Akasha 2007 febr. 01. - 23:49:53
(23/83)
sziasztok! Nem tudjátok, hogy honnan tudnám megszerezni a Kegyetlen Játékok 1-2-3-at DVD-n, lehetõleg magyar szinkronnal? Minden segítségnek nagyon örülnék! E-mail: mindforest@freemail.hu
Törpe 2007 jan. 18. - 16:38:17
(22/83)
Az addig ok, de nem tod ki írta, vagy mi a címe?
mafiafan 2007 jan. 14. - 15:28:08
(21/83)
A 2 az egyhez nemis hasonlítható, *********** lett. Az 1 a király!
Törpe 2007 jan. 13. - 21:07:00
(20/83)
Hali!Tudja valaki, hohy mit játszott Sebastian zongorán?
Lois Lane 2007 jan. 13. - 17:17:49
(19/83)
Tényleg,mi az a nagy finálé amitõl "nem lehet aludni"?Azt már nem vártam meg.Valaki beavathatna.
Lois Lane 2007 jan. 13. - 17:13:16
(18/83)
3. rész már van is,egy rinyõce bukkan fel a színen aki Kathryn távoli rokona,talán unokahúga.És lám,ugyanolyan dolgok történnek vele,mint Kathrynnel.Vagy legalábbis hasonlók.Térjünk át a 2. részre.Míg az elsõ csak kicsit szánalmas "tinisített" változata a Veszedelmes viszonyok c. regénynek/filmnek (amit inkább kéne nézni mint ilyen ***moderálva*** filmeket) addig a 2. (ami az elõzményeket meséli) már a nagyon gáz kategória felsõ határát súrolja.Az elsõt elviseltem,a 2.at 8 perc után meguntam,20 perc után abbahagytam.
Angyalka 2007 jan. 13. - 10:49:06
(16/83)
Egyetértek azokkal, akik leszólják a második részt! Ugyan az a sztori, semmi izgalom és végig sejti az ember, hogy mi lesz a vége:S Sebastian ennél sokkal karakteresebb személyiség, ez a srác pedig egyszerûen semmilyen... Ha ez az elõzmény, akkor az elsõ filmnek teljesen más hangulatúnak kellene lennie.Ez méltatlan befejezés az elõzõhöz képest! Arról nem is szólva, hogy milyen gagyik a díszletek és a vágások. Nekem nagyon nem tetszett a sok koppintás és Kathryn megformálása sem. Én imádom az elsõ filmet, szerintem nagyon komoly az egész történet és ajánlom mindenkinek!
pannonboy 2007 jan. 13. - 10:23:54
(15/83)
Természetesen a Retek Klubos dolgozókra gondoltam.
A történet nagyon jó lett volna, csak a szereplõk tényleg gyengék voltak. A régi szereplõkkel egy szuper film lett volna. Meg jó lenne látni a végét.
pannonboy 2007 jan. 13. - 10:20:49
(14/83)
Biztos én vagyok naiv, de azt hittem negyed óra ráhagyás elég a felvételhez, hogy meg tudjam nézni, mikor hazaértem. Nem volt elég, szerintem egy jó 10 perc így is lemaradt. Milyen paraszt mûsorszervezõk dolgoznak ott? Én egy ekkora hibát elkövetnék, akkor repülnék a munkahelyemrõl.... Idióták!!!
Csokee 2007 jan. 13. - 10:06:12
(13/83)
Én is egyet értek azokkal akik leszólták a 2. részt wiszont nekem iszonyatosan teccett az 1.!Szerintem az a film nagyon ott wan....viszont a 2. így ledöbbentett miwel walami hasonlóra számítottam mint az elsõ rész...erre fel kaptunk egy unalmas semmitmondó filmet ami nem éreztem hogy bemutatná az életüket,vagy magyarázatot adna bármire is ami megtörtént az elsõben:SPéldául hogy bemutatná a 2testvér viszonyát kicsit jobban!!!Iszonyatosat csalódtam ebben a részben,de nem mondom hogy nem nézném meg a 3. részét is!
pingvin10 2007 jan. 13. - 01:14:42
(12/83)
Egyetértek az elõttem szólóval. Ettõl függetlenül érdekes, filmtörténeti kuriózumként aposztrofálható, hisz voltaképp egy tervezett sorozat elsõ két részét láthattuk e film keretein belül- kissé megvágva, egy kis szexualitással fûszerezve. Kíváncsi vagyok, ha annak idején a FOX másként vélekedik a pilot-ról, milyen szériát láthattunk volna. Mindemellett filmtörténeti szempontból, értékét tekintve egyeltalán nem emelhetõ ki, csakúgy mint az elsõ rész ( a harmadikról kár egy szót is ejteni).
Athelas 2007 jan. 13. - 00:04:31
(11/83)
Háát, ehhez képest az elsõ rész remekmû, pedig az sincs messze a béka hátsójától. De abban legalább volt olyan szereplõ, aki jól alakított, ebben a másodikban meg C-katerógiás színészecskék próbálkoznak. Az elsõnek még volt sztorija-persze ez sem a készítõk érdeme-de ez? Ha valami lélekrajzot akartak volna festeni, hogy Katherine és Valmont miért is lesznek érzéketlen, felszínes, kegyetlen emberekké, abból lehetett volna értelmes filmet is csinálni.Ehelyett kapunk egy az eredeti történet részeibõl összezagyvált értelmetlen, silányságot, a végén meg a "csattanó" olyan halkan szólt, hogy én meg sem hallottam.

Tényleg van még ennek 3. része is? Mindegy, azt már úgysem fogom megnézni...
Norrec 2007 jan. 12. - 23:29:19
(10/83)
Hát ez érdekes volt.
Talán az ember sosem változik.. Ez amolyan Star Wars story, simán átállt a sötét oldalra. összerakták a puzzle-t.
Norrec 2007 jan. 12. - 23:00:06
(9/83)
Érdekes film. Több rosszat hallottam róla mint jót, de majd kiderül. A szitu majdnem ugyan az: naív csaj megrontása, csak itt egy kicsit gazdagabb..
Sebastian -- Egyszerû lélek: kis csínyek, szerelem, érzelem, viszont semmi olyan tulajdonság, ami az 1. részben volt, hogy lesz meg így a trófea napló???
Ami még érdekes: Ha az elsõ rész a jelentõl a halálig szólt, ez pedíg az elõzményekrõl, akkor mi van a 3-ban??
ibagi 2007 jan. 12. - 21:00:50
(8/83)
Szerintem az elsõ rész baromi jó volt, de nem kellett volna elcseszni azzal, hogy megcsinálták az elõzményeket! A 2. rész nagy csalódás volt!
És amit a legjobban hiányoltam belõle az Ryan Phillippe és a formás feneke! :P A 3. részt még nem láttam, de ha az is olyan mint a 2. akkor nem is nagyon érdekel! :S
Lycan 2007 jan. 12. - 20:44:04
(7/83)
Hát az elsõnél(kötelezõ darab :)) sokkal gyengébb sajnos de még nézhetõ. A szereplõk sajnos kategóriákkal gyengébbek az erotikus fejlemények még ebben is jók(ez inkább arra ment?). A 3. rész lett sajnos csak igazán gyengus! :(
chatgyerek13 2007 jan. 12. - 18:08:50
(6/83)
nekem az elsõ része nagyon tetszett, majd még most fogom a 2-õt nézni remélem lesz olyan jó mint az 1
Vadoc11 2007 jan. 09. - 17:16:18
(5/83)
Háleee!!Szal akkor ez az elsö resz elözmenye akkor mert nem ugyan azok a szereplök vannak igy igazan gazzz..Nem?
Nem lattam a filmet meg de erdekel!Az elsö nekem nagyon tettszett.
csaysee 2007 jan. 06. - 08:53:19
(4/83)
Lehet h azt gondoljatok, h nem olyan jo mint az elso, de azert Amy Adams jol jatszik!!