venenum 2006 okt. 28. - 10:11:16
(7/27)
soxor elcsodalkozom, mennyire megosztja ez a film a velemenyeket... szamomra erthetetlen. en imadom. sztem nagyon ott van az elejetol a vegeig, minden perce lekot. aki teheti, nezze csak meg!
vizinyúl 2006 okt. 05. - 11:03:35
(6/27)
Nem a mûvészfilmmel van a baj, hanem a sok kakival, amit eladnak "mûvészfilm" címszóval... Mert ha van egy film, ami alapvetõen rossz, nem szól semmirõl (nem a kávé és cigarettáról beszélek), és én a "hozzá nem értésemmel", földi halandóként azt merem mondani, hogy "Ez egy sz*r", akkor azzal vádolnak, hogy "én csak egy buta paraszt vagyok, ne érhetek fel egy ilyen mûvészfilmhez".
Lehet, hogy ez így nem volt túl összegüggõ... A lényeg, hogy egy film nem attól lesz mûvészfilm, hogy nem szól semmirõl, és nincs benne cselekmény. (Szerintem...)
Redfield 2006 jún. 20. - 01:17:30
(5/27)
Nem tudom, mi a bajod a mûvészfilmekkel... oké, szinte mindenre rá lehet húzni, és sajnálja az ember, ha mást várt. Meg kicsit mérges is, de azok a legérdekesebbek.
amatõõr 2006 jún. 19. - 23:01:32
(4/27)
Most írtam vagy két oldalt, hogy miért nem szerencsés dolog azzal védeni egy filmet, hogy "mûvészfilm", de valami gubanc volt, és nem küldte el, talán jobb is így, mert elvi viták nem tartoznak szorosan a filmhez. Igaz ez a hozzászólás sem, na mindegy. De az ilyen vitákra nyithatnánk topicot valahol, úgyis vagyunk páran, akik állandóan megjegyzéseket fûznek filmekhez itt a porton, talán lenne értelme. Ha rajtam kívül más is értelmes ötletnek tartja, emilt hozzám.
Redfield 2006 jún. 19. - 19:00:10
(3/27)
Tény, hogy nem egy "Féktelenül", de talán azért, mert ez egy MÛVÉSZFILM. Pont azt mutatja be ezzel a parányi kapoccsal, hogy az emberek milyenek szoktak lenni, mirõl dumálnak, és ez nem ritkán vicces is, meg minden. Nehéz bármilyen komolyabb jelzõt is a filmre aggatni, de szerintem ez nem más, mint egy mûvészien megcsinált tükör, amiben másokat is, de mindenki láthatja akár saját magát is. Nincs különösebb célja... sztem.
amatõõr 2006 jún. 19. - 17:02:15 Előzmény Fekete Özvegy
(2/27)
Ez szerintem piszokunalmas egy film. Kávé és cigi mellett emberek beszélgetnek, ilyet én is szoktam, csak kávé meg cigi nélkül. Tele van sztárral, meg Jarmusch film, de ez ne tévesszen meg senkit. Még a porszívómmal is érdekesebb dialógusokat bonyolítok le, mint ezek a filmben.
Fekete Özvegy 2006 ápr. 20. - 12:53:19
(1/27)
Ez a film szép emléket idéz bennem, mert ez volt az elsõ film, amit a Szerelmemmel együtt moziban láttam. Tudja meg mindenki:
SZERETLEK SCHREINER SÁNDOR!!!!!