Criton 2006 febr. 24. - 00:26:26
(9/89)
asszem van , nézz körül... ( auchan,dvd boltok stb.. )
Piezoo 2006 febr. 23. - 17:24:27
(8/89)
Van magyar nyelvû DVD?
Criton 2006 febr. 17. - 00:19:09
(7/89)
Lehet benne valami, a pénz mindig ott van. De mondjuk Gyõzike,Mónika,Balázs meg egyéb felesleges mûsorokra szánt pénzt jó filmekre és sorozatokra is köldhetnék, szval itt nem az van, hogy nincs rá pénzük vagy hogy olcsobban akarják megszerezni...tudom , vannak mozi csatornák ( hbo,hbo2,cinemax ) de ezek meg nem igazán érik meg a pénzüket sztem...Az az 1 év is igaz, hogy újra, csak az a baj, hogy nem igazán az új évadot kezdik el. A külföldi csatornákon már elég messze vannak az elsõ évad-tól ( harmadik müszak pl ). Hát csak bizni tudunk abban, hogy legalább ezt leadják vmennyire....ha nem, akkor meg marad a dvd, ami meg 7000ft/évad. " Annyira rajongo meg nemvagyok" :)
Piezoo 2006 febr. 16. - 23:21:26
(6/89)
Szerintem azért hagyja abba mindíg az RTL a sorozatokat, meg lejár az évad és megvárja amig kint is lefut, hogy olcsóbban meg tudja venni. Ha megfigyeltétek, mindíg folytatják, csak eltellik legalább fél - egy év és nyomják is a következõt. remélem ezután is így lesz, mert a Harmadik mûszak-nak izgin lett vége.
nyomika 2006 febr. 16. - 14:55:06
(5/89)
Ne nagyon reménykedj, mert az rtl klubnak sem az a lényeg hogy az ember jó mûsort lásson, hanem csak a szemetet, mint pl a Móni só. Biztosan így szeretnék leépíteni az elménket addig aszintig, amikor már csak a sistergést kell sugáronzi és akkor hazamehetnek szundizni...hihihi
Criton 2006 febr. 15. - 17:25:26 Előzmény Ancksunamun
(4/89)
én is remélem, hogy ezt a sorozatot végig leadják, bár sajnos ilyen téren az rtlklub nem vmi ql. Eddig egy olyan részt nem láttam amit leadnának rendesn ( PL : Vészhelyzet ) hol elkezdik, hol vége, hol újra kezdik.... ilyen volt még pl a Harmadik Mûszak is..... Nembaj, bíztos azt gondolják, hogy a népnek Mónika Show kell ( amitõl hánynom kell ) - de erre is tom a választ, kapcsoljak át máshova.... de Kemény Zsarul rulz, és remélem - hogy ez végig lemegy és akkor egy kellemeset csalodhatok az rtlkluban
Ancksunamun 2006 febr. 02. - 17:42:48
(3/89)
Nem nézek sorozatokat,de ezt imádom!Az összes gagyi dél-amerikai szappanoperát kenterbe veri...Kiverem a balhét,ha nem vetítik végig.
Piezoo 2006 febr. 02. - 12:05:50
(2/89)
Szerintem is jó sorozat. Csak kár, hogy késõn van. Remélem az RTL megveszi a többi évadot is.
nyomika 2006 febr. 01. - 19:16:59
(1/89)
Ide miért nem ír senki? Vagy tévednék? Esetleg annyira egyértelmû a sorozat tökéletessége hogy nem is érdemes említeni???! Hey! Ez a legjobb sorozat, amivel valaha is találkoztam!!!!!!