1/10
Singaporeflash 2010 júl. 05. - 11:09:27 1/10 Előzmény tinodialfred
(79/159)
Mindenki azt hisz, amit akar, de lebecsulni a jedi-katona dolgot csak azert, mert ez a film "kihereli" a tema - es ami valojaban mogotte van - sulyossagat, szerintem hiba:-) Igen, komolyan beszelek egyebkent.
10/10
tinodialfred 2010 jún. 24. - 01:57:35 10/10 Előzmény Singaporeflash
(78/159)
Te komolyan irkálsz, vagy viccelsz? Ez a film egy könnyed idiótaság. Szórakoztató humora van, eléggé élcelõdik az emberi hülyeséggel, de számomra semmi többet nem jelentett. Másfél órányi marhaság, amin hülyére röhögtem magam, és kész.
Én nem tudtam, hogy valóban léteznek ilyen alakulatok, de elhiszem neked. Ezesetben viszont ez a film szarrá alázta ezeket az alakulatokat, és elhiszem, hogy rejtett impulzosokkal szimpátiát rejtettek el az agyamban, (és az átlag nézõk agyaiban), de úgy érzem, hogy ettõl a filmtõl nem az amerikai hadsereg, ill. külpolitika lett rokonszenvesebb, hanem az amerikai idiótaság lett nevetségesebb.
ewcsi* 2010 jún. 13. - 10:13:43
(77/159)
nagyon rákészültem a filmre, h milyen jó lesz, de kifejezetten untam. voltak benne jó jelenetek, a színészek tényleg jól alakítottak, de úgy ez egész nem volt egyben. nekem nem tetszett. ):
10/10
Zuleyman 2010 jún. 13. - 08:11:12 10/10
(76/159)
A világ10 legidétlenebb filmjei közt benne van.
De azért tetszett, :P
_Gyokher_ 2010 jún. 08. - 02:52:02
(75/159)
Úr isten mik mennek itt XD

Egyébként szerintem egy iszonyatosan jó film....
1/10
Singaporeflash 2010 jún. 02. - 11:45:34 1/10 Előzmény EG0
(74/159)
Veled elertek a celjukat, mert te mar azt hiszed, ezek a dolgok nem leteznek:-)
10/10
portponthinnye 2010 jún. 01. - 18:09:57 10/10 Előzmény EG0
(73/159)
Singaporeflash feladata, h kiugrassza a nyulat a bokorból és kiderüljön, kiket kell figyelni. Az enyém, elõkeresni a Singaporeflash típusokat, hogy tudjam, Nekünk kiket kell figyelni... :P ;)

Mert Mi mindig figyelünk...

És ezt titkoljuk, hogy nyugodtan tudjunk figyelni...

-------------------------- MÁS

Ha láttad a Moon c. filmet, akkor ide is bekopizom, mert valóban megdöbbentett:

"

Én azon döbbentem kicsit meg, h a film elején leadnak egy reklámfilmet, a Lunar Industries Ltd. reklámfilmjét, ami a filmbeli vállalat, aminek dolgozik a csóka.

Ellenben, ha végignézed a filmet, igencsak megdöbbentõ látni a végén a feliratot, h "(c) Lunar Industries Limited 2009"

Komolyan elgondolkodtam rajta, h vajon mennyi valóságalapja lehet, vagy lesz hamarosan ennek a sztorinak...

"

Ez az igazi összeesküvés, öcsém!
6/10
EG0 2010 máj. 25. - 18:28:08 6/10 Előzmény Singaporeflash
(72/159)
Amindenit, készül egy film az emberi hülyeségrõl, aztán a kommentek tele vannak vele, LOL. Kezd felértékelõdni bennem a film, azt hittem, ilyen hiszékenység a Földön nincs (persze, puszta nézéssel öl kecskét a kis jedi), aztán kiderül, hogy messzire se kell érte menni. Éljen Clooney!
5/10
h.tibi91 2010 máj. 18. - 13:21:53 5/10
(71/159)
Engem érdekel maga a téma, és szeretem a hasonló tematikájú filmeket, de ez valahogy nem tudott lekötni, nekem kicsit lassú volt maga a cselekmény. Nem is nagyon tudnék kiemelni kifejezetten jó jeleneteket. Néhány viccesnek szánt jelenet azonban átjött. Én csak akkor ajánlom, ha nagyon nincs más ami érdekelne.
5/10
5/10
PivarnyikKrisz 2010 máj. 09. - 11:17:17 5/10
(70/159)
Nekem nem tetszett annyira a film!!!
De azért szerintem eléri a közepest!(csak vélemény)
10/10
marabaggbast 2010 ápr. 23. - 08:52:20 10/10
(69/159)
Eszméletlen jó film, néha majdnem bekönnyeztem a röhögéstõl. Persze ne egy fergeteges poénparádéra számítson senki, de valahogy nagyon jó humora van az egész filmnek. Nem szabad komolyan venni! A színészek zseniálisak: Clooney, Spacey kiválló és fõleg Bridges, az õ figurája végig egy hatalmas flash:) Elbaszott egy film ez, nem fog mindenkinek bejönni (ez látszik is a 6.5/10-es osztályzatából), de akinek igen, annak nagyon!:) Én csak ajánlani tudom mindenkinek, nálam 10/10!
***SPOILER***amikor a végén Spacey-nek a saját szájába dugott pisztolycsõrõl jut eszébe, hogy milyen éhes és elrohan, azon egyszerûen szakadtam a röhögéstõl!***SPOILER VÉGE***
10/10
offtopic
Anditos 2010 ápr. 22. - 20:40:57 10/10
(68/159)
Ma néztük meg moziban. Nekem tetszett. Szórakoztató film, és éppen elég rövid is. Nem próbálom a film "mélységeit" elemezni, úgy érzem, pusztán szórakoztatásnak szánták. Élvezet látni a szerepeikben lubickoló színészeket, akiket ritkán, vagy még egyáltalán nem láttam "lökött" szerepekben, és a megszokott komikus színészek nem lettek volna ennyire viccesek. Mint pl a Ganxsta Zoli imidzsére hajazó Jeff Bridges.... :-)
bigboss 2010 ápr. 22. - 13:13:19
(67/159)
Véletlenül leltem a filmre, megnéztem az elõzetesét, de csak kb. a feléig, mert nagyon jó humorúnak tûnt. Letöltöttem, megnéztem, és bár némiképp csalódtam (az arányait tekintve kevesebb poén miatt), korántsem bántam meg, hogy végignéztem. Néhány poén iszonyatosan el volt találva, máig szívesen emlékszem vissza rájuk, és nagyjából ugyanannyira nevetek rajtuk, mint akkor (2-3 hónapja).

Kevin Spacey-t méregette itt valaki. Habár az Oscar díjakat én sem tartom nagyra, hál' Istennek egész sok filmet láttam már tõle, és szerintem nagyon tehetséges, és ami még fontosabb, hitelesen képes eljátszani az épp ráosztott szerepeket. Lehet nem neki van a leglátványosabb arcmimikája a világon, de attól még - vagy épp emiatt - kiemelkedõ jelentõségû. Azt hiszem róla olvastam valahol, hogy õ a saját pénzébõl színészeket is pátyolgat egy iskolában.
fogyasztó 2010 ápr. 22. - 10:08:26
(66/159)
Na ez nem a kommersz kategória, de szórakoztató. Nekem tetszett, én bírom az ilyen szatírikus agymenéseket.
2/10
lafyka 2010 ápr. 20. - 08:38:31 2/10
(65/159)
Huhh, hát a vígjátéktól szerintem marha messze van, nem is emlékszem, hogy röhögtem volna rajta. Nekem már majdnem mûvészfilm kategóriába esik. Van igazság a sztoriban, de baromi elvont módon tálalják...Amúgy a színészi munka nagyon jó.
offtopic
friendsfan 2010 ápr. 19. - 19:50:46
(64/159)
Hogy ismersz rá leggyorsabban a hulyékre? Ha megpróbálnak téged hulyének beállítani... és itt vannak is páran.
5/10
beo71 2010 ápr. 19. - 13:19:35 5/10
(63/159)
Az Égetõ bizonyítéknál is kellett egy kis ráérzés,kívülrõl nézni az egészet(azt élvezetem 8/10,kiváló színészi játékkal)ez viszont már nekem túl elvont.Története nincsen,néha elkapott a hangulat pár percre,de többnyire unatkoztam és elégedetlenkedtem,a szereplõbanda miatt néztem végig,de nem tetszett,amit láttam.5/10.
1/10
Singaporeflash 2010 ápr. 15. - 20:49:11 1/10 Előzmény Hawk12
(62/159)
Igazad van, a cel, hogy az emberek hulyesegnek tartsak ezeket a dolgokat - jo latni ha nagy ritkan akad ember, aki nyitott.
Hawk12 2010 ápr. 12. - 21:44:47 Előzmény Singaporeflash
(61/159)
Hmm:)

Egy nõ akit ilyenek érdekelnek:) Nem rossz, nem sok ember van aki foglalkozik ilyenekkel... legtöbben csak azt mondják, hogy biztosan hülyeség, meg hogy nem érdekel, mert az õ agyuk is lassan ki lesz mosva mint az amerikaiaké... dehát ez a cél.

Na még végigolvasgatom a többit is...
1/10
offtopic
Singaporeflash 2010 ápr. 09. - 10:37:04 1/10 Előzmény portponthinnye
(60/159)
***OFFTOPIC***

HAARP - az a velemenyem rola, amit gondolsz, hogy a velemenyem. En azt hallottam, hogy egyreszt idojaras manipulalasara (szuperviharok stb.), masreszt az emberek agyanak alacsony frekvenciaju sugarakkal torteno iranyitasara hasznaljak. Az a HAARP letesitmeny, amirol a nagy tobbseg tud, meg amirol kepeket latni a neten stb, allitolag csak fedoletesitmeny, van egy igazi, rejtett HAARP. Van aki azt mondja, hogy egy ugynevezett halalsugarat generaltak vele, amivel elevenen megsutottek embereket a levegobol...
Tesla: az volt vele a "baj", hogy olyan dolgokat talalt fel, amik ugy jobbithattak volna meg az emberek eletet, ahogy az nem illett bele az Illuminati terveibe. A masik bajuk az volt vele, hogy feltalalta pl. az idoutazast, ami meg tul korainak iteltetett akkoriban. Az Illuminatusok szigoru "idobeosztas" szerint mukodnek: mindennek megvan a maga ideje, es ha valaki nem akkor jon elo valamivel, amikor azt ok akarjak, arrol gondoskodnak ilyen-olyan rossz ertelemben. Nem veletlen, hogy Tesla munkassagat titkok ovezik, es melysegesen alabecsult tudos. Az illuminatusok nem akarjak, hogy az emberek sokat foglalkozzanak Teslaval, nem akarjak, hogy megtudjak, hogy a HAARP az o tervein alapul, mert ez meg jobban rairanyitana a figyelmet a HAARPra sot Tesla egyeb titkos talalmanyaira. Tesla valszeg olyan dolgokat talalt fel, amiket be akarnak vetni az emberiseg ellen. A HAARPot is lehetne jora hasznalni, de sajnos rossz kezekben van, erted.
Fogalmam sincs, hogy Simonyiek miert es mit csinalnak ugy ahogy - ezzel meg nem foglalkoztam. A "vilag vad dolgai" es "Isten vad dolgai" erdekelnek. Leginkabb az Illuminatus a popszakmaban, MK-Ultra, Monarch tipusu totalisan iranyitott elmeju szolgak, demonologia, okkultizmus/okkult szimbolumok hasznalata az Illuminatus osszefuggeseiben a szorakoztatoiparban, szabadkomuvesseg, Illuminatus vervonalak. Minden erdekel, ami a New World Orderrel kapcsolatos, de meg csak tanulo vagyok, es sok minden van, amirol en sem hallottam:-)