Téma: Keresztanyu

5/10
Mark1993 2022 aug. 03. - 23:12:36 5/10 Előzmény napraforgó
(4838/5118)
Na mégis feloldják az igazságtalanságot / jogtalanságot, megjött Zénó és Imi jobb lelkiismerete, én csak Tivadar hőbölgését nem értem, hogy mániákusan előre megbélyegez másokat, teljes erőből dühöng, aztán beég. Hatalommániás ökör.

A pisztolyos történetet én is teljes hülyeségnek tartom, hogy a Janikát elkapják, megkötözik, megverik, de nem veszik el a pisztolyát a fogvatartói ... A forgatókönyvesek még az elementáriás józan észt is nélkülözik a legátlagosabb szitukban, ezek mind hülyék ?
offtopic
luci87 2022 aug. 03. - 17:20:41 Előzmény Rojita
(4837/5118)
Hát,na..:) uriember..:(
Most nezem, L betu kimaradt az elozo hsz.bol..Klarika akart lenni..:)
luci87 2022 aug. 03. - 17:19:07 Előzmény napraforgó
(4836/5118)
Nekem az is fura, hogy nem hivtak be Karikat,azonositani a halottat .. annyira azon volt mindenki, h Szkander az..Oke nem szep latvany,meg leh h nem is tudna, de meg is hogy fogjak megtudni ki az?Ha kepet se tesznek fel rola, gondolom, az allapota miatt...:(

Valakit lelott Jani onvedelembol,az tuti, o maga mondta, de a maszktol nem tudta pontosan melyik suhancot..
6/10
Rojita 2022 aug. 03. - 16:45:33 6/10
(4835/5118)
Márk fehér ingben, jólfésülten bujkál.
6/10
Rojita 2022 aug. 03. - 16:43:16 6/10 Előzmény napraforgó
(4834/5118)
Na, most rázzák az öklüket a patológusok is.
6/10
napraforgó 2022 aug. 03. - 12:27:07 6/10 Előzmény Magenta99
(4833/5118)
Uhh. Szkandert mégsem a pisztollyal ölték meg?
Nahh, lehet, hogy már egy halott emberbe lőtt a Kiskalános? Lehet, hogy Szkandert már megölték addigra valami más módon???

És hogy nem vették ezt észre a boncoláson?
Magenta99 2022 aug. 03. - 11:52:41
(4832/5118)
Az előzetesben szó volt róla, hogy Szkandert mégsem pisztollyal ölték meg, tehát Márk ártatlansága bebizonyosodott.
Én inkább azon akadtam ki, mi az, hogy a regnáló polgármester ultimátumokat ad, hogy ő kizárja a választásból azt, aki az általa megálmodott választási szabályok ellen vét. Eddig szinte ez a legnonszenszebb dolog ebben az egyébként is totálisan katyvaszul és hozzá nem értően megírt sztoriban.
6/10
napraforgó 2022 aug. 03. - 03:00:29 6/10
(4831/5118)
Ez meg megint miféle bolondság, hogy Bonifácot kiteszik a határon túl, aztán meg Márkot határon?
Nekem elég röhejesnek tűnik, hogy a zöldhatáron itt csak az nem megy át, aki nem akar.

Kiváncsi vagyok, ki az a futónő, aki a határon futkos talpig feketében. É Mirellára tippelek, róla már rég hallottunk.
6/10
napraforgó 2022 aug. 03. - 02:55:39 6/10 Előzmény Mark1993
(4830/5118)
Pedig azzal fog. Ha az elvarratlan szálak felét elvarrnák, már azzal elégedettek lehetünk.

Na és ahhoz mit szólsz, hogy Janikát megint elkapják a suhancok, megverik, megkötözik, aztán mégis úgy szabadul, hogy a Márk pisztolya visszakerül hozzá?

Vagy nekem kimaradt az a rész, amikor visszaaszerezték a pisztolyt? mindezt úgy, hogy a suhancok meg elmenekültek???
5/10
Mark1993 2022 aug. 02. - 20:42:12 5/10 Előzmény napraforgó
(4829/5118)
Ha a sorozat azzal ér véget, és jó eséllyel azzal is fog, hogy a durva szabálytalanságok, igazságtalanságok és jogsértések elvarratlanok maradnak, a kisörsi szinten, Barbara nagyasszony lehúzhatja magát a WC-n.
6/10
napraforgó 2022 aug. 02. - 07:42:56 6/10 Előzmény napraforgó
(4828/5118)
Még egy dolog eszembe jutott, és ez az, hogy amikor Janit foglyul ejtették, akkor az igazi bűnözők tuti elveszik a fegyverét (akár az övé, akár a Márké), azt tuti nem adják vissza!
Amikor Janit kiszabaditották, normál esetben a fegyverét nem kapták volna vissza. Egyszóval rejtély, hogy került az vissza Márk pisztolytáskájába Ha a bűnözők a fegyvert elkobozták volna, akkor most nem lehetne hülyéskedni a hiányzó tölténnyel.
6/10
napraforgó 2022 aug. 02. - 04:04:45 6/10 Előzmény Bonitó
(4827/5118)
"Mira és Mikola kiebrudalta Igort és Viktort a benzinkútról" - na itt megint van egy baki, mert nem Igort, hanem Oleget, az apjukat dobták ki a benzinkútról. Igor nem is tud a történésekről, mert el van foglalva a saját életével, az egyházi posztjáról való lemondásával és majd nyilván az új élete kialakitásával.
6/10
napraforgó 2022 aug. 02. - 03:59:14 6/10
(4826/5118)
Nekem nem hiányzik, hogy Klárika ennél hangosabban gyászolja az "ő kicsi fiát", Szandert, pláne Sárika óbégatása és Elza vigasztalása nem hiányzik. Remélem ennek nem szentelnek egy részt. Még a temetéssel sem!

Sehogysem látom, hogy Laura meddig akar még egy párna, vagy egy asztal mögé bújni, mikor fogja szembesiteni a szüleit a terhességgel? Majd a szülésnél fogják megtudni? Petra pikirt megjegyzései nem tetszenek, neki inkább a segitségét kellene felajánlani a húgának, nem idétlen megjegyzéseket tenni - az ő korában! Gondolom, itt megint a mamika fog közbelépni és rendet tenni.
6/10
napraforgó 2022 aug. 02. - 03:50:32 6/10
(4825/5118)
Ludmilla és Damil a bányában a TV-sekkel tényleg vicces volt és nagyon érdekes, hogy Mikola és Viki anyja jókat röhögtek rajtuk. Láthatóan ők be voltak avatva, habár nem igazán látom, hogy mi a cél ezután.
6/10
napraforgó 2022 aug. 02. - 03:45:06 6/10 Előzmény Mark1993
(4824/5118)
Ezzel én nagyon egyet tudok érteni. Márkot a fegyvercseréért nyilván felelősségre vonták volna, kapott volna egy szigorú ejnye-bejnyét, de szerintem Janit se marasztalták volna el, pláne nem szigorúan. Mivel őt megtámadták, elrabolták és egy figyelmeztető lövést adott le (talán, hogy elijessze a támadóit, talán, hogy segitséget kérjen a társaitól, ha meghallják a lövést), igy nem lett volna felelős azáltal, hogy a lövése eltalált egy embert, nevezetesen Szkandert.

De ezt tisztességesen be kellett volna vallani! Csak akkor tudnak segiteni nekik, ha őszintén bevallanak mindent. Mert igaz, hogy Tivadar elég ostoba, de azért a mundér becsületét védené ő is. Igaz, hogy Márkot nem csipi, de a Kiskalános is érintett az ügyben és már a Nagykalános miatt is talán jobban odatette volna magát.

Ennek viszont semmi értelme, hogy Márkot kitették a határon. Mint ahogy annak sem, hogy Bonifácot a csontjaival egy fillér nélkül átdobták a határon. Hogy fog megélni, hol fog aludni, hogy jut át majd Romániába (ahogy mondták), azután Szerbiába és végül Olaszországba - mindezt pénz nélkül!!!!

Ezek miatt a intézkedések miatt az egész örsöt le lehetne, sőt le is KÉNE váltani.
5/10
Mark1993 2022 aug. 02. - 00:24:36 5/10
(4823/5118)
Teljesen negatív, aljas karakter lett Janikából.

És Imi és Zénó miért nem álltak ki Márk mellett, mondták el az igazat, hogy megverve, összekötözve találtak Janikára a bányában, és lihegte, hogy leadott egy figyelmeztető lövést a nála levő fegyverrel ?

Márk egy közepes, de túlélhető fegyelmit kapna a fegyvercseréért / összeverekedésért / járőr szétválásért. És Janikát meg a vizsgálat idejére felfüggeszteni, de nem előzetesbe, pedig ellenszenvessé "fejlődött".
Bonitó 2022 aug. 01. - 23:24:33
(4822/5118)
Még a végén ka kedvencemre Hubára, ráhozzák a szívbajt az erdei kobold "keresztapjával!" :) Kiváncsi vagyok, Huba hogy fogja fogadni az "igazságot?"

Elnéztem a "fiúkat" az rendőrőrsön. Kár volt, hogy Jani rendőrré avanzsált. Jobban tetszett a régi karaktere. Imi és Zénó is elég lett volna! Vagy kellett növelni a makkosszállási rendőrőrs IQ-ját?! Ez bizony nem sikerült kedves showrunner asszony! Ja értem, így eggyel több "értelmes" arcot látunk. :)
A sorozat végére sem jövök rá, hogy Tivadarnak minek az a pepi, vagy paróka a fején?! Valamelyik nap ráadásul még félre is volt csúszva. Ha kap egy sallert, bizonyára le is repül a fejéről?! :)

Remélem Hubának sikerült olyan "valamit" találni, amely bizonyítja majd Márk ártatlanságát?! Kiskalános pedig lebukik végre. (Csak Zsigát,az apját fogom sajnálni!)

Szenzációs volt Hernádi jelenete a bányában. Ugyan vajon ki szólt oda Damilnak, hogy bazseválj, Ludmilla művésznő meg táncoljon ...... a homokban.?!)
( Mira és Mikola kiebrudalta Igort és Viktort a benzinkútról, de az egésznek semmi értelme nem volt!)

Azon csodálkoztam, hogy Klárika mellett nincs ott Sárika és Elza, hogy vigasztalják?! (Nem mintha hiányozna az obégatás.)
6/10
Rojita 2022 aug. 01. - 21:59:21 6/10
(4821/5118)
Stüssi vadász
6/10
napraforgó 2022 aug. 01. - 17:27:06 6/10
(4820/5118)
Az előbb találtam:
https://nlc.hu/sztarok/20220801/veget-ert-a-keresztanyu/

Mármint a forgatás befejeződött. Csak azt nem irják, hány részes a 4. évad.
Lehet, hogy ez az évad nem lesz olyan hosszú, mint a többi.
6/10
napraforgó 2022 aug. 01. - 13:46:08 6/10
(4819/5118)
Laura terhessége bekerült a sztoriba, de Vikiét (Gonda Kata) nem irják bele.
Nem tudom, hogy ezeket a részeket mikor forgatták és GK hol is tart mos, mikor fog szülni. Egyáltalán, meddig akarják szerepeltetni?
Azt én csak gondolom, hogy úgy fogják megoldani a forgatásokat, hogy a pocakja ne látszódjék. De azt sem tartom lehetetlennek, hogy meghal a sztoriban, és akkor elmehet haza babázni.

Annak idején a Dallasban a szőke Lucy is kihordta a terhességét a sorozatban úgy, hogy gyakorlatilag csak az arcát fotózták.