opposing force 2012 dec. 31. - 12:18:10
(69/89)
Ez tényleg egy baromi jó sorozat, végig hiteles a történet és a szereplõk is élethûek. Nem úgy mint a hollywoodi szuperprodukciókban. A vége is nagyot üt! Érdemes letölteni valahonnan hogy mindenki a saját tempójában nézhesse mert a tévében heti 1 rész 2 reklámmal könnyû belezavarodni fõleg ha kihagysz egyet. 10/10!
10/10
Mester23 2012 nov. 18. - 20:45:18 10/10
(68/89)
Én sem csípem a rendõrös,nyomozós sorozatokat de ez télleg faja.
franszoá81 2011 dec. 12. - 23:48:59
(67/89)
most végeztem a teljes sorozattal, vmi eszméletlenül gyors tempoban ment végig.
kicsit félve indultam neki, mert nem szeretem ezeket a rendoros stuffokat, de amit itt kihoztak az egeszbol az vmi uberbrutalis.kezdték egy egyszerû kis tinglitangli sorozatként, ami épphogy leköti az embert és olyan drámát csinálták a végére amit én még életemben nem láttam, pedig tul vagyok már egy pár dolgon.
az, meg külön öröm h célirányosan lezárták, nem az van h pénz miatt abbahagyták vhol és kész.
hasonlo vonalon a drót és az Oz. c szériáért voltam oda, azok is nagyszerûek, de ez durván jobb mindkettõnél.
és olyan tökéletes véget csináltak az egésznek, h eszméletlen.

abszolut 10/10-es sorozat.
10/10
EZazy 2011 okt. 07. - 19:37:24 10/10
(66/89)
Ez a sorozat, valami hatalmas... Én nem vagyok a megszokott sorozat-rajongó, vagy mai trend vagy akárminek a követõje, de egy teljes véletlen miatt rátaláltam erre a sorozatra, és gondoltam, hogy úgyis érdekel a téma, a kommandó, mondom elkezdem nézni, de megláttam mikor adják, így az összes évadot megszereztem és amint tudtam végignéztem... Ma fejeztem be az utolsó résszel, és annyit tudok mondani errõl a sorozatról, hogy egy embernek akinek a helyén van a szíve, és az esze, az mögé lát a sok kemény, erkölcstelen dolognak ami történik, az ilyen embert megérinti a téma, és az a rengeteg érzés ami van a sorozatban... Annyira valóságszagú a sorozat, és annyira még csak meg se próbál túlozni, egyszerûen tökéletes. azt mutatja, milyen a világ, és milyenek az emberek, és olyan élethûen mutatja ezt be, hogy már-már azon gondolkodtam, hogy ezt az egész témát/történetet akár egy valódi megtörtént eseménysorozatról forgatták le. Nem voltak benne olyan gondolataim, hogy valami miatt is nem lehetne valós, egyszer sem gondoltam arra, hogy pl: most hogyan oldotta meg ezt a helyzete, mint egy hülye akciófilm fõhõse, minden amit el tudtak intézni magyarázattal volt ellátva, és nem tûnt túlzásnak....
Én beleéltem magam teljesen, és azt tudom mondani, hogy mindenkinek ajánlom.
-ezzel kicsit akár erõsíthet is az ember az idegein, a világkép-alkotásán, rájöhet arra, hogy ami kemény hatással van a belsõ érzésekre, az sokszor hiába rossz, de ha kezeled, csak megerõsít, szerintem aki komolyan felfogja, átérzi, ha kicsit gyöngébb idegrendszerû, lazán kiakadhat néhol, de ha kezeli az ember az csak megerõsíti, ami egy ilyen mai világban senkinek nem árthat meg!
10/10 Egyszerre sajnálom hogy vége, és egyszerre örülök, hogy nem úgy fejezték be, hogy elnyújtják, elrontják és 16 évadnál tartunk, majd közlik, hogy abbahagyják a fogatást..
9/10
kovkov 2011 aug. 30. - 21:07:49 9/10 Előzmény ulqui11
(65/89)
SPOILERRR


Igen,elég durva a vége. Gondoltam,hogy nem lesz happy end. Az utolsó a részek a legizgalmasabbak. Vic ennél nagyobb büntetést nem is kaphatott volna, gondolok a gyerekeire. Azért a pisztoly befigyelt munka után:)
ezt a sorozatot azóta is megnézem a tévében, sosem unom meg.
ulqui11 2011 aug. 29. - 20:57:20
(64/89)
Most néztem végig az egész sorozatot,és nagyon jó,ilyen érzéseket belesûríteni egy ilyen durva történetbe...abszolút zseniális.

A vége pedig elég brutál,aki rossz fát tett a tûzre,annak nem volt kegyelem,persze voltak átfedések(Claudette,Aceveda)akik megúszták,vagy épp bûnhõdtek a semmiért,tényleg nagyon életszagú az egész,semmi nem lett csak fekete vagy csak fehér .
Bár annyi hiányérzetem azért volt,hogy nem húzták meg Wagenbach enyhe sorozatgyilkos hajlamát a végére,az utolsó jelenetben kiderülhetett volna,hogy tényleg õ volt aki kinyírta annak a gyereknek az annyát,és nem csak ráfogták(mondjuk azért nem lett teljesen letisztázva az ügy,de az már csak a képzeletünkre marad mi volt az igazság. :D
9/10
kovkov 2011 máj. 08. - 10:08:27 9/10 Előzmény agash
(63/89)
Menjenek a fenébe!! Miért kell ilyen késõn adni?? Most komolyan a portré kit érdekel????
agash 2011 márc. 06. - 12:40:19 Előzmény Lalee
(62/89)
és még 1. rész sem volt, tegnap sikerült valahogy kész átverést adni helyette.. elég nagy káosz lehet a vezérlõben, a "kezdeti nehézségek" c részt már nem tudom hányszor adják.

de rtlklub sem semmi, nem tudom, ki az az idióta, aki hajnal 2-re tette... ráadásul vasárnap... :(
Lalee 2011 márc. 05. - 15:15:56
(61/89)
Ez már a vicc kategória. Megint lement az elsõ két évad és megint nem a harmadikkal folytatják, hanem kezdik az elsõtõl. Kedves Cool Tv, megakadt a lejátszójuk? Nyomják már a 3. és a többi évadot végre.
Lalee 2010 nov. 21. - 11:30:53
(60/89)
Sziasztok!
Nagyon örültem, hogy elkezdték elölrõl a sorozatot. Ma lesz vége a 2. évadnak. Viszont jövõ héten nem a 3. évadot kezdik, hanem újból az elsõt. Ennek most mi értelme van?????? Mikor lesz a 3. és a többi évad?
10/10
Steve1 2010 okt. 25. - 01:46:43 10/10
(59/89)
Ez az egyik legjobb sorozat, amit mostanában láttam. Páran említettétek a Maffiózókat, az is nagyon jó. Nálam mondjuk a 24 az abszolút favorit, de a Shield most már a második kedvencem lett. Minden évadot meg fogok nézni.
9/10
kovkov 2010 okt. 24. - 15:58:55 9/10
(58/89)
Szombaton szokott lenni a Coolon? Tegnap nem bírtam megvárni a Jéglovagok végét:/
travelcsanel 2010 szept. 15. - 01:00:03
(57/89)
fent olvasom: "Catherine Dent szerepében C.C.H. Pounder..." :)
baker_ 2010 júl. 20. - 18:25:33 Előzmény ilyés
(56/89)
és The Wire.
10/10
ilyés 2010 júl. 18. - 02:30:54 10/10 Előzmény makrai.lilla
(55/89)
Most azonnal kezd el nézni!!! :D
Amúgy én is nagy Sopranos függõ voltam, és imádtam is, deh ez is van olyan jó, csak stílusban más. Szal ez olyan mint a David Beckhem reklám, hogy 1 dezodortól kevésbé fogsz izzadni, mint 1 csuklópánttól! Nincs egymáshoz közük, hülyeség az egész!
Viszont annyit mondhatok hogy a világ legjobb sorozatja a The Shield, The Sopranos, és Third Watch! Ha ezeket megnézed, akkor garantáltan minden más sorozattól elmegy a kedved, mert ezek hihetetlenül verik az összes mostani megjelenõ újat! :)
gyorsandor 2010 júl. 15. - 13:27:52 Előzmény lng
(54/89)
Szia! És hol lehet látni azt a sorozatot?
gyorsandor 2010 júl. 15. - 13:17:35 Előzmény makrai.lilla
(53/89)
Szia!

A Sopranos a csúcs. Olyat nem látsz mostanában újra. Nagy kár, hogy vége lett. A The shield is jó. Vannak kifejezetten jó pillanatai is, bár az elõzõvel nem vetekedhet. Én ajánlom megnézni, és nagyon fontos az elejétõl, mert különben nem fogsz mindent érteni.
Mostanában még a Róma tetszett (a Sopranos alkotói elég mélyen benne vannak, talán azért), de csak két évadot láttam. Van ebbõl több is?
makrai.lilla 2010 máj. 31. - 17:10:43
(52/89)
sziasztok

nemreg hallottam a sorozatrol,nem tudtam rola pedig nagy sorozatos vagyok.kedvencem a maffiozok.akik nezik kerdem en erdemes lenne elkezdenemazh elejetol?mert megvan minden evad.olyan maffiozos tipusu vagy mien?


koszike
Quantumleap 2010 máj. 13. - 00:28:35
(51/89)
Én most tartok a hatodik évad elején. Egy kérdésem lenne, nem akarok nagy spoilert, ezért csak egy egyszerû igent vagy nemet várok rá. A többiek meg fogják tudni, hogy Azt Shane tette az elõzõ évad végén?
travelcsanel 2010 ápr. 16. - 23:22:13
(50/89)
ami engem teljesen lenyûgöz ebben a sorozatban, az a casting-teljesítmény. 89 részen keresztül ennyi megfelelõ statisztát, egy-két mondatot TÉNYLEG hitelesen beböfögõ, esetleg egy teljes epizód cselekményét segítõ-bonyolító tízmondatos mellékszereplõt újra és újra kiválogatni... húúú... az orosz- és örmény vonal talán ebbõl a szempontból kifogásolható, de ha összevetjük a 24 (gyakorlatilag ugyanott, ugyanakkor történõ, ugyanazzal a potenciális emberanyaggal dolgozó) szereplõválogatásával... pedig a shield casting-csajai nem kifejezetten nagymenõk (lásd imdb).