Téma: Keresztanyu

6/10
Rojita 2022 aug. 09. - 13:11:54 6/10 Előzmény napraforgó
(4878/5118)
"Tatjána igazi apját sem tudjuk még, csak azt, hogy nem Damil az.

Sztem, ezt már elfelejtették. Elintézték azzal, h Larissza mindig nagy forgalmat bonyolított le.
Biztos, már közös jelenete se lesz Tatjánának és Damilnak.

A bogaras Huba inkább a madárfüttyös Pityke fia kellene, h legyen, - mint Sótonyié. (Az életkorukkal ugyan nem jönne ki a matek).
6/10
napraforgó 2022 aug. 09. - 11:44:23 6/10 Előzmény Rojita
(4877/5118)
Na, Viktor sokat randizott az utóbbi időkben Vikivel. Zozó nyilván visszaédesgeti magát Laurához, legkésőbb a szülés előtt. Ildinek ott lesz Boni, sajnos, mert én ki nem állhatom őt. Márk és Petra is egy pár, akkor már csak a rendőrfiúk és Karló marad facér.
6/10
Rojita 2022 aug. 09. - 11:19:57 6/10 Előzmény napraforgó
(4876/5118)
És a feketében futkosó lánynak mintha akcentusa lenne. Lehet, h a határőrök szokásait figyeli.

Szegény Iminek találhatnának már egy párt, - és a többi facér fiúnak is. Köztudott, h mi nők vagyunk túlsúlyban, - de Makkoson ez fordítva van. Huszonéves fiúk otthon laknak a szülőkkel, (jó, a drága lakásárak miatt ez általános), - de sosem halljuk, h Viktor, Zénó, Janika, vagy bármelyik férfi szereplő randizna, ismerkedne, vagy vmit programot tervezne). A szabad nők választása kimerült a Pálinkás-lányok kínálatából és persze, Gina kavarásából.

Zozóka is tegnap hirtelen előkerült.
6/10
napraforgó 2022 aug. 09. - 10:53:29 6/10
(4875/5118)
Úgy tűnik, hogy a feketében futkosó lány eddig még nem szerepelt. Vajon ki lehet?
Na és Tatjána igazi apját sem tudjuk még, csak azt, hogy nem Damil az.

Ildiben nagyot csalódtam, minek fut még mindig Bonifác után? Az a férfi már százszor elárulta, soha nem lenne megbizható, jó társa.
5/10
Mark1993 2022 aug. 07. - 14:10:08 5/10 Előzmény napraforgó
(4874/5118)
A politikai korrektség jegyében semmi Ukrán - Orosz utalás nem hangozhat el, akkor mi értelme az alapszkriptnek ? Meg hogy a csempészkedéssel teljesen szakítottak, és a bánya kitermelés sem indul be, csak hetekig történik a semmi.

És a bányászkodás is jól megváltozott, eredetileg az volt, hogy Makkos a márványmezőre épült, ahhoz le kellett volna bontani a díszletfalut, és valahogy mentőötlettel kitalálták, hogy a falu határában van egy szabadtéri, nyílt kőfejtő, ami ugyanolyan kapacitású ?
offtopic
luci87 2022 aug. 07. - 11:09:37
(4873/5118)
Igen, most olvastam en is.. sajnos..
Bonitó 2022 aug. 07. - 10:42:29 Előzmény napraforgó
(4872/5118)
" De nagyon félek, hogy az ettől csak sokkal rosszabb DÖ-t folytatni merészelik! "
És merészelik! :(
Pedig már én sem vagyok kivácsi egyik karakterre sem! (Pláne úgy, hogy az egyik szimpatikus alak Szláven volt. Akinek, mint köztudott, tönkrement a magánélete. Legutolsó terve, hogy Németországban szeretne új életet kezdeni. Sok sikert Neked, Szláven!)
Node, ha valakire, azért Vanesszára a kecskére még kiváncsi lennék! :) De szerintem őt is elrontotta már a stáb, mert ki-kivel hál, olyanná vál....:))))))))))))
6/10
offtopic
napraforgó 2022 aug. 07. - 07:19:36 6/10
(4871/5118)
Miért keresnek állandóan valami zűrös országból való sorozatot? horvát, szerb, ukrán, stb.?? Miért nem kutakodnak a cseh, lengyel nyelvterületen?

Elkezdték a cseh Szlunecsna (Napfényes falunk) sorozatot, amit szerettünk, de miért nem folytatják?
Na és a lengyeleknél nincs semmi?

Én már unom a délszláv szamárságokat.
luci87 2022 aug. 07. - 05:12:37
(4870/5118)
Gyanitom,hogy ez a Zar..a annyira gorog,amennyire en ..nem tudom minek eroltetik a karakteret ..

Remelem holnap mar kiderul a vizihulla tortenete..
6/10
offtopic
napraforgó 2022 aug. 07. - 04:06:14 6/10 Előzmény Mark1993
(4869/5118)
"Igaz, igaz, Ványadt Ványadtovics, mintha csak magam mondtam volna....."

Ugyanez érvényes Bonitó hsz-ére is.

Nincs benne sok racionalitás. Mármint a sztoriban.

De nagyon félek, hogy az ettől csak sokkal rosszabb DÖ-t folytatni merészelik!

Nem irnak a környező országok jó sztorikat? Amiket meg lehetne venni jó pénzért? Mert ugye kitalálni valami újat azért nehezebb....
6/10
napraforgó 2022 aug. 07. - 03:58:44 6/10
(4868/5118)
Szerintem a T. alkotók rájöttek, hogy a csempészkedésben nincs több, ezért átnyergeltek a bányáskodásra és hopp, Makkosszállás szélén gyorsan termett is egy értékes vörösbánya. Aminek 30-40 évig nem volt semmi haszna, sőt, csak elefánt-temetőnek hivták. (még szerencse, hogy nem kezdték el hulladék lerakónak használni. Mint manapság jó pár bányát....)

HB-ék Molnár Piroskával bakot lőttek, mert bár én nagyon szeretem a szinésznőt, na de egy agilis, mozgékony, csempészhálózatot irányitó maffia-keresztanyu szerepére ő nem volt alkalmas. Itt csak ül, mint egy kövér Buddha és csak vágja a pofákat. Közben meg nincs egy épkézláb hadrafogható embere, csak a sok ostoba vidéki fószer. Akinek meg volna hangyányi esze, az meg mindig elszúrja.
Sajnos ez se nem vicces, se nem izgalmas.
Bonitó 2022 aug. 06. - 22:44:47
(4867/5118)
Behoztam a lemaradásom, és az alábbiakat gondolom:
Próbálom a jót, a humoros oldalát nézni a sorozat eddigi részének! De valahogy olyan logikátlan lett megint minden. Csak szaladgálnak össze vissza cél nélkül, értelmetlenül, mint anno a püspök a kereszttel. Nem gondoltam volna, hogy a maffiafőnök Róza mama, a hálózat feje és a magas beosztású barátai, sztárügyvéddel megspékelve csak ennyire futja tőlük?! Nagyobb sztorit, durranást vártam tőlük. Nekem Róza mama is hiteltelen lett. ( Lajost is minek küldte el bányásznak? Csak nem " OKJ-s bányászt faragnak belőle?!:)))))

Nem értem ezt a bögyös Annabella és Zorba párost sem! Ez minek-, mi célból lett kitalálva vajon?! És pont Marozsán nem tud arról, mint új főkapitány, hogy egy görög zorba táncos lett Annabella társa?! Könyörgöm, "Márványos Zorbát" mindenki felismeri! Kicsi, köpcös, napszemüveges és csak nem is sárga, kicsi, hogy a "miénk" lehessen?! :))))) Attól még, hogy felsorolták a görög ismérveket, mint a szirtaki, tzatziki, ouzo és azt, hogy a "nevem Zorba a görög", ettől még nem lett görög Zarathustra.

Az igaz, hogy több személyazonossága is van. (Doktor Témárként állatorvosnak adta ki magát. Aki a hálózatban a márvány feldolgozásért felel, mint Pálinkás György embere. Most görög rendőrként Marozsánt kell megfigyelnie és jelenteni Róza mamának?! Aki már csak egy bottal járó, beteg ember! Minek ez a körítés neki! Hiszen ennek a "görög rendőrnek" még szókincse sincs! Megjelenése sem egy megnyerő külsőt takar. Hogy állt rajta az egyenruha?!És még butának is látszik. De hogy nem ő a legpirosabb alma a fán, az hótziher! ( Azért kíváncsi vagyok a múltjára!) Komolyan mondom, még Damil is jobban illett volna Annabella mellé, mint Zorba! :)
Node, Annabella sem különb Marozsán beosztottjaként, a nagyképűségével. Elviselhetőbb volt valamennyivel, amikor túl buzgómócsing volt Sótonyi beosztottja.

Én jobb és másmilyen évadra számítottam! De megint csak nyúzzák, húzzák, vonják a sorozatot és már most egy katyvasz az egész, Az a bajom, hogy nem érzem az alaptörténetet és azt, ahogy épül rá a következő sztori?! És jön a sok életszerűtlen baromság. Babos és alkesz turné társai, és a hogyan legyünk szesztestvérek, nekem nem volt olyan vicces, engem nem szórakoztatott. És sajnos sok néző ezért várja, hogy mikor lesz már vége ennek az évadnak is?! Talán a kevesebb, több lett volna! Már mint a karakterekből. Teljesen szétesik tőlük az alapsztori, ez nagy hiba H. B. részéről. Szerintem.
Persze, ez csak az én kizárólagos véleményem. Tiszteletbe tartva, mások eltérő véleményét!
5/10
Mark1993 2022 aug. 06. - 22:01:42 5/10 Előzmény napraforgó
(4866/5118)
Járt Pesten egyetemre, de ahhoz, hogy apja műhelyében unatkozzon, ahhoz felesleges volt egyetemet végeznie. Nem tudtak értelmes foglalkozást írni neki, helyette a falusi / csempészkedő dolgokkal / magánakciókkal próbálkozott, amiktől meg Róza mama eltiltotta.
6/10
napraforgó 2022 aug. 06. - 19:24:07 6/10 Előzmény Mark1993
(4865/5118)
Hát látod, ez itt a kérdés.
6/10
napraforgó 2022 aug. 06. - 19:21:45 6/10 Előzmény Mark1993
(4864/5118)
Ildi most jött vissza Rómából. Úgy tűnik, mégsem lesz apáca.
Petra meg Pesten járt egyetemre.
5/10
Mark1993 2022 aug. 06. - 19:13:07 5/10 Előzmény napraforgó
(4863/5118)
Én azt nem értem, hogy Miért a határellenőrzőponton keresztül próbáltak csempészni cigit / borostyánt / és a társait, a biztos lebukás miatt, miért nem az erdőben / mezőn a zöldhatáron járkáltak át, amikor az őrszemélyzet kevés, 2 - 3 fő, és soha nem hagyják el a posztot, csak szotyiznak / újságot olvasnak / szunyókálnak ?
5/10
Mark1993 2022 aug. 06. - 19:10:50 5/10 Előzmény napraforgó
(4862/5118)
Ildi és Petra miért nem teszik ki a lábukat Makkosról ?
6/10
napraforgó 2022 aug. 06. - 18:32:27 6/10 Előzmény Rojita
(4861/5118)
De Bonifác egy jellemtelen senki. Az a szegény lány jobbat érdemel.
6/10
Rojita 2022 aug. 06. - 17:23:22 6/10 Előzmény napraforgó
(4860/5118)
De Ildikó a kezdetektől szerelmes Bonifácba.
6/10
napraforgó 2022 aug. 06. - 17:20:28 6/10
(4859/5118)
Jajj, nagyon remélem, hogy Ildit nem boronálják össze Bonifáccal. Imi sem volt túl jó választás, de hát istenem, nem túl széles a választék.