Téma: Keresztanyu

6/10
napraforgó 2021 febr. 06. - 11:23:02 6/10
(998/5118)
És ahhoz mit szóltok, hogy Viktória Sukorova nagyapja Dzsinetta apja, sőt, akkor Timike apja is és egyben Marianne apja is. Ukrajnában Sukorov, Magyarhonban meg Pálinkás a vezetékneve. Mit tud erről Róza mama?
6/10
napraforgó 2021 febr. 06. - 11:20:05 6/10 Előzmény guess.who
(997/5118)
Bár Timike -ha kicsivel több esze van a cicaharchoz- odavághatta volna a hiszti helyett, hogy "tegezz nyugodtan Mirella, szerintem te vagy az idősebb!".

azért ez túlzás, de azzal visszavághatott volna, hogy nincs köztünk olyan nagy korkülönbség, tegezz vissza nyugodtan.
6/10
napraforgó 2021 febr. 06. - 11:15:55 6/10 Előzmény luci87
(996/5118)
Tudom, és engem is pont ezért bosszant.
offtopic
guess.who 2021 febr. 06. - 11:07:06 Előzmény luci87
(995/5118)
Bizony. Egyébként EZT szerintem jól is játszotta el, mivel látszik, hogy nincs közöttük túl nagy korkülönbség.
Bár Timike -ha kicsivel több esze van a cicaharchoz- odavághatta volna a hiszti helyett, hogy "tegezz nyugodtan Mirella, szerintem te vagy az idősebb!".

Ilyesmit ugyan nőknél nem illik, de Balogh "Tímea" Anna 1976-os, Jenes "Mirella" Kitti pedig 1993-as. Tehát ha nagyon szigorúak vagyunk, akkor bizony akár még a lánya is lehetne utóbbi az előbbinek. Ez pedig azt jelenti, hogy -ha továbbra is szigorúak vagyunk, akkor- Mirella jogosan csókolomozza Timikét, hiszen akár az anyja is lehetne. Kevésbé szigorúan véve persze ma azért már ettől a merev szokástól nagyon távol van a társadalom: a '80-as és '90-es évek (de szerintem még az ezredforduló után is) amerikai filmjeinek egyik sokszor ismételt kliséje volt, hogy a főszereplők szigorúan magázták egymást az első ágyjelenetükig... Balla-Tóthéknál is irtó hülyén néz ki, hogy Bea és Hajós még mindig magázzák egymást, pedig a nő szándékosan utazik Pestről odáig, hogy randizhasson vele.


offtopic
guess.who 2021 febr. 06. - 10:56:53 Előzmény luci87
(994/5118)
Pont erről beszéltem, ti. hogy egy elvileg komoly színházi színésznő úgy akar elismert színész lenni, hogy "melltartó nélkül szexizik"? Értem én, hogy van az a pénz, de hát...
És valószínűleg ennél komolyabb szerepe nem is lesz itt: elcsiniskedik a miniben, tipeg ide-oda (mint Dzsinnecske), búg valamit ennek-annak, Suvick forgatja a szemét és csorgatja a nyálát és kész. Ha ezek után mégis kiderül, hogy beépített ügynök és az ukrán maffia feje, akkor le a kalappal!
offtopic
luci87 2021 febr. 06. - 10:36:00 Előzmény guess.who
(993/5118)
Amugy igazad van...de ugy tudom a miskolci szinházban is játszik a szinésznő..van aki onnan is ismeri már,én nem..Most leh h gonosz leszek, bocsi előre is,aki szereti, de a Balatonban játszó kicsit kancsal szinésznőt eddig én a Válotársakban láttam csak felbukkanni, ott is rámászott bucira,teljes mellkidobással..
offtopic
luci87 2021 febr. 06. - 10:32:10 Előzmény napraforgó
(992/5118)
Nem azért csokolomozza ,mert jó az alakja..) Hanem ahogy irtam is, bosszantsa a nála nem tul sokkal )kb 10 évvel,nem tudom)idősebb Timit, mintegy kihangsulyozva,hogy o mennyivel fiatalabb nála..
offtopic
guess.who 2021 febr. 06. - 09:12:03 Előzmény napraforgó
(991/5118)
Nem tudom, szerintem Suvick már Suvickként elkoptatta ez a nyálcsorgatós-ostoba figurát, eljátszott már mindent, amit lehetett, most unalmas még egyszer ugyanaz. Ráadásul hooooossszan elhúzzák a semmitmondó jeleneteket: percekig simogatja Mirella hátát, aztán megnézi, de nem teszi szóvá, hogy a rózsaszín franciabugyi alá felvett egy fekete tangát... Unalmas időhúzás csak azért, hogy utána lehessen izzítani az olyan semmitmondó, fizetős bulvárcikkeket, mint hogy "Forró pillanatok a Keresztanyuban: melltartó nélkül szexizik Mirella, Jóska legnagyobb nagy örömére – videó".
Jenes Kitti helyében színésznőként nem biztos, hogy nagyon boldog lennék attól, ha a "karrierem" legfőbb állomása az lenne, hogy mennyire ügyesen veszem le a melltartómat.
offtopic
guess.who 2021 febr. 06. - 09:05:32 Előzmény luci87
(990/5118)
Pont abból az együgyű megfontolásból került be a "sztoriba" (ha van egyáltalán olyan), ami miatt Dzsinnecske, Laura vagy -a teljesen félrekasztingolt- Petra, illetve a kismacska vagy Zozócska (és legfőképpen Puliszka -vagy hogyishíjják?- a gyúróteremből!). Előbbiek elvileg a férfinézők nyálcsorgatását (és tömött sorokban a tévé elé érkezését), utóbbi pedig a női nézők "bevonzását" szolgálja.
Ha már érdemi tartalommal nem tudják megtölteni azt a fölösleges egy órát.
6/10
napraforgó 2021 febr. 06. - 08:47:20 6/10 Előzmény luci87
(989/5118)
Persze, csinos Mirella és főleg az alakja jó a falatnyi kis köpenyben, de attól még nem kéne csókolomozni sem Timit, sem Sárikát.

Jóskának meg szabályosan csorog a nyála, ha meglátja.
Apropó, hol van Makkosfütykön olyan bolt, ahol olyan faintos okos telót kapni, amit máról holnapra vett Mirellácskának? Mert gondolom, Timike megkérdezte volna, ha netán beautózgatott volna Nyiregyre.
luci87 2021 febr. 06. - 08:36:49 Előzmény napraforgó
(988/5118)
Mirella kimondottan bosszantásból csókolomozta,meg nénizte Timit, pedig túl sokkal nem néz ki fiatalabbnak..El kell ismerni,jó alakja van(a férfiak csorgathatják a nyálukat)de ő ezt tudja is magáról, egy kacér , ledér nőcske..
6/10
napraforgó 2021 febr. 06. - 08:27:16 6/10 Előzmény guess.who
(987/5118)
Ezen én is elcsodálkoztam, mert még arra sem hivatkozhattak, hogy ukrán érintett is volt a dologban. 2 magyar férfi, egy magyar szerelőműhelynél, magyar gépkocsival, magyar területen, nem is értem. Eddig még a határon lévő faházba se nagyon mertek bemenni, megállitotta őket egy házilag barkácsolt felirat.

Igaz, később már nem zavarta őket, hogy az ukrán Viktort magyar fogdába zárják mindenféle bizonyiték nélkül.
Felfigyeltem arra is, hogy Viktorról tegnap már azt mondták, hogy egy hétig élvezte a magyar rendőrök vendégszeretetét. A múltkor még csak 5 napot mondtak, ténylegesen meg 3 napnál tovább nem tarthatnak őrizetben senkit.
Látom kezd az idősik megcsúszni.
6/10
napraforgó 2021 febr. 06. - 08:21:01 6/10
(986/5118)
Tufa Tivi belépvén az örsre konstatálja, hogy az Újfiú már ott van, tesz is rá valami megjegyzést, hogy kivételesen pontosan jött, mire visszakapja, maga meg már befejezte (a szarást). Na ezek itt a viccek.

Márk kinyomozta, hogy Gina apja a Frutkaja manna csokigyár tulaja, vagyis Vikicske nagyapja.
Na, akkor itt már mindenki mindenkinek a rokona? hát hány felesége, szeretője, babája volt ennek a nagytermészetű embernek?

Még most is nagyon idegesit, hogy 30 éves felnőtt nők, pl. Mirella, meg Gina nénizik a 45 -50 éves nőket, Timikét, Mariannt, Sárikát, Klárikát, Elzát. Miért, milyen alapon? Ha 10-15 éves lánykák lennének, akkor rendben van, vagy a nénik lennének 80-on felül, akkor is érthető, de 15 -20 év korkülönbség nem indokolja ezt a nagy "nénizést". Én nem hiszem, hogy ez annyira nagy szokás lenne vidéken.
offtopic
guess.who 2021 febr. 06. - 08:08:40
(985/5118)
(Nem nagyon érdekelnek az előzmények, de)
Viktoríja kisasszony UKRÁN határőrként HOGYAN intézkedhet MAGYAR területen, az autójavítóban? Eddig állandóan azt ismételgették, hogy nemzetközi botrány lenne abból, ha ukrán területen a magyarok bármit csinálnának...
offtopic
guess.who 2021 febr. 06. - 07:49:52 Előzmény janderka
(984/5118)
Áh, én is: az utóbbi részeket nagyjából 4-5 perc alatt áttekertem, és nincs hiányérzetem. Tufa Tibi jeleneteinél már az első másodpercnél kezdem, nem várom meg, hogy az iszonyúan idegesítő hanghordozásával megszólaljon.
Úgyhogy meg is lepődtem, hogy az "újfiú" fogdában volt. Megint. Tényleg csak ezt sikerül újra és újra körbejárni a bélműködéses poénkodáson kívül? Egyszer majd még bezárhatná valaki Bárányék kocsmájába, a templomba és a határőrbódéba is, ezeken a helyeken talán még nem volt lecsukva vagy megfenyítve. Mekkora poén lesz!
Ja, nem.
offtopic
guess.who 2021 febr. 06. - 07:45:03 Előzmény napraforgó
(983/5118)
A kisstílű emberekre nagyon jellemző az, hogy ha egy icipici hatalmat kapnak a kezükbe, azonnal igyekeznek visszaélni vele. Tudod, mint amikor a munkahelyi stressz miatt valaki hazamegy és belerúg a kutyájába vagy a feleségébe - csak az a lényeg, hogy nála gyengébb és/vagy tehetetlenebb legyen.

Sajnos a mai Magyarországon valóban ez lett a szinte már elfogadott norma, a társadalom minden szintjén, de főleg feljebb haladva érezhető. A hatalmat gyakorló személynél örömérzést okoz, hogy érzi a hatalmát - és mivel az ismétlésnél erősebb inger kell, mindig igyekszik egy kicsit többet, durvábban, erőszakosabban "hatalmaskodni". A végét meg ismerjük: nem szép.


offtopic
guess.who 2021 febr. 06. - 07:40:32 Előzmény macsek1121
(982/5118)
A DÖ első évadát még nagyrészt BGO vitte "főíróként" és az ő keze alá dolgoztak más írók. Aztán valószínűleg összevesztek HáBével (a sóránner-író-forgatókönyvíró-rendező-félistennő - legalábbis ő magát így igyekszik aposztrofálni), aki lényegében mindenkit kitúrt lassan a sorozatból és az összes pozit elfoglalta. Ennek lett az eredménye az akár néhány rész után is totálisan önmaguknak ellentmondó szereplők tömkelege, és az, hogy a vígjátéki elemek lényegileg megszűntek, minden hétre jutott egy újabb emberrablás, mindenkiről kiderült, hogy titkosügynök/maffiózó/kommandós/stb. - no és az, hogy valami iszonyatos mennyiségű, teljesen lényegtelen és követhetetlen mellékszállal volt telitömve a sztori.
Itt már eleve így kezdték, a karakterek jobbára maradtak (csak a kopaszra adtak egy pepit), a díszlet maradt, csak átfestették, a sztori silánysága maradt, csak a Dunántúlról átkerült az ukrán határhoz. Az egyetlen új elem, hogy minden részben kötelezően van valami altesti "poén", folyamatosan bélműködésről beszélgetnek és vécére járnak - ez pedig úgy hiányzott valódi humor helyett, mint az yperni lövészárokban fekvő katonáknak a szélnek eresztett gázfelhő.
6/10
napraforgó 2021 febr. 06. - 04:42:00 6/10
(981/5118)
Tivadar csapnivaló főnök, ahogy visszaél a hatalmával. Kalauz -szindróma. Olyan, mint egy kalauz, aki azáltal, hogy nála van a jegylyukasztó már úgy érzi, hogy hatalma van az utasok felett.
macsek1121 2021 febr. 06. - 00:24:10 Előzmény guess.who
(980/5118)
Így igaz, épp a minap gondolkoztam azon, hogy meg kellene nézni a DÖ első néhány részét, mert úgy emlékszem, hogy akkor még a színművészete nem csak az agresszív ordibálásokban merült ki. Viszont lehet, hogy nem vagyok otthon a bulvárban vagy az itteni fórumos becenevekben, de ki az a Bé asszony?
nordas89 2021 febr. 05. - 23:34:32
(979/5118)
Adtam egy esélyt a sorozatnak de borzasztó a forgatókönyv, a rendezés. Az örökösök sem volt tökéletes de legalább szerethető szereplők voltak benne, itt viszont a Pityke-Zsiga pároson kívül mindenki idegesítő v tök hülye v unszimpatikus.