Téma: Keresztanyu

kino21 2022 aug. 01. - 13:14:54 Előzmény napraforgó
(4818/5118)
Ja, az előbb azt hittem, hogy Lauráról van szó, nem olvastam végig minden kommentet. De ha csak deréktól felfelé lesz látható, az teljesen oké. Nincs értelme belenyúlni a forgatókönyvbe teljesen feleslegesen. Az nem olyan egyszerű, ezt az USA-ban is így csinálnák.
kino21 2022 aug. 01. - 13:05:02 Előzmény napraforgó
(4817/5118)
Itt is változtattak a forgatókönyvön, vagyis eredetileg Laura valószínűleg nem lett volna terhes. Úgy tudom, hogy az általad felsorolt kikötések nálunk is szerepelnek a szerződésben, anno pl. néhány BK-s szereplő szeretett volna változtatni pl. a frizuráján, de nem lehetett.
6/10
napraforgó 2022 aug. 01. - 04:47:16 6/10
(4816/5118)
Én kicsit csodálkozom, hogy a magyar sorozatokban nem tesznek olyan kikötéseket a szereplők szerződésében, mint pl. az amerikaiakban. Ott egy napi sorozatban kikötik, hogy amig a sorozat fut, a szinésznő nem lehet terhes, nem változtathatja meg a frizuráját nem vágathatja le a haját, nem festetheti más szinűre, de talán még azt is, hogy nem hizhat meg, nem fogyhat le, stb.

Az emberségesebb, ha nem tiltják a gyerekszülést, na de akkor bizony változtatni kell a forgatókönyvön, pl. úgy, mint a Mi kis falunkban.
6/10
napraforgó 2022 aug. 01. - 04:40:12 6/10 Előzmény luci87
(4815/5118)
Pityke nem való Vikihez, Kissé ütődött, habár jóindulatú, de azért ő sem százas. Most is mit összeidétlenkedett a barkochba játékban Zsigának.
Vikit most a fiatalabb Tatarenko fiúval hozták össze, de azért azt látni, hogy ez a kapcsolat sem olyan komoly - még - hogy stabilnak lehetne tekinteni.
Szerintem inkább azon kéne dolgozni, hogy Laurát kibékitsék Zozóval. Habár a fiú nagyot vétett ellene, de azt inkább csak bosszúból csinálta, Laura bártáncosnői fellépése miatt.
luci87 2022 júl. 31. - 10:47:27 Előzmény napraforgó
(4814/5118)
Koszi,ezt nem tudtam..jobb is igy.
Szegeny Pityke gondolom agglegeny marad.Ludmilla vajon mit szol hozza,h Sotonyinak van egy felnott fia,es pont Huba..?:) Szegeny Babost sajnalom,Klarikat is ..nem tudom Barbara aßzony miert spoilerezte el,h Szkander a halott..:(
6/10
napraforgó 2022 júl. 31. - 08:25:01 6/10 Előzmény luci87
(4813/5118)
"Babát vár a Keresztanyu fiatal színész házaspárja, Gonda Kata és Kenderes Csabi. A kismama akciójeleneteket is vállal, pedig túl van már a félidőn. Viki történetében a babavárás nem jelenik meg, ezért a növekvő pocakot takarni kell. A forgatáson Kata igyekszik nem gondolni áldott állapotára, és megpróbál csak a szerepre koncentrálni. A stáb pedig természetesen maximálisan vigyáz rá."

Nem irják bele a terhességét a sorozatba. Egy idő után csak deréktól felfelé lesz látható.
luci87 2022 júl. 31. - 07:46:25 Előzmény Bonitó
(4812/5118)
Arra en is kivancsi leszek,Vikit kivel boronaljak ossze,miutan Pityket kikosarazta,es volt egy masik udvarlojeloltje is...De biztos gyorsan fog tortenni( ha beleirjak egyatalan)
6/10
napraforgó 2022 júl. 31. - 03:05:11 6/10 Előzmény Bonitó
(4811/5118)
Nem Laura, hanem Petra járt a rendőrségen és irt levelet Márknak. (de ez csak "nyelvbotlás" részedről).
Én is nagyon sajnálom, hogy a rendkivül helyes, kedves Janiból egy ilyen antipatikus szereplőt csináltak. Mindig Jani volt a jó barát, akire számitani, támaszkodni lehetett

Gálvölgyi valóban röhejes a tiroli bőrnadrágban és a kisméretű idétlen stüszivadász kalapban. Azon nevettem, hogy nálunk Magyarországon biztos nehezebb egy ilyen vicces tiroli bőrgatyát beszerezni, mint egy szokványos, hagyományos vadász öltözéket. A cél az volt, hogy Sótonyi ne legyen feltűnő, vegyüljön el a tömegben. Hát ez nem annyira sikerült. Ha ebben a bőrnadrágban kimegy az erdőbe, netán bemegy a faluba, hát körberöhögik. (bár nyilván ez volt a célja Barbi asszonynak is)

Sótonyi leváltása, váratlan nyugdijazása engem nem lepett meg - olvashattuk, hogy a belügyminiszter váratlanul és indoklás nélkül leváltott 4 megyei főkapitányt. Ezekben a poziciókban a kinevezés és pláne az elmozditás nem úgy megy, mint a hétköznapi , itt nincs az a hosszas papirmunka a HR-eseknél.

Huba figurája nagyon szimpatikus, a furasága mellett ő egy nagyon szerethető karakter. Elcsodálkoztam, hogy Sótonyi örül a fiának és "férfit akar nevelni belőle" 32 éves korára. Én valahogy arra számitottam, hogy elutasitja a nem egészen százas Hubát.
Bonitó 2022 júl. 30. - 22:59:37
(4810/5118)
Visszanézve a lemaradásom, az alábbiakat gondolom:
Azt hittem, hogy Laura tegnap a rendőrségen nem is levelet fog írni! Hanem rájön majd valamire a Jani számítógépével kapcsolatban?! Tévedtem. A levélírásnak pedig semmi értelme nem volt! Hacsak az nem, hogy a szemétkosárba dobott cetlinek később lesz jelentősége?! Mert igencsak premier plánba mutatták a szemetest.

Jani nekem szimpatikus volt, a sorozat elején. Sikerült jól leamortizálni az ő karakterét is. A Tivadar féle nyomozás eredménye is "jól" sikerült, egy golyód hiányzik, te vagy a gyilkos?! Röhej nah! Meg az is, hogy Bonifácot még a Vatikán is keresteti! Muszáj volt dobni egy hátast erre a hírre! :)

Szóval. ami az őrsön lezajlott "nyomozás" címén, az no comment. A szerv lejáratása nem egy esetben megtörtént ezidáig, de ez már mindennek a csimborasszója! A Sótonyi ügy is! (Azért ez régen sem, és bízom benne, hogy most sem így működik, ahogy Sótonyit nyugdíjazták, és az új főkapitányt megkinevezték. A parancsok elkészítésénél, akár a kinevezésnél, vagy a soros vagy soron kívüli előléptetésnél, a személyügyesek azért a topon vannak! Arról nem beszélve, hogy hány kézen keresztül megy "egy olyan papír", amely megpecsételte Sótonyi sorsát. Most nem is sorolom inkább a szervezeti egységeket! De azt továbbra sem értem, hogy egy életben lévő, valós rendőri vezetői posztot hogy mertek beleírni ebbe a fiktív mesébe?! Barbi asszony ennyire nincs képbe, de bátran belekeveri még a BM-t is a történetbe?!

Egyébként, Gálvölgyi abban a stüszi kalapban, gatyában, még rosszabbul nézett ki, mint az egyenruhában. Néha olyan vörös volt a feje, azt hittem valami gond lesz vele?!
Gina és Sótonyi egy helyiségben? Egy ágyban? Háááát..... Node mi a fenét csodálkozom már bármin is?! Nem igaz?! :) Végül is féltestvére ( Hugó ) apjával Sótonyival tartózkodnak a faházban. Sótonyi pedig, Gina mostohaapja is lehetett egy röpke időre, vagy mégsem?! Azt meg végképp nem értem, hogy Gina és Igor miért nem együtt vannak valahol biztonságban, egymás mellett, ha már így alakult a karakterük sorsa?!
Bonitó 2022 júl. 30. - 22:58:27
(4809/5118)
Ja, és Mira és Mikola jelenetét eszembe jutott, Árpa Attila, mint a "Nagy Ő!" c. műsor szereplője. Lassan már kezdődik vele a show?! Vajon, egybeesik a két műsor forgatása?! Ahogy elnéztem Mikolát alias Árpa Attilát, hááát, mint túl az ötvenedik életévén, vajon milyen nők lesznek a műsorában, akik harcolnak majd a kegyeiért?! Fiatal csajok, akik apakomplexussal küzdenek?! Vagy 40-50 éves milfek, akik korban inkább lennének hozzávalók?! Node majd meglátjuk! ( Vagy nem!:)

A piaci árus, sírköves Doktor Tímár/Zarathustra az univerzális karakter. Most Zorbaként, mint görög rendőrnek kell Marozsánt (Sótonyi Frigyes utódját) megfigyelnie és jelentenie Róza mamának??!! És elé dobtak egy rendőr igazolványt, és annyi! És tényleg ez az egész csak ennyi?! Ja, persze, háááát ez csak film! Vagy ez lenne a Barbara nagyasszonyféle Barbi trükk?!

Nekem nagyon tetszik Babos/Sótonyi Huba karakterét alakító Varga Norbert játéka. Kíváncsi vagyok mit szól majd a vérszerinti apjához, Sótonyi Frigyeshez. És mit szól majd az apja, ha Huba elcipeli magával a "Lámafarmra", amit örökölt?! :)
Egyébként bízom abban, hogy Huba addig-addig fog keverni, amíg ki nem derül, hogy Márk ártatlan! Ugyanis sajnálom Márkot!

A pénteki adásban már Róza mama észrevette, hogy Laura unokája terhes. Tehát, a Laurát játszó Tóth Angelika terhessége immáron benne van a sorozatban hivatalosan is. Elhangzott az is már anno, hogy a Vikit alakító Goda Kata is babát vár. Az egyenruhájában még nem venni észre, de azt nyilatkozták a Fókuszban, hogy a kollégái nagyon vigyáznak rá az egyes jeleneteknél. Kiváncsi vagyok ez a terhesség hogyan került majd be a sorozatba?! ( Azaz Kenderes Csaba (Kalános Jani) és Goda Kata ( Viki ) babát várnak.)
5/10
Mark1993 2022 júl. 30. - 20:13:58 5/10 Előzmény napraforgó
(4808/5118)
28 / 30-ra megtanulhatná kezelni az érzelmeit, elutasítást. Mindenkinek van élete szerelme, ami sajnos nem jön össze, de attól még nem dühönghet / zaklathat.
6/10
napraforgó 2022 júl. 30. - 19:06:43 6/10 Előzmény Mark1993
(4807/5118)
Annyi, mint Petra. Együtt jártak már az óvodába is.
5/10
Mark1993 2022 júl. 30. - 18:56:30 5/10 Előzmény napraforgó
(4806/5118)
Bántalmazó "pár""kapcsolat" lenne, hogy menne az utcán Petrával, és bárki, aki ránéz a barátnőjére, összeverekedne vele. És Petrát is bántalmazná, ha szóba állna a bolti eladóval, aki épp férfi.

És hány éves is Janika ?
5/10
Mark1993 2022 júl. 30. - 18:55:09 5/10 Előzmény napraforgó
(4805/5118)
Nekem is felsejlik a régi olvasmányaimból, hogy a lőporteszt / vagy paraffin teszt az valós dolog, meg én is lövök, heti rendszerességgel, elsődlegesen pisztollyal, és lövészet után nekem is lőporszagú a kezem, meg van rajta égéstermék.

És akkor a sorozatbeli Márknál is illett volna.

De hát ennek sem néztek utána, 10,000 + 1-edik hiba ez.
6/10
napraforgó 2022 júl. 30. - 17:00:26 6/10 Előzmény Mark1993
(4804/5118)
Nyilván Jani úgy gondolja, hogy ha Petra nem lehet az övé, ne legyen másé sem. Márké semmiképp.
5/10
Mark1993 2022 júl. 30. - 14:22:42 5/10 Előzmény napraforgó
(4803/5118)
Jani sem komplett, "eliminálná" Márkot, azt gondolja, automatikusan bepróbálkozhatna Petránál ?
6/10
napraforgó 2022 júl. 30. - 13:28:42 6/10
(4802/5118)
Szegény Petra maximálisan megbizik Janiban, pedig nem kéne. Hisz ő is láthatná, hogy ők ketten riválisok.
5/10
Mark1993 2022 júl. 30. - 13:05:58 5/10 Előzmény napraforgó
(4801/5118)
Tivadar sosem volt a legélesebb kés a fiókban.

De Imi és Zénó miért nem tudták elmondani, hogy ők mit láttak ?

Én arra leszek kíváncsi, hogy feltűnik-e, Jani meg akarta buherálni Márk gépét, de azzal csak saját maga alatt vágná a fát, nem Márknál.
6/10
napraforgó 2022 júl. 30. - 12:15:26 6/10 Előzmény luci87
(4800/5118)
Klárika vagy 10 éve alig-alig látta a fiát, úgyhogy ő hamar túllesz rajta. Ezen hamar túl fognak lépni, remélhetőleg Márkot is felmentik.
Nem hallottam, hogy lőporvizsgálatot végeztek volna Márk kezén. Mert akkor kiderülne, hogy nem ő lőtt. Tivadar figyelembe sem vette Márk védekezését, miszerint Jani elvette a pisztolyát.
6/10
napraforgó 2022 júl. 30. - 12:07:41 6/10
(4799/5118)
Szerintem Szvetlána nem igazán kedvelte Tivadart. És döntésre akarta birni Igort, ne játszon kettős játékot.. Nem lehet diakonus úgy, hogy közben Ginát döntögeti. Akkor hagyja ott a papi pályát. Na és épp igy történt. Gina és Igor új életet kezdenek együtt, de remélem, hogy valahol máshol.