Téma: Kelly hõsei

LajtaJ 2010 dec. 26. - 02:13:25
(141/241)
Ha az ember eltekint a történelmi hitelességtõl és tökéletesen kikapcsolja magában a történelmi ismereteket és tényeket, akkor szórakoztató alkotás.
offtopic
Iceman87 2010 dec. 25. - 23:33:05
(140/241)
Igen az is egy elég jó film. Azt is tegnap néztem meg. Nagyon bejött. :)))
Iceman87 2010 dec. 25. - 21:24:45 Előzmény chyga
(139/241)
A filmet nem láttam, de amire gondolsz: Az arany bûvöletében c. film. :)

Hogy ne legyen off. Ma láttam elõször a filmet(Kelly hõsei), és hát bánom hogy eddig nem néztem meg. Nagyon jó film!!! Mondhatnám egy laza 10pontos :) :)
chyga 2010 dec. 25. - 20:59:36
(138/241)
Segícccsetek má' valaki okos! Mintha régen láttam volna egy filmet, hasonló/ugyanaz a történet, hasonló snittek, a némettel az egyezkedés, a bankba az igazgató nyitja a páncélt, a végén tengerparti homokon örülnek a zsozsónak és Belmondó is fölrémlik... Mi volt az a film (Ha ugyan,,,)?
10/10
UserX 2010 dec. 25. - 09:24:44 10/10
(137/241)
Nagyon jó ez a film. Már sokszor láttam, de a többi adó kínálatát elnézve újra szívesen megnézem. Az pedig nagyon jó film amit többször is hajlandó vagyok megnézni. A film besorolása, mi szerint filmdráma, szerintem nem igazán illik a filmre, mivel szerencsére vannak benne vígjáték szerû részek bõségesen. Ha lenne olyan aki még nem látta volna ezt a filmet, annak mindenképpen ajánlom.
Sirius111 2010 szept. 09. - 00:09:51
(136/241)
Üdv!
Öööö a Forrrreszt Gámpban ugye egy hycomat (fogyatékos??? ) emberke szerepel???
ha nem akkor bocsi....csak lehet, hogy lemezkénk azért szimpatizál vele, mert talán magára ismert benne??
Amúgy minden alhangzott mrá ami jó ebben a filmben, tehát ezt nem erõltetem: azt azért még megjegyezném, hogy nagyszerû képet fest le az amerikai hadseregrõl....
Banderas26 2010 szept. 05. - 01:38:25 Előzmény lemezek01
(135/241)
Idézet

"Szóval ismert volna, és sikeres, hatalmas mozifilm?
Menjél már ki az utcára, kíváncsi vagyok hány embert találnál aki ismeri, de pláne elismeri ezt a rém unalmat.
Lehet több embert találnál a Forrest vagy az Esõember filmcímekkel."

Hogy õszinte legyek, te vagy kb. az elsõ ember akirõl tudok, hogy nem tetszik neki ez a film (és ehhez is a net kellett hogy tök véletlenül találjak egy ilyet), és még leis húzta. Bárhová sodródtam, mindenütt volt legalább egy-két olyan ember, aki tudott idézni filmbõl (mosolyogva, de inkább hahotázva). A Youtube tele van a film jeleneteivel, köztük rengeteg magyar szinkronos részlettel, a tetszést nyilvánító hozzászólásoknak se szeri-se száma. Egy nemzetközi internetes társaság a film angol címét vette fel "klánnévnek", magyar airsoft csoport is létezik "Kelly Hõsei" néven. A romantikus vígjáték-rajongó barátnõmnek és az édesanyámnak is nagyon tetszik, ezt a filmet külön-külön többször látták mint a Forrest Gumpot plusz az Esõembert ketten összeadva (függetlenül attól hogy azok is igazán nagyszerû filmek). A Rottentomatoe-n, ami az egyik (ha nem a leg)szõrszálhasogatóbb, filmkritikával foglalkozó oldal, a Kelly hõsei 86%-ot kapott, az általad preferált Forrest Gumpot 70%-ra értékelték. Biztos vagyok benne, ha most kimegyek az utcára, elõbb találkozom olyannal, aki ha választhatná inkább megnézné a Kelly hõseit a TV-ben vagy videón, mint akár a Forrest Gumpot, az Esõembert vagy a Bárányok hallgatnakot.

És hogy mitõl "sikeres és hatalmas mozifilm"? Nem mintha bármi magyarázati kötelezettsége lenne bárkinek is feléd, de számomra többek közt pl. a humoros párbeszédek, a kiváló alakítások, a nagyszerû magyar szinkron, a technikai részletek hitelessége és a film "könnyû emészthetõsége" teszik naggyá és sokszor újranézhetõvé ezt a filmet. Ja és a jó film mértékét nem feltétlenül az aranyozott ember-, állat- és növényszobrok száma határozza meg.

Namármost az hogy neked speciel nem tetszett a film még nem adna okot arra, hogy baromnak nevezzelek mert hát ízlések és jobb felütések különbözõek. De mivelhogy oldalakon keresztül folyamatos szapulási rohamot kaptál és a tényeknek utána nem nézve váltig hangoztattad a saját hülyeségedet mint magától értetõdõ tényt, és még csak véletlenül sem fordult meg a gondolataid közt hogy esetleg talán tévedtél, azt hiszem feljogosít arra hogy azt mondjam: egy barom vagy és beszoptad az EPIC FAIL-t.

A tiedbe bébi!
10/10
tombenko 2010 aug. 21. - 13:01:32 10/10
(134/241)
Nemcsak attól igazi. :)
10/10
Ford Mustang 2010 aug. 21. - 12:58:14 10/10
(133/241)
Jó film ez nagyon is, legalább nincsenek benne számítógépes jelenetek, attól olyan igazi a film.
offtopic
twillight 2010 aug. 20. - 22:01:13
(132/241)
Jah. Mer' a "hsz" meg a ":/" az madzsar, mi?
Seagull 2010 aug. 20. - 21:28:10 Előzmény lemezek01
(131/241)
"lemezke" elsõ hsz-e:

"Na ez egy trágya. Nálam sz*rt sem ért ez a film.
Rekord idõ aladt elaludtam ralyta. Talán valami két percet ha megszakítás nélkül le tudtam belõle nyomni, többet nem.
Ez egy merõ unalom. Se látvány, se humor, se mondanivaló, egyszerûen semmi ami értékelhetõ volna.
Bocs, mindenkitõl aki szereti.
Nálam ez a film 1 pont."

Fuss neki még egyszer a "ralyta" szónak is!:) Hová "lyártál" te iskola helyett:/

A film persze +10-es!
10/10
PSissy 2010 aug. 20. - 10:14:28 10/10 Előzmény idõjós1010
(130/241)
Mi újság Mályiban?
Amúgy a másik nickednél elírtad az irányítószámot!
pmv34 2010 aug. 19. - 16:58:34 Előzmény lemezek01
(129/241)
Kedves lemezek!

jót nevettem a hozzászólásaidon...

a film védelmérõl pedig annyit, hogy

efféle két f,
rajongó pedig nem ralyongó
csakmert helyesen csak mert
leszolták leszólták
teis helyesen Te is.

Bocs... :)
orgyen 2010 aug. 08. - 21:21:27 Előzmény lemezek01
(128/241)
- ha egy ennyire jó humorú vígjáték nem tetszik neked akkor TE tényleg nagyon unalmas, savanyú ember lehetsz,
- egy film nem attól jó hogy új és nem attól rossz hogy régi. Nem az a jó film ami néhány hónapig/hétig siker de 1-2 év múlva elfelejtik, hanem az amire még 50-90 év múlva is emlékeznek azok is akik a film elkészültekor még meg sem születtek,
- az általad említett filmek egyrészt teljesen más kategóriába tartoznak, másrészt u.n. "sikerfilmek": bezsebelnek néhány "oszkár"-t majd szép lassan eltûnnek a süllyesztõben.
- nem véletlenül puzsér-on szocializálódtál? Az õ aranyköpése volt: "nem ismerem a sci-fi irodalmat sem könyvben sem filmen DE határozott véleményem van róla". Csak azért mert az eszmefuttatásaid kb. ilyenek.
orgyen 2010 aug. 08. - 20:44:00 Előzmény Crazy Horse
(127/241)
A "nagyfesz. vezetékre vizelõs rész" az ARANY BÛVÖLETÉBEN" címû Belmondo filmben van.
orgyen 2010 aug. 08. - 20:34:57 Előzmény kevinspéci
(126/241)
Don Rickles-t (Vaskalap) se felejtsd ki a humorzsákok közül!
orgyen 2010 aug. 08. - 20:21:10 Előzmény Böbcsi
(125/241)
A "dráma" elnevezés valóban nem ide illik mert:
- a DRÁMA kifejezést színdarabokra használják,
- DRÁMA definíciója: "szinpadi elõadásra szánt párbeszédes irodalmi mû. Két válfaja van, tragédia (szomorújáték), komédia (Vígjáték),
- amikor valamire azt mondjuk hogy:
*"drámai", az "színpadias"-t jelent,
*"kész dráma", az "kész színház"-t jelent.

Sajnos errõl a média "szakemberei" gyakran megfeledkeznek (pedig középiskola irodalom óráin tanítják), ill. meg sem tanulták vagy elfelejtették. Persze nem csak ez az egyetlen kifejezés amit rosszul, rossz helyen alkalmaznak.
Böbcsi 2010 aug. 06. - 23:56:11 Előzmény g.patrik
(124/241)
Azért filmdráma mert a dráma lehet 1.tragédia 2.komédia(vígjáték)
Böbcsike
10/10
Tomek-017 2010 máj. 15. - 17:36:46 10/10
(123/241)
A kedvenc háborús filmem...
10/10
Álmos97 2010 máj. 15. - 16:45:50 10/10 Előzmény Petirock
(122/241)
az eleje valami nagyon nagy volt!!:D
ott állnak a németek észra sem veszik õket
meg amikor csodabogár felhívja az egyik utász barátját
vau vau!:)