3/10
pihes 2021 szept. 13. - 14:47:33 3/10
(24/24)
Picit SH pucér teste jelentett szépséget ebbe, egyébként nem sok.
Fárasztott, de hosszasan!

3/10
7/10
Ildikó Nóra 2021 máj. 06. - 21:07:30 7/10
(23/24)
A regényből készült filmet egyszer meg lehet nézni. A története semmi extra, Colin F-nek, Salma H-nek jól állt a szerep, jól játszottak. A szinkron (Gubás Gabi, Cvetkó Sándor) tetszett.
Zsófijja 2011 okt. 25. - 11:01:06
(22/24)
A film szar. 10/1. A vitához annyit, hogy a spoiler utáni rész csak azoknak szól akik már látták a filmet. Aki ezt nem tudja, az vessen magára, megjegyzem nem nagy veszteség hogy lelõtték a poént..
1/10
Rahar 2010 okt. 19. - 22:03:57 1/10
(21/24)
Nekem nagyon nem tetszik a film, az alaptörténet és a színészi játék nagyon jó és még a képi megvalósítás is jóra sikerült, de a cselekményvezetés és a mondanivaló számomra felejthetõ. Nem gondolom, hogy logikai hiba lenne a történet vezetésben, de egyszerûen unalmas, lényegtelen, a mondanivalója pedig lehetséges, hogy a kort tükrözi, bár én nem éltem benne, akkor meg honnan tudhatnám. Ám ez a kor egyáltalán nem érdekel, ergo a film sem. Nálam ez a mondanivaló nélküli alkotás 10 pontból 1 pont.
mulao 2009 nov. 22. - 07:59:04
(20/24)
Colin és Salma szerintem nagyon jól játszottak, de a többiek is hozták, amit kellett.És valóban elhangzott a Szomorú vasárnap dallama is, ami nekem bejön, meg persze magyar is.
8/10
asdfghjkl 2008 nov. 28. - 00:52:37 8/10
(19/24)
nekem tetszett
offtopic
Trissie 2008 nov. 15. - 22:09:36 Előzmény HopiPopi
(18/24)
Elég nagy "paraszt" is, aki úgy beszél,mint te.És tapasztalataim során, két fajta ember beszél így az angolról, aki képtelen megtanulni vagy nem beszéli. Amúgy meg elég szánalmas, ha valaki nem veszi észre, hogy valami elkerülhetetlen. Mint a nyelv folyamatos változása és az, hogy egy olyan nyelvbõl, amit minimum egy milliárd ember beszél folyamatosa fogunk átvenni és használni szavakat.
offtopic
malubacko 2008 nov. 15. - 21:40:52
(17/24)
egyreszt a spoiler magyarazata oldalt van az uzenofalon (lehet hogy pont emiatt?) masreszt erdemes az offtopicot is hasznalni (igen, ez is egy nemmagyar szo) harmadreszt pedig egy angol kifejezes hasznalata mondaton kivul nem hunglish. a "spoilerezni" az lett volna. es akkor meg ne menjunk bele abba, hogy buszkenek lenni arra, hogy nem ismersz egy idegennyelvu kifejezest, nem kicsit kinos. szerintem aki interneten (magyarul vilaghalo) ir/olvas az vegye a faradsagot es keszuljon fel az angolul meghonosodott szavakra. az mas kerdes, hogy az oldal uzemeltetoi beepithenenek egy valodi spoiler taget (magyarul?) es akkor tenyleg csak az olvasna el akit erdekel.
kernem, hogy csak az reagaljon akinek erdemi hozzafuznivaloja van, azon verni magunkat hogy ekezetek es nagybetuk nelkul irok, unalmas es folosleges.
akinek meg egyszeruen csak nem tetszik a velemenyem, az hasznalja az offtopic elrejtese gombot es maris megoldodott a problemaja.
Piktor 2008 júl. 17. - 20:25:43 Előzmény Jolinaar
(16/24)
Tudja valaki, hogy ki az a barom, aki azt hiszi, hogy jobb címet tud adni a filmnek, mint azok, akik készítették?
Hamlet = Királyfi pácban
Laer király = Apádra ütök 3

Hát nem vobb az eredeti wazze?
HopiPopi 2008 jún. 07. - 19:18:02
(15/24)
Pfujj, ocsmány HUNGLISH .. és még az a paraszt, aki nem "beszéli" ezt a csökevényes undor "nyelvet" ?!? Hát grat..
Szpojler
trillárom 2008 jún. 07. - 18:33:13 Előzmény bonczika
(14/24)
Nem kötekedésbõl, de ez a Spoiler kiírás már elég elterjedt internetes berkekben. Mostantól már tudni fogjátok ti is.
bonczika 2008 ápr. 17. - 21:20:03 Előzmény Drachiss
(13/24)
Lehet, hogy nagyon mûveletlen vagyok, de nekem az, hogy SPOILER nem mond semmit. Nincs jelentése. Hol van itt a figyelmeztetés? Már megint egy idétlen zsargon, amivel néhányan nagyon okosnak tûnnek, "klikket" alkotnak, a többiek meg hülyének, kirekesztettnek érzik magukat.
Ha figyelmeztetni akart volna, azt írta volna oda:

****"Ti barmok, most leírom mi lesz a vége, ha meg akarjátok nézni a folmet, ne olvasssátok el."***

És akkor mindenki érti. Nem csak a beavatottak, hanem mindenki, aki internetet, fórumokat olvas.
Drachiss 2008 febr. 11. - 11:54:08
(12/24)
gratulalok hogy leirtad mi lesz a vege.. ugyes gyerek vagy

Tényleg nagy ötlet volt leírni a film végét, gratulálok,okos vagy tõzsdézzél.....!!!!

Drágáim, nem tûnt fel, hogy kiírta oda, az elejére bazi nagy betûkkel, hogy SPOILER?! Õ megtette a figyelmeztetést, aki meg olyan hülye, hogy nem tudja figyelembe venni, az ne vinnyogjon.
Brambilla 2007 okt. 31. - 02:06:09
(11/24)
Amikor Colin Farrel a másik nõvel iszik, akkor többször felhangzik a Szomorú vasárnap eljazzesített, felgyorsított változata:)
Kerberosz 2007 okt. 30. - 19:09:03
(10/24)
Tényleg nagy ötlet volt leírni a film végét, gratulálok,okos vagy tõzsdézzél.....!!!!
wysiwyg 2007 szept. 16. - 21:10:21
(9/24)
Szerintem nagyon jó film. Ez nem csupán egy béna íróról és egy nagyszájú tyúkról szól. Többletjelentése van a filmnek, maga a kor jellemzõit mutatja be, hogy mennyi mindenért meg kell küzdeni az életben. Az emberek nehezen fogadják el az új dolgokat (most nem csak a mexikói csaj miatt mondom) és ez most is jelen van a köztudatban. És Colin is hozta amit kell.
wysiwyg 2007 szept. 16. - 21:05:20 Előzmény vasarelli
(8/24)
Öööö nem értek egyet.
mano516 2007 máj. 10. - 10:21:39
(7/24)
hihetetlenül unalmas egy film!!!!!!!!!!!! nagy szenvedés volt végig nézni. Farrell-tõl többet vártam
phoenix1 2006 okt. 23. - 16:21:06
(6/24)
gratulalok hogy leirtad mi lesz a vege.. ugyes gyerek vagy
vasarelli 2006 szept. 22. - 21:39:04 Előzmény Jolinaar
(5/24)
Ritka s**r film! Ne nézzétek meg! Annyira unalmas volt, hogy azt hittem, felvágom az ereimet a moziban! Ne értsétek félre, szeretem a romantikus filmeket, de ez nagyon rossz. A Ház a tónál-hoz képest egyenesen egy nagy 0. A történet? nem szól semmirõl, nincs a filmben semmi fordulat.

***SPOILER***

2 senki találkozik, kínlódnak egymással, és a végén a lány meghal. Ennyirõl szól a film. A végének talán van valami mondanivalója... A stáblista volt a film legjobb része! Nagyon nem ajánlom, de próbálkozzatok vele! Mi elb**ztunk rá 2 rongyot.