni a menyasszonyát . A tervbe Yasin is be van avatva ........mi lesz ebbõl ???
malvinkicska 2016 okt. 03. - 11:02:00
(1269/1350)
Szia az új héten meg lett az árú hiánytalan, de Bülent letartóztatva, és Orhan szeretné ha kiengednék. Feride nagyon boldog rengeted mindent vásárol és fõz, mire Mahir haza ér legyen neki jó kaja, mivel tudja szeret enni. Közben találkozik Nazif papával haza viszi, beszélgetnek az öreg azt mondja haza mehet M ha lemond errõl a tervérõl és nem áll a banditák közé, de F is ezt szeretné. Ayten nagyon szép lakosztályt kapott eddig még nem találta meg Necdet, pedig körözik egy páran. A banditáknak annyi egy ember, mint ha légy lenne úgy lövik egymást, amiért lopott tõle. A vacsora jól sikerült elkezdett enni M és beszélgettek, mi lesz ebbõl nagyon várom. Feride nagyon aranyos mikor mosolyog és a boldog nõt alakítja, mert most igazán egy tündér volt.
10/10
Érsekvári 2016 okt. 03. - 10:55:43 10/10 Előzmény malvinkicska
(1268/1350)
Szia üdvözöllek !
Mahir jót tesz a férfivel akinek tüzelõre nincs pénze . A vénember nagy mocsok szemét kihasználja a szegény embereket . Mahirnak is van képe hazudni többet kér mint a valós összeg . Mahir készül ellene valamit tenni .
Feride boldogan készül várja finom vacsorával Mahirt , Nazif papának elmondta újra együtt vannak .
Ayten a luxusba lakhat , de Yusuf ezért vár majd valamit tõle.......
Ez a Yusuf is hiába játsza meg az úriembert , akkor is csak egy gyilkos gazember , szemrebbenés nélkül öli meg az embereit .
Legyen szép a heted !
10/10
Érsekvári 2016 okt. 02. - 17:12:20 10/10 Előzmény malvinkicska
(1267/1350)
Az együtt töltött éjszaka után Mahir visszatér a választott útra és azt akarja Feride távolodjon el tõle újra , de megsérteni sem akarja , még nem tudja mitévõ legyen .
Necdet a másik nõvel Süreyával van , de amikor hazamegy és látja Ayten elment tûvé teszi érte a környéket nem találja .
Ayten a gengszter Yusufhoz megy énekesi állást keres nála , a férfi Necdet miatt vonakodik , de Ayten elmondja elváltak az útjaik.
Belgin majom képû barátja féltékeny a körzet új kabadayi emberére azaz Mahirra .
Belgin erõszakos nõ mindenáron Mahirra akar akaszkodni azzal ürüggyel megakarja neki hálálni amit érte tett , de Mahir elzárkózik tõle .
malvinkicska 2016 okt. 02. - 10:41:00
(1266/1350)
A rész egyben szép és szomorú is mivel M azon töri a fejét, hogy hagyhatná el Feridét, mivel a gengszterek közé állt, Yasin azt mondja egy másik nõvel, de õ annyira szereti, ezt nem akarja, de szerintem, ez a Belgin van olyan erõszakos, meg fogja tenni, és ezzel a nõvel fogja távol tartani, ezta színésznõt nem szeretem, mivel mindenütt a más pasija kell neki, olyan fél cédulásnak nézem, az egész nõt, ez csak ilyenre képes. Ayten kapott munkát szállást Necdet meg keresi a szemét alak, õ most is a másik nõvel volt, neki szabad, az meg nem énekelhet, ezt nem értem.
malvinkicska 2016 okt. 01. - 12:30:07
(1265/1350)
Nagyon aranyos vagy köszönöm szépen, a jó kívánságot.
A sorozat ez a része nagyon érdekesen alakult, mert belátta a sok gengszter egy ellen ennyinek nem nehéz a dolga , nem hiába azok akik elég rossz a gondolkodásuk, olyan húgy agyúak, pláne az a Sara, meg Seyit elég fura kis alak, ebben a sorozatban.
Ayten vajon hova ment egy szál bõrönddel.
Mahir nagyon adta az erõs férfit de Feride simítása meg lágyította a szívét, mert szeretik egymást, igazán csodás a játékuk, de kell is ebben a kemény témában ilyen is.
Nagyon kellemes szép hétvégét kívánok neked én is.
10/10
Érsekvári 2016 okt. 01. - 10:45:31 10/10
(1264/1350)
Szia ! Köszöntelek Névnapod alkalmából !!!! Nem felejtettem el a Fb-ra írtam , de most néztem meg sehol semmi ???? Valami nem lett oké , most el kell mennem , délután újra megpróbálom .

A mai részben Mahir meggyõzi a gengsztereket fegyverrel nem lehet elintézni az ügyet , pláne többen egy ellen .
Mahir bebizonyította túl járt az eszükön és fõleg Seyist ez nagyon dühiti .
A négy gengszter most nem tudja mitévõ legyen , különben sem egyforma a habitusuk . Érdekes karakterek vannak higgadtak , de forrófejûek is akadnak közöttük .
Ayten csomagol egy szál bõrönddel elhagyja a saját házát . Esendõ szegény .
Feride elmegy a közös házba és boldogan látja a jelekbõl Mahir még mindig szereti õt . Aztán meg is jön Mahir és Feride forró szerelme megolvasztja Mahir jéghideg szívét.......szép jelenetek ezek . Csodásan alakítanak annyira imádni valóak ilyenkor .

Nagyon szép NÉVNAPOT neked !
malvinkicska 2016 szept. 30. - 14:53:00
(1263/1350)
Megnéztem én is de nálunk nagyon sûrû a program ablak csere volt, majd írok privit.
Mahir csak nem ment oda ezért nagyon elkeseredett Feride megtalálta a vírágot, és eldobta, mint M.
Aytent jól megveret Necdet mennyire félti neki meg lehet csajozni szemét rabló vezér. Késõbb megtudta F ott volt M Aytennek segítséget ígért ha válni akar. Aztán a gengszterek, nem tudták ki vitte el az árut de M bevallotta, és fegyvereket fogtak rá szemetek egy haramia megy egy ellen. Songül mondta az apjának Osmannal megy az egyetemre.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 30. - 13:21:23 10/10
(1262/1350)
Sokat vívodott Mahir , de végül nem ment oda Feridéhez . Az eldobott virágot felvette a bírónõ és szomorúan letette Õ is .
Necdet durván megveri Aytent . Késõbb Feride felkeresi látja hogy néz ki és segítséget ajánl mindenbe . Ayten elmondja neki ott volt az évfordulón Mahir virágot is vitt , de távolról nézte a szerelmét.
Bülentet egybõl elfogták börtönbe zárták .
Mahir megelõzve a gengszter bandát már várta õket elmondta nála az áru , Õ vitte el .
Erre a pisztolyok csövével találja magát szembe........

Legyen szép napod !
10/10
Érsekvári 2016 szept. 29. - 19:06:52 10/10
(1261/1350)
Most néztem a részt .
Seyis tajtékzik a dühtõl és összehívja a gengsztereket ez ügyben . Nagyon nem hiányzott Belgin lesz vele még probléma úgy néz ki .
Necdet egy vadállat eltörte a segítõje lábát Ayten miatt , az üzlet nem megy amióta Ayten nem lép fel .
Osman és Songül szerelmet vallottak , Yasin érezheti nagyon nem stimmel valami , mert Songült kísérgetni akarja .
Feride Sunával már a sokadik teájukat iszogatja , de Mahir még sehol , pedig ott van és figyeli õket .
Pont itt lett vége , Mahir végül odamegy ? Holnap megtudjuk !
malvinkicska 2016 szept. 29. - 12:36:06 Előzmény Érsekvári
(1260/1350)
Mahir beült egy presszóba és mellé telepedett egy fiatal fiú, az csak mondta a magáét, szinte levegõt sem vett, és jól gondolta Belgin lesz a célpont a fodrász üzletben jó csak a karját érte, azonnal elvitte M a kórházban , és ott ár várta a tesója M elment, csak lesben volt az évfordulón, én itt a képernyõ elõtt biztattam menjen oda Feridéhez de nem ment, a virágot látom azzal lett vége letette. Nagyon egy érdekes szenvedõs szerelem ez, de a törökök ezt így szeretik, remélem a valóságban csak tudnak igazán szeretni, amúgy nagyon jól alakítanak az biztos. Az este megnéztem Törökül a V SZ-et nagyon jó csak egy kicsit már azt is húzzák.
malvinkicska 2016 szept. 28. - 10:10:53
(1259/1350)
Az a jó végre Mahirnak is sikerült ellopni az árut ezért Seyis megõrült, a hova lett , és Orhan akarja kinyomozni, nagyon várom megtalálja e. Nagyon szép párbeszédek voltak benne, mikor Yasin és Mahir beszélgetett. Aztána temetõben Ilknur és õ találkozott , kérdi a család tagokat és elmondja milyen szomorú mindenki, a történtekért, nem beszélve M is mire adta a fejét. M fogadalmat tesz I-nek a sírnál kideríti ki tette ezt velük.
Szép napot üdv neked.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 28. - 10:06:13 10/10
(1258/1350)
Most már tudjuk Belgin honnan szerzi a híreket . A rendõrfõnök szeretõje .
Mahir amikor egyedül van a családból és Feridébõl merít erõt , rájuk gondol emlékezik , ez fontos neki .
Yasin beszél vele menjen el a találkozójukra , de úgy néz ki Mahir nem akarja .
Ayten telt házas fellépésre készül , de Necdet megjelenése miatt minden kudarcba fullad , lecibálja Aytent a színpadról .
Seyis farmján majdnem össze találkozott Mahir Orhannal , de végül sikerül neki a szállítmányt elhoznia .
Másnap reggel megtudja Seyis nincs a helyén az áru , Orhan akarja megtalálni .
10/10
Érsekvári 2016 szept. 27. - 12:14:27 10/10
(1257/1350)
Az a jó mindennap benézek az oldalra , mert Gabus mindig valami meglepit készít . Ma aztán tényleg ! Ezek szerint visszaáll a napi
feltöltés .
Mahir nem tágított amíg az öreg gengszter oda nem tolta elé a csúf képét . Bizonyítani akar és elég nagy dobásra készül ennek érdekében .
Seyis még mindig nem tudja ki is ez a Bülent , kíváncsi leszek elbénázza e amit rábíztak .
Songülék helyesek , Yasinnak már annyi......
Suna abban kérte Yasint szóljon Mahirnak az évfordulójukat lehetõleg ne felejtse el , Feridének szerez örömet ha elmegy .

További kellemes napot !
malvinkicska 2016 szept. 27. - 09:21:35
(1256/1350)
Hála az égnek naponta lesz, nem sokat haladt Mahir nem hisz neki Nail még jó hogy szóba állt vele, de be akarja bizonyítani nem az állam embere, mindenre képes. A csaj Belgin megéri a pénzét nem válogatós a cél érdekében mindent. A törököktõl lehet korupciót tanulni nagy hatalmak benne. Songül és Osman nagyon aranyosak együtt voltaka moziba hiába kereste Yasin különben nem hozzá való. Az öregnek Nazif papának nincs jelenete.
malvinkicska 2016 szept. 26. - 14:49:44
(1255/1350)
Viszont én is szép hetet kívánok neked, most már ez tiszta alvilágról fog szólni, mert Mahir nem jutott be és így gyanakodnak rá, a kormány embere pedig nem csak Feride szeretné biztonságban tudni, és Ayten is segít mivel az õ embere figyeli. Szinte félelmet keltõ figurák ezek, a gengszterek, és annyian vannak, már ugye két csoport is. Ezek még saját magukban sem bíznak sajnos. Nagyon sok van még hátra sok piszkos dolog lesz még biztos, de ezt már végig nézem, pedig nem nagyon szórakoztat már ez a sok bûnözés sajnos.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 26. - 10:30:03 10/10 Előzmény malvinkicska
(1254/1350)
Üdv neked szép hetet kívánok !
Feridének sikerült alaposan bekavarni a gengszterek állóvízébe !
Mahir miatta nem jutott be a bûnbarlangjukba , Belgin biztos forrásból szállítja a híreket . Bizalmatlanok lettek Mahirral . Most egyenesen Nailhoz akar menni , bár Dalyan figyelmezteti ez veszélyes lépés .
Suna nekem tetszik amióta teljesen megváltozott .
Kíváncsi vagyok az évfordulójukra Mahir elfog menni ?
10/10
Érsekvári 2016 szept. 24. - 16:31:54 10/10
(1253/1350)
Szia ! Nekem ez a sétányos rész az egyik kedvencem , hiába szomorú annyira átjön a játékuk az érzelem..... csodás . A gyönyörû szövegû dal meg mindehhez.....imádom .
Az aljas MS milyen szöveget nyomott az újságíróknak a másik percben már Necdet kinevezésérõl beszélt Selimnek .
Kiszabadult a jómadár Ayten nem is tud még róla . Feride értesül róla Hilmi megszökött , Aytennel együtt a helyszínre mentek. Alig kezdõdött el a küzdelem megjelenik a rendõrség és elviszik Hilmit . Mahir Dalyannal azon tünõdik honnan tudhatta meg a rendõrség . A bírónõ Vehbit hívta aki rendõrfõnök , már nem is Yasint .
Mahirt a végén nem engedik a gengszterek maguk közé , mert Belgin vitte a hírt az esetrõl . Kiderült a bírónõ keze volt az ügyben. Mahir is megtudta ezt .
Elég gyorsan terjednek itt a hírek .

Neked is szép hétvégét !
malvinkicska 2016 szept. 24. - 08:58:33
(1252/1350)
Szeretettel köszöntelek Szeptember utolsó szombatján, megnéztem érdekes az egész egy jól felépített sorozat a színészi játék az osztályon felüli az biztos. Az elején Mahir és Feride mikor egymásra néztek az sok mindent elárult és tartották magukat az a mimika utánozhatatlan. Feridének sikerült és Ayten is segített, a rendõrséget rájuk vinni, ettõl is most egy kicsit félsz lett a másik csapatban, nem engedték maguk közé, és most szembesült a valóssággal M ki küldte a rendõröket, meg is lepõdött. A rendõr az É K-nõbõl a Selin apja alakítja, jól játszik az is. SElim és M S megbeszélték nem Seyinek adják át a továbbiakban, az ügyet hanem a most szabaduló Necdetnek. Az a N is milyen féreg a csaj várt a börtön ajtóban, vajon mit fog csinálni A-val, mert készül valamire, ellene, de igaz ezek hamar meg gondolják magukat, mert aljas férgek. A legnagyobb féreg most Feride apja.
Kellemes és szép hétvégét kívánok.
10/10
Érsekvári 2016 szept. 22. - 12:51:56 10/10
(1251/1350)
Üdv neked !
Yasin nehezen veszi a lapot Songül részérõl vége ! Nazif papa most is olyan gyönyörûen beszélt , neki kell a két lányában tartani a lelket , holott neki sem könnyû az emlékek elõtörnek mindig . Mahir a házuknál jár , Ismetre a régi barátra most is számíthat .
A bokszolóval fog kiállni Mahir , de Feride keresi , hogy megállítsa .
A sétányon Mahir elgyengül kis Nazifra emlékezve .
Szombaton ez a sétányos jelenet folytatódik ! Már készítem a zsepiket szem nem marad szárazon !

További szép napot kívánok !