10/10
zora 2011 aug. 30. - 13:58:43 10/10
(54/94)
spoiler 4x03

Amit Pamela mûvelt a mikrofonnal, az FANTASZTIKUS VOLT!!!!!!! Én úgy vigyorogtam!
offtopic
ildimix 2011 aug. 30. - 07:35:46 Előzmény ildimix
(53/94)
Sziasztok!

Olyan késõre tették a filmet, hogy én nem tudok fent maradni. Aki feltöltötte valamelyik oldalra a 32 részt és a többit is feltölti, akkor kérem írjon magánban a következõ címre a tárgy legyen katonafeleségek feltöltés.

ildiko.varga@t-online.hu

Köszi!

Egyébként írtam errõl a story tv-nek, hogy tegyék vissza a megszokott idõpontra a filmet, de eddig még nem válaszoltak.

üdv: Ildimix
10/10
zora 2011 aug. 29. - 21:38:03 10/10
(52/94)
*** spoiler 3x15***

Érdekes volt, hogy a 3x15 alapötletét a JAG-bõl merítették. Ahol majdnem minden évben volt olyan rész, amiben valakinek az emlékeit játszották el. Aranyos rész volt. Már a 4x02-nél tartok...
10/10
zora 2011 aug. 29. - 21:35:31 10/10
(51/94)
Béranya?!?! Ilyenre egyáltalán nem emlékszem... Ennyire felületesen néztem volna? Nézzem meg megint az elsõ 5 részt?
Amúgy köszi a választ.
10/10
zora 2011 aug. 28. - 22:28:28 10/10
(50/94)
Hibáztak az írók! Az elsõ évadban úgy emlékeztem, Pamela azt mondta, hogy ikrei vannak. Aztán a 2.-ban Lucas 8. szülinapjáról volt szó, mondom oké, rosszul emlékeztem. Aztán amikor a gyerekek külön szobát akartak, Pamela megint azt mondta, hogy a fia 8, a lánya 10 éves (felirattal nézem). Aztán a 3. évadban megint arról beszélt, hogy mi volt az ikrei születésekor... Apróság, de jó lenne, ha az írók eldöntenék végre...
Nagyon jó sorozat! Örülök, hogy rátaláltam! Ahogy letöltöm, már nézem is!
offtopic
ildimix 2011 aug. 27. - 06:08:56 Előzmény ildimix
(49/94)
Sziasztok!

Normális a csatorna? Miért teszik a filmet 22 35-re? Ennyire nincs nézettsége? Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2011 júl. 28. - 21:58:30 Előzmény dioevi
(48/94)
Sziasztok!

Megtudja valaki írni, hogy ezek a részek most hanyadik évad? Attól kérek választ, aki külföldi csatornán nézte a filmet, ha jól emlékszem Franciaországban, de ebbe most nem vagyok biztos. Mostanában vajon vasárnap miért nem ismétlik a filmet?

Üdv: Ildimix
dioevi 2011 júl. 19. - 16:39:09
(47/94)
kérek valakit ,h. röviden mesélje el a tegnapi ( VII. 18.)rész tartalmát !
P@nni 2011 júl. 13. - 22:26:18
(46/94)
Ja, értem, bocs, akkor félreértettem. :-)) Sorry! :-)
Igen, azokra a képekre gondoltam. :-(
mengyan 2011 júl. 13. - 22:09:12 Előzmény P@nni
(45/94)
A JAG-bõl néztem meg a 10 évadot fél év alatt. Pontosabban kicsit több volt, olyan 7-8 hónap. A képekkel és a szomorú smile-val Jeremy-re gondoltál?
P@nni 2011 júl. 10. - 13:01:14
(44/94)
Fél év alatt tíz évad. :-) IMDB szerint 5 évad van. :-) nézegettem a képeket az imdb-n, van egy-két árulkodó fotó a következõ részekbõl. :-(
mengyan 2011 júl. 10. - 09:49:20 Előzmény ildimix
(43/94)
Bõ 3 évaddal vannak lemaradva, tehát még jó sokáig lesz, ha megveszik. Nekem is tetszik, az általam csak a JAG-bõl ismert - és imádott :D - Catherine Bell miatt kezdtem nézni. Furcsa a JAG pörgõs eseményei után, kicsit lagymatagnak tûnik. (Fél év alatt megnéztem mind a 10 évadot :D ) De ettõl függetlenül jó, tetszik. Csak még át kell állítanom az agyam, hogy nem a vagány és határozott MacKenzie alezredest látom, hanem egy olyan nõt, akinek a katona férje irányítja az életét. Persze próbálja visszaszerezni az irányítást, és ez konfliktushoz vezet, aminek a nézõ örül. :D Fõleg én, hogy kezd hasonlítani az alezredesre. Vagy inkább önmagára, hiszen CB alapvetõen vagány, határozott nõ, imád motorozni, stb. Amikor elõször ült fel a motorra, amit kapott, akkor nagyon lehetett látni, hogy nem Denise Sherwood ült rajta, hanem Catherine Bell.
offtopic
ildimix 2011 júl. 07. - 06:50:30 Előzmény oncogito
(42/94)
Sziasztok!

Valaki megtudja nekem írni, hogy a stori4-nek van közönségszolgálatos e-mailcíme, amire lehet nekik írni? Válaszotokat köszönöm!

Továbbra is tetszik a sorozat, jó, hogy 1 héten csak egyszer adják, így nem kell naponta a tv elõtt ülni. Remélem még sokáig tart a sorozat!

Üdv: Ildimix
1/10
offtopic
oncogito 2011 máj. 30. - 15:07:43 1/10
(41/94)
Az amerikai katonák nem a hazájukat védik, hanem a világuralmat biztosítják fegyveresen és erõszakkal.
1/10
oncogito 2011 máj. 23. - 21:59:15 1/10 Előzmény drogosIvy
(40/94)
A "hõs" amerikai katonák kegyetlenkedései, akik otthon szeretõ családtagok:

http://wita.hu/images/userimg/586_p.jpg

http://wita.hu/images/userimg/587_p.jpg

http://wita.hu/images/userimg/588_p.jpg
1/10
oncogito 2011 máj. 23. - 21:56:23 1/10 Előzmény drogosIvy
(39/94)
Sajnos az nem mese, hanem porhintés, hogy idegenben a saját hazájáért harcol egy katona. Fõleg, ha önkéntes.
Lehetne mutatni azokat is, akik ellen harcolnak, azok feleségeit és gyerekeit is.
Ha már sorozat, nem muszáj esti mesének lenni, mert a gyerekkorból azért illene már kinõni egy felnõttnek.
Vagy az ellenség gyerekei és feleségei lelõni való kutyák?
Csak az amerikai katona hõs, aki pusztítja?
drogosIvy 2011 máj. 17. - 18:30:32 Előzmény oncogito
(38/94)
Ne haragudj de ez csak egy sorozat, felesleges azon drámázni mi hogy mûködik a való életben, mert ebben a sorozatban a hazájukért harcolnak a katonák és kész. Az az izgalom benne, hogy sosem tudhatják épp mikor szakítják el õket a családjuktól, mikor térhetnek haza, vagy mikor lövik szét õket. Szerintem remekül rátapintottak arra, mennyire be lehet golyózni egy hosszabb bevetés során (pl Joan Burton) és ez legalább a lélektanra fekteti a hangsúlyt. Nekem pl tetszett a született feleségek is, már amennyit néztem belõle, de az ehhez képest csak idétlen gazdag bõség zavarában nem tudják mihez kezdjenek magukkal középkorú nõkrõl szól. Annak mennyi köze van a valósághoz? Semmi.. Legalábbis mifelénk nem túl gyakori a pénzben dúskáló ember. Visszatérve a katonafeleségekre: Nem tetszik? Ne nézd! :)

Az egyetemes rész nekem sem volt tiszta, de így nagyobbat ütött a katasztrófa.. Szerintem Claudia Joy és Amanda "közös" halálközeli élménye volt, pl, amikor a kollégiumban elsírta magát Amanda, hogy nem akarja az anyja nélkül csinálni, én nem értettem, most mi van?? Egész idáig a Harvardot akarta, még Jeremyvel is szakított, most meg berezelt? És utána esett le, hogy már nem az egyetemre menésrõl van szó.. :( Nagyon sajnálom :(
Amúgy, az egészben csak az volt a feltûnõ, hogy mindenki aki a robbantásnál ott volt, a kórházban volt, csak õk nem, és elõtte meg arról volt szó hogy Amanda egyedül akar az iskolába utazni. Amikor meg megérkeztek, mintha azt mondták volna, hogy lemaradtak a beiratkozásról plusz két tanítási napról.. Ezek szerint 3 napig voltak kómában, amibe Amanda belehalt, C.J. meg nem?
1/10
oncogito 2011 máj. 16. - 22:01:23 1/10
(37/94)
Hazug a film és álságos az emberek megítélése.
Az amerikai katonák idegenben nem a saját hazájukért harcoltak/harcolnak, hanem más országok feletti uralom megszerzése miatt.
Mint ahogy az orosz katonák is tették és akiknek a létezésérõl sem akarunk tudomást venni.
Pedig az országok vezetõ hatalmai vezénylik ki õket más országokba meghalni. Nem hõsök õk, hanem áldozatok.
Mint ahogy áldozat mindenki, akit katonák ölnek meg.
Minden katona áldozat és mindenki, akit megölnek.

Minden család megérdemelné azt az együttérzést, amit az amerikai katonafeleségeknek hazudnak.
Akár vietnámi, akár iraki, akár iráni, akár izraeli, akár orosz, akár szerb.
Egy ország istenítése más országok népe felett bûn. És bûn ezt elhinni!
P@nni 2011 máj. 09. - 21:35:59
(36/94)
Szeretem a filmben elhangzó dalokat! :-)
P@nni 2011 ápr. 19. - 19:49:50
(35/94)
Hali!
Akkor kik a négyek? Marilyn, Amanda... gondolom Polarski is...