5/10
Bertie Wooster 2011 nov. 14. - 19:34:23 5/10
(70/90)
Danny Trejonak ebben a részben nem volt túlbonyolítva a szerepe. Szövegtévesztése sem sok lehetett :D
Banderast, meg talán csak megszokásból írták ki.
offtopic
_Freddy_ 2011 nov. 03. - 04:32:24 Előzmény zs9302
(69/90)
jé ezt nem is tudtam :D akkor majd megnézem az összes részét elég jó lehet
convar 2011 nov. 02. - 22:42:30 Előzmény zs9302
(68/90)
"Sõt az Imdb-n úgy van kiírva a Machete, hogy a Kémkölykök spin-off-ja."

:O És látjátok, mi mindent köszönhetünk a Kémkölyköknek? :)
convar 2011 nov. 02. - 22:41:05 Előzmény Mr. D
(67/90)
"Újabb szégyenfolt Rodriguez palettáján."

Miért baj az ha gyerekeknek is készít filmeket? Mi voltunk a hülyék, hogy beültünk rá ;D Mi vagyunk a hibásak.

Engem tényleg nem zavar ez az oldala, csak közben foglalkozzon a felnõtt közönséggel is.
convar 2011 nov. 02. - 22:36:56 Előzmény Csekély értelmû medvebocs
(66/90)
"7.robot-kutya fing"

A blöki is bepúzott volna 1x? Ez elkerülte a figyelmem :D
5/10
zs9302 2011 nov. 02. - 12:49:22 5/10 Előzmény _Freddy_
(65/90)
Már az elsõ részben is ott volt, mint Machete. Innen van a karakter, nem a Terrorbolygó kamu-elõzetesbõl. Sõt az Imdb-n úgy van kiírva a Machete, hogy a Kémkölykök spin-off-ja.
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 31. - 10:33:42
(64/90)
Mi ez? Mit keres ebben Danny Trejo mint Machete? te jó ég...
Mr. D 2011 okt. 30. - 20:24:01
(63/90)
Vagy én csináltam valamit rosszul (de a hozzászólásokból ítélve nem), de nekem a 8 szag tök egyformának tûnt, úgy globálisan valami gyümölcsös-mentolos rágóra emlékeztetõ. Oltári nagy baromság ez a kártya. A filmrõl annyit, hogy mindegyik Kémkölykök-filmet rühellem, és Robert Rodriguez-nek ezt az énjét szintén, ami ilyen szar filmek elkészítésére sarkallja (a 4 Kémkölykök-filmen kívül természetesen a Cápasrác és Lávalányra meg a Csodakavicsra gondolok), de erre beültem, mert egyrészt kíváncsi voltam erre a szaglósdira (hát nagy semmi az egész), másrészt Jessica Albára feszülõs ruciban bunyózni...hát utóbbi a film nagy részében egy gyerekkel cipelt maga elõtt, ami nem túl szexi, az elején meg szülés közben bunyózott ami meg nemhogy nem szexi, de nagyon is gáz. Újabb szégyenfolt Rodriguez palettáján. De szerencsére ezután ígéretes filmtervei vannak (Sin City 2, Machete 2-3, Tûz és jég-mozifilm).
Csekély értelmû medvebocs 2011 okt. 30. - 16:07:43
(62/90)
Kaptunk szagos kártyát de nem nagy szám mert mindegyiknek ugyan olyan a szaga.Egész jó családi film lett szerintem az izgalom nem volt egy nagy szám,érzelem meg csak a végén volt a fõ gonosszal,én viszont csak a robot-kutyán tudtam nevetni mert neki voltak nagy poénjai.8 szag volt amiknek ilyen szagúaknak kéne lennie a film alapján:
1.Békön
2.kék trutyi
3.cukor1
4.cukor2
5.cukor3
6.baba fing
7.robot-kutya fing
8.takony

ha megnézitek higyjétek el hálásak lesztek nekem és már sejtitek mikor kell dörzsölni és idõben érzitek amikor megjelenik a szám csak akkor dörzsöljetek
Ford Mustang 2011 okt. 30. - 00:17:31
(61/90)
Akkor az a lényeg. :)
convar 2011 okt. 29. - 21:50:56 Előzmény Dyrtyho
(60/90)
Ja, és õ is bitang jól nézett ki, tényleg nem akármilyen nõvé cseperedett ;)
convar 2011 okt. 29. - 21:46:30 Előzmény Ford Mustang
(59/90)
Pontosan :) Mással nem is foglalkoztam. Így végtére is meg is kaptam amire vágytam. Jessicán tényleg prímán állt a bõrruci :)
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 29. - 20:01:03
(58/90)
És gondolom nálad a 3. bekezdés dukál. :D
convar 2011 okt. 29. - 17:16:11
(57/90)
Am én már láttam, és hû de sz.r volt :D Az itteni kritikával jövök, annak is a végével, mert már megint milyen igazuk van :D

"Kinek ajánljuk?
- Aki kíváncsi arra, mi az, hogy szagos mozi.
- 5-10 éveseknek.
- Akinek mindegy, csak Jessica Albát testhezálló ruhában lássa.

Kinek nem?
- Akik egy filmet szeretnének megnézni.
- Aki ki nem állhatja a "kémkölykös" Rodriguezt.
- Tíz év fölöttieknek."

Hát ja :D

Ezekkel én persze már a trailer után tisztában voltam, így elõre felkészülhettem a legrosszabbakra :D Ebbõl kifolyólag terveztük is hogy elõtte becsapunk egy feles abszintot, film szintjére hangolódás gyanánt, de erre már nem jutott idõ.

Na mind1, az elõzeteseknek és tájékozottságunknak köszönhetõen a film maga így sem okozott (nagy) csalódást. A megvalósítás viszont igen, így is. A 3D egy nagy nudli volt (bár a többiek azt mondták máskor ez már volt sokkal jobban is megoldva, nekem ez volt az elsõ 3Ds mozim :) ), ami azért furcsa mert ugyebár Rodriguez volt ennek a technológiának az úttörõje...de hiába, mert én k.ra nem éreztem azt hogy Jessica esetleg csak egy karnyújtásnyira lenne :D :@

A 4. dimenzió meg, hát ez a plasztikkártya is egy nagy baromság. Mindig u.azt a pacsuliszagot éreztem, akármelyiket vakargattam. Nem tudom mi volt ennek az oka, lehet hogy Kecskemét utánzatokat kapott vagy egy raklap piperecuccal együtt hozták le õket, tényleg nemtom :D Az uccsóval már nem is foglalkoztam, úgy voltam vele hogy kapargassa a hóhér :D

És igaz hogy még csütörtök volt, nem hétvége, de sajnos alig voltak, szinte üres volt a mozi (akik voltak is azok is jobbára a 20-30 éves korosztályból kerültek ki, bár a magyarázat elég kézenfekvõ: feltételezhetõen õk is keményvonalas Alba fanok voltak :D). Mielõtt vki azzal jönne hogy ilyen filmre persze nem jönnek megjegyezném hogy se elõtte, se utána, tehát más filmekre sem volt tolongás. Egész este alig lézengtek egy páran...de ez már egy lokális probléma, nem tartozik szorosan a tárgyhoz.
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 29. - 16:43:39
(56/90)
A Malom center frankó hely :))
convar 2011 okt. 29. - 16:27:53
(55/90)
A kecskeméti Malom moziban pl. adtak aromaskope kártyát (legalábbis az elsõ 800 embernek). De miért nem hívod fel a mozit és kérdezed meg? ;)
Csekély értelmû medvebocs 2011 okt. 29. - 13:23:08
(54/90)
Ma megnézzük!Minden moziban használják a szagos mozit és a 4-D nem csak Pesten?Aki tud valamit errõl bárki azonnal írjon elõre is 1000x nagyon szépen köszönöm.
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 16. - 01:20:25
(53/90)
Ezt tudtam :D
offtopic
robicsek2 2011 okt. 16. - 00:29:29
(52/90)
Bocsi dvdzni.
offtopic
robicsek2 2011 okt. 16. - 00:28:24 Előzmény convar
(51/90)
Am ezért adnak a moziban több filmet is :) van választási lehetõséged :) Romantikus filmre ne vidd mert akkor azzal lesz elfoglalva :) Inkább horrora akkor ha félõsebb fajta majd hozzád bújik :) :PPPPPP Ha meg a sötétben akarsz hozzá bújni moziba se kell menni hivd meg tv-zni :)))) aztán iktass be egy váratlan áramszünetet :) Csak viccelek.