vino-et-veritas 2021 okt. 05. - 18:12:58
(7/7)
Megérdemelt volna egy "rendes" filmet is (se ilyen történetek még akkoriban is csak a TV-ig "jutottak el"... ). Azzal több drámaiságot, kevésbé streril környezetet lehetett volna beletenni.
Így is minden szereplő a "helyén" volt (vagyis nem , sajnos Nagy Gábor minden szerepében valahogy idegenül mozog...). Ugyanez (persze eleve lehetetlen mefgvalósítani a mai viszonyok között) mai szereplőkkel elképzelhetetlen lenne....
xilol 2021 okt. 05. - 16:31:04
(6/7)


Szereplő: Berek Kati
Szereplő: Hoffmann Mária
Szereplő: Hámori Ildikó
Szereplő: Iványi József
Szereplő: Koncz Gábor
Szereplő: Molnár Tibor
Szereplő: Nagy Gábor
Szereplő: Patkós Irma
Szereplő: Polgár Géza
Szereplő: Pálos Zsuzsa
Szereplő: Sárosi Gábor
Operatőr: Fodor György
Operatőr: Kaplony Miklós
Operatőr: Király Sándor

Sorozatfüggõ 2016 jan. 12. - 09:00:19
(5/7)
Örülök, hogy tetszett, már azt hittem, senkit nem érdekel ez a film,, hogy ennyire visszhang nélkül maradt. Tegnap újra megnéztem.
9/10
olahmiki1959 2016 jan. 12. - 06:11:09 9/10
(4/7)
Én csak most láttam elõször - helyesebben, még gyerekfejjel a 70-es évek végén, amikor még fekete-fehér tévénk volt - és nagyon tetszett, kedves és megható volt a történet, kitûnõek a színészi alakítások, abszolút hibátlan, ma is nézhetõ tv játék.
Nálam 9 pont.
augustus 2016 jan. 11. - 12:24:51
(3/7)
Sajnos a darabok szerzõit sem említik ezen a porton soha sem.
Alekszej Kolomijts (1919-1994) ukrán dramaturg, aki részt vett a háborúban és az ötvenes években kezdett írni.
Sorozatfüggõ 2014 dec. 11. - 11:15:36
(2/7)
Ma délelõtt az ismétlést is megnéztem. Szívbemarkolóan szép volt.
Sorozatfüggõ 2014 dec. 07. - 15:48:58
(1/7)
Jól emlékeztem, hogy anno gyerekkoromban tetszett ez a tévéjáték. Akkoriban még forgattak ilyesmit. Most érett öreg fejjel még jobban tetszett. Örülök, hogy az M3-nak köszönhetõen annyi évtized után sikerült újranéznem. Ajánlom mindenkinek, aki ráér, hogy csütörtökön délelõtt nézze meg, ha ráér. Azért a mûsorismertetõ írójának üzenem: kár volt kihagyni a szereplõk listájáról éppen Nagy Gábort és Molnár Tibort.