Téma: Keresztanyu

6/10
napraforgó 2022 szept. 18. - 12:06:45 6/10 Előzmény Bonitó
(5018/5118)
Lassan már-már irigylem, aki áradozni tud a sorozatról.------> én meg sajnálom szegényt.

Ki a fene halászik a Békás-tóban búvárfelszereléssel? És mit keres az illető?
Mások is csempésznek kávét?
6/10
napraforgó 2022 szept. 18. - 12:04:13 6/10
(5017/5118)
El nem tudom képzelni, hogy Szergej miért üldözi Anatolijt és Szevetlánát a szülei haláláért, amikor ő maga okozta a tüzet. A szüleit , és talán még másokat is Mikola zárta be a gyárba, és ezt Szergej is jól látta. Igaz, hogy még gyerek volt, de egy 12 éves fiú azért már nem buta, normális gyerek nem kezd el spekulálni, hogy olyan emberek a felelősek, akik ott sem voltak a tűzesetnél. És Gina is látta az egészet, tán őt is megkérdezhetné.
Bonitó 2022 szept. 17. - 18:12:03
(5016/5118)
Rég jártam erre, de jót most sem írhatok!  Azon pedig nem is csodálkozom, hogy sehol nincs fóruma már szinte az évadank! Egy biztos, hogy következetlenség, az idétlenség nem hiánycikk benne! 
Remélem mindenki megjegyzi, hogy ha meghúzzák az autót, akkor csak " le kell radírozni és tojásfehérjével bekenni!" De vajon kinek az eszébe jutnak ezek a gondolatok?! És viccesnek találja?! 

- Egyáltalán nem értem, a "makkosszállási rém", azaz a Gyalogkakukk Tánya szerepét az egész sztoriban. Nem értem, hogy került a faházhoz?! Egy hajtűvel "betör", és  nyugodtam  összefekszik Szergejjel?! De hiszen az egy átjáróház! Miért nem a lakásában találkoztak?!
- És hová tűnt Armand?!  Elment a faházból? Vagy csak addig tűnt el amíg Tatyi a rokonainál van?!
- Mi volt az a kiabálós, szaladgáló jelenet Lajosékkal?! Merthogy Jo-Jo Nabintu (Kembe Sorel) és felesége (Edvi Henrietta) karakterének semmi jelentősége, az hótziher! És ezen is nevetnek vajon a sorozat kedvelői?! Na nemáá, mondaná a "polgármester úr!" 
- Mit keresett Pityke a határban?! Miért hagyták el a helyüket?! Premier plánban láthatták, hogy Mariann és Jóska a vízbe dobta a szajrét, de azt észre sem vették?! Csak a (felesleges csókot!) Borzalom!
- És megint "párba állt" és szerepelt egy jelenetben Ildikó és Bonifác?!
- Az  "ikresítés" meg a legnagyobb baromság! Gyurka itt, Gyurka ott!
Még a Nagyasszony sem tudja hol vannak?! Az "egyik Gyurka" találkozója Rózával, olyan szürreális volt, ahogy csak lehet!  És úgy beszégettek egymással, mintha tegnap előtt  találkoztak volna utoljára, nem pedig sok évtizeddel ezelőtt. 
- Tivadar házára pedig Gina hogyan tudott papírok nélkül, más ingatlanára jelzálogot felvenni?! Igaz most már mindent el tudok képzelni ebben a sorozatban! Tényleg nem is érdemes foglalkozni az egésszel! Lassan már-már irigylem, aki áradozni tud a sorozatról.........................
3/10
Nickname123 2022 szept. 17. - 16:02:22 3/10 Előzmény napraforgó
(5015/5118)
A suhancos tortenetet se ertem. Nem ugy volt, h atalltak Szergejhez es Topoliszhoz, de tovabbra is Mikola oldalan sertepeltelnek.
6/10
napraforgó 2022 szept. 17. - 03:45:57 6/10
(5014/5118)
Sok érthetetlen dolog van itt. Mi szükség volt a makkosi rémre?
Miért a faházban találkozott Tánya és Szergej? Nem találtak máshol kéglit?

Az is érthetetlen, hogy Mariann és Jóska miért hátizsákban cipelik át a zöldhatáron a kávét, amikor korábban ott volt az autó csempészrekesze erre a célra és hát Mariann, remekül tud dug.... dugdosni.
A kávé meg úgy tűnik vizhatlanul van becsomagolva, hogy vizbe lehet dobni.

Marozsán szerepe megint furi lett. Ha valahol, valami ócska gyárépületben rejtegeti Pálinkást, az igazit, akkor talán ő csak falból állt át a "sötét oldalra" és valójában még mindig Pálinkás pártján áll.
3/10
Nickname123 2022 szept. 16. - 19:20:58 3/10 Előzmény napraforgó
(5013/5118)
Bízzunk benne, hogy hivogatta, mert mikor felkelt Sarikatol csak annyit kerdezett, hogy nem tudja, hogy hol van az anyja, napok ota nem latta. Es ezt ugy kerdezte, mintha max. azt a valaszt varna h a nagysaga a Lugasban van, vagy elment fodraszhoz stb. semmi aggodalom, vagy utalas arra, h probalta hivni csak nem eri el es egy kicsit aggodik mar miatta. Meg persze Joskat is kerdezte, hogy o hol van, aki valoszinuleg vele fekuldt le, csak mar nem egyutt keltek, mert Joska elment koran reggel Mariannhoz. Aztan nagy nyugodtan bement a furdobe, rabizva Sarikara, h hivja oda a fotost.
6/10
napraforgó 2022 szept. 16. - 06:41:30 6/10 Előzmény Nickname123
(5012/5118)
Timike valószinűleg hivogatta az anyját, de az nem vette föl. Csak az a rejtély, hogy találta ki, hogy a meleg fényképész tudni fogja hol van, hová ment?
6/10
napraforgó 2022 szept. 16. - 03:55:58 6/10
(5011/5118)
Én meg azon álmélkodom, hogy honnan tudta meg Ludmilla, hogy Sótonyit magángéppel (???!) viszik Nyiregyről Budapestre és nem gépkocsival, rabomobillal, és nem katonai helikopterrel, repülőgéppel?
És pont azzal a pilótával mennek, akit ő le tudott fizetni?
Jajj.
Na és Armand mit akarhatna a fiától? És miért hivják Topolisznak egy francia nevű ember fiát? Rengeteg kérdés, amire nincs válasz.
És hogy akarja Viki ártalmatlanná tenni Szergejt a műszakváltásnál? Nem lenne kedvezőbb, ha az apjával lövetné le, úgy, hogy Viki ne kerüljön gyanúba?
3/10
Nickname123 2022 szept. 15. - 21:27:01 3/10
(5010/5118)
Ujabb logikatlan lepes. Timike nem felhivja az anyjat, hogy hol van, hanem odacitalja a fotos gyereket, hogy megtudja tole, hogy az anyja hol van.
luci87 2022 szept. 15. - 06:29:30 Előzmény napraforgó
(5009/5118)
Gina penzt kert volna tole,de Armand elzarkozott tole.Aztan megis ugy dontott,ha ossze tudja hozni a fiaval,lehet rola szo...En igy emlekszem...

A sok sulenlensegen en mar csak rohogok...Keptelensegek sorozata,de ez eddig is igy volt...nem csodalkozom...:)
6/10
napraforgó 2022 szept. 15. - 04:22:05 6/10
(5008/5118)
Jani bűnösségét megint lebegtetik ezzel az igazolvánnyal, hisz azt ő tette a zsebébe Zsiga autójában.
Én hajlok rá, hogy az igaz, amit Petrának elmesélt, de nagyon valószinű, hogy elhallgat még valamit.

A rendőr egyenruhával kapcsolatban nagy hibának tartom, hogy Tivadar mindenkire ráadatta az inget. Sokkal inkább meg kellett volna vizsgáltatni rögtön, ahogy megtalálták, hisz nyilván találhattak volna rajta DNS nyomokat, izzadságot, hajszálat, akármit, amit aztán összevethettek volna , akár a lüke rendőrökével is, akár más gyanúsitottakéval. Igy meg elfedték az igazi nyomokat.
6/10
napraforgó 2022 szept. 15. - 04:15:35 6/10
(5007/5118)
Damil tanulmányai is nevetségesek, valahogy nem hiszem, hogy egy esti gimnáziumban a legfontosabb tantárgy a kémia lenne, meg a kovalens kötések. Bár Babos magyarázatai, hogy mindent a szexre vezet vissza elég viccesek.

Azt furcsállom, hogy Róza mama nem hivta fel a Fókuszos pasast, amikor leadták a riportot Pálinkás György ügyében, hogy a TV-ben bemutatott iker Sukorov és nem Pálinkás. Ezt könnyen be is lehetne bizonyitani és nem a hosszabb ujjával, mert azt nem hiszem el, lévén, hogy az egypetéjű ikrek teljesen azonosak. Sokkal inkább azzal, hogy Pálinkás György kiválóan beszél franciául, Sukorov meg nem. Elég lenne rávenni, hogy beszéljen franciául. Azt senki nem hinné el neki, hogy hirtelen elfelejtette a nyelvet.

Na de hát itt senkinek nem jut eszébe az, ami evidens.
6/10
napraforgó 2022 szept. 15. - 04:02:48 6/10
(5006/5118)
Nem értem, hogy ez a Tánya hogy került bele a történetbe és főleg a sorozatba. Miért vetkőzik a sztriptizklubban, miért futkos a határon és miért hajigálja a bumerángokat. Kinek dolgozik?

Ginát sem értem, miért akarja Topoliszt odahurcolni Armandhoz? Én nem hallottam, hogy Armand meg akarná a fiát találni, bár lehet, hogy nem figyeltem eléggé. És pláne miért gondolja a nő, hogy ezért majd Armand sok pénzt fizet neki? Hol van Igor, hogy lebeszélje erről?
Igor és Gina miből élnek? Mert Gina most már nem dolgozik a Lugasban és Igor sem a benzinkúton.
Ráadásul ez meg is semmisült, Oleg nagy bánatára.
3/10
artad 2022 szept. 14. - 20:21:04 3/10
(5005/5118)
Muszáj volt ebbe a sorozatba is tenni oroszokat meg ukránokat? Most ez lett a divat? Újra nyalni kell a seggüket vagy mi? Valaki szeretne megint megszállást...komolyan f*szkivan.
6/10
napraforgó 2022 szept. 14. - 12:01:47 6/10
(5004/5118)
Igazad van, az órákról megfeledkeztem. De korábban Mariann sem volt túl aktiv, aztán jött a cigibiznisz, majd a márvány és most a kávé.
De legalább megint van csempészkedés, hisz végtére is ez volt az eredeti ötlet.
3/10
Nickname123 2022 szept. 14. - 11:09:39 3/10 Előzmény napraforgó
(5003/5118)
Laurat foglalkoztatta azert a csempeszet, hisz a "nagy sikeru" okosora business is az o fejebol pattant ki a makkosi zarandoklat egisze alatt.
Tivadarnak az sem fordult meg a fejeben, hogy akar barmelyikuk, aki bement a kihallgatoba felvenni a ruhat, becsusztathatta az ing zsebebe az igazolvanyt. Nem ertem, miert volt ilyen szemermes Tivadar, meg az osszes rendor, hisz ferfiak felmeztelenre vetkoznek egymas elott, mi van abban, es valoszinuleg az ing alatt van valami polo vagy triko is. Persze valoszinu Szergej hasznalta az inget, de egy Makkosi egyenruhat miert hordana Pityke az igazolvanyaval?
Nekem Lajos minden csinjat-binjat kitanultam a banyaszatnak stb-bol eleg volt. Mit tanult ki, h kell csakannyal kovet torni?
6/10
napraforgó 2022 szept. 14. - 06:08:26 6/10 Előzmény vapiti
(5002/5118)
Ezen én is elálmélkodtam. Róza mama azért küldte ki Lajost a bányába, hogy kitanulja a bányamérnöki szakmát. Hát ez vicces, mivel 3-4 hét alatt semmilyen szakmát nem lehet kitanulni, a bányamérnökit meg pláne. És milyen vicces volt, hogy Lajos odaütögette a köveket és a rezgésüket hallgatta, és ebből egyből tudta, hogy melyek nem vörös márványok.

Tivadar már megint barom, mindenáron Pintérre, vagy Kiskalánosra akarja rábizonyitani Szkander megölését. Cseppet sem foglalkozik azzal, hogy azt a rendőr egyenruhát bárki felvehette, nem csak az ő rendőrei. És ha az a Szergej a Tánya szeretője, igen valószinű, hogy ő álcázta magát magyar rendőrnek.
Ráadásul szegény Pitykét is belekeverték, hisz az ő igazolványát találták meg az ingben.

Laura eléggé meglepett, ő azelőtt soha nem vett részt a családja csempészakcióiban, csak a kocsmában pultozott, most meg olyan aktiv kaviárcsempész lett, hogy csak nézek.
1/10
vapiti 2022 szept. 13. - 23:36:01 1/10
(5001/5118)
A rendezőnek erős tériszony lehet , mert amikor , egy régebbi részben Klárika hisztizett és nem tudott kijönni Babos lakásából, mert be volt zárva az ajtó, az ablakpárkány csak a csípöjéig ért, Huba sem tudott kimenekülni a lakásból , amikor azt rágyújtották, az ablakpárkány ott is hasonló magasan volt. Most hogy másodszor láttam, hogy Szergej szülei bent égtek egy olyan ajtó mögött aminek a tetején két nagy üvegablak van. Időzavar is van a filmben, mert Lajos az itteni idő szerint, nem volt távol olyan sokáig, mint az kiderült a filmből. Azt sem tudom , hogy egy átlagos hazai bányamérnök , mit jár egyetemre 5 évig, amikor a szakma csínját -binját pár hét alatt is el lehet sajátítani egy kis felszíni csákányozással. Ez a sorozat egy kritikán aluli fércmű, amit az író lehet , hogy a reggeli nagydolga elvégzése közben ír meg a budin, ezért nem tud semminek utánanézni, mert ott nincsenek könyvek csak WC papír. Kicsit meglepett amikor hallottam a tévébe, hogy milyen sikeres a sorozat, de hát ők tudják, mert biztosan nem hazudnának.
6/10
napraforgó 2022 szept. 10. - 11:13:36 6/10
(5000/5118)
Nem igazán tudom, hogy megy manapság a márvány kitermelése, de gyanitom, hogy nem olyan csákányos módszerrel, amit itt láttunk. Szerintem igyekeznek minél nagyobb tömböket kihasitani a hegyoldalból, hisz nem kavicsokra van alapvetően szükség.
Nem tudom, mit akarnak ezzel a Jojoval, szerintem ő is csak egy töltelékfigura, pont, mint Sárika tengerimalaca.
offtopic
luci87 2022 szept. 10. - 05:11:57 Előzmény Rojita
(4999/5118)
Nekunk volt anno tobb is,igaz,nem csupasz,anno a ket gyereknek,még felnottkoraban is.Ok gondoztak.Eles hangon tud visotani ha ehes pl.