Valery 2009 aug. 04. - 15:54:24
(82/162)
Hát nagyon nem bírom a színésznõt…!!! A Karib-tenger kalózai ( mind 3,bár ezekben sem miatta jó hanem sokkal inkább J.D. miatt,de hát ez alap  )és a Vágy és vezeklésben bírom elviselni a színésznõt!
A szerelem határaiban megpróbáltak csinálni belõle vmiféle énekesnõhöz hasonló vmit ami sztem elég rosszul sikeredett és az egész túl eröltetett lett és ahogy nyávog benne!Jhaj Istenem!! (de viszont Sienna Miller kellemes csalódás volt,mert iszonyat jól játszotta a szerepét amit nem gondoltam vna róla…) És a büszkeség és balítélet filmben borzalams volt,és nagy hiba volt Keirát választani fõszereplõnek--->> és még nagyobb hiba volt ezért a szerepéért Oscarra jelölni(szegény Austen bíztos forog a sírjában ,h h lehetett ilyen vacakul megcsinálni!!!!!!!!!!!!!)Nekem 1000 szer jobban tezsett a 95-ös sorozat Colin F.-el <3 és Jennifer E.-vel.Egyszerûen csodás volt,abban reménykedtem,h a filmet is meg fogják tudni ilyen jól és ennyire élvezehtõvé csinálni!!!! Hát nagy tévedés volt!!!!!Iszonyatosra sikeredett!!!!És a két fõszereplõ játéka egyszerûen borzalamsan semmitmondó!!!!!!Áhhhhh végig szenvedtem a filmet mert végig néztem hátha a végére lesz benne vmi jó is de hát tévedtem….!!!!Hülyeség volt a jó kis sorozat után megcsinálni ezt filmben!!!Mit vártak ? H jobb lesz ez a réginél ?(a régi változtaban a színészeknek legalább volt egy kis tehetségük,de ebben ? )A filmben jó pár mellékszereplõ lehagyta Keirát meg Matthewet(és itt most nem Judi D.re és Donald S.re gondolok ,õk alap,h jobban játszanak náluk…a tapasztalat és a tehetség miatt… )és ez a Matthew…Honnan szedték? Ki ez ?Bíztos 10 év múlva is fogunk róla hallani a kimagasló és teljesítménye és tehetsége miatt…Hát itt kicsit sajnáltam Keirát,h beraktak mellé egy ilyen pancsert…Könyörgöm…Mondjuk nem volt hátrány ezekszerint ,h ha Oscarra jelölték…Nah mind1!!Szal egyszóval ez filmben igen pocsékra sikeredett…És hosszú is lett pedig ígyis egy jó pár rész kimaradt, ami a könyvben igen fontos volt így hát elég érthetelen volt .(A sorozatban jól fel lett osztva és érthetõ volt…) Hááát….nagy csalódás lenne számomra,h ha Keira vmelyik filmjéért Oscart kapna, mire föl kapna ?A tehetséget még meg kellene szerznie hozzá,és le kellene szoknia a csücsörítésrõl és a grimaszokról stb…És nem kellene eröltetni a kosztümös filmeket ,láthattuk már jó párban … és nem igazán alakít bennük túl jól…Kiváncsi leszek A királynõre de túl sok reményt nem fûzõk hozzá,de a véleményem így sem fog változni róla… sajnálom,h ha vkinek nem tetszik a véleményem és tudom ,h most ezek után kapom majd a szídásokat stb,evvel én teljesen tisztában vok,mert tom jól,h sokaknak kedvenc Keira és ,h sokan szeretik…De vannak olyanok akik egyáltlán nincsenek lenyügõzve tõle és akik nem szeretik…És ez is egy vélemény…És elfogadom azt,h ha vki kedveli õt ,de azt is el kell fogadni,h ha vki nem!!
10/10
Demolition Man 2009 júl. 22. - 10:34:58 10/10
(81/162)
nagyon szép, de rövid hajjal nem mondhatnám
ez a helyzet még két gyönyörû színésznõvel: Angelina Jolieval és Halle Berry-vel
7/10
Noncika 2009 júl. 18. - 18:26:10 7/10
(80/162)
Fura, hogy múltkor végigfutottam a DVDim között és kiderült, hogy majdnem az összes filmje megvan, pedig nem is szeretem annyira:D Mert megint belenéztem néhány filmjébe és mindegyikben látni lehet azt a fura grimaszos mosolyát, meg a többi tipikus arckifejezését. Szóval nem tartom túl jó színésznõnek. A szépég pedig relatív. Szerintem szép, de azért nem annyira kiemelkedõen, például túl fiús alkata van.
10/10
Demolition Man 2009 júl. 15. - 13:26:52 10/10
(79/162)
tényleg gyönyör Û
10/10
Demolition Man 2009 júl. 14. - 11:14:39 10/10
(78/162)
10/10
Demolition Man 2009 júl. 14. - 11:13:45 10/10
(77/162)
tehetséges, fiatal és szép
10/10
Demolition Man 2009 júl. 14. - 11:13:25 10/10
(76/162)
így van
1/10
offtopic
Anditos 2009 júl. 01. - 23:28:11 1/10
(75/162)
Sajnos az, hogy ki mennyi és milyen volumenû szerepeket kap, az fõleg attól függ, hogy mennyire befutott az illetõ. És ha már befutott, akkor elhalmozzák szerepekkel, mert hozni fogja a pénzt. Hollywood-ban a színészek/színésznõk többsége nagyon jóképû és gyönyörû, és ennek vajmi kevés köze van a tehetséghez. Persze szerencsére vannak kivételek. De Keira Knightley szerintem nem ezek közé tartozik. Mesterkélt, unalmas a játéka, a feltöltött szájával meg már csak csücsöríteni tud, ennyiben merül ki a játéka. Lehet hogy szimpatikus a magánéletben, de én csak mint színésznõt tudom megítélni.
10/10
wandor 2009 júl. 01. - 16:00:51 10/10
(74/162)
Egy-két apró észrevétel a hozzászólásokkal kapcsolatban:)
Érdekes, hogy itt a legtöbben szidják az értékelésnél mégis 10-bõl 8 pontja van...
Érdekes továbbá, hogy mennyi és milyen volumenû szerepeket kap.Biztos azért mert rossz színésznõ.
Én személy szerint kedvelem õt és a filmjeit is.A tõle hallott/olvasott interjúk alapján nincs elszállva magától mint a legtöbb színész(nõ) és ez külön jó pont.
Nem állítom, hogy már nincs hova fejlõdnie, de még nagyon fiatal és van rá ideje.
Az hogy fõleg kosztümös filmekben szerepel szerintem nem véletlen.Ha belegondoltok az akkori idõk nõideáljába a fûzõ viselésbe rájöttök hogy az õ alkata ehhez tökéletes.
Teljesen hülyeség pl. Angelina Jolie-hoz hasonlítani mert teljesen más karakterû filmekben játszanak és ahogyan Keira nem állná meg a helyét mondjuk a Tomb Raiderben legalább annyira furcsa lenne Angelina a Csavard be mint Beckham-ben vagy épp a A tolvajok hercegnõjében.
1/10
Morani 2009 jún. 26. - 15:06:59 1/10
(73/162)
Tényleg nem egy bombanõ, de hát egy színésznek nem kell szépnek lenni, egy kifejezetten csúnya színész is lehet jó színész. Viszont szerintem õ tényleg elég unalmas, tényleg mindenhol ugyanúgy játszik és olyan kifejezetten irritáló a stílusa. Legalábbis számomra :)
1/10
Morani 2009 jún. 26. - 15:03:46 1/10
(72/162)
Tényleg nem egy bombanõ, de hát egy színésznek nem kell szépnek lenni, egy kifejezetten csúnya színész is lehet jó színész. Viszont szerintem õ tényleg elég unalmas, tényleg mindenhol ugyanúgy játszik és olyan kifejezetten irritáló a stílusa. Legalábbis számomra :)
10/10
susan88 2009 jún. 06. - 21:39:28 10/10
(71/162)
Ízlések és pofonok,de én nagyon szeretem,mint színésznõt,és a filmjeit,amiket láttam:)
1/10
offtopic
Anditos 2009 jún. 02. - 21:04:13 1/10 Előzmény balazsbalog
(70/162)
:-) Egy kicsit öntelt vagy, de legalább szórakoztató téged olvasni.
1/10
offtopic
Anditos 2009 jún. 02. - 20:58:04 1/10
(69/162)
Nem tartom tehetséges színésznõnek, mindenben ugyanúgy játszik, csücsörít, mesterkélten tartja a száját. Semmi természetesség nincs benne.
4/10
megjottem 2009 jún. 02. - 10:58:19 4/10 Előzmény balazsbalog
(68/162)
A lényeg, hogy te értesz a filmekhez. Legalábbis szerinted.:-)
4/10
megjottem 2009 jún. 02. - 10:56:30 4/10
(67/162)
Közepesnek is alig nevezhetõ színésznõ és mellette még csúnya is.
Engem idegesít, ahogy "játszik".
10/10
Gabriella54 2009 máj. 23. - 17:43:45 10/10 Előzmény balazsbalog
(66/162)
Szerintem is õ az igazi Lizzie, a BBC-sorozatnál sokkal jobb a film, meg persze Keira is!
Elõször talán az Igazából szerelem-ben láttam, remek színésznõ!
Hilaryfan17 2009 ápr. 14. - 08:19:29
(65/162)
szimpi csaj...
balazsbalog 2009 ápr. 13. - 23:33:11
(64/162)
Fantasztikus színésznõ, és minden filmjével egyre jobb és jobb. A THE DUCHESS címû filmben fantasztikusan áthozza a karaktert, és aki olvasta a Büszekség és balítéletet az tudja, hogy az az igazi Eliza Benneth, akit Keira alakított, nem az a szörnyen unalmas, begyepesedett pofa az (amúgy néhány komoly kifogással, de szintén egész jó) 1995-ös BBC-feldogoldozásban...
A Szerelem határaiban is tökéletesen formálta az alakot, és még sorolhatnám...

Szerintem a sok drága, aranyos kritizáló ember csak irígykedik vagy abszolút nem ért a dologhoz, de igazából ezt Magyarországon már megszokhattuk - 10 millió politológus, 10 millió gazdasági elemzõ és mostmár úgy látom 10 millió filmkritikus országa lettünk. Ezaz....
1/10
Mina20 2009 márc. 12. - 12:28:16 1/10
(63/162)
Végtelenül irritáló.Nagyjából 3 arccal dolgozik: a 32es vigyor (ugyanaz függetlenül a szituációtól)-mellesleg inkább vicsornak nevezhetõ-,a csodálkozás melynek során a nézõ szemügyre veheti kitágult pupilláját póker-mimika kíséretében,valamint a duzzogó-csücsörítõ dac-kifejezés.Szegényes paletta,a legtöbb árnyalatot nélkülözi...
Jah,és MINDIG nyitva a szája,h.ezzel jóllakassa a férfi nézõket.Max õket sikerül.