Téma: Keresztanyu

offtopic
guess.who 2021 ápr. 22. - 18:42:27 Előzmény Bonitó
(2038/5118)
Nos, Nándi megcsalta az ertéelt azzal, hogy elment a Balatonra, szóval szerintem őt most ne nagyon várjátok... ;)

Névvel ugye nem viccelődünk, de nem tudom megállni, így felteszem a kérdést: netán rokona vagy az atyának? :)
1/10
offtopic
nappalitv 2021 ápr. 22. - 16:48:04 1/10 Előzmény guess.who
(2037/5118)
:) Te még hiszel a mesékben?
Bonitó 2021 ápr. 22. - 16:39:00
(2036/5118)
A mostani ismétlést nézve bevallom, hogy a sok információáradattól már  tisztára össze-vissza vagyok  zavarva, de okosabb nem lettem!  :))
A jövő heti évadzárás előtt azért lenne egy pár kérdésem a forgikhoz, de az tuti, hogy jó maguk sem tudnának felelni rá. Remélem kiderül még zárás előtt, hogy ki ez a Sukorov és mi közük egymáshoz Pálinkással?! Merthogy Sukorov nem Pálinkás az hótziher! Mert láthatóan ledöbbent amikor a nagykövet körbe nyalogatta. Ledöbbentem én is! De nem a nyalakodáson, hanem azon, hogy az arabb sok évtized után is egyből felismerte Gyurkámat, hááát, na persze......:)

Meglepett az is, hogy Damil is Tomasevics?! Apropó Tomasevics! Tivadart azért a felettese  szépen lejáratta a beosztottai előtt!  Márk is pofára esett, de vele együtt én is! Miért?! Azért, mert biztosra vettem, hogy Márknak  valami nagyon szuper, ultra titkos küldetése van. De, " nem van! "
Mert ez a nagyfejű Sótonyi nem így akarta és gondolta, hogy ez van és puktum!

Arra pedig még nem jöttem rá, hogy miért-, és kinek jó  az, ha Damil polgármester lesz?! 
Ja, és én nagyon bírom Pitykét, de kérdezze meg már valaki tőle, hogy miért ilyen hülllle?! Miért kell kútba ugrani Vikcsikéért?! Túúdom, túúdom, hogy szerelmes. De az nem betegség, gyógyítható, meg el is múlik magától! Nade majd meglátjuk! Vagy nem?!
Bonitó 2021 ápr. 22. - 16:18:46
(2035/5118)
Vegyük be még a "hiányzók sorába" Kasztner Nándi ügynököt" is (Király Attila), mert igencsak kedveltem őt is! És mint a belső elhárítás szuper ügynöke, jöhetne is kibogózni az arab szálakat?! :) Vagy, mint felsőbb szerv embere tarthatna egy kis kiképzést Sótonyiéknak.... És akkor hozza már magával a fiát isTomikát, aki elbohóckodhatna Pöttyös-Babos fiával, Hubával. Jujjjj, de bírnám! :))))
6/10
napraforgó 2021 ápr. 22. - 16:15:55 6/10
(2034/5118)
Elég nagy szemétség lenne Gyurkapapától, hogy a saját családjai, exfeleségei és gyerekei ellen fordult, az ő bizniszüket teszi tönkre. Timi lányát konkrétan kifosztotta, a 100 millát más célra használta.
Mondjuk Timike is hülye volt, hisz csak előleget szoktak adni egy ilyen megrendelésre és az áru leszállitásakor fizetik ki a teljes vételárat.

Tényleg egyre nagyobb baromság ez az egész.
6/10
napraforgó 2021 ápr. 22. - 16:08:58 6/10
(2033/5118)
Az algir nagykövet Gyurkának szólitotta Pálinkás-Sukorovot és ő nem tiltakozott!

Gina viszont bűnhődni akar! Akkor el kell mondja Tivadarnak a gyerek-ügyet.

Miért teszi alkalmassá a polgármesterségre Damilt az a tény, hogy Tomasevics a neve és Tivadar unokatestvére?
Szerintem ez inkább hátrány, mert ha a község vezetője egy Tomasevics és a helyi rendőrparancsnok is egy Tomasevics, az számomra eléggé összeférhetetlen.
5/10
Mark1993 2021 ápr. 22. - 16:06:27 5/10 Előzmény napraforgó
(2032/5118)
Még az is eszembe jutott, amikor Petra (és Jani) teljesen önállósulva intézte a kis találkát a mezőn Marozsánnal, és mutatta, Kit fotóztak, az öregembert a limóban a Vikicskuval, persze Petra előtt játszotta a hülyét, hogy nem tud semmiről, meg feleslegesen is hívták oda, de távozás után 1-2 perccel felhívta Róza mamát, hogy úgy néz ki, az Öreg szabadult, és veszélyben a kis hálózat, és Róza mama jó maffiózóként csak teljes tagadásban van, az ukrán gulágot ismételgeti, és nem akar hallani a gazember volt férjéről, ahelyett, hogy körülnézne Marozsán figyelmeztetésével !?

Nem kell maffiózónak / kiscsempésznek lenni, hogy tisztába legyünk, a riválisaink / rosszakaróink mennyire jelentenek veszélyt és tartsuk rajtuk a szemünket, ha jó helyről kapunk fülest. Érdekes kis inkompetens ez az egész hálózat, még Róza mamával is, kivéve egy - két fiatalt. 😛
offtopic
guess.who 2021 ápr. 22. - 14:21:40
(2031/5118)
Micsoda irrealitás?!?! Itt minden reális, minden megtörténhet, sőt: már meg is történt!!!!
Amiket most látunk, az még az ősszel történt, csak az ukrán határnál (ott, Nyíregyháza után közvetlenül) annyira elmaradott a közlekedés, hogy mostanáig tartott, mire elhozták Budapestre a filmtekercseket, hogy le tudják vetíteni a nézőknek.
De ha már realitás: azt tudtad egyébként, hogy az ukrán határ egy darabja jelenleg Budakeszi mögött húzódik? A DÖ befejeződése után egy államközi szerződés keretében módosították ugyanis a határvonalat, és az ukránok a plusz földterületért cserében vállalták, hogy legalább egy évig nem tiltakoznak hivatalos formában a Keresztanyu elmeromboló hatásai miatt.
offtopic
guess.who 2021 ápr. 22. - 14:17:21
(2030/5118)
Tamikát tessék békén hagyni, mert neki nagyon sok dolga van most: kávét kell főznie.

A többit viheted. :)
1/10
zazee 2021 ápr. 22. - 12:16:05 1/10
(2029/5118)
Nem beszélve arról, hogy az ukrán határőr lesz a magyar rendőrörs vezetője. Ez még burleszknek is fáj! H.B.-t nem igazán lehet alulmúlni, tőle nincs lejebb. Milyen hátszele lehet, ha ezt a baromságot engedik képernyőre!
offtopic
guess.who 2021 ápr. 22. - 09:34:41 Előzmény napraforgó
(2028/5118)
A "megbízásra" ugyanezek állnak: külföldi (NEM EU-s!) rendvédelmi szervek állományába tartozó tiszthelyettest, aki legjobb esetben is ugyanolyan rendfokozatban van, mint a "beosztottjai"; egy budapesti ezredes NEM bízhat meg semmivel, hiszen Sótonyi NEM felettese a makkosszállási idiótáknak. Még ha a belügyminisztériumban lenne állományban, csak-csak megállna ez a hülyeség, de így?! Persze úgy sem, hiszen akkor is ott van a két első, ordító hiba - ami nem is egér :D, hanem egyenesen elefánt...

Értem én, hogy kicsi és zárt a szereplők köre, ezért mindenkinek mindenkivel KELL, hogy legyen afférja - de ez így már a teljes szellemi leépülés kategóriája.
offtopic
guess.who 2021 ápr. 22. - 09:30:43 Előzmény janderka
(2027/5118)
Hallod, ILYEN avatarral mi MÁST nézhetnél?! :D
6/10
napraforgó 2021 ápr. 22. - 09:10:26 6/10
(2026/5118)
Én most már borzasztó izgatott vagyok, hogy jönnek-e a mentolos cigik, vagy sem.

Mert az elején a benzinbiznisz és a cigiüzlet is befuccsolt, bepróbálkoztak a csokival, de csak azt láttam, hogy Gina megvett egy dobozzal, a többi dobozt meg széjjelhagyták a határban, aztán Sótonyi összevadászgatta a nagyját, de a fegyvereket nem találta meg bennük.
Ezek után vajon mennyi hasznuk lehetett a csempészkedésből?????

Apropó mi lett a sok pisztollyal, még mindig nem tudjuk, ki vitte el őket? Mert azokat a csokival együtt Magyarországra akarták átdobni. De ha Anatolij, vagy Mikola szedte össze őket, akkor azok nyilván Ukrajnában maradtak (kivéve azt a doboznyit, amit Bonifác rejtegetett a koporsóban).
Na ez a szál is félbemaradt.
6/10
offtopic
napraforgó 2021 ápr. 22. - 09:01:41 6/10 Előzmény janderka
(2025/5118)
Ne zuhanj kétségbe, még egy hét és vége. Egy félévig nem látod, addig megnyugszol.
6/10
napraforgó 2021 ápr. 22. - 09:00:00 6/10 Előzmény guess.who
(2024/5118)
A hülye rendőrök kérdésére Sótonyi közölte, hogy nem "kinevezte" Vikicskét, hanem csak "megbizta" a helyettesitéssel. Akárhogy is, mindkettő nonszensz.
offtopic
janderka 2021 ápr. 22. - 08:02:22 Előzmény guess.who
(2023/5118)
Nézi még valaki ezt a... baromságot egyáltalán. Inkább a monoszkóp, mint ez vazeg.
offtopic
guess.who 2021 ápr. 22. - 07:29:59
(2022/5118)
Én vagyok a hülye, hogy belenézek.
Ez komoly, hogy Tufa Tibor, makkosszállási (azaz legrosszabb esetben is valami szabolcsi rendőrkapitányság állományába tartozó) magyar rendőr helyett
- kinevez(!)
- a BRFK(!) állományába tartozó Sótonyi
- egy ukrán(!), azaz még csak nem is EU-s határőrt, aki ráadásul legjobb esetben is
- egyenlő(!) rendfokozatú a már ott levő rendőrökkel, tehát szintén nem lehet felettesük?!?!?!?!

Azon kívül, hogy nem felettese Sótonyi TT-nek, nem jogosult kinevezni és pláne nem egy külföldi tiszthelyettest, végső soron nincs is ezzel baj, hiszen csak a szokásos zavaros baromság ez is.
Lassan tényleg jöhetnének az ufonauták és a gyíkemberek is.
luci87 2021 ápr. 22. - 07:07:22 Előzmény napraforgó
(2021/5118)
Lehet... Vagy csak jól hazudik.. :)
6/10
napraforgó 2021 ápr. 22. - 04:12:18 6/10 Előzmény Mark1993
(2020/5118)
Anatolij Timikére mondta, hogy védett személ, ő is és a családja is. Petrára ezt nem mondta, csak azt, hogy nincs még itt az ideje a találkozásnak. Ez lehet akármi, ezzel még nem ismerte el, hogy ő az unokája, csak hogy esetleg egy célszemély, akivel üzletelni akar, rokona.

Vagy csak HB asszony elfelejtette, mit mondott a szereplője korábban.
5/10
Mark1993 2021 ápr. 21. - 23:11:21 5/10 Előzmény napraforgó
(2019/5118)
Szimplán tagadja az eredeti azonosságát, de amikor Petrát elrabolta Mikola, az öreg leszidta érte, és mondta is, még nincs itt a találkozás ideje, avagy Pálinkás Györgyként volt Róza mama férje, és az egyik lemenő ág nemzője ...