9/10
kovkov 2011 aug. 30. - 21:07:49 9/10 Előzmény ulqui11
(65/85)
SPOILERRR

Igen,elég durva a vége. Gondoltam,hogy nem lesz happy end. Az utolsó a részek a legizgalmasabbak. Vic ennél nagyobb büntetést nem is kaphatott volna, gondolok a gyerekeire. Azért a pisztoly befigyelt munka után:)
ezt a sorozatot azóta is megnézem a tévében, sosem unom meg.
ulqui11 2011 aug. 29. - 20:57:20
(64/85)
Most néztem végig az egész sorozatot,és nagyon jó,ilyen érzéseket belesûríteni egy ilyen durva történetbe...abszolút zseniális.

A vége pedig elég brutál,aki rossz fát tett a tûzre,annak nem volt kegyelem,persze voltak átfedések(Claudette,Aceveda)akik megúszták,vagy épp bûnhõdtek a semmiért,tényleg nagyon életszagú az egész,semmi nem lett csak fekete vagy csak fehér .
Bár annyi hiányérzetem azért volt,hogy nem húzták meg Wagenbach enyhe sorozatgyilkos hajlamát a végére,az utolsó jelenetben kiderülhetett volna,hogy tényleg õ volt aki kinyírta annak a gyereknek az annyát,és nem csak ráfogták(mondjuk azért nem lett teljesen letisztázva az ügy,de az már csak a képzeletünkre marad mi volt az igazság. :D
9/10
kovkov 2011 máj. 08. - 10:08:27 9/10 Előzmény agash
(63/85)
Menjenek a fenébe!! Miért kell ilyen késõn adni?? Most komolyan a portré kit érdekel????
agash 2011 márc. 06. - 12:40:19 Előzmény Lalee
(62/85)
és még 1. rész sem volt, tegnap sikerült valahogy kész átverést adni helyette.. elég nagy káosz lehet a vezérlõben, a "kezdeti nehézségek" c részt már nem tudom hányszor adják.

de rtlklub sem semmi, nem tudom, ki az az idióta, aki hajnal 2-re tette... ráadásul vasárnap... :(
Lalee 2011 márc. 05. - 15:15:56
(61/85)
Ez már a vicc kategória. Megint lement az elsõ két évad és megint nem a harmadikkal folytatják, hanem kezdik az elsõtõl. Kedves Cool Tv, megakadt a lejátszójuk? Nyomják már a 3. és a többi évadot végre.
Lalee 2010 nov. 21. - 11:30:53
(60/85)
Sziasztok!
Nagyon örültem, hogy elkezdték elölrõl a sorozatot. Ma lesz vége a 2. évadnak. Viszont jövõ héten nem a 3. évadot kezdik, hanem újból az elsõt. Ennek most mi értelme van?????? Mikor lesz a 3. és a többi évad?
10/10
Steve1 2010 okt. 25. - 01:46:43 10/10
(59/85)
Ez az egyik legjobb sorozat, amit mostanában láttam. Páran említettétek a Maffiózókat, az is nagyon jó. Nálam mondjuk a 24 az abszolút favorit, de a Shield most már a második kedvencem lett. Minden évadot meg fogok nézni.
9/10
kovkov 2010 okt. 24. - 15:58:55 9/10
(58/85)
Szombaton szokott lenni a Coolon? Tegnap nem bírtam megvárni a Jéglovagok végét:/
travelcsanel 2010 szept. 15. - 01:00:03
(57/85)
fent olvasom: "Catherine Dent szerepében C.C.H. Pounder..." :)
baker_ 2010 júl. 20. - 18:25:33 Előzmény ilyés
(56/85)
és The Wire.
10/10
ilyés 2010 júl. 18. - 02:30:54 10/10 Előzmény makrai.lilla
(55/85)
Most azonnal kezd el nézni!!! :D
Amúgy én is nagy Sopranos függõ voltam, és imádtam is, deh ez is van olyan jó, csak stílusban más. Szal ez olyan mint a David Beckhem reklám, hogy 1 dezodortól kevésbé fogsz izzadni, mint 1 csuklópánttól! Nincs egymáshoz közük, hülyeség az egész!
Viszont annyit mondhatok hogy a világ legjobb sorozatja a The Shield, The Sopranos, és Third Watch! Ha ezeket megnézed, akkor garantáltan minden más sorozattól elmegy a kedved, mert ezek hihetetlenül verik az összes mostani megjelenõ újat! :)
gyorsandor 2010 júl. 15. - 13:27:52 Előzmény lng
(54/85)
Szia! És hol lehet látni azt a sorozatot?
gyorsandor 2010 júl. 15. - 13:17:35 Előzmény makrai.lilla
(53/85)
Szia!

A Sopranos a csúcs. Olyat nem látsz mostanában újra. Nagy kár, hogy vége lett. A The shield is jó. Vannak kifejezetten jó pillanatai is, bár az elõzõvel nem vetekedhet. Én ajánlom megnézni, és nagyon fontos az elejétõl, mert különben nem fogsz mindent érteni.
Mostanában még a Róma tetszett (a Sopranos alkotói elég mélyen benne vannak, talán azért), de csak két évadot láttam. Van ebbõl több is?
makrai.lilla 2010 máj. 31. - 17:10:43
(52/85)
sziasztok

nemreg hallottam a sorozatrol,nem tudtam rola pedig nagy sorozatos vagyok.kedvencem a maffiozok.akik nezik kerdem en erdemes lenne elkezdenemazh elejetol?mert megvan minden evad.olyan maffiozos tipusu vagy mien?

koszike
Quantumleap 2010 máj. 13. - 00:28:35
(51/85)
Én most tartok a hatodik évad elején. Egy kérdésem lenne, nem akarok nagy spoilert, ezért csak egy egyszerû igent vagy nemet várok rá. A többiek meg fogják tudni, hogy Azt Shane tette az elõzõ évad végén?
travelcsanel 2010 ápr. 16. - 23:22:13
(50/85)
ami engem teljesen lenyûgöz ebben a sorozatban, az a casting-teljesítmény. 89 részen keresztül ennyi megfelelõ statisztát, egy-két mondatot TÉNYLEG hitelesen beböfögõ, esetleg egy teljes epizód cselekményét segítõ-bonyolító tízmondatos mellékszereplõt újra és újra kiválogatni... húúú... az orosz- és örmény vonal talán ebbõl a szempontból kifogásolható, de ha összevetjük a 24 (gyakorlatilag ugyanott, ugyanakkor történõ, ugyanazzal a potenciális emberanyaggal dolgozó) szereplõválogatásával... pedig a shield casting-csajai nem kifejezetten nagymenõk (lásd imdb).
travelcsanel 2010 ápr. 16. - 23:06:39 Előzmény Flyers
(49/85)
szerintem ez egyszerûen attól függ, hogy ki milyen nyelven-hangokon hallotta elõször, mihez szokott hozzá. alapból én is az "eredeti nyelven / (ha kell) feliratosan" mozgalmat támogatom, de sok film(sorozat) köszönt be szinkronosan az életembe, és nem tudok már elvonatkoztatni a magyar hangoktól, akármilyen fantasztikus is az eredeti színész orgánuma. (persze mindez csak akkor áll, ha a szinkron jó - márpedig a shield szinkronja nagyon-nagyon jó.)
lng 2010 jan. 25. - 13:03:40
(48/85)
Akinek bejott ez a sorozat az kezdje el nezni a Sons of Anarchy sorozatot, garantaltan be fog jonni. A shield egyik irojanak/rendezojenek sorozata.
Flyers 2009 júl. 28. - 10:03:52
(47/85)
Szerintem hanyagoljátok a szinkronos verziót.
Egyszerûen visszaadhatatlan Michael Chiklis hangja.
(és aki még hatalmas az Jay Karnes Dutcboy)
Én kb. fél rést bírtam szinkronnal:(
Watcherrr 2009 júl. 22. - 00:25:17 Előzmény kopaszka86
(46/85)
Hello!

ncore-ról ingyenes torrentként le tudod szedni szinkronosan az 1-6. évadot, ha jól tudom az AXN pedig épp a hetediket játsza. Remélem ezzel tudtam kicsit segíteni, ha nincs ncore-os belépõd, kérdezd meg ismerõseidet, hátha nekik van, ha már úgy is ingyenes a torrent... (De az is megeshet könnyen, hogy más torrenten is fönt van.):)