Téma: Keresztanyu

offtopic
guess.who 2021 júl. 22. - 07:30:15 Előzmény janderka
(2338/5118)
Ó, a linket elolvasva szinte már nem is bírok magammal, hogy elinduljak erre a csodálatos, egyedi, megismételhetetlen túlélőtúrára! Hiszen már a főszereplők a saját jelmezükben is bohóckodnának nekünk, sőt: a zibusz van annyira kedves, hogy ha nem kívánom igénybe venni a minden bizonnyal elsőosztályú buszukat (amelynél a felszálláshoz nincs szükség védettségi igazolványra, fertőzzék csak az összezárt emberek egymást utazás közben), ők akkor is elkérik az utazási pénzt, mintha velük utaztam volna.
És hát a programok! A díszletfaluban nem lehet enni, de büfékocsiban vásárolhat mindenki sok-sok, durván túlárazott finomságot. Még ha az Üvegtigris lenne az a büfékocsi és benne rotációban Lali, Gaben, Róka, Csoki, Sanyi vagy Cingi szolgálna ki (és mesélne forgatási sztorikat), azt érteném. De így? Komolyan annyira izgalmas lehet egy GAM vagy egy Noé Viktor gyúróteremről szóló meséje vagy Tufa Tibor vörös fejű őrjöngése, hogy az emberek a (bármikor ki- és átkapcsolható) televízió helyett még élőben is végig akarják hallgatni kötelező jelleggel, mintha fizetnének érte?

Bár szerintem az árleszállítás eléggé azt mutatja, hogy nem, a meghirdetett csodára vagy nincs vagy nincs elég jelentkező, azért felezték meg az árakat és vezettek be gyerek- és csoportos jegyeket. Gondolom, a zibusznak is csak úgy éri meg, ha legalább félig megtelik a busza, anélkül bukó a sztori, ezért is ragaszkodnak ahhoz, hogy a nem velük utazók is teljes árat fizessenek...
És hát az érdeklődés hiánya szerintem kitűnően mutatja azt is, hogy valójában mennyire nem igaz az állítólagos hatalmas nézettség és a világraszóló siker sem.
1/10
offtopic
nappalitv 2021 júl. 21. - 17:08:40 1/10
(2337/5118)
Akkor majd visszük a kocsikat.
1/10
nappalitv 2021 júl. 20. - 21:11:26 1/10
(2336/5118)
Nekem 19-et is, csak ők fizessék nekem.
janderka 2021 júl. 20. - 11:26:55
(2335/5118)
Ettől persze még drága (és a sorozat miatt érdektelen is), de a friss Ibusz link szerint rotációban a kezdetben hirdetett "Ajtonyon" túl több ismertebb karakter is felkerült a körbevezetői listára. Sőt ha konkrét időpontra megy valaki, akkor még ennél is nagyobb színészóriásokkal fotózkodhat.
https://www.ibusz.hu/keresztanyu-tura
1/10
offtopic
nappalitv 2021 júl. 20. - 10:28:19 1/10
(2334/5118)
ha lett volna 1000Ft a cirkusznézés, sok hülye el is ment volna.
1/10
nappalitv 2021 júl. 20. - 01:07:11 1/10
(2333/5118)
Elfogyott a belépőjegyesnézés reklámozása. Lefújták az eksönt a nagy nemsikerre való tekintettel?
offtopic
guess.who 2021 júl. 19. - 20:22:30 Előzmény kék szem
(2331/5118)
Hűha, a másodikat eleve le sem adják, annyira rosszul sikerült? :)
kék szem 2021 júl. 19. - 13:49:17 Előzmény guess.who
(2330/5118)
Látom izgatottan várod a harmadik évadot.
offtopic
guess.who 2021 júl. 02. - 16:13:56 Előzmény janderka
(2329/5118)
Zseniális, fantáziadús, ötletes, egyedi, hihetetlenül poénos... Nincs is annyi jelző a magyar nyelvben, amivel jellemezni lehetne. Jajj, de jó, hogy nem láttam!
janderka 2021 júl. 01. - 23:41:29
(2328/5118)
Triplaiksz vót nekije az ő neve - ezt nem tudni, de most komojan. Hát hogy, lehecc te így ray on go?
:)))))))
offtopic
guess.who 2021 júl. 01. - 18:48:51
(2327/5118)
Mondanám, hogy annyira nyomtalan, hogy Jandi linkjén túl nem is hallottam róla - de ez túlzás lenne, hiszen rengeteg más tévéműsorról nem hallottam, amik ettől függetlenül köszönik szépen, jól vannak. :)
offtopic
guess.who 2021 júl. 01. - 18:47:38
(2326/5118)
Ajjajj, Beck Zoli most lehet, hogy csuklik. :)


Az ő zenekara (= ő az énekes, mielőtt sértődés lesz belőle :) ) a 30Y, ami egy pécsi buszjárat után kapta a nevét. :)


offtopic
guess.who 2021 júl. 01. - 07:34:33 Előzmény janderka
(2325/5118)
Gyorsan be is emelnék a cikkből egy ide is vonatkoztatható mondatot:
"A jó komédiának a túlzásokról, a nem odaillő szituációkról, a tabukról kell szólnia, úgy, hogy közben hibáik ellenére szimpatizáljunk a szereplőkkel."

Nézzük meg picit közelebbről a címszereplő Körösztanyádat:
- túlzások? pipa, bőven.
- nem odaillő szituációk? pipa, még bővebben (sőt: az egész baromság egy nem képernyőre illő szituáció, kezdve az úgynevezett "sztori" ötletétől)
- tabuk? nem tudom, talán ez is pipa, elvégre a pap csajozik, a masszőrpasi férfiakat is masszíroz alkalomszerűen, az ukrán exszexmunkásból majdnem szerető családanya lesz ésatöbbi, szóval tabu tabu hátán.
- és mindezek ellenére szimpatizálunk a szereplőkkel? na, ez nagyon nem. Elnézést, ha valakit kifelejtek, de a topic 3000 hozzászólásából nekem most konkrétan nemigen rémlik olyan, hogy valaki bármelyik szereplőt szerette volna. Van ugyan egy-két "jócsaj" (elvileg "jópasi" is, bár ezt én nem tudom eldönteni), van néhány szinte már szeretnivaló lúzer - de összességében szerintem mindenki hihetetlenül idegesítő, unalmas, sótlan, az úgynevezett sztori életszerűtlen, ötlettelen, lapos, önismétlő és még a szereplőknél is unalmasabb... Szóval szimpátia nagyon nem pipa.
Az ertéel szerint mégis óóóóóriási siker.
offtopic
guess.who 2021 júl. 01. - 07:27:12
(2324/5118)
Ez az első évadban volt? Mert nekem nem rémlik - bár ettől még lehetett. :)
offtopic
janderka 2021 jún. 30. - 23:27:23
(2323/5118)
Most hogy mondjátok ezt a Hotel Balatont, eszembe jutott egy hamar megbukott szállodás magyar sorozat pár évvel ezelőttről...
https://m.hvg.hu/kultura/20151015_Ahogy_en_maszok_nem_masz_ugy_senki

Csak nem azt melegítenék újra?
janderka 2021 jún. 30. - 23:16:11
(2322/5118)
Mi már túlkorosak lehetünk sajnos ennek teljeskörű megítéléséhez, mindenesetre én anno annyit vágtam le a dologból, hogy az a srác akiért Csenge rajongott, az szerezte IRL a sorozat főcímdalát is, így a zenei világból lehetett talán (mások számára) híres.
offtopic
guess.who 2021 jún. 30. - 19:14:41
(2321/5118)
Nem mintha látni szeretném, de elképzeltem, ahogy Uzsér a Doktorbalaton Margarétában hosszú percekig tartó egyetlen snittben őrjöngve szidja a kereskedelmi tévék kizárólag konzumidióták által nézett műsorait, amelyekben utolsó senkiházi megélhetési celebek arénáznak pár fillérért és néhány lájkért...

A MA-ban nem tudom, kire gondoltál, nekem hirtelen csak a tévékettő énekes vetélkedőjének ostoba promótálása ugrik be, amiért Hannácska pont két rész erejéig halálosan rajongott, aztán ugyanolyan nyomtalanul el is tűnt a jelenetekből az egész, ahogy megjelent.
Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy -Jandi korábbi megfejtése alapján- blokkosítva pakolászgatták szükség szerint ide-oda a jeleneteket, hogy éppen az ominózus műsor döntője előtt adhassák le ezt az önreklámot... Mivel a világon semmilyen kapcsolata nem volt annak a hülyeségnek egyetlen korábbi vagy későbbi eseményhez, így ez nem is volt túl nehéz, gyakorlatilag bármikor történhetett.
Érdekes, hogy pontosan ugyanilyen felépítésű volt most a végén Hannácska "okosleveles" marhasága, aminél ráadásul arra sem sikerült a nagy pakolászásban ügyelniük, hogy egy óvodai "évzáró" a legritkább esetben szokott lenni novemberben. Arról viszont fogalmam sincs, hogy mit akartak EZZEL reklámozni!?

offtopic
guess.who 2021 jún. 28. - 17:43:44
(2320/5118)
Erőst remélem, hogy csak nyelvbotlás vagy pillanatnyi elmezavar volt P. Uzsért megemlítened, és nem ő lesz az a jutyúbceleb, aki megjelenik a csodaprodukcióban...

(Elgondolkodtam: az első vonalban levők -ha egy kis eszük van- nem áldozzák be a jutyúbkarrierjüket egy ilyen hakniért - a harmadvonalbeliek meg nem érdekelnek annyi embert, hogy ezért érdemes legyen forgatni. És továbbra is tökéletesen érthetetlen számomra, hogy ki is akar lenni a célközönség egy Bujtor-jutyúbceleb kombónál?! Esetleg még megemlíthették volna a két Latabárt, hogy tényleg mindenféle életkorú közönség szerepeljen, hátha az üres dumával is lehet emelni a nézőszámot.)
1/10
nappalitv 2021 jún. 28. - 14:34:46 1/10 Előzmény Rojita
(2319/5118)
9986,475