7/10
Dean88 2012 febr. 01. - 21:52:44 7/10 Előzmény pillangókisasszony
(41/61)
Spoiler

Azért szúrta le a srác, a halottnak hit csajt, mert arról beszéltek, hogy a vízbe dobják és nem lehet benne levegõ, különben a felszínre jön.
pillangókisasszony 2012 jan. 28. - 22:59:31 Előzmény PartvisNyél
(40/61)
***Spoiler***
A gyilkos Andy volt,az egyik lány barátja.Megtudta egyikõjüktõl mi történt,és véleménye szerint lehetetlen hogy titokban maradjon az egész,mert mint kiderült így is tudott róla még pluszban vagy 2 ember,ezért úgy döntött megöl mindenkit,aki ott volt,vagy aki tud róla,elkerülvén azt hogy a barátnõje bajba/börtönbe kerüljön.
***Vége***
1/10
PartvisNyél 2012 jan. 26. - 12:43:33 1/10
(39/61)
Áhh 20percig bírtam ezt a förtelmet...

***SPOILER***
Sztem is baromság a halál eljátsszása, ez nem tréfa. Aztán, amikor valami vadidegen csajt megöl a zuhanyzóban akkor hagytam abba, mi a francnak...?
Végül ki volt a gyilkos, mert annyira nem volt értelme?
***SPOILER vége***
pillangókisasszony 2012 jan. 26. - 12:36:45
(38/61)
Jobbat vártam.A Tudom mit tettél klasszikus tinihorror,ez a nyomába se ér.

***spoiler***
Véleményem:
Elõször is,ki talál ki ilyen tréfát?Ha megcsal a barátom,adok egy pofont,nem játszom el hogy meghaltam.Elvetélt ötlet.Aztán a kiscsávó miért is szúrta le a már egyébként is hallottnak hitt lányt???Néhány összezavarodott tini végül rossz döntést hoz,és nem hívja a rendõröket,ezt még el is tudom hinni.
Tele van olyan marhaságokkal...elképesztõ!
Gyanakodnak a srácra.Ott áll felvágott erekkel,szépen elütik.Aztán továbbállnak.Otthagyják,nem csinálnak vele semmit.Épp az elõzõ gyilkolásuk kísérti õket,erre újra "ölnek".
A gyilkos össze vissza öl,olyat is,aki ott sem volt...!Amúgy szerintem másra akarták terelni a gyanút,pl Maggie-re.Nem számítottam arra hogy Andy a gyilkos,de nem azért mert trükkösen volt felvezetve,hanem azért mert egyszerûen hülyeség.Jobb lett volna ha Maggie az,vagy Andy,Ellie vagy Megan.
A szõke csaj miért kereste a pasiját annyira a házban?Elvégre állítólag mindenki elment egy afterpartyba.Honnan tudta hogy õ ottmaradt?
Az is tetszett hogy miközben egy gyilkos üldöz a legfontosabb hogy elmenjek egyedül kikapcsolni a jakuzzit. (Claire)
Az is mennyire életszerû hogy abba a diákszövetségbe lépek be,ahol megölték a nõvéremet a csajok ? (Maggie)
Nah meg a végén a sebhellyel Garrett-et láthatjuk.Kérdem én,mit keres ott?Ha bosszúra szomjazik,miért oda ment ahol Maggie van(a diákszövetség),aki nem tehet a halálról,hiszen ott sem volt.Akkor már Elliéket kéne üldözni,nem?

Hirtelen ennyi jutott eszembe,de biztos volt még ami kicsapta nálam a biztit.
***spoiler vége***

Szegény Rumor Willis milyen csúnya.Pedig az anyja nagyon szép nõ,túlzottam Bruce-ra ütött,az az állkapocs :(
Néha olyan randa embereknek születik szép gyereke.
10/3 pontra értékeltem.
Hannibal Lecter 2011 okt. 17. - 16:54:33 Előzmény Viki1080
(37/61)
Igen, elfogytak az ötletek és az írók sokba kerülnek, ezért összekaparják a mûködképes filmekbõl a sablonokat. Ez kb olyan mintha egy étterem kifogyna mindenbõl és a moslékból meg a kukából kaparna össze valamit ami kajára hasonlít. Ugyanaz nem lehet ami volt, de annak akarják eladni.
Viki1080 2011 szept. 03. - 11:32:04
(36/61)
Mielõtt leültem megnézni elolvastam h mi is a tartalma,csak h mégis képben legyek.
A leírás alapján ez egy az egyben a tudom mit tettél tavaly nyáron mai tiniknek ratyiság,az akkor is ratyi volt,ez se más:))
És így is lett,megnéztem és igen,mai tiniknek az akkor filmje ratyin:))
Nem is értem miért is forgatják le megint ugyanazokat a filmeket az amcsik.Tán elfogytak a jó ötletek,ezért nem maradt más csak remakek,átírások meg nemzetközi filmek ellopása?:)
LOL
10/10
Tadi 2011 aug. 23. - 11:08:45 10/10
(35/61)
Nekem nagyon be jött a film egész hangulata, meg kreatívak voltak a haláljelenetek meg az egész..
10/10 :DD nagyon-nagyon sok horrort láttam de nekem be jött..
7/10
DaveeTheStar 2011 aug. 11. - 20:31:07 7/10
(34/61)
Eleje jó volt,aztán 1 rakat sz*r lett. Az elej viszont tényleg ötletes, 7/10
6/10
King Diamond 2011 júl. 20. - 23:54:19 6/10
(33/61)
Az olyan filmek topikját szeretem, amikhez nincs túl sok hozzászólás írva, mint amilyen ez is. Így nem kell sokat visszaolvasgatni, habár néha még a kevés kommenttel sem szoktam egyetérteni. Mint most sem. Egész sokan lehúzzák, mások pedig az egekbe magasztalják, gondolom csak azért, hogy jobb legyen az értékelése, valamint, hogy ellensúlyozzák a negatív 'észrevételeket'. Én valahová a kettõ közé lõném be ezt a tinihorrort, mivel egyáltalán nem eredeti (pl. Tudom, mit tettél tavaly nyáron--ami jobb is volt), viszont nem is lett olyan nagyon szar, mint ahogy páran állítják.
ITT-OTT SPOILER IS LEHET!!!
A film valóban jól indul, várja az ember, hogy mi fog kisülni a tréfából, ám erre abszolút nem számítottam, teljes mértékben meglepõdtem, amikor a srác elintézi a csajt. Viszont az hibásan van írva az ismertetõben, hogy még nem volt meghalva a csaj, mikor a kútba dobták, mert a filmbõl úgy nézett ki, hogy már nem élt. Legalábbis semmi erre utaló jel nem volt, mielõtt bedobták volna a kútba. Aztán, ahogy az lenni szokott ugrunk egy kicsit az idõben, és elkezdõdnek a gyilkolászások. Amik eleinte valóban ötletesek, de aztán egyre szarabbá válnak. A gyilkos kilétére nem jöttem rá, nem sok minden utalt rá, de ebben egyetértek a többiekkel, hogy nem jó gyilkost választottak. Bár még mindig jobb volt, mintha a csaj szelleme jött volna kísérteni, azokat már utálom és unom. Leia hercegnõt is lehet még itt-ott mellékszerepekben látni, eléggé meg van már öregedve. A zenékkel nekem nem volt bajom, bár lehetett volna több rock is a hentelések közben.
SPOILER VÉGE
Ami viszont végig fenntartja (még ha csak a férfiak) érdeklõdését is, azok a jobbnál jobb csajok, akiket elejétõl a végéig láthatunk. Nem is tudom, melyik filmben láttam utoljára ennyi jó nõt egy bulin.
A Tudom, mit tettél még az újdonság erejével hatott, bõ 10 évvel ez elõtt, így nem is kap/ér annyit, mint az. Még a sok jó csaj miatt sem.
6/10
1/10
Ford Mustang 2011 júl. 17. - 13:00:44 1/10
(32/61)
Iszonyatosan gagyi, kritikán aluli... 0 pont.
3/10
Ze74 2011 jún. 22. - 11:59:08 3/10 Előzmény piciinyuszii
(31/61)
Valóságos szereplõk?
Persze el is felejtettem,hogy Amerikában minden tini dögös 30-as.
(A tipikus filmes klisékrõl meg nem is beszélve,mert persze a végén az áll a sarkára aki az egész filmben még az árnyékától is összerezzen.)
Muhahahahaha!!!
Nagyon gyenge olyan "Tudom mit tettél tavaly nyáron" típusú láttunk már ilyet vagy húszat is film.
Azért adtam rá pár pontot,mert csak a végén derül ki,hogy ki a gyilkos.
Még horror kedvelõknek sem ajánlom.
10/10
kazsagx 2011 jún. 21. - 16:59:01 10/10
(30/61)
Szerintem nem volt gyenge film egyáltalán ! Kellemeset csalódtam benne , azt hittem hogy nagy gagyi lesz az egész ,de nekem nagyon is bejött ! :)
10/10
piciinyuszii 2011 máj. 09. - 22:29:17 10/10
(29/61)
Imádom
Nagyon jó flm,jó az alapsztori,végig izgalmas a film,nem gagyi,valóságos szereplõk vannak benne,nem szörnyes hülyeségek. 10/10 Kedevenccc
10/10
tyler94 2011 márc. 17. - 20:26:15 10/10
(28/61)
Magyarul tényleg szar! Viszont én elõször angolul néztem és úgy eszméletlen tetszett, mint ha nem is ugyanaz a film lenne! Aki szerette a tom mit tettél tavaly nyáron-t, annak melegen ajánlom!
Sztem a maga kategóriájában nagyon is jó, a konkurenciához képest( prom night stb), sõt Ritka manapság az ,ilyen Tini horror.
5/10
Szissssz 2011 febr. 26. - 19:05:17 5/10
(27/61)
Teljesen egyetértek, nagyon gyenge volt! Talán a vége felé ért valamit az egész.
5/10
real_madrid 2011 febr. 26. - 17:07:12 5/10 Előzmény tyrichie
(26/61)
gyenge film, még az átlagos tinihorroroktól is gyengébb. nincs benne egy rokonszenves szereplõ sem.
4/10
tyrichie 2010 dec. 29. - 06:15:34 4/10
(25/61)
Teljes mértékben a Tudom mit tettél tavaly nyáron koppintása, egyszer meg lehet nézni.
kommentator 2010 dec. 28. - 22:23:18
(24/61)
Elég bátrak voltak a rendezõk...:) Ennyire lekoppintani a tudom mit tettél tavaly nyáront?:)
Mondjuk azt csacsogják, hogy ennek van egy 1980-as évekbeli eredetija de a story nagyon nem hajaz ennyire a tudom mit tettél tavaly nyáron-ra.
A fõszereplõ csaj meg levizsgázott mint színésznõ...úgymond egy olyan "ismert"film után mint a Step Up2-egy ilyen filmhez adta a nevét...szép nem mondom
az utolso szamuráj 2010 dec. 17. - 20:14:40
(23/61)
Amíg lesznek tinik,lesznek tinihorrorok.De szerencsére õk is felnõnek,és rájönnek,ez itt ultragagyi.Illetve még annál is rosszabb.
3/10
zs9302 2010 dec. 17. - 18:45:54 3/10
(22/61)
Hát nem akartam végig nézni, mert elég vacak volt. Az alapsztori jó (PLL sorozat is nagyon hasonlít) de a karakterek annyira nem eltaláltak, a semmibe vannak a gyilkolások, értelmesen nem tudnak gondolkodni a szereplõk.