delamico 2009 márc. 07. - 22:47:34
(62/162)
Egyetértek. Teljes mértékben. Engem már az elsõ filmben idegesített, amit láttam tõle (Karib-tenger kalózai 1) és késõbb csak egyre rosszabb és rosszabb (pontosabban nem: tök ugyanolyan, és ezért egyre rosszabb és rosszabb nézni õt).
10/10
zara18 2009 márc. 05. - 10:32:31 10/10
(61/162)
Szerintem igenis jó színésznõ,nekem speciel az eggyik kedvencem, az összes fimlje jó kivétel a domino ami elég vacak
delamico 2009 jan. 30. - 22:48:51
(60/162)
Szerintem meg két kategóriára lehet osztani az alakításait: van ugye a "tökös csaj" szerep (Domino, Karib-tenger kalózai..), meg a Jean Austen és társai stíl (Büszkeség és balítélet, ez a Hercegnõ..). Többféleképpen nem tud játszani. Laposak és egyhangúak a játékai, ugyanaz a mimika, ugyanazok a gesztusok, ugyanazok mozdulatok...olyan õ..., mint egy konstans függvény. (ami megy a végtelenbe, de már szörnyen unod húzni a vonalat, én legalábbis unom)
10/10
zara18 2009 jan. 27. - 19:12:44 10/10
(59/162)
szerintem nagyszerû színésznõ, nekem a kedvencem, a Dominó kivételével az összes filmje jó, a kedvencem közülük a Büszkeség és balítélet, tényleg gyönyörû csak kicsit lapos, de a játéka minden filmjében nagyon jó, nem igazán értem miért fikázzák le annyian, még néhány év s akik utálják azok is rájönnek, hogy Anglia aegyik legnagyobb színõsznéjévé növi ki magát
10/10
Gabriella54 2009 jan. 06. - 22:48:38 10/10 Előzmény susan88
(58/162)
Láttad már A fiók c. filmben? Adrien Brody partnere és nagyon nagyot alakít benne! Csak javasolni tudom...
10/10
susan88 2009 jan. 04. - 00:24:36 10/10
(57/162)
Szerintem nincs túl sztárolva,õ is mondta már pár interjújában,hogy hogy szerencsésnek mondhatja el magát a filmjei miatt.A csavard be,mint Beckham tette ismertté Angliában,a "kisebb" filmjeiben pedig szerintem bemutatta,h. jó,az évek során pedig nagyon sokat tanult,fejlõdött,és most,ilyen fiatalon ennyire vitte,hiszem,h. késõbb még jobb lesz.Filmbeli karaktereit szerintem igenis jól vissza tudja adni,persze sokak szerintem a mimikája miatt nem hiszik,h. jól alakít,mert tipikus dolgait,pl mikor mosolyog nevet a filmekben,ugyanúgy teszi,de az ilyesmik a forg.könyfhöz és a filmhez tartoznak,és jóhogy másképp nem nevet pl,ha most csak ezt hoztam fel.de az adott szituációt és az érzelmeket nagyon jól kifejezi,euzektõl jó színésznõ,mert elhisszük neki,h. tényleg úgy van,ahogy a vásznon mutaja,teljesen beleolvad a szerepébe mindig.Én szeretem,persze érthetõ,h. nem mindenki szereti,de nem lehet mindent és mindenkit szeretni illetve nem szeretni,más az ízlés.
10/10
susan88 2009 jan. 04. - 00:15:47 10/10
(56/162)
Én szeretem,mint színésznõt.Elõször a Karib tenger kalózaiban láttam,ott csak úgy jött,nem tudtam,h. kicsoda,majd láttam a Tolvajok hercegnõjét és a csavard be ,mint Beckham-et,és azok a filmek is tetszettek.Majd jött a többi:Artúr király,Doktor Zsivágó,Igazából szerelem mire rájöttem,h. eddig mind tetszett,és kezdem megszeretni a színészi játékát,mind a filmjeit.Utána már tudatosan "vadásztam" a filmjeire.ABüszkeség és balítéletért totál oda meg vissza vagyok,és bárki bármit mond,szerintem remekül játszott,nagyon jó Elizabeth Benettként.Eddig csak 4 filmjét nem láttam..lehet,h. fan lettem:))
A szerelem határaiban is tök jó volt.A selyemben nem nagy a szerepe,de érdekes film számomra.A vágy és vezeklés filmet imádom,végre dvd-n is élvezhetem:) a Hercegnõben pedig nagyon jó,az nagyon jó film,aki szereti az akkori kort,a története meg nagyon valóságos,és szomorú,nade ebbe nem folyok bele.
Nem csak "kosztümös" filmekben szerepel,mint sokan megjegyezték,és mostanában sem csak azokban,a koszümös filmek elnevezés az 1800-as évek után játszódó örténetekre nem jellemzõ,nem is arra értendõ.Tehát a vágy és vezeklést és a szerelem határait,mint kosztümös filmet ki lehet lõni.De ha valakit annyira izgat a következõ filmje a Last Night manapság játszódik:)
whitedoor41 2008 dec. 29. - 10:33:58
(55/162)
"középszintû színésznõ" de azért csak 1 csillagot adsz neki :)
Giada 2008 nov. 21. - 16:13:18
(54/162)
ez most engem is nagyon zavar, mostmár tényleg valami új kéne:) de amúgy bírom:) meg amúgy a kosztümös filmeket is csak mostmár sok lesz:)
Kingababe89 2008 nov. 21. - 01:06:19
(53/162)
Én mostanában szerettem meg.Eddig sem volt vele bajom meg valahogy azok a filmek amikben játszott nem voltak rosszak-nem feltétlenül miatta de tetszettek.Aztán most az utolsó filmnél amit vele láttam(A szerelem határai) jöttem rá hogy õ egy valóban jó színésznõ.
Itt adódott össze az amit alakított a vágy és vezeklésben, és atöbbi filmjében együttvéve-mert azert szerintem a Vágy és vezeklés volt az elsõ komolyabb szerepe.A többi azert volt jó mert példái annak h létezik olyan színésznõ akibõl lehet csinálni fûzõs úrilányt,géppisztolyos vadócot,amazonszerû Guinevre-et,focistalányt ésatöbbi..de mindazok valamiért jó filmek lesznek.Én sem mondtam rá sokáig h jó színésznõ-azert szerintem aki nem arra megy h milyen szép és milyen sikeres ahhoz annak kell némi bizonyítás.Hát õ bizonyított.és azert eddig 4 db kosztümösben szerepelt 20005tõl 2008ig-azert ez nem az összes...
FritzR 2008 szept. 19. - 16:35:12
(52/162)
elnézést, ez lemaradt:
az oscar-díj szerintem nagyon furcsa. sok vacak film és színész is kap oscart, közben meg vannak élvezhetõbb dolgok náluk. de hát ez van...
FritzR 2008 szept. 19. - 16:33:22
(51/162)
én annyira sok filmet még nem láttam, amiben õ szerepelt, csak ezeket: büszkeség és balítélet [2005-ös], karib tenger kalózai valahányadik része...
egyikben se jött be. nem a szépsége, hanem a játéka miatt. olyan... furcsa volt. elõbbi filmben végig poénkodott, lazult a modor, távolságtartás helyett, és nem látszott hiteles fõszereplõnek. másodikban meg... "nem lehetett volna mást?" érzésem volt.
de hát embere válogatja. valamilyen filmbe biztos passzol.
2/10
sushi 2008 szept. 09. - 00:53:10 2/10
(50/162)
nem szeretem ezt a csajt...nem tudom miért, de felidegesít...állandóan hõsködik meg menõzik magával, szépnek se gondolom, nem értem miért kap ilyen nagy szerepeket meg díj jelölést....talán azért mert maga a filmek emelik fel a szintjét és nem õ a filmeket...az Artúr királyban kifejezetten idegesített...a KArib tenger kalózaiba elment bár ott inkább johny érdekelt:)...na viszont ott az a tipikus hogy mindekettõvel kavarok dolog...nem jött be...(lehet hogy a féltékenység szól belõlem):)na mind1...felidegel azt kész:)de látom hogy szerencsére nem csak én vagyok ezzel így...hála az égnek...:)
vajka 2008 szept. 07. - 17:50:07 Előzmény CostasA
(49/162)
Egyetértek, se nem szép, se nem tehetséges, ugyanazt a karaktert adja mindenhol, arcjátéka sehol, bár a hangjával már legalább egy fokkal jobban bánik, de azért az is messze az elvárhatótól. Az meg, hogy jelölték, nem tudom mit bizonyít, ezekben a filmekben nem láttam, de furcsállnám, ha megtanult volna játszani, ha ennyi év után nem ment.
Az meg hogy kinek mi a szép, biztos mindenkinek más, nekem egyáltalán nem jön be.
Zempy 2008 aug. 07. - 09:54:38 Előzmény Gabi'91
(48/162)
Orlando is??? Bár el tudom képzelni. Mondjuk nekem elég ciki lenne ez (pláne ha színész lennék) de hát ez van. Szegénynek viszont tehesége sincs sok.
Gabi'91 2008 aug. 06. - 18:04:13 Előzmény Zempy
(47/162)
Én is hallottam errõl, de biztos vannak olyan gyakorlatok, amikkel lehet rajta javítani. Nekem van osztálytársam, aki felmondja gépre/telefonra és visszahallgatással tanulja meg az anyagot. Egyébként van több színész is aki diszlexiás: Keanu Reeves, Tom Cruise, Orlando Bloom...
Zempy 2008 aug. 05. - 18:48:18
(46/162)
Arra igazán kíváncsi lennék, hogyan boldogul a forgatókönyvekkel és a szerepekkel, amikor még tanulja. Mivel Keira drága enyhén diszlexiás. És ez nem pletyka.
Gabi'91 2008 aug. 05. - 13:31:30
(45/162)
Nem a kedvenc színésznõm, de az biztos, ha nem is a legtehetségesebb, van benne valami. Bár az kicsit túlzás, hogy õ kapja a második legnagyobb fizut Hollywoodban...
A kosztümös filmek állnak igazán jól neki, ahhoz van meg az arca... ami, nem mellesleg, tényleg szép.
CostasA 2008 júl. 25. - 21:26:42
(44/162)
Egyértelmûen túl van sztárolva! Az anyja forgatókönyvíró, az apja meg színész....enélkül sehol sem lenne a színész világban. Számomra szinte az összes alakítása mesterséges, és még nem is egy égbekiáltó szépség; csupán egy csonthalmaz! A Vágy és vezeklés c. filmben nyújtott alakítása miatt pedig kifejezetten megutáltam!
Vampire011 2008 júl. 15. - 15:41:36
(43/162)
Szerintem jó színésznõ.. Nem a legjobb, de jó.. Karib-tenger kalózaiba, mikor a majomnak olyan értelmes pofát vágott, sose felejtem el xD