Téma: Keresztanyu

Bonitó 2022 ápr. 20. - 10:18:25
(4618/5118)
Kilenc nap múlva vége az évadnak!
Próbálok csak a jóra emlékezni. De nem igazán sikerül. Hacsak nem a tegnapi Lajos féle "macskaőrület"-re nem gondolok. Először még felnyerítettem Lajos őrületén, később már csak kínomban lehetett volna nevetni. Mert való igaz, hogy a kevesebb néha több! Macsek akció lefújva!

Először kedvencem volt Pityke! A végére már idegesített, sok (kk) lett belőle. De Huba megmaradt kedvencnek! Varga Norbert (Huba) remekül hozta a karakterét.
Az évad történéseiről ismerjük a véleményeket, nem ismétlem! De, hogy logikátlan, életszerűtlen volt, az hótziher! (Ennek eklatáns példája - amit máig sem értek! -, amikor a püspök (Takátsy Péter) a nagy kereszttel rohangászott Makkoson, mint pók a falon?!)

Nagyon nem tetszett - a vége felé pláne nem -, a Sótonyit alakító Gálvölgyi János játéka, beszéde.
Modoros, ripacskodó, mint amikor parodizált. (Az még elment, de Kossuth díjas színészként???........a díjat inkább Koltai Róbertnek adhatták volna, szerintem. És nem is vagyok Koltai fanja!)
Krisztácskát/Buktácskát (Sajgál Erikát) sem tudtam megkedvelni az évad végére sem. Pedig bizisten akartam! Túljátszotta a szerepet, hiteltelen, álságos játékkal. Áhh, túrocska-bátyuska!
A testépítő-színész Gömöri András Máté, mint Zozo sem lett a kedvencem. És, lennének még egy páran!

Írtam még az elején, hogy úgy látom, hogy a sorozat végére, szép lassan megérkezik majd Ökör Faluból az összes szereplő. De "Armandó", azaz a tánctanár érkezése után, már biztos voltam benne! :) De vártam, hogy megérkezzen Sztojka Renátó, azaz Renike is, hogy legalább a Sztojka család együtt legyen
itt is. :)) Node ami késik, nem múlik! És még a végén megérkezhet az Ökörben maradt maréknyi csapat, élükön kedvencemm Vanesszával, a kecskével. :)
6/10
napraforgó 2022 ápr. 20. - 03:53:18 6/10 Előzmény luci87
(4617/5118)
Valóban, mindig keresgélnek valamit, vagy valakit. Hol Szkandert, hol a kávét, most a macskát. De azért az nevetséges, hogy egy-egy rész szinte csak ebből áll. A rengeteg reklámmal ez azért túlzás.
offtopic
luci87 2022 ápr. 19. - 21:41:45 Előzmény napraforgó
(4616/5118)
Na akkor igen izgalmas rész lehet...:)..a macska a legfontosabb... :( mindig valami lényegtelen hulyesegen lovagolnak.
3/10
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 19. - 21:14:19 3/10
(4615/5118)
Nem értem, hogy Róza mama miért tolja Petrát a választásra, hiszen Gyurkát akarja polginak. A barna ruha állt a legjobban Petrán. Nekem tetszett a macskakeresés, rosszul érezte magát Cafrang bezárva. Remélem, hogy Szkandert az anyja kitagadja, egy mocskos zsaroló lett belőle. Vajon ki lehet Tatyi apja?
offtopic
mária54321 2022 ápr. 19. - 20:59:22
(4614/5118)
Azt a ronda zené le vehettnék alóla olyan idegesitö nem lehet hallani a szöveget
6/10
napraforgó 2022 ápr. 19. - 20:30:03 6/10
(4613/5118)
Hah, itt a legújabb humorforrás: Lajos beleőrült a macskája eltűnésébe, és az egész epizód a macska kereséséből áll. Csodás. Néhány percig még vicces is volt, de nem szabad semmit eltúlozni.
6/10
Rojita 2022 ápr. 17. - 15:04:49 6/10 Előzmény GabReal
(4612/5118)
Teke van a film ilyen pontatlanságokkal, (hónapok óta ezeket vadásszuk). Valszeg, ezekkel is jelzik, h ez csak egy paródia, a való világhoz nincs közük.
Különben már régen feljelentették volna őket a rendőrség/határőrség pr-osai.
GabReal 2022 ápr. 17. - 14:54:34
(4611/5118)
A héten valamelyik részben (talán a csütörtökiben) a rendőrség irodájában Zénó gyakorló sapkáján a piors-fehér-zöld sapkarózsa fordítva volt fent (zöld-fehér-piros). Erre azért figyelhettek volna!
6/10
napraforgó 2022 ápr. 16. - 03:44:13 6/10 Előzmény Nickname123
(4610/5118)
Örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.

Szerintem ütősebb lenne, ha már Pityke olyan idétlenül van felöltözve (hátracsaptt sapka, szalagok a szembe lógóan), de akkor normálisan viselkedik, beszél, stb.
Vagy normálisan van felöltözve, a sapka rendesen van a fején, csak kicsit idétlen a viselkedése, kommunikációja, gondolkodása.
De ez igy, ahogy mutatják túl sok! SOK! Elviselhetetlen!
Én semmi szórakoztatót, semmi mulatságosat nem találok a viselkedésében, a figurájában egyáltalán. Inkább csak bosszantóan idegesitő.

Sajnálom, de én a finomabb humort kedvelem, nekem nem vicces, ha egy bohóc seggreesik és ordit. Márpedig Pityke itt ezt a "humort" képviseli.

Sajnálom, de a T. alkotók jobban is megeröltethetnék magukat.
Remélem, hogy Pityke a 4. évadban normálisabb lesz, vagy eltűnik örökre.
3/10
Nickname123 2022 ápr. 15. - 23:43:32 3/10 Előzmény napraforgó
(4609/5118)
Nekem Pityke igazan sok. Egyetlen jelenete volt szorakoztato, amikor Viktor Tatarenko meg az apja a hatarnal allt, mig a soronpoval szorakozott Oleg, ő egyszerűen atszaladt a szinen, fittyet hanyva a hatarra es rohant az orvvadaszok utan.
6/10
napraforgó 2022 ápr. 15. - 18:21:00 6/10
(4608/5118)
Szkandernek nincs sok esze, hogy a lopott kávét az anyjára bizta. Nem tudta máshol elpasszolni? Hisz ott volt a kávékóstolón, tudta, hogy kik a potenciális vevők.
De Klárikának sics sok esze, hogy a piacon kezdte el árulni. Most a rendőrök vették észre, de ugyanigy Bárányék is felfedezhették volna.

Tivadar meg annyira el volt telve a saját nagyszerőségétől, hogy megtalálta a poloskát, hogy meg sem hallgatta Zénóékat, akik csempészett kávé tartózkodási helyéről akartak beszámolni neki.
6/10
napraforgó 2022 ápr. 15. - 13:25:35 6/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(4607/5118)
Sárika most elmondta a tegnapi résznél "Anatolijnak", hogy virágot kapott "Zarahustrától", meg egy márvány budit is. Vagy a piaci kofáknak mondta el, már nem is tudom. De annyira nem érdekel. Hogy most már ez legyen a történet???
Bonitó 2022 ápr. 15. - 13:23:38 Előzmény Pünkösdi Kató
(4606/5118)
A márványbudival kapcsolatban az ugrott be, hogy Laura összetörte mérgében?!
(Ha nem így volt, bocs!)
De az is lehet, hogy az íróknak már eszükben sincs?!
Rég elfelejtették, hogy letettek egy wc-t Sárikának ajándékba?! :)
Bonitó 2022 ápr. 15. - 13:17:36 Előzmény napraforgó
(4605/5118)
A "Tatyikás" résznél, szinte a gondolataimat írtad le! :)

3/10
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 15. - 12:50:09 3/10 Előzmény napraforgó
(4604/5118)
Azt sem tudjuk, hogy mi lett a márványbudival, amit Zaratustra odacsempészett Sárika-Laura ajtaja elé. Sárika megkapta vajon végül?
6/10
napraforgó 2022 ápr. 15. - 12:48:05 6/10 Előzmény Bonitó
(4603/5118)
Hogy került Tatyika Szvetlánától Topoliszékhoz? Csak félig-meddig tisztázták. Állitólag a 2 gengszer kényszeritette az asszonyt ( de mivel, könyörgöm????), hogy vigye el nekik a kislányt. De hogy ezek után hová tűnt a nő, az rejtély, mivel nem ment haza Hubához, nem ment át a határon a lányához és nem ment vissza Tatarenkóékhoz sem.
Ennél már az is hihetőbb lett volna, ha a nő valóban csak állatokat mutogatni akarta vinni a kislányt, de útközben Szergejék megtámadták és elvették tőle a gyereket.
Mert igy egyáltalán nem érthető, hogy Tatyika miért tűrte olyan békésen, hogy az eddig sohasem látott nagyanyjától két soha nem látott rosszarcú férfi elvigye. És miért is aludt olyan békésen az a kislány a faházban, ahelyett, hogy félve reszketett volna egy sarokban.

Ukrajnában nem szokás megtanitani a 9 éves gyerekeket, hogy idegennel nem megyünk el sehová?!!!!
Akkor sem, ha rokonnak mondja magát, akkor sem, ha a szülőre hivatkozik, ő küldte értünk, stb., stb.
Bonitó 2022 ápr. 15. - 12:15:43
(4602/5118)
Nézem a műsort, de bevallom, hogy az utóbbi időben már kihagyok egy-két részt! Vagy, csak a háttérben megy a sorozat. Nem számít ha kiesik egy-két jelenet, a szálak úgysem kötődnek egymáshoz. Sőt, logikát sem találhatunk bennük!
De a bakik - a fura helyzetek - egyre jobban tornyosulnak már a végére. A legváratlanabb helyen tűnnek fel a karakterek is - bolyonganak össze-vissza - hol Vologyában, vagy az ott lakók meg Makkoson?! (Teljesen logikátlanul! Főképpen Szvetlana, Gina, Mira, Timi, no meg a többiek.) Gina úgy szaladgál át a határon, mint a Lugasban a pulttól a konyhába!
Nekem az is zavaros volt, amikor Szvetlana elvitte Tatyikát a lakásukból - se perc alatt, senkinek nem szólva -, állatokat nézni . Majd végül a faházban alszik békésen a kislány, Szvetlana meg eltűnt a kislány mellől, Gyurkát meg közben ordítva zsarolják a faház egyik szegmensében?! Hogy ez miként jött így össze, - közben Szvetlana hol maradt el a gyerektől, sosem fogjuk megtudni?!
De azt sem, hogy ki ütötte le a "sírkövest"?! Vagy azt sem, hogy miért a konyhabútor alsó részében bújt el Tatarenkó és Tatyika?
Vagy, Szvetlana látogatás Baboshoz mire volt jó, ha nem mondta el neki az igazat és dolgavégezetlenül távozott?! Igor viselkedése követhetetlen - a karakter lezüllesztve, teljesen!
Petra reagálása, érthetetlensége, viselkedése Márkkal no comment! Szintén ez vonatkozik Tivadar viselkedésére, amit művelt a megtalált poloskával!
Kellenek a bakik is persze, értem én. Dehogy ennyi, az már sok (kk!) Sok-sok szitunak semmi értelme! Időhúzásnak szánták?!
És nemcsak a forgatókönyvben hibáznak egyre többet, a dramaturgok sem állnak a helyzet magaslatán. A vágókról már nem is beszélve!
Ergo, egyáltalán nem sajnálom, hogy az évad véget ér a hónap végén!
De azt igen, hogy helyette a Konyhafőnök kezdődik..............
Ja, hogy a következő évad miről fog szólni, háááát.......
6/10
napraforgó 2022 ápr. 15. - 04:08:06 6/10
(4601/5118)
Az egyetlen vicces dolog az a fénykép, amin a fiatal Szemereki Pálinkás Györggyel látható. A képről ordit, hogy a két férfi fejét úgy illesztették rá utólag a testekre.
Kár, hogy én nem tudom kifotózni.
6/10
napraforgó 2022 ápr. 15. - 04:05:39 6/10
(4600/5118)
Mivel az ukránok robbantgattak a márványbányában és az alagúton keresztül lopják a márványt nem igazán értem, hogy miért is akarja Topolisz megsemmisittetni az egész bányát?

Tatarenkóék bújkálása a konyhaszekrényben eléggé nevetséges lenne, ha tudnék rajta nevetni. De nem megy. Annyira szánalmas az egész.

Ki ütötte le Zarathustrát? Valahogy nem hiszem, hogy az 50 kilós Krisztina csapta le a 120 kilós sirkövest.

Petra hepciáskodása megint röhejes. Hát képtelen felfogni, hogy Márknak rendőrként engedelmeskednie kell a szolgálati felettesének, ha tetszik neki, ha nem. És fura, hogy Petrácskának nem jut eszébe a nagyanyja szobája, ahonnan elindult. Pedig az kényelmesebb, mint a Sárikáé.
6/10
napraforgó 2022 ápr. 15. - 03:54:55 6/10 Előzmény Rojita
(4599/5118)
Tényleg elég fura, hogy Tivadar nem kerestette meg rögtön a poloskát. Régóta vannak olyan kütyük, amelyekkel meg lehet keresni őket. Ehelyett tényleg, ha nem is hetekig, de napokig bohóckodtak a csótányokról szóló diskurzusokkal.

Csak tudnám, hogy a tárgyalóasztal alatt megtalált poloska miként tudta felvenni Tivadarnak az irodájában titokban tartott angol nyelvleckéit?