Téma: Keresztanyu

Bonitó 2022 ápr. 27. - 22:37:18
(4658/5118)
Én már mindenkiben csalódtam! :)

- Hagymácska Krisztát eddig sem bírtam az örökmozgó, hebrencs, nagyképű stílusa miatt. De ahogy ma viselkedett a fia barátnőjével, a megjegyzései, grimaszai, fintorai Vikire gusztustalan volt. Ha igaza volt a lánnyal kapcsolatban, ha nem. Legalább a fiára való tekintettel lehetett volna toleránsabb.

- Szvetlána és Gina ismét kivágta magát a xarból! Mint amikor Gina ellopta a szolgálati autót és azt hazudta, hogy meglepetést akart?! Akárcsak most! Meglepi! Nem lesz sok a meglepetés már?!

- Az előzetes alapján Róza mama előtt megjelenhetett az ő Gyurkája, mert olyan meglepett arcot vágott, mint a keszeg, amikor meglátta az új stéget!

- És teljes a kiábrándulás Ildikóból!
Képes volt elmenni a templomba?! Ennyire be volt sózva? Muszáj volt, hogy találkozhasson azzal a félkegyelmű, hazudós Bonifáccal?!
(Nem vagyok verekedős, de legszívesebben megküldtem volna egy szívlapáttal, hogy térjen észre! De legalább egy tockost megérdemelt volna a pappal együtt!
És úgy nézett Bonifácra, olyan áhitattal, hogy azt csinálhatott volna vele, amit akar. De nem akart semmit, mert ez a pap még ahhoz is muja, ha Ildi nem kapja el!

A záró képsorok alapján nekem az jött le, hogy Ildi elbúcsúzik Imitől és elmegy Rómába?!
(Szegény Imi, sajnálom!) Ildikó pedig bevan sózva! Vagyis, tényleg elmegy "házvezetőnőnek!" vagy apácának (tök mindegy!) Rómába! Ahogy lejjebb megjósoltam. De azt is írtam, hogy ha Ildikó tényleg elmegy az ő Bonija után Rómába, nem nézem a negyedik évadot! :)

Két nap van hátra az évad végéig! És minden olyan zavaros, mint a Tisza vize!
3/10
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 27. - 21:19:21 3/10 Előzmény Rojita
(4657/5118)
Mi lesz itt a 4. évadban... Amikor vágni kellett a háború miatt.
3/10
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 27. - 21:18:26 3/10 Előzmény napraforgó
(4656/5118)
Én még mindig nem értem, hogy Anatolij-Gyurka hogy gondolta? Anatolíjként megválasztják és mikor fogja visszavenni a saját személyazonosságát?
3/10
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 27. - 21:17:08 3/10 Előzmény napraforgó
(4655/5118)
Mikola hogy tudott visszajönni? Vagy olyan nagy ember, hogy megszökik a reptérről? Marozsán pedig olyan kicsi, hogy nem tudja ezt megakadályozni? Bár Giorgio is visszajött, Mikola is visszajöhetett. Giorgio is visszajöhetne, mint Klein bácsi unokája. Sajnálom, de jelenleg csak a m.rhaság jut az eszembe a sorozatról...
3/10
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 27. - 21:14:32 3/10 Előzmény napraforgó
(4654/5118)
Nagyon csalódtam Róza mamában. Azt mondta, hogy a hálózatban nem tűr meg embercsempészést, drogot, gondolom gyilkosságot sem, de a zsarolás az elviselhető? Nagyon meglepődtem, hogy ezt tette. Főleg úgy, hogy ő is benne van a buliban, rendesen. Azt vártam, hogy kiderül a végén, üres volt a boríték. És ezzel mit ért el? A többieket is meg fogja fenyegetni? A saját embereit?
3/10
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 27. - 21:12:42 3/10 Előzmény Bonitó
(4653/5118)
Bonifácnál láttam a szemében, hogy zavar van a fejében. Ezt mondta a takarítónő a Drága örökösöknél a vége felé Krisztinát vagyis Dorothy-t kiszabadította a szekrényből, de csak nagy nehezen kötözte ki a kezeit. Dorothy nagyon akart szabadulni, de csak hörögni tudott.
6/10
Rojita 2022 ápr. 27. - 21:11:42 6/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(4652/5118)
Ez jó ötlet.
6/10
Rojita 2022 ápr. 27. - 21:09:53 6/10
(4651/5118)
A múltkor Pitykét meglőtték a mellkasán. Volt vmi következmény? Másnap már ott állt a határon.

Érződik az évadvég. Most gyorsabb sebességre kapcsoltak.
3/10
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 27. - 21:08:05 3/10 Előzmény Rojita
(4650/5118)
És ha Szergej szülei haltak meg a tűzesetben, amikor Mirelláéké? Esetleg testvérek? Miért ne?
6/10
napraforgó 2022 ápr. 27. - 19:12:43 6/10
(4649/5118)
Valahogy érthetetlen, zavaros az egész történet.
Mira leleplezi Pálinkás Györgyöt, aki magyarázat helyett elrohan. És senki nem foglalkozott a bejelentéssel, nem kommentálták, nem beszéltek róla az emberek az utcán, stb. Róza mama sem reagált rá. Mintha a leleplezés meg sem történt volna.
És minő meglepetés, Kiderült, hogy Sótonyi leghűségesebb beosztottja, Annabella igazából Pálinkás György beépitett embere.
Mindeközben Zarathustra a kórházban lábadozik és senki nem foglalkozik azzal, hogy ki verte össze.

Igor is seperc alatt szabadlábra került, Márk meg kb. egy órát volt csak munkanélküli, máris visszavették a testületbe. És mielőtt bármi megoldódhatna, Janit elrabolták. Mikola meg ahelyett, hogy élné világát, megint Ukrajnában tekereg.
6/10
napraforgó 2022 ápr. 27. - 08:00:17 6/10
(4648/5118)
Nagyon várom, hogy Bonifácot jól seggberúgják, ott a Vatikánban is, meg itthon is, a sok szemétsége miatt. De minimum Szkander abriktolja el őt megfelelően.

De ahogy látjuk, Mikola is előkerült (nem ment el Mexikóba???!!!), és elkapta szegény Kiskalánost.
Én azt hittem, hogy Szkander lesz a bűnös, na dehát....
6/10
napraforgó 2022 ápr. 27. - 07:53:34 6/10
(4647/5118)
Eljutottunk arra a szinvonalra, mint a Drága örökösök, vagyis a béka popója alá.
luci87 2022 ápr. 27. - 07:36:22
(4646/5118)
Többet vártam attól a jelenetről,hogy Babos felmegy Sotonyihoz,"bosszúállni"!!!.Lényegében semmi nem történt,meg meg se kérdezte tőle,miről is beszél...
6/10
napraforgó 2022 ápr. 27. - 04:04:15 6/10 Előzmény Bonitó
(4645/5118)
Pitykével már nem is foglalkozom, annyira elmebeteg.

Róza mama zsarolását Timikével szemben nem értem, hisz Timike pont ugyanúgy visszazsarolhatná őt a hálózat összes bűncselekménye miatt.
Timikének amúgy sincs sok esélye polgármesteri székre, de úgy gondolom, hogy IGY Pálinkás Györgynek sem. Még akkor sem, ha Böbella az ő embere.
2/10
cselaxi 2022 ápr. 26. - 23:38:54 2/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(4644/5118)
NAP KOMMENTJE!
Bonitó 2022 ápr. 26. - 11:38:37
(4643/5118)
Most már úgy érzem, hogy az írók nem is beszélnének egymással?! Akire rákerül a sor, az leírja ami éppen eszébe jut! Annyira nem törődnek semmivel, hogy már az sem érvényes, hogy elgurult a gyógyszerük! Sőt, már a "lecarom tablettát" is kár rájuk pocsékolni! :)

Bonifác úgy viselkedett, úgy nézett tegnap, mint akinek elmentek otthonról?! Vatikáni bíboros lesz belőle?! A püspök, akiből lehet a bíboros, az pedig csak hallgat?! Úgy állt ott, mint egy faszent!
A mai kommunikatív világban csak egy telefon, vagy klikkelés és megvan, hogy Bonifác hazudott! Még jó, hogy azt nem mondta, hogy ő lesz a pápa! :) Vagy neki csókoltak kezet a politikusok! :)
Röhej, nah......

Jóska már nagyon vicces akar lenni - a "kolbászával" együtt! -, de már fárasztó, akárcsak Pityke lett az évad végére! Állandóan csak bazsalyok, mint keszeg az új stégre!

Apropó Pityke! Tegnap olyan ronda volt, hogy megijedtem tőle!

Bizisten nem fogok sírni a sorozat után! Az hótziher! (Pláne ha nem kapunk választ a sok kérdésünkre. Vagy gondolják, a következő évadra úgyis elfelejtik a nézők?!)
luci87 2022 ápr. 26. - 10:15:01 Előzmény napraforgó
(4642/5118)
Szergej.szulei.bent voltak abban.a helyiségben amit felgyújtották Sotonyival...nem így mondta?
6/10
napraforgó 2022 ápr. 26. - 07:04:52 6/10
(4641/5118)
A jelöltek vitáján a káosz egész jó volt, de fogalmam sincs, mit akart Mira azzal, hogy leleplezte Pálinkás Györgyöt? Na és P. Gy. miért rohant el hirtelen???? Vagy fel kellett volna vállalnia a dolgot a plénum előtt, vagy tagadni körömszakadtáig, de miért menekült el?
Hisz valahol neki is az volt a célja, hogy előbb-utóbb leleplezi magát, akkor miért ne most?

Az kellett volna, hogy felvállalja a személyazonosságát és elmondja, hogy az ikertestvére, Sukorov bűncselekményeiért itélték őt el, ártatlanul hurcolták el anno, de most visszajött igazságot tenni.

És minő furcsaság, most nem lépett közbe Sótonyi, ahogy máskor oly sokszor, sokkal kisebb szarságok miatt is. Én azt vártam, hogy már másnap ott pattog Makkoson, leckézteti Tivadart, hogy nem tartotta fenn a rendet.

Tivadar, meg a hülyesége, hogy Igort szivatja megint hülyeség, valóban inkább a Szkander vonalon kellene elindulniuk. Na és persze nem elengedni Bonifácot, akármekkora potentát is lett (???!) a Vatikánban egy hónap alatt, ami persze lehetetlenség.
És röhögném, ha a Bonifác által elrabolt csontvázról a Vatikánban megállapitanák, hogy semmi köze szent Adalberthez, mert a csontok sokkal fiatalabb korúak, stb. És Bonifácot nemhogy kineveznék, de jól seggberúgnák.

Na és a későn előkerült Szvetlána ki a fenét ölhetett meg egy biztositási csalás közben és persze kivel, amit most Szergej a szemére olvas? Ez valahogy megint sok.
6/10
napraforgó 2022 ápr. 26. - 06:47:30 6/10 Előzmény Rojita
(4640/5118)
Bonifác rohadtul nagyképű lett a távollétében (1-2 hónap), és ha fel is szentelték pappá, olyan hirtelen nem ugorhat át több szamárlétrát is. Hogy a fenében lehetne a püsök felettese, kihagyva az érsek, kanonok fokozatokat és rögtön biborossá válni.
Akármilyen képtelenségekkel is van tele ez a sorozat, ez még ahhoz képest is túlzás!.
6/10
Rojita 2022 ápr. 25. - 22:24:28 6/10
(4639/5118)
Vérfrissítésként behoztak egy újabb rejtélyt. Ez a hajdani biztosítási csalás még elmenne, de a belekevert gyilkosság már túlzás. A sorozat egy paródia, nem fér bele egy hajdani gyilkosság, vagy kettő (két szülő volt). Bár Anatolijról sok disznóságot mondtak, gondolom a végkifejletben még módosítják a gyanúsítást.