Téma: Keresztanyu

6/10
napraforgó 2022 szept. 23. - 21:11:26 6/10
(5038/5118)
És miért is kajtatták a másik búvárpalackot? Hisz az elrontottat már megtalálták.
Ezt a másikat is megtalálta Mariann és Jóska (ha jól emlékszem). Ezek szerint visszalökték a tóba, és aztán "lakossági bejelentést" tettek Tivadarnál.
6/10
napraforgó 2022 szept. 23. - 21:07:40 6/10
(5037/5118)
Nem tudom, mit rugódoznak a Damil diplomájával és érettségijével. A polgármesteri tisztség betöltéséhez nem szükséges semmilyen végzettség.
A jegyzőihez igen, jegyző csak jogi, vagy államigazgatási főiskolai végzettséggel rendelkező személy lehet. Úgyhogy Damil a vásárolt és akár az eredeti általános iskolai bizonyitványával is maradhat polgármester.
A település viszont önmagáról állitott ki bizonyitványt azzal, hogy egy loncsos külsejű ostoba polgármestert választott meg.
3/10
Nickname123 2022 szept. 23. - 21:05:46 3/10
(5036/5118)
Ez a Szkander ügy is ... minek kellettek ahhoz ketten, h azt a par csomag kavet a viz ala elrejtsek? Egy sporttaskanyi kave volt, aminek - ha jol emlekszem - el is egettek egy reszet, de ha nem, akkor is minek kellettek ahhoz ketten? Szemenkent vittek le a kavet a to fenekere?
6/10
napraforgó 2022 szept. 23. - 05:14:04 6/10
(5035/5118)
Na végre, kezd kibontakozni a Szkander gyilkosság háttere. Tivadar első jó ötlete volt ez a külön-külön kihallgatás. A fiúk nem hazudtolják meg magukat. Imi elég bamba, ő nem tud semmit és ötlete sincs mi történt, hogy történt. Nem úgy Zénó, aki egyik teóriát gyártja a másik után. És persze Márk is, aki elfogultan ragaszkodik Jani bűnösségéhez. De végre csak megszólal Jani is és elmondja, hogy mi történt. Nyilván a műholdfelvételen azért nem látszik Szergej, meg az, hogy mit tett, mert pont akkor megszakadt a felvétel, talán nem is minden ok nélkül. Igy csak Szkander és Jani látszik egy darabig.

Elég amatőr dolog, hogy a Marozsánt terhelő pendrive-okat Róza mama otthon, Krasznahorkai meg az irodájában tárolta. Miért nem egy bankszéfben? És mi van, ha már korábban bemásolták a számitógépükbe? Azt nem vizsgálták a házkutatáskor.

Krisztina meglepően hiperaktiv és meglehetősen agressziv.
Már miért kéne Armandnak nagy összeggel támogatni őket, hisz csak annyit igért, hogy Tatjána lesz az örököse.

Közben egyre újabb szereplők bukkannak fel, Jojo után Damil magántanára, de Tánya is új a maga bumerángjaival.
6/10
Rojita 2022 szept. 22. - 23:49:43 6/10 Előzmény Elhaym
(5034/5118)
Nem tűntek el a cicák. Reggelente megkapják a tele tál tápjukat és boldogan durmolnak utána fél napot. Lassabb felvenni egy jelenetet, ha állat is szerepel benne, mert nem érdekli se a fk, se a rendező. Mit lehet ilyenkor csinálni velük? Az ember-partner felnyalábolja, (nem engedi kifutni a képből) és mondja neki a fk szerelmes szavait....Csak már egy 1 év körüli macska nem mindig tűri el, hogy "egy idegen" kizökkentse alvásából, emelgesse, szorítsa...
6/10
napraforgó 2022 szept. 22. - 19:27:34 6/10 Előzmény Elhaym
(5033/5118)
Nem, de nem is érdekel.
Elhaym 2022 szept. 22. - 19:00:53 Előzmény napraforgó
(5032/5118)
Tényleg, ő is eltűnt. Volt rájuk magyarázat?
6/10
napraforgó 2022 szept. 22. - 01:47:51 6/10 Előzmény Elhaym
(5031/5118)
Ugyanaz, mint Zolika cicával.
6/10
napraforgó 2022 szept. 22. - 01:47:05 6/10 Előzmény Rojita
(5030/5118)
Láthatod, hogy amikor hozzászóltam a Damil bizonyitványát illetően még csak az előzetesre támaszkodtam, azt nem tudtam, hogy elvégezte ugyan az általánost, de gyalázatos eredménnyel. A vásárolt bizi jobb volt.

Én a vidéki - falusi statisztikákat nem ismerem, de nagyon szomorú lenne, ha az ifjúság egy része még az általános iskolát sem fejezné be. (Habár láttam jó pár részt az Észbontók c. műsorból, ahol pedig érettségizett, sőt egyetemet végzett (!!!) játékos is , akik pedig nagyon lebőgtek a "tudásukkal". Na szóval nálunk valami nagy baj van az oktatással....
Elhaym 2022 szept. 21. - 23:31:41
(5029/5118)
Nem láttam minden részt, emiatt szeretném megkérdezni, hogy Cafrang macskával mi lett?
6/10
Rojita 2022 szept. 21. - 23:10:49 6/10 Előzmény napraforgó
(5028/5118)
Damil elvégezte az általánost, csak azt mondta, hogy a bizonyítványa nem volt olyan díszes, mint az, amelyiket vett helyette. Zozó meg korábban egyszer említette, hogy érettségizett...
Nem nagyon lehetne sorrendet megállapítani kis hazánk bugrisainak falu - város elosztásában.
De a fk-írók valszeg, az iskolázottsági statisztikákra gondoltak. Valóban, az utolsó évtizedekben nagyon sokat nem fejezik be az általánost vidéken. Nagy földrajzi távolságok, rossz családi háttér, szegreagáltság, hiányos szociális háló.

Rendőr Imi meg mekkorát fejlődött. Igazi szerelmes hősként figyelmeztette Bonifácot.
Most akkor mit hoznak ki a szerelmi háromszögből?

Ezzel a felsőtest - mutogatással semmi bajom.Ne csak mindig a nők vetkőzzenek.
6/10
napraforgó 2022 szept. 21. - 20:09:09 6/10
(5027/5118)
Szép véleménye van a forgatókönyvirónak a falusiakról, szerinte mind bugris paraszt. Karló nem végezte el a 8 osztályt sem, mint ahogy Damil sem, aki a bolhapiacon vette az általános iskolai bizonyitványát.
Zozo is csak az apja pénzének köszönhetően szerzett szakmunkásbizonyitványt. És akkor még ők a jobbak, a falu krémje.

Látom, fel akarják pezsditeni a nézettséget, most a sorozat férfijait csodálhatjuk meg félpucéran. Tegnap Zozóka feszitett feszülős úszónadrágban, Viktorka sokkal ványadtabb izmai mellett, ma Márk felsőtestében gyönyörködhettünk. Janikát csak a búvárruhában láthattuk, ő szemérmesebben öltözködött.
6/10
napraforgó 2022 szept. 20. - 13:36:04 6/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(5026/5118)
Ez van, ha a kollégák nem szivelik egymást. Márpedig Imi és Zénó nem kedvelik sem Márkot, sem Janit.
3/10
Pünkösdi Kató 2022 szept. 20. - 12:11:43 3/10 Előzmény napraforgó
(5025/5118)
Remélem Imiék bűnhődni fognak, még nem tudom, hogy, amiért ketten a zárkában pépesre verik egymást és még hallják is...
6/10
napraforgó 2022 szept. 20. - 02:23:30 6/10
(5024/5118)
Nem tudom, hogy Szergej a szülei halála után hová került, árvaházba, vagy nevelőszülőkhöz, de 12 évesen már nem volt annyira kisgyerek, hogy ne emlékezne a tűzeset keletkezésére, amit pedig ő maga gyújtott. Lehet, hogy felbiztatták, valahogy rávették, mintha az csak egy tréfa lenne, de akárhogy is, ő gyújtotta meg a tüzet.
Ha hajlandó tisztességesen visszaemlékezni, akkor láthatta, hogy a szüleit Mikola zárta be. Ha nem zárja kulcsra a bejárati ajtót, akkor a szülei is ki tudtak volna jönni.
Persze alapvetően egy 12 éves gyerek már nem játszhat a tűzzel büntetlenül. 10 év alatt, mondjuk 7-8 évesen még el tudnám fogadni, meg azt is, hogy ő maga elfelejtette, elnyomta az emlékeit, de egy 12 éves fiú már nem annyira kisgyerek, hogy ne tudná, mit csinál.
6/10
napraforgó 2022 szept. 20. - 02:12:09 6/10
(5023/5118)
Már azt hittem, hogy a szekta is egy a sok szamárság közül, amiről megfeledkeztek, no de most Gina "főpapnő" feléleszti. Vajon mit szól ehhez a szerelmes Igor?
Nekem valahogy mindig gyanús volt, hogy Ginában ott a "rossz vér". Kb. 26 éves koráig qrva volt, szabályos könyvelést vezetett a kuncsaftjairól. Aztán megszabadult a nem kivánt gyerekétől. Később a hirtelen feléledt anyai ösztöneitől vezérelve gyerekrablást követ el, aztán balhékat követ el Mirellával (aki mellesleg megint nagyon eltünt). A fogolyszökés a legkevesebb.

Nekem már elegem van Jani és Márk kakaskodásából. Petra helyében mindkét hülyét kirúgnám. Az én pasim ne verekedjék minduntalan. De hát itt szegényes a felhozatal, meg kell alkudni a nőknek. Laurának ott van az izomagyú Zozó, Ildi választhat a bárgyú Imi és a simlis pap között, hát kb. ennyi.
6/10
napraforgó 2022 szept. 20. - 01:59:28 6/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(5022/5118)
Nem lehetetlen, hisz nagyon ismerős volt neki a bumeráng.
3/10
Pünkösdi Kató 2022 szept. 19. - 20:51:34 3/10
(5021/5118)
Mekkora poén lenne, ha Tánya Anatolij 4. lánya lenne.
6/10
napraforgó 2022 szept. 19. - 19:58:57 6/10
(5020/5118)
Röhejes ez a csempész "hálózat". Mindenki a saját pecsenyéjét sütögeti, a hálózat vezetője, Róza mama meg nem tud semmiről.
6/10
napraforgó 2022 szept. 18. - 17:42:31 6/10
(5019/5118)
Csakugyan, hová lett Armand? Már nem lakik a faházban? Csak nem költözött vissza a Bárány házba? Mire fizetett ki nekik egy vagyont? arra az egyhétre Tatyikával?
És Gina is elvitte az anyja puskáját, hogy azzal citálja Topoliszt Armand elé, de abból se lett semmi.
A szerencsétlen Szent Adalbert is temetetlen maradt, még most is ott hányódik valami ócska zsákban valahol a templomban.
Annyi szálba belekaptak, aztán minden félbemaradt. Utálom, hogy soha semmit nem visznek végig. A Szkander gyilkosságot is a végtelenségig elnyújtották és még mindig nincs vége.
Anatolij és Gyurka ügye sem akar lezárulni. Csak nem az utolsó részben akarnak mindent megoldani, összecsapva , ahogy szokták.