Téma: Keresztanyu

1/10
nappalitv 2021 szept. 16. - 11:40:16 1/10 Előzmény napraforgó
(2778/5118)
És a templom nem is hiányzik senkinek. Nincs se pótpap, se semmi. Legalább a nővérke jó választás, de nem az aki ökörfosban is szerepelgetett, más néni.
offtopic
guess.who 2021 szept. 16. - 08:00:47 Előzmény Mark1993
(2777/5118)
Tyuhéj, ezért a hozzászólásért lehet, hogy jönnek majd az éppen ügyeletes trollok és elmondják, hogy elegük van abból, hogy itt csak jogszabályok idézgetése megy, meg a hülyébbnél-hülyébb hibák elemezgetése, holott teljesen mindegy volt azis, hogy Kálmán bá' szerb birkapásztor vagy európai hírű milliárdos műkincsgyűjtő volt-e.

Egyébként számtalanszor bebizonyosodott a DÖ-nél is, hogy a "fordulat", meg a "dráma", meg az "izgalom" érdekében bármekkora eszement, valóságtól teljes mértékben elrugaszkodott baromságot képes a nagyasszony leírni pusztán azért, mert aznap éppen bal lábbal kelt fel, és a korábban leírtak az új verziónak nem felelnek meg. Így lett méretes logikai bakugrásokkal Kálmán birkász figurájából végül krumplizólánc-tulajdonos is.

És még ott lesz a Margit hotel (vagy mi a frász) is, remélem, abban már az ufóktól kezdve a laposföldhívőkön át a szíriuszi kemtrélezőkig minden a fordulatos és izgalmas cselekményt fogja szolgálni, a nézők épülésére.


6/10
napraforgó 2021 szept. 16. - 05:45:14 6/10
(2776/5118)
Valóban nevetséges, hogy az egyszem talált borostyánkavics eredetével többet foglalkozik a rendőrség, mint a lelőtt pap támadójának kilétével És Imi szinte megrovásban részesül, mert a merénylőt nyomozza, nem a borostyáncsempészt.
Jajj, annyira szánalmas és kicsit sem vicces.

Ami kicsit vicces volt, az Ludmilla megjelenése a határon és a Pitykével való flörtölése. Zsiga titkos hódolójára persze nem derült fény, de következő szombat éjfélkor kiderülhet a titok.
5/10
Mark1993 2021 szept. 15. - 22:50:53 5/10
(2775/5118)
Dramaturgiailag megint megkeveredtek Barbie-ék, tegnap azzal zárult, hogy Tivadar kezdete faggatni Damilt a csempészbenzinről, ma a rendőrségi értekezlettel nyitottak, és holnap térnek vissza Damil ezügybeni kihallgatására.

Ma Tahó Tivi hozta a szokásos formáját, és a jogot sem ismeri, minthogy az életveszélyt okozó súlyos testi sértés ügyébeni nyomozás átadása, ráadásként az ukránoknak. Többszörösen keverednek a hatályok, és ilyenkor közös nyomozás lenne a célravezető, nem pedig a lepasszolás.

Területi és személyi hatály
3. § (1) A magyar büntető törvényt kell alkalmazni
a) a belföldön elkövetett bűncselekményre,

(2) A magyar büntető törvényt kell alkalmazni
b) a magyar állampolgár sérelmére nem magyar állampolgár által külföldön elkövetett olyan cselekményre is, amely a magyar törvény szerint büntetendő.

(3) A (2) bekezdésben meghatározott esetekben a büntetőeljárás megindítását a legfőbb ügyész rendeli el.


Műszakilag / nyomozatilag azt nem értem, hogy állapították meg, hogy Ukrán fegyverből lőtték le a papot ? A pisztolyok 90 %-a 9x19 milis lövedéket tüzel, az a legpopulárisabb, az, hogy milyen modellből lőtték, nem állapítható meg, akkor most Mikola és Laura valami teljesen speciális, egyedivel lövöldözik ? Pedig a kezében Glock utánzatnak tűnik, ami megint 9 milis.



Az tényleg nevetséges, szóra sem érdemes, rég bottal üthetik a borostyánszállítmány nyomát, meg egy kis kavicsból hogy tudnak ipari mennyiséget képzelni ? Vagy hogy az elején Tivadar Zénót szidta le a begyűjtött kavicsért, most meg ő lohol a legjobban, csak nem tudja, merre.
6/10
Rojita 2021 szept. 15. - 22:46:55 6/10
(2774/5118)
Bonifác meglövése óta már napok teltek el. Laura azóta nem ment haza, nem ment dolgozni, nem is telefonált. Szülei nem hiányolták? Eltűnését nem jelentették be a rendőrségnek?
Persze, értem én. Ha az eltűnésben a rendőrség nyomozna és nem a makkosi két izomagyú, akkor Mikola és társnője nem tudna fegyverrel toborozni maguk mellé újabb maffiatagok.
Vajon mit fog szállítani az az ukrán vonat, amit el akarnak rabolni?
6/10
Rojita 2021 szept. 15. - 22:37:15 6/10 Előzmény Nickname123
(2773/5118)
A hasonlóság miatt lehetséges, de vajon mióta ül ott? Több, mint 40 éve tartoztatták le a magyar otthonában, azóta eltűnt. Biztos vmi csavar lesz a történetben. Talán rávették, h kémkedjen az ukrán alvilágban Sukorov nevében? Mivel foglalkozhat az ukrán alvilág? Fegyverszállítással? Dehát ilyen hosszú időre önként ki vállalna titkos beépülést? Vagy valóban ül valahol Sukorov életfogytiglanja helyett?
1/10
nappalitv 2021 szept. 15. - 19:49:58 1/10 Előzmény napraforgó
(2772/5118)
Emlékezzünk! Kálmán báéknál is volt ám félrekúrás, meg DNS labor!!!
3/10
Nickname123 2021 szept. 15. - 19:40:40 3/10 Előzmény Rojita
(2771/5118)
Szerintem azért nem akarja a "Mester", hogy az ügyvéd átmenjen Ukrajnába, mert a Viki papa helyett ül Gyurka-hurka az ukrán gulágban.
6/10
napraforgó 2021 szept. 15. - 18:39:55 6/10 Előzmény nappalitv
(2770/5118)
Tahó Tivi unokatestvére Damil. Vagyis a szüleik testvérek voltak. Éppenséggel Tivi apjának lehetett fiútestvére, aki vagy a nevére vette Zolikát, vagy nem is tudott arról, hogy a felesége megcsalta Szemerekivel. Persze lehetett lánytestvér is, aki lányfejjel szült. Sajnos semmit nem mondanak a hátteréről.
Engem az is érdekelne, miért épp Damil a beceneve, hisz az egyfajta horgászzszinór és még egyszer sem láttuk Damilt horgászni.
1/10
nappalitv 2021 szept. 15. - 18:31:45 1/10 Előzmény napraforgó
(2769/5118)
Anyja neve. Tehát tahó apjának a lánytesvíre. Tahó apja és anyja is keresztanyu korabeli. Tahó anyja sehogyansincs még színen.
luci87 2021 szept. 15. - 17:43:46 Előzmény napraforgó
(2768/5118)
En birom Pitykét!Nem egy kimondott ferfias jelenseg,de szorakoztat!Most meg még sajnálom is szegényt,Viki csak kihasznalja a rajongasat!Én inkább a fiatal noi szereploket nem birom,Vikit,Annabellát,Ginát,Mirellát,Laurát! Talán még Petra ,es Ildiko szimpi!
6/10
Rojita 2021 szept. 15. - 15:39:38 6/10 Előzmény napraforgó
(2767/5118)
Nem vagyunk egyformák. Te inkább a harcos ffi-nézők-csoportjához csapódtál. (Tiszteletbeli pasi vagy.)
A FB-ot olvasgatva következtetek Pityke erős női nézői népszerűségére.
6/10
napraforgó 2021 szept. 15. - 15:33:18 6/10 Előzmény Rojita
(2766/5118)
Kiváncsi vagyok Damil szüleire, mert valamiért Tomasevicsnak hivják. Az vagy az anyja neve, vagy a nevelőapjáé.
6/10
napraforgó 2021 szept. 15. - 15:31:16 6/10 Előzmény Rojita
(2765/5118)
Én női néző vagyok, de nekem egyáltalán nem kedvencem Pityke. Már a megjelenése is fura a feje hátuljára csapott sapkával, a szemébe lógó szalagokkal, (csodálkozom, hogy még nem esett le a fejéről a függőlegesen felrakott sapka) aztán ott van az idétlen mozgása, a széttárt lábakkal való járás, a kezeivel való csapkodás, stb. Idegesitő.
6/10
Rojita 2021 szept. 15. - 14:04:13 6/10 Előzmény nappalitv
(2764/5118)
A Sótonyi - ügynöke témát már kijátszották Bonifác - Mirella - vonallal.

Ja kérem, ha ilyen jóképű rendőrei vannak Makkosnak, akkor "Hogyan védekezzünk a magányos nők támadásai ellen" címmel is fog a BM pszichológiai tanfolyamot indítani az állománynak.
1/10
nappalitv 2021 szept. 15. - 13:37:08 1/10 Előzmény Rojita
(2763/5118)
Természetesen Sótonyi titkosügynöke és egyben annak a szőke tyúknak a tesója aki Márknál porszívózott. De továbbra sem tudok elszakadni az ukrán igazgatónőtől a Zénóra szálló Milf2-től. neki is lesz még szerepe.
1/10
nappalitv 2021 szept. 15. - 13:34:22 1/10 Előzmény Rojita
(2762/5118)
én a rózamama ikertestvérére tippelek, mint potenciális lehetőség. Olyan soribaillően családon belüli szokású lenne, mint itt minden.
6/10
Rojita 2021 szept. 15. - 13:30:41 6/10 Előzmény nappalitv
(2761/5118)
Pityke a film legszimpatikusabb szereplője a női nézőknek. Ha pozitív titkot hoznak róla nyilvánosságra, annak örülünk. Ha ő az ukrán vezérkar titkos 007-ese, azt elfogadjuk, de ha vmi beépített maffiózót akarnak csinálni belőle, az ellen fellázadnánk. Még nem tudom, h "Stop Pityke, Stop Barbi!" -lista aláírás-kampány lenne a hatékonyabb, vagy csak a sorozatról elkapcsolás.
6/10
Rojita 2021 szept. 15. - 13:15:44 6/10 Előzmény napraforgó
(2760/5118)
Nehezen fér bele, de nem lehetetlen. Ezért illúzióromboló a szereplők életkorát guglizni.
Ideje volt ezt a polgi-titkot kimondani, hiszen már hetek óta sejtettük ezt.
Természetesen, egy ilyen ügy nem tud titokban maradni, de talán jó is lesz így. Damilban pedig, nem hiszem, h nagy törést fog okozni ez a felismerés. Lehetséges lenne ugyan, h hasonlóan más felnőttkorban jelentkező szülő-gyerek kapcsolatban, a gyerek megtagadja az új apját-anyját, h ha eddig nem kereste meg, amikor százszor szüksége lett volna szülőre, akkor most már neki nem kell egy új apa - anya, (amivel én is egyetértek. Ilyenkor a "szülő" már idős, egyedülálló, eszébe jut, h jó lenne, ha lenne őt támogató gyereke. Amikor már nem neki kellene adni a gyereknek, hanem őt támogatná a fia - lánya, mert hát "a közös vér.") A polgi ugyan nem érzelmi okból outlukolt, hanem nem akarta, h a község melegnek tartsa. Természetesen, nem ajánlhatja hivatali utódjának többé a fiát, aminek Damil csak örülni fog.
Nem emlékszem, h szó lett volna Damil anyjáról, igazi apjáról, az még lehet, h benne lesz a fk-ben később.
6/10
napraforgó 2021 szept. 15. - 13:07:51 6/10
(2759/5118)
Bokor Géza a múltkor azt mondta Janinak, hogy az a piros verda lesz a raligyőztes dija. Ehhez képest most azt nyúzzák a kék helyett. (Rendszám persze nincs rajta). Miért?

Mirella meg mi a fenének áll ki az út közepére a kanyar után, ahol nem lát semmit, meg őt sem látják? Hallja, hogy jön valami jármű, zúg, mint az istenharagja, erre kibóklászik a földút közepére.