Marvin02 2007 jan. 06. - 17:16:34
(63/523)
Legalább nem egy átlagos befejezés, jól megcsinálták, az elõbbit úgy értettem, h. rossz dolog, h. meghalt benne egy srác, de a befejezés ettõl föggetlenül tetszett.
Marvin02 2007 jan. 06. - 17:15:10
(62/523)
Én élveztem, és mi benne a szörnyû? Az h. meghal a srác? Mert más rossz nincs benne.
Marvin02 2007 jan. 06. - 16:26:47
(61/523)
Nem kell, h. minden filmnek mondanivalója legyen, az amerikai filmek ezért unalmasak és képmutatók. A Kegyetlen játékok pusztán szórakoztatás céljából készült, semmit nem kell belemagyarázni.
roli4 2007 jan. 06. - 16:14:51
(60/523)
jah igen!Es a 2-ik reszben miert jatsza megint valaki mas Sebastian-t amikor 1so reszben meghalt??
roli4 2007 jan. 06. - 16:13:43
(59/523)
Most neztem utanna a 2-ik resznek mert meg nemlattam!Tenleg az a banba rohadt fiu a szereplo benne??Anyam.Az ugy nez ki mint a.....A Kegyetlen játékok 1so resze sokkal jobb mint a masik!
roli4 2007 jan. 06. - 15:44:05
(58/523)
Azt mondtak a tv-be hogy cenzura nelkul!Igen mert a szinkronosban nincs is sokminden amit cenzurazni lehet!
roli4 2007 jan. 06. - 15:40:25
(57/523)
NAAAAOOOOONN JOO FIIIILMMM!!!!!!!Kerem akinek mgan az irja ki vagy adja el nekem esen annyit fizetek ammenyyit csak akar!!7000- ft-ig
Petya1 2007 jan. 06. - 14:22:14
(56/523)
Egyik-másik ember úgy szólja le ezt a filmet, hogy messze nem is érti a lényegét.
1. Ez a film nem elsõsorban a szexrõl szól (igazi ilyen jelenet csak egy van benne).
2. Inkább szól az emberi gonoszságról, hogyan próbálnak az érzelmekkel tönkretenni személyeket.
3. Érdekes mód, eddig senki nem írta (vagy nem vette észre), hogy a végén a csaj (kocsiban visszaemlékezve) továbbviszi (maga részérõl elkezdi) azt, amit a srác és a mostohatestvére csinált. Hiszen az elsõ áldozata már megvolt, amikor fénymásolt naplóval tönkretette Kathrynt.
Hogy ez kultuszfilm vagy nem, mindenki maga szerint kategorizálja, mindenesetre szerintem elég jól sikerült a film.
roli4 2007 jan. 06. - 10:54:09
(55/523)
Sztem is Naon jo volt a film!Valakinek nincs meg cd-n vagy dvd-n??Fizetnek erte amennyi kell!
tamybaba 2007 jan. 06. - 09:36:54
(54/523)
Nekem is nagyon tetszett a film!Nekem a szerelmem jutott Sebastianról eszembe,mert õ is ilyen volt a lányokkal!De megváltozott!Õ mondta h nézzem meg ezt a filmet és igaza volt!Minden ember meg tud változni csak kell egy ember aki miatt megéri!
csaysee 2007 jan. 06. - 08:50:44
(53/523)
Szerintem meg barki barmit mond jo film!!!
Nem tudom milyen a regeny es a veszedelmes viszonyok a film, de ez nekem mint film tetszett!!!!
En eloszor a 2. reszt lattam s az tetszett utana lattam ezt !!!
Egy kicsit erthetetlen h mert az lett a 2. de szerintem mind a ketto jo film!!!!
En is leirtam amit gondolok
Aki nem ert velem egyet az-az o baja!!!!!!!!
Athelas 2007 jan. 06. - 00:37:02
(52/523)
Kegyetlen rossz film volt-sztem. Veszedelmes viszonyok elgagyizva, XX. századi amerikai tinik agyához ígazítva. Sarah Michelle Gellar viszont jól játszott, õ volt az egyetlen, aki tetszett.
kll 2007 jan. 06. - 00:24:28
(51/523)
Nektek tetszett ez a szar film? Mindjárt eldobom magam! Mikor elolvastam kritikákat róla, azt hittem beverem a taccsot! Ma este láttam, inkább ne láttam volna. Hirdették, gondoltam valami jó kis tini szexfilm, nem érdekel, de kíváncsiságból megnézem, milyen szar, és hozta az eredményt. A Ryan Philippe total nyál volt, a Sarah Michelle volt talán az egyetlen, aki tudott valamit. Én nem ilyen véget írtam volna, az biztos. De komolyan tetszik nektek? Még hogy kult film, nagy szart! Ilyen undorító ocsmányságok vannak benne, amik a szájjal történõ sexre utalnak. Ez nem volt benne a regényben. Én olvastam és láttam minden változatát, azok jók voltak, nem lehetett lepipálni. Én ezt be sem engedtem volna mozikba, túl nyers volt ezekkel a szövegekkel, inkább csak utaltak volna rá, ízléstelen. Ez inkább egy sima sexfilm. Ilyen fiatalok nem léteznek, aki ismeri a regényt, rögtön rájön, hogy ez az alapján készült, én is egy perc alatt rájöttem, nemcsak a nevek miatt, maga a sztori is. De a vége volt a leggagyibb, úgy kellett volna, mint a regényben, hogy a csaj megõrül és elvonul, és mikor meghallja, hogy meghalt a pasi, õ is megöli magát, dráma lett volna. Semmi szomorúság nem látszott rajta, amikor ment a kocsival és vissza emlékezett. Szarul játszott. Nem is tudom elképzelni, hogy bírtak ebbõl még két részt csinálni, mindig ez szokott lenni, az elsõ türhetõ, a második elmegy, a harmadik nézhetetlenül pocsék és szar.
A buzis jelenetek kellettek bele a legkevésbé, minek kellett, az eredetiben nem volt, elrontotta. De eleve szar az egész. Nem csak a hangok miatt, szerencsére, hogy nem nevesek vállalták, nem égették magukat egy ilyen szar tini filmmel.Én nem is szeretem az ilyen tinis filmeket, mind egy kalap alá való. És akinek ez tetszik, az vessen magára.
És nem azért írtam le, hogy mindenki engem szídjon le, hogy jajj, nem is olyan rossz, tévedek, engem nem érdekel, ki ért egyet velem és ki védi meg ezt a szánalmas filmet, ami egyáltalán nem vicces, pedig írják, milyen humoros, inkább undorító. A véleményemet írtam le, amit le merek írni akkor is, ha az rossz. Én nem tudnám értékelni sehogy sem. Akinek ez tetszik, az nagy seggfej lehet. Meg is érdemli, hogy ilyen szarokat nézzen. Még hogy van mondanivalója....Dugd végig a fél társaságot, és megtalálod az igazit? Ezt történt benne. Legyél erkölcstelen és aljas, aztán meg ha belezúgsz valakibe, minden meg van bocsátva, elfelejtve? Nem így van! Bünhõdjön meg érte! Mondom, egy nagy kalap szar ez a film! Remélem többet nem vetítenek le egy ilyen ócska szart! Viszlát nektek!
Thonuzaba 2007 jan. 05. - 23:46:54
(50/523)
Kihagytál egy feldolgozást:

Milos Forman 1989-ben Valmont címmel rendezte Colin Firth és Anette Bening fõszereplésével

(Én még csak ezt láttam a téma tárgyát képezõ filmen kívül)

Amúgy egy szinkron sikerese szerintem nem a szinkronizáló színészek képességétõl függ. Borzalmas visszagondolnom például arra, amikor valamelyik francia filmben Belmondo Garas Dezsõ hangján szólalt meg. De ettõl még ugyebár Garas Dezsõ nem egy rossz színész? (Bocs, hogy ilyen ódivatú példát hozok elõ, de én nem találtam frissebbet.)
jagerlászló 2007 jan. 05. - 23:39:08
(49/523)
Ez egy zseniális film. Az eredeti történetet egy 18. században élõ francia író írta. Nem semmi a csávó. Minden el van találva a filmben, a szereplõk, a filmzenék, minden. Egyik kedvenc filmem. Reese Witherspoon nagyon tehetséges színésznõ, csak lerontja nagyon a doktor szöszis idiótasággal. De Ryan Philippe és Sarah Michelle Geller is nagyot játszik benne. És persze a végén, mikor felzendül a Bittersweet sympony, az nagyon királyos, nagyon beleillik a filmbe. Lehet h hülyén hangzik, de az egyik dolog ami naggyá tette a filmet az a vége, h nem olyan mint az átlagos tinifilmek (de nagyon utáltam énis:P) Ez a best a tinifilmek közt. Ja és aki látta ezt a filmet az NE nézze meg a 2. részét, nem fog tetszeni. Ha ezt láttad azt ganénak fogod tartani. Ha nem láttad akkor megnézheted. De a 3at már meg se merem említeni fõleg h ilyen hülye TV filmet csináltak belõle. Szal ha szereted a tini filmeket, ezt neked ajánlom :) (az 1.-t :D)
10/10
atisr 2007 jan. 05. - 22:50:17 10/10 Előzmény Newcastle United
(48/523)
Valyon Newcastle United neked melyik Kultfilm a kedvenced?
10/10
atisr 2007 jan. 05. - 22:48:00 10/10
(47/523)
Szerintem nem rossz film.
szerintem a szinkronnal semmi baj, ez amúgysem az a utószinkronizált típus (emlékezetem szerint már moziba szinkronnal adták). Hát nem Kultfilm, de azért messze magasabb szintet képvisel, mint az átlag amerikai tinivígjátékok.
Ja és ahogy visszaolvasva a Forumba feltûnt, hogy senki nem említi a film zenéjét, pedig nem is rossz.
Brianna 2007 jan. 05. - 22:29:36
(46/523)
Nagyon atom film! Sarah nagyott alakít benne XDD
Ryen meg egy kis köcsög,olyan szar hogy a végét ilyen k***ára el*aszták ezzel a love story mesével T_T
Marvin02 2007 jan. 05. - 18:46:54
(45/523)
Mert már egy közepesen sikeres is filmbõl is próbálnak minél több bõrt lehúzni. Ld. Amerikai pite, ami nálam a 2. résznél véget ér, a 3.-ban már egy poén sincs, de azért csinálják, már kijött az 5. rész is, aminek Eugen Levyn, Jim faterján kívûl semmi köze nincs az alaphoz, a pite is csak a címben szerepel.
kampas 2007 jan. 05. - 18:32:13
(44/523)
ja ezt elfelejtettem :) minek ebbõl 2. rész?